Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 764
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(18120 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8175 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6072 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12263 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7554 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8576 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9767 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5406 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5407 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9159 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5329 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4584 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7226 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(15980 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(10004 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5818 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13479 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12733 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21200 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16336 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10921 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(3999 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19929 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3759 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4795 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4111 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4407 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6501 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11180 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(13027 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10429 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4862 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4494 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14527 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9856 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6670 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9245 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19414 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9400 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(4028 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12495 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14388 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11405 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10095 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10612 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8483 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6672 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5595 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11388 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6316 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - HasBahCa nin yardıma ihtiyacı var--- www.bilgidiyari.net
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

HasBahCa nin yardıma ihtiyacı var--- www.bilgidiyari.net

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
HasBahCa

MesajTarih: 2009-12-05, 23:28:44    Mesaj konusu: HasBahCa nin yardıma ihtiyacı var--- www.bilgidiyari.net Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba,
Bilmem beni hatırladınızmı, netopsiyon da HasBahCa olarak ararsanız beldi bendende bir şeyler bulabilirsiniz. Bir zamanlar da olduğu gibi buraya hergün gelemiyorum hatta kendi sitelerimle de ilgilenemiyorum.
Bir zamanlar bir forum siteleri kafamın tasını attırmışlar ve bende milletin her konuda yardımlaşacağı aradığına ulaşması için bir site açmıştım. www.bilgidiyari.net diye.
Burada bana yardımcı olacak arkadaşlar lazım. neden bilgidiyari net diye de foruma şunu yazmıştım.

Merhaba

Senelerdir netde dolaşır bir şeyler arar, bir şeyler okur, gerekli bilgilere ulaşmaya çalışırız, ama...
google de arama yaparsınız, aradığınız konuya uygun bir başlık görürsünüz veee..
tıklarsınız, haydaaa okumak için üye olman gerek, üye oldun bu seferde reklam ların arasından yazıyı bulmanız mümkün olmaz. Üye olmak için uğraştığınıza mı yanarsınız, bir şey bulamadığınıza mı?
Bir bağlantı gördünüz gittiğiniz yerde yada bir program yada klip video her neyse verdikleride çoğunlukla başkalarının bağlantılarıdır, üye olmadan olmazzzzzzzzzz. Ya ben üye olunca, senin üye sayın çoğalcak ama eline ne gececek havamı atcan, siten daha fazla mı reklam alacak..
Geçelim, üye olduk artık bağlantıya tıklayabilirmiyiz, yok ya o kadar kolay mı? önce bir teşekkür yazcan ki adamların bannerleri açılsın, bannerden para kazanıyorlar ya..... inşaallah kazanıyorlardır.

Teşekkürde yazdık ama yine olmazzzz. niyemi ne bilim ben mesaj sayınız, yada üye puanınız tıtmamıştır.
Yada birine YARDIM etmek istersiniz, Aradığın konuyla ilgili yazı, yada program şu sitede yazarsınız ve de anında yazınız silinir ve siteden yasaklanırsınız, niyemi başka sitelerin reklamını yapmak yasakkkkk..

rapishare, google, falan sanki başka site değil.

Neysee, daha da sizi sinir edecek bir şeyler vardır elbette...

Bunun için bu siteyi açmaya karar verdik, istediğiniz sitenin forumun reklamını yapabilirinsiz, Üye olmak zorunda değilsiniz bütün yazıları okuyabilir, bağlantıları kullanabilirsiniz, Ama bir şeyler yazmak yada eklemek istiyorsanız üye olmalısınız bununda tek sebebi yazıların içeriklerinden yazarlar sorumlu olacağı için kime ait olduğu belli olsun diye böyle bir uygulama var, haaa bazı bölümlerde Anonim olarak yazmanız da mümkün,

Bizler burada sizlerle ve sizin için bulabildiğimiz her şeyi vaktimiz yettiğince paylaşacağınız, Alıntılar yapacağız, elimizden geldiğince alıntı adresini vereceğiz. Gerekirse her ne kadar emeğe saygı duysakda bazı programların, müziklerin, dosyaların indirme adreslerini vereceğiz, test etmeniz için. Bu tür programları kaçak olarak kullanmanız genel olarak tüm ülkelerde yasaktır.
İndirin, kurun, deneyin, tam aradığım program, dediğiniz anda satın alın. Çünkü kendimden biliyorum, satın aldığım çok program işime yaramadı yada istediğimi vermedi. Ben iyice deneyip, tamam bu işime yarar demeden satın almıyorum. Kurup, deneyip, bana göre değilmiş deyip bilgisayardan kaldırıyorum.
Bu forumda yasak olarak sadece nelerin olduğunu forum kuralları bölümünde okuyabilirsiniz.

Burada gayemiz para kazanmak değil, senelik host ücreti, ve domain parasını verecek kadar da gücümüz var Allaha şükür. ( Toplam maliyetimiz senelik 50-60 Euro civarında) İlerde reklam almaya karar versek bile bu gelirler kesinlikle bir hayır kurumuna Tema Vakfı, Çocuk esirgeme kurumu gibi bağışlanacaktır.)

Sizlerde bizlerle çalışmak istermisiniz?
Maaş vermiyoruz, Sadece size verebileceğimiz 2 şeyimiz var.
Sevgi ve Bilgi
Sayın , Sizde Sevgi ve Bilginizi herkesle paylaşmak isterseniz seviniriz
Umarım sizlere faydali oluruz..
Saygılarımızla
Bilgi Diyarı Ekibi

Bu arada
isvicre de yaplan Halk oylamasi sonucu cikan Minare yasagini kiniyor,

Bu kara lekeden dolay isvicre tanitimi icin hazirladigim isvicre.ch adresini sadece bir
KARA SAYFA olarak birakiyor ve turk.ch adresinde Onbinde fazla isvicre resimlerini siliyorum..

Ich protestiere Minaret Verbot in der Schweiz und loesche alle Bilder von der Schweiz. Ich loesche inhalte von meine andere Homepage ( www.isvicre.ch ) die ich mit tuerkische sprache ueber die Schweiz vorbereitet habe und lasse als SCHWARZE ZEITE.

Wir sehen SCHWARZE SEITE und wahre Gesicht von der Schweiz.

HasBahCa
Hasan Baha CAYIR
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 20:14:47    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2009-12-05, 23:36:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende katılıyorum bu olaya . son olarak isvicre.ch de kelime eksikliği yapmışsınız sanırım.bilginize..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
HasBahCa

MesajTarih: 2009-12-05, 23:42:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
bende katılıyorum bu olaya . son olarak isvicre.ch de kelime eksikliği yapmışsınız sanırım.bilginize..

Tam olarak açarmısının anlıyamadım. Hatadan kastını...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-12-05, 23:52:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hasbahca,

Seni taniyanlar var bu sitede merak etme, bende bunlardan biriyim.

Vay anasina demeden duramayacagim, sen ortadan kaybolali kac yil oldu?

http://hasbahca.net goruyorumki hala ayni themeyi kullaniyorsun
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sima19

MesajTarih: 2009-12-06, 00:36:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HasBahCa :
sima19 :

Tam olarak açarmısının anlıyamadım. Hatadan kastını...

hata değil abi " bir KARA SAYA olarak bırakıyorum" sayfa olması lazım değilmi?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
diyar

MesajTarih: 2009-12-06, 02:49:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eski bir yüzü görmek ne güzel Kayiplara karistin zannetim ara sirada giriyordum sitene isvicre konusunda sonuna kadar destek veriyorum sana Allah seni utandirmasin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
melik

MesajTarih: 2009-12-06, 06:21:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Abi seni buralarda görmek çok güzel bir duygu. Ayrıca sen isviçrede yaşıyorsun minare yasağı en çok sizleri etkilemiştir gerçekten çok zor bir duygu olsa gerek ana vatanı gibi benimsemiştiniz kim bilir orayı..

Gerçekten bu yaptığın şeyi canı gönülden destekleyeceğim. Hem bir görev olarak hemde illaki hakkın geçmiştir çok şey öğrendik senden hemde onun hatrı için.. :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
HasBahCa

MesajTarih: 2009-12-06, 11:07:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

hata değil abi " bir KARA SAYA olarak bırakıyorum" sayfa olması lazım değilmi?

Uyarın için Teşekkürler...

Ayrıca bütün arkadaşlarada mesajlarında dolayı teşekkürler.

Kayserili aradan kaç senede geçse, günlerimi gecirdiğim mesaj kısmında 389 yazsada en az 1389 olması gerekir bir ara netopsiyon yenilenince eski mesajlar kaybolmuştu, netopsiyonu unutmadım, Sadece phpnuke ve netopsiyon biraz ticari zihniyete gecince uzaklaştım. theme konusuna gelince kendi editlediğim bir themeyi değiştirmek istemedim. Geri kalan zaman zarfında boş durmadık elbette devamlı bir şeyler öğrenmenin peşinden gittik biraz da geçim zorlaştıkça bir de sistemler yenilemeyi durdurunca cevaplamadığımız sorun kalmadı hemen hemen, ve de aynı şeyleri yazmak bıkkınlık verdi.

Bazen sevginin artması ve tazelenmesi için sevgiliden ayrı kalmak gerekli... :-)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 20:14:47    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
gonlumungulu

MesajTarih: 2009-12-06, 13:51:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

melik :
Abi seni buralarda görmek çok güzel bir duygu. Ayrıca sen isviçrede yaşıyorsun minare yasağı en çok sizleri etkilemiştir gerçekten çok zor bir duygu olsa gerek ana vatanı gibi benimsemiştiniz kim bilir orayı..

Gerçekten bu yaptığın şeyi canı gönülden destekleyeceğim. Hem bir görev olarak hemde illaki hakkın geçmiştir çok şey öğrendik senden hemde onun hatrı için.. :)

Bizlerde çok üzüldük Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Kafein

MesajTarih: 2009-12-07, 13:23:21    Mesaj konusu: Re: HasBahCa nin yardıma ihtiyacı var--- www.bilgidiyari.net Alıntıyla Cevap Gönder

HasBahCa :
Bir bağlantı gördünüz gittiğiniz yerde yada bir program yada klip video her neyse verdikleride çoğunlukla başkalarının bağlantılarıdır, üye olmadan olmazzzzzzzzzz. Ya ben üye olunca, senin üye sayın çoğalcak ama eline ne gececek havamı atcan, siten daha fazla mı reklam alacak..
yoo kodla yada kurnazlıkla yükseltebilirler sayıyı basit iş o.
smf foruma gelince. bence en basit yönetim sağlanabilecek bir script.Editliyebildinmi gayet güzel bir site çıkabilir.ve seo yönünden gayet idealdir.başarılar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
HasBahCa

MesajTarih: 2010-02-23, 12:12:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YARDIM edecek yok mu hala
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız