Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 769
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 nuke için sağ tarafta kay..
(23745 okuma, 13 yanıt)
 php hata yardım lüffen..
(9468 okuma, 2 yanıt)
 Virüs..
(7319 okuma, 1 yanıt)
 php-nuke Den Kayıp Yapmad..
(26026 okuma, 18 yanıt)
 Yeni 1 Tema yükledim böyL..
(9956 okuma, 5 yanıt)
 Türkçe KArakter Hatası :S..
(11580 okuma, 7 yanıt)
 Bir modülün admin file'ın..
(5517 okuma, 1 yanıt)
 Herhangi Bir Site Hostund..
(6567 okuma, 2 yanıt)
 sql hata veriyor..
(4923 okuma, 0 yanıt)
(6047 okuma, 1 yanıt)
 Konu başlıkları boyutu..
(5501 okuma, 1 yanıt)
 Resimli Menü Block Sorunu..
(13245 okuma, 9 yanıt)
 Üye kayıt olurken boşluk..
(11944 okuma, 9 yanıt)
 Aynı mysql'u kullanan bir..
(12184 okuma, 8 yanıt)
 video stream için bi iste..
(5079 okuma, 0 yanıt)
 siir bölümünde ilginc bir..
(5240 okuma, 1 yanıt)
 facebook hayranı ol blogu..
(14318 okuma, 7 yanıt)
 facebook'ta rss..
(4951 okuma, 1 yanıt)
 Center Block Sorunu..
(6968 okuma, 3 yanıt)
 Forum Yedeği Yardım..
(6340 okuma, 2 yanıt)
 Resim Göstermeme Sorunu..
(6390 okuma, 2 yanıt)
 Flashchat kaldırma..
(5570 okuma, 1 yanıt)
 Dergi tasarım..
(4542 okuma, 0 yanıt)
 Forum konusuna resim ekle..
(5889 okuma, 1 yanıt)
 html destek-yardım..
(9822 okuma, 7 yanıt)
 Temayı Sola Dayayıp, Dara..
(10884 okuma, 8 yanıt)
 Amanav Manşet Haber Yorum..
(15732 okuma, 15 yanıt)
 Haber resmi çok büyük çık..
(9842 okuma, 6 yanıt)
 Ip ve Domain Girişi..
(4521 okuma, 0 yanıt)
 Üye olurken noktalama isa..
(5973 okuma, 2 yanıt)
 Site ana sayfası çok geç ..
(5591 okuma, 1 yanıt)
 merhabalar..
(4854 okuma, 1 yanıt)
 emlak sitesi hakkında..
(10700 okuma, 7 yanıt)
 DinleTr Scriptinin Hatası..
(5962 okuma, 2 yanıt)
 Şeritli resimler Bloğu..
(9747 okuma, 7 yanıt)
 facebook duvar yazısı..
(5199 okuma, 1 yanıt)
 Radyo İstek Bölümü..
(12203 okuma, 11 yanıt)
 Php-Nuke 8.1 Kurulum Soru..
(7905 okuma, 5 yanıt)
 üye olunca aktifleştirme ..
(11904 okuma, 12 yanıt)
 php nuke tema..
(5245 okuma, 2 yanıt)
 bos sayfa nasil olusturur..
(7433 okuma, 4 yanıt)
 Resim Galersi Ve Ziyaretç..
(8148 okuma, 5 yanıt)
 DinleTr Scripti artık çal..
(9760 okuma, 7 yanıt)
 Phpnuke etiket sistemi...
(20778 okuma, 20 yanıt)
 tree menu..
(6849 okuma, 3 yanıt)
 sitem üye girişlerini kab..
(10758 okuma, 9 yanıt)
 Windows Hostta Nuke Sitey..
(6462 okuma, 3 yanıt)
 Pm Gönderiminde Sorun..
(4451 okuma, 1 yanıt)
 üyeyi sildim forumda izi ..
(6761 okuma, 3 yanıt)
 Üyeler arasi e-mail gönde..
(4296 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Bizim Yazarlar Modülü Full Çalışıyor-Paylaşımda-
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Bizim Yazarlar Modülü Full Çalışıyor-Paylaşımda-
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
simurg12

MesajTarih: 2010-02-09, 18:59:31    Mesaj konusu: Bizim Yazarlar Modülü Full Çalışıyor-Paylaşımda- Alıntıyla Cevap Gönder

Faruk Özdemir imzalı Bizim Yazarlar modülü sitemiz Tavz.Net'in alanında denenerek sorunsuz bir hale getirilmiştir.

Bizim Yazarlar Modülünü diğer köşe yazarlarından ayıran temel maddeleri sıralamam gerekirse,

1-Yazar eklemek çok kolay,yazar resimlerine ister bağlantı verin;ister upload edin

2-Yazı eklemek isteğe göre fck editör kapatılarakta yapılabiliyor.

3-Yazılan yazının içeriğinde;
a-Popüler sosyal paylaşım sitelerine paylaşım eklentisi mevcut
b-Yazı başlığı belirginleştirilerek dikkat çekiçi hale getirildi
c-Yazarın kendi şahsına mail gönderme eklentisi var
d-Yazıları arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz
e-Sağ tarafta yazarın son 5 yazısı gözüküyor
f- Allta ise yazaın tüm yazılarına tek tıkla ulaşılabiliyor
g-İster ziyeretçilere istersenizde üyelere yorum yazdırabiliyorsunuz. Güvenlik kodu eklenditisi ile spamların yorum yazması imkansız
h-Yorum yapan üyenin avatarı yorumda gözükmektedir.

4-Sitenizin sağ,sol veyahut orta kısmına göre hazırlanmışl muhteşem 3 block

5-Hem haberlerinizdeki hemde bizim yazarlardaki son yorumlarınızı anasayfada gösteren bir blockta mevcut.

6-En son yazı ekleyen yazarın block'un en üsütüne çıkıyor,böylece herkes yeni yazıların farkında olacak

7-Ayrıca modülün en önemli özelliği eski köşe yazarları modülünüzdeki yazıları ve yorumları tek tıklama ile Bizim_Yazarlar modülüne geçirebiliyorsunuz.

Ve daha nice sayamadığım özellikle Bizim_Yazarlar modülü full hazır ve sorunsuz şekli ile sizlerin huzunda

Bizim yazarları modülünü ayrıntılı incelemek için Tıkla

Eğer beğendi iseniz, paylaşaıma sunalım arkadaşlar?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 14:10:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
cyprus_tde

MesajTarih: 2010-02-09, 21:38:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim yazarlar modülü gerçekten de çok güzel olmuş, son derece de güzel çalışıyor.

özellikle sağ eklenti çok güzel, görme problemi olanlar için karekter büyütme eklentisi de güzel olmuş. yorum yazma kısmı da sorunsuz çalışıyor zaten.

ancak benim dikkatimi çeken bir iki husus oldu.

birincisi yazarın tüm yazıları kısmındaki arşiv yazılarında tam tarih görünmüyor sadece yıl var, yazının tam tarihi yani gün ay yıl şeklindeki tam tarih görünürse daha iyi olacak kanaatindeyim.

ikinci bir husus ise yazarın son yazıları kısmında yazılar geçmişten günümüze şeklinde sıralanıyor. yani ilk yazıdan günümüze doğru görüntüleniyor. oysa ki son eklenen yazıdan geriye doğru sıralama olursa daha iyi olacaktır.

paylaşıma açma konusuna gelince, tabiki de paylaşıma sunulmalı fikrindeyim...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-09, 23:02:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beyler,

Modulde 1 haftadir sizin istekleriniz dogrultusunda degisiklikler yaptim ve yukarida belirtilen noktalarda ikinde olmak uzere hemen hemen her seyi ekledim ve ayarladim.

Lutfen simurg12 sitesindeki DEMO yu inceleyim modulun hemen hemen kusursuz bir modul haline geldigi goreceksiniz!

suan son detaylarla meskulum ve sanirim bu aksam ilerleyen saatlerde modulu dagitima sunacagim.

Aslinda bir kac block calismasi daha yapmayi dusunuyordum ama suanki yapmis oldugum iki orta sag sol ve yorumlar block u ile sunacagim.

Az kaldi sabir...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mehaga

MesajTarih: 2010-02-09, 23:07:40    Mesaj konusu: module blank page Alıntıyla Cevap Gönder

I need a little help

if I click

modules.php?name=Bizim_Yazarlar&rop=sayfagoster&yazi_id=1

can not see post of authors

where is problem

already set allowed html in config.php

thanks
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
roy

MesajTarih: 2010-02-10, 00:33:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok güzel tebrikler. Elbette paylaşıma sunulmalı kanaatindeyim.
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-10, 01:42:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba,

Modul uzerinde toplu bir degisiklik ve duzenleme yaptim!

Sql tapisini albastan yeniden yazdim, butun guvenlik gerektiren degisiklikler ve hatalari duzenledim!

Arkadasina gonder ve yazara mesay yaz bolumlerinde popup kullanmayi uygun gordum.

Yorumlar:
Yorum ekleme bolumunu yeniden ve daha guvenli ve hos hale getirdim.
Yorum eklerken govenlik kodo sorgulamasi var ve 2 dakika c o o k i e engeli koydum.
Yorumlar admin kontrolu olmadan yayina gecer hale getirildi.
Eklenmis yorumlarda uye adi ve uye avatarini ekledim.
Yorum ekleyen ziyaretcilerin IP adresleri kayit eki ekledim.

Modul ana sayfada ana menu goze hos hale geldi!

Yazar ve Yazi ekleme esnasinda istenirse eklenti admin bu olumunden ayarlanarak admine mail olarak bildirilir yada tam tersi engellenebilir hale getirildi.

Modulde ve admin bolumunde istege bagli FCK editor kullanilabilir yada kapatilabilir hale getirildi.

Yazarin sayfasina yazar ozgecmisi yazarin resmi altina eklendi.

css dosyasini toparladim ve bazi baslik ve yazar isimleride gorsel nitelikte duzenlemeler yaptim.
Istendiginde siz kendiniz bu css dosyasinda eklentiler yapabilir ve sitenizde sabit theme kullaniyorsaniz modulu theme nize gore dahada gorsel guzellik getirebilirsiniz.

Blocklar:
Ilk moduldeki slide oprta blocku kaldirmayi uygun gordum, block gorsel olarak degisiklik sagliyor ama bu block un java olmasi ve bu nedenlede 100% guvenilir olmamasi nedeni ile bu block u modulden cikardim.

Bu blocku siz yinede kullanabilirsiniz bu size kalmis birsey.

Orta block 1:
Orta bolume yeni bir block hazirladim bu block modul ana sayfadaki sistem gibi veri aliyor ve suan 4 yazara ayarladim, yazar sayisini blockicerisinden ayarlayabilirsiniz.

Orta block 2:
Orta bolumde ikinci bir block daha ekledim, bu block suan 4 yazari gosteriyor ve 4 yazarin her yazardan son 5 yazi aliyor.

Ozel istek uzerine birde yorumlar block u yaptim, bu block News systemiden son yorumlari ve Bizim_yazarlar modulunden son yorumlar iki bolum halinde bir block icerisinde goruntuluyor.
Bu block icerisindede hangi modulden kac yorum alinacak duzenleyebilirsiniz.

Daha sayisiz duzenleme ve degisiklikler yaptim ama buradan hepsini yazma gereki gormuyorum modulu kurunca zaten goreceksiniz!

Modulu kurmadan once doru bir kurulum yapabilmek icin lutfen modul icerisinde bulunan beni oku dosyasini acin ve okuyun.

MODUL DEMO

MODULU INDIR

Ozel olaran buradan arkadasimiz simurg12'a bana modulun son asamalarinda yaklasik bir haftadir yardimci olan ve modulu surekli kontrol ederek bana eksiklerimi hatalarimi bildirerek modulun suan sizlere dagitilmasinda buyuk yardim ettigi icin ona cok ve cok tesekkur ediyorum.

Ben burada bu calisma ile Netopsiyon sitesi olarak paylasimda yeni bir doruk noktaya geldigimizi dusunuyorum, bu modul cogunuzun istedigi hayal ettigi bir modul ve sizlerin vermis oldugu bilgiler dogrultusunda olustu! Bu birlikten kuvvet dogar sozunu dogrular nitelikte.

Unutmamamiz gerekne bir onemli konuda bu modulu benim kimseden tek bir cikar yada karsilik beklemeden yapmis olmamdir.

Karsilinda sizlerden bazi sahislar gibi para yada baska bir cikar istemeden yaptigimin unutulmamasi beni mutlu eder.

Iki cumlede olsa buradan bana bir tesekur yazarsaniz bana en buyuk ucreti odemis olursunuz!

Modul hepinize hayirli olsun, Faruk Özdemir

En son kayserili tarafından 2010-05-01, 18:45:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
gencyaz

MesajTarih: 2010-02-10, 02:10:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ellerinize sağlık Allah Razı Olsun.
Başa dön
hamzot

MesajTarih: 2010-02-10, 02:14:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Faruk Abi eline emeğine sağlık Allah Razı olsun Çok güzel oldu hakikaten her siteye lazım bir modul..kolay gelsin iyi çalışmalar Abi..
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 14:10:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
awos

MesajTarih: 2010-02-10, 02:15:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tam nuke bitti diyerek umutsuzluğa kapıldığım anda, böyle çalışmaları görüp tekrar umutlarım yeşeriyor. Modül gerçekten çok güzel olmuş. Allah razı olsun diyorum, bilginize, elinize sağlık
Başa dön
botan_78

MesajTarih: 2010-02-10, 02:17:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Emeginize saglik guzel paylasim. allah razi olsun.
Başa dön
mehaga

MesajTarih: 2010-02-10, 02:21:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

again same problem

modules.php?name=Bizim_Yazarlar&rop=sayfagoster&yazi_id=6

blank page

where is problem

thanks faruk
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-10, 02:26:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehaga :
again same problem

modules.php?name=Bizim_Yazarlar&rop=sayfagoster&yazi_id=6

blank page

where is problem

thanks faruk

Give me a link here so I can see what the problem is?
Başa dön
mehaga

MesajTarih: 2010-02-10, 02:33:33    Mesaj konusu: localhost Alıntıyla Cevap Gönder

I am testing it in localhost

phpnuke haberv2

modul is better as yazarlar 2.1
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-10, 02:37:16    Mesaj konusu: Re: localhost Alıntıyla Cevap Gönder

mehaga :
I am testing it in localhost

phpnuke haberv2

modul is better as yazarlar 2.1

Mehaga, check the data in sql with ID 6, or maybe there is no text there is a code in the text so it can not be shown!
Başa dön
simurg12

MesajTarih: 2010-02-10, 17:39:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle teşekkür etmesi gereken biri varsa bu benim;doğrusu çok zorlu bir süreçten geçti bu modül ve bugün eksiksiz hale getiridi.Ben sorunlarla birebir ilgilenen değerli kardeşim Faruk Özdemir'e teşekkürü bir borç biliyorum. Bundan sonraa yapacağı her türlü etkinlikte sitemin şahsına hazır olduğunu da belirtmek isterim.

Ciddi anlamda bence ülkedeki en iyi modül olma özelliğini taşıdığını düşünüyorum. Herkese hayırlı uğurlu olsun...
Başa dön
atakanxx

MesajTarih: 2010-02-10, 21:09:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

modül ve emekler icin cok tesekkürler.gayet basarili güzel görünüyor.Bir ricam olacak.Php nuke modüllerinin cogunda ziyaretci yorumlarinda anonim isimle yapiliyor.Bence bu bir eksiklik.Ziyaretcilerin de isimleriyle yorum yazabilmeleri icin yorum kismina bir isim alani ekleyebilir misiniz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
gencyaz

MesajTarih: 2010-02-10, 21:50:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Normalde Kurmus oldugum sorunsuz bir şekılde calıstı Sızın sımdıkı duzenledıgınız bu yenı paketı ındırıp kurdum ama hata var bırıncısı yazar eklerken yazar resmını eklemek ıcın göz at butonu yok ıkıncisi hıc bir ayarları yapa mıyorum yanı modulde duzenlemeler yapa mıyorum tablolara baktım tablolar yuklenmıs sql de sorun nerde acaba
Başa dön
simurg12

MesajTarih: 2010-02-11, 00:40:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gencyaz :
Normalde Kurmus oldugum sorunsuz bir şekılde calıstı Sızın sımdıkı duzenledıgınız bu yenı paketı ındırıp kurdum ama hata var bırıncısı yazar eklerken yazar resmını eklemek ıcın göz at butonu yok ıkıncisi hıc bir ayarları yapa mıyorum yanı modulde duzenlemeler yapa mıyorum tablolara baktım tablolar yuklenmıs sql de sorun nerde acaba

Üstat fck editörü aç,yazma iznin verilmeiş olabilir chomod ayarlarının 777 olması lazım,
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-11, 01:16:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atakanxx :
modül ve emekler icin cok tesekkürler.gayet basarili güzel görünüyor.Bir ricam olacak.Php nuke modüllerinin cogunda ziyaretci yorumlarinda anonim isimle yapiliyor.Bence bu bir eksiklik.Ziyaretcilerin de isimleriyle yorum yazabilmeleri icin yorum kismina bir isim alani ekleyebilir misiniz

Merhaba,

Modul tam bitti derken yeni fikirler cikiyor!

Buda modulu gun gectikle mukemmel bir duruma getiroyor, harika fikrin icin tesekkur ederim.

Olayi su sekilde yaptim:

Eger ziyaretci uye ise uye adini gosteriyor bu sekilde uyelerin baska isimlerle yazmalarini engelledim.

Eger ziyaretci uye degilse o zamaz ziyaretci kutucuga adini yazayor.

Birde uye adi yorum kontrolu koydum.

Sayet yorum ekleyen kisi uye adini yazmaz yada yorum eklemeden mesajigondermek isterse uyar sayfasi ile karsilasiyor ve eksik verileri doldurmasi isteniyor.

Bu sekilde istedigin gibi olustur insallah?
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-11, 01:20:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gencyaz :

Merhaba,

Insan ne kadar dikkat ederse etsin bir yerde hata yapiyor!

Bende admin bolumunde bir hata yapmisim bu nedenlede bildirdigin hata olusuyor!

Sorunun cozumu"

Paketi yenidne indir ve install_b_yazarlar.php yeniden calistir!

Birde modul index.php ve admin index.php dosyalarini yeniden yukle lutfen?

Sorun bu sekilde cozulurse lutfen buradan bize bildirirsen sevinirim.
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-11, 01:32:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar;

Affiniza siginarak dun aksamldan bu yana modulu kuran arkadaslardan peketi yeniden indirip modul index.php ve modul admin index.php dosyalarini yeniden yuklemelerini rica edecegim.

Nedeni:

Yorum bolumunde yorum eklemeden mesaj goderilebiliyordu bu bolume kontrol ekledim. ve uye birde ziyaretcilerde yorum yazarken bir isim yazmak zorundalar.

Bu sekilde daha iyi oldu dusuncesindeyim.
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2010-02-11, 02:02:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yapmıstım zaten bir kez daha tum dosyalarımı sildim yenıden kurdum degerleri 777 yaptım
admın den örnek dıyorkı
Yazıları eklerken FCK Editor etkinleştirilsinmi? evt kutusunu tıklıyorum tamam dıyınce ayar yıne eskı de kalıyor sanırım tablo da sorun var
Başa dön
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-02-11, 02:17:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gencyaz :
Yapmıstım zaten bir kez daha tum dosyalarımı sildim yenıden kurdum degerleri 777 yaptım
admın den örnek dıyorkı
Yazıları eklerken FCK Editor etkinleştirilsinmi? evt kutusunu tıklıyorum tamam dıyınce ayar yıne eskı de kalıyor sanırım tablo da sorun var

Lutfen benim yazdigim cozumu uygulayin?
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2010-02-11, 21:51:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sefer tamamdır sorunsuz çalısıyor ellerınıze sağlık.
Başa dön
filistin

MesajTarih: 2010-02-12, 06:40:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kayserili kardesim
modülü frsat bulupta kurdum..
allah razı olsun harika bir iş cıkarmışsınız. eski kulandığım 4.3.2 ve 4.8.2 versiyonudan yükseltme yaptım gayet iyi çalışıtı.

sıkıntı şu ;
power nuke kullanıyorum
yönetim panelinde pasif yorumlarlar altında 24O yorum gözüküyor. bunları aktif ettiğim halde, yazı sayfasına yorum düşmüyor.

bir başka sorun ise ;
modulü yükselttikten sonra, üye ve ziyaretçi olarak yorum yazıldığında yorum gönderdildi diyor.
fakat yönetim panelinde gözükmüyor.

nuke_bizimyazarlar_yorum
tablosunu silip yeni kurulum halinde tekrar yüklediğim zaman ise yeni bir yorum ekleyip onaylaya biliyorum ama haliyle eski yorumlarda silinmiş oluyor

bunun bir çözüm yolu varmıdır acaba ?

bunun dışında, yazı sayfasına girdiğimizde, sitenin en üstünde aşağıdaki htayı weriyor
Warning: Missing argument 3 for sayfagoster() in /home/sitem/public_html/modules/Bizim_Yazarlar/index.php on line 48

index.php 48. satırda ise şu kod var
function sayfagoster($yazi_id, $yazi_name, $page) {
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız