Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 359
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
Netopsiyon Online - Site Hakkında
Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik bildirimi, NETOPSİYON BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'nin site kullanıcılarının gizlilik haklarına sıkı sıkıya riayet ettiğini göstermek amacıyla yapılmıştır. Aşağıda www.netopsiyon.com sitesinin bilgi toplaması ve yayınlamasıyla ilgili uygulamaları açıklanmaktadır.

IP adresiniz sadece serverimizle ilgili problemlerin teşhisi ve sitemiz yönetimi için kullanılır.

Üyelerimizden alınan ad, soyadı, kullanıcı adı ve e-mail adresleri gibi diğer bilgiler gerektiğinde müşteriyle temas etmek için ve sitemizde kısıtlamalarla karşılaşmadan rahatça dolaşım hakkı vermek amacı ile alınmışlardır. Üyelik formunda alınan bilgiler müşterilerimize hizmet etmek ve bilgi vermek için gereklidir. Kullanıcılar bizden ileride e-mail almamayı sağlama opsiyonuna sahiptirler.

Sitemizde başka web sitelerine linkler bulunmaktadır. NETOPSİYON BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bu web sitelerinin içerik ve gizlilik uygulamalarından asla sorumlu değildir.

Sitemizde gösterilen reklamlar kendi site çalışanlarımız tarafından ve bir başka reklam firmasınca oluşturulmaktadır. Reklamlar küçük uygulamalar içerebilir, ve bunlar bizim sitemizden geliyor gibi gözükebilir; fakat gerçekte bunlar sitemizde reklam veren ortaklarımızdan gelmektedir. Sitemiz küçük uygulama kullanmamaktadır. Sitemizi ziyaretiniz esnasında sizinle ilgili herhangi bir bilgiye küçük uygulamalar yoluyla ulaşmamız mümkün değildir.

Site Hakkında Anasayfa
Copyright © 2002-2021 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright