Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 1166
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25357 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16447 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36856 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20849 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14007 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17736 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10630 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6257 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6530 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23218 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11065 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6633 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8257 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5701 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14373 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7296 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9419 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10481 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13136 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69800 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37702 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11393 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10574 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5411 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(73155 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29478 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11105 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12366 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5960 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8573 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(85164 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10289 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10023 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4339 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10262 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13477 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6375 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26361 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17094 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8714 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6629 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10672 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6270 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7154 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8949 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5492 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53988 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10002 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6348 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10482 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - eski netopsiyon yok malesef???
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

eski netopsiyon yok malesef???

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 13:13:27    Mesaj konusu: eski netopsiyon yok malesef??? Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar. özellikle mod arkadaşlar...eskiden bu siteye bi şey yazınca birkaç satte cevabımızı alırdık..ama şimdi malesef sorunumuzu çözecek YARDIMı alamıyoruz..

ben bu sitede belki 10 yerde aynı sorunumu paylaştım amam malesef bi türlü çözemedim.....

yav copprnime kurdum amam bi türlü resim yükleyemiyorum. bu sitede neler söleniyorsa hepsini tek tek denedim amam malesef olmuyor. yokmu bi YARDIM edecek kişi ya. allah rızası için. 3 haftadır bunla uğraşıyorumm..YARDIM edecek biri pm atsın site bilgilerini vereyim gerekirse şu sorunu çözelimmm.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-01, 11:08:30    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
goodboy

MesajTarih: 2006-10-09, 13:21:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haklısın bence de.. ama yine de eskilerde yapılan yardımlarla bu noktaya geldiğim için çok teşekkür ediyorum netopsiyona :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
emrahlat

MesajTarih: 2006-10-09, 13:55:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herşeyi yaptıysanız olması lazım. Olmamışsa o sizden kaynaklanan bir sorundur. Sorununuzu başkalarına yüklemenin bir manası yok. Kimsede size YARDIM etmek zorunda değil.
Coppermine de hata yaşayan sadece siz değilsiniz. 5 kişiden biri doğru düzgün ya kurabiliyor ya kuramıyor. Bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz.
Başa dön
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 14:04:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tabi ki herkes YARDIM etmek zorunda değil. ama ben burda bi gerçeği söledim. malesef çözemedik sorunu. forumların amacı yardımlaşmak değilmi. ama malesef YARDIM alamıyoruz kardeş.. resimler site burası

En son masderxxx tarafından 2006-10-09, 15:46:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-10-09, 14:17:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Resimleri FTP ye atıp oradan resimleri onaylamayı denedin mi?
Başa dön
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 14:39:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nasıl yapcam onu kardeş
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-10-09, 14:47:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=NG_Hakkinda&file=stats

Şu sayfadaki istatistiklere dikkatlice bakın.

Toplam Forum Mesajı: 99.614 Bu küçümsenecek bir rakam değildir. Yapamadığınız şeylerin cevabı forumda mevcut. Burayı dikkatlice takip ederseniz yapamayacağınız şey yoktur.

Sorun da şurada başlıyor, sizin için sonuç önemli. Sonuç önemli olduğu için olsun da nasıl olursa olsun. İsterse bir başkasına şifreyi vereyim o yapsın. Bir daha hata çıkarsa, aynı hata tekrar ederse ne yapacaksınız ?

Biz burada insanlara balık tutmasını öğretiyoruz. Ki biz de burada bunu öğrendik. Balığı tutup insanların eline verirseniz sizden sürekli balık bekler ...

Bir noktadan sonra kontrolü sizin almanız ve bazı şeyleri idrak edebilmeniz lazım.

Ayrıca buradaki yönetici arkadaşların, gerekli meşgaleleri var. Ellerinden geldiğince forumda durabiliyorlar ben dahil. Farkındaysanız sitede belli başlıklara cevap yazarız. Ama bağlı olduğumuz süre çok fazladır. Amaç balık tutmayı öğrenmek isteyenlere YARDIM etmek. Dediğim gibi burada kimse kimseye YARDIM etmek zorunda değildir. İsteyen eder isteyen etmez. Beğenmeyen de böyle laf edemez kafasına göre.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 14:51:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş seni anlıyorum ama artık baydı beni ya 3 haftadır bakıyorum çözüm yok belki ufak bi şey kaçırmışımdır bi zahmet bi el at ya.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-01, 11:08:30    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-10-09, 14:55:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın yine aynı şey. Bana özel ileti atıp neden YARDIM istiyorsunuz ? Ftp şifrelerini vermeyi teklif ediyorsunuz ? Bunu çözdükten sonra başka bir şey için laf söylemek için mi?
Başa dön
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 15:02:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş anlaşılan aynı dili konuşmuyoruz. öle çözemedin diye başka bi şey diyecek değilim sadec sorunumu çözeceğine inandım hepsi bu. allah yolunu açık etsin..boşver bi şey sölemedim sana.
Başa dön
sade_kahve

MesajTarih: 2006-10-09, 15:19:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

copermıneyı kuramadıysanız pm atın bunu sıze kurucam ve yaptığınız yanlışın cevabının forumlarda olduğunuda sıze gosterıcem bu şkılde yaptığınız yorum hiç hoş değil pm nizi beklıyorum.....

En son sade_kahve tarafından 2006-10-09, 15:28:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-10-09, 15:20:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım sorununu çözememeni anlıyorum, inan bana bende kaç aydır bazı sorularımın cevabı verilecek diye bekliyorum, hatta öyle zaman oldu ki cevabını beklediğim sorular için açtığım başlığı kendim sildim, ama bunun için netopsiyona isyan etmedim, ama senin açtığın konu başlığı çok yanlış, 'eski netopsiyon yok malesef???' buna sen tek başına karar veremezsin, binlerce üyesi olan ve 5 yıldır yayında olan bir site için bu yaklaşım çok yanlış.

iyi çalışmalar
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-10-09, 15:29:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet netopsiyon belki eskisi gibi değil.Yanlız 46 mesaj atmış ve çoğuda sadece YARDIM istemek için olan birisinin bunu söylemeye ne kadar hakkı var.

Bunun yanında her üyeye özel bir yönetici arkadaş tayin edilemez.Şu an 25557 üyesi olan bir sitede herkesin sorunu çözülecek diye bir kaide yok.Bu zaman kadar nuke hakkında karşılaşılan hemen hemen her sorunun cevabı bu forumlarda mevcut yönetici olduğum zamanlarda artık sıkılmış idim aynı şeyleri yazmaktan.Ve benim gibi diğer arkadaşlarda.O yüzden şu an yardımcı olmak isteyen arkadaşlar var onlarla irtibata geç.

Eğer gerçekten netopsiyonda bir sıkıntı görüyorsan.Sitemizin webmaster ı Ali Osman a özelden ulaş önce belki bi sebebi vardır kafandaki düşücülerin.
Başa dön
melik

MesajTarih: 2006-10-09, 15:31:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar olayı büyütmeyin lütfen.. masderxxx arkadaşımız sadece eski heyecanlı hevesli webmaster adaylarının olmadığını ve sorulara artık eskisi gibi ilgi göstermediklerini belirtmek istedi sorun bu. O bu şekilde belirtti ha eğer size göre 5 yıllık bir site ise bu o sizin fikrinizdir demekki aradığınızı bulmuşsunuzdur oda zaten buna yakınıyor 5 yıl önceki yada daha önceki gibi heves yok arkadaşımızın anlatmak istediği şey bu. Oratmı bu kadar germenin manası yok hepimiz burda kardeşiz Kaan sende biraz ortamı yumuşat ya bu ne ateşi körüklüyorsun..:) Ayrıca sade_kahve şunu bi hallet de içi rahat etsin masderxxx kardeşimizin.. Hadi kolay gelsin arkadaşlar..
Başa dön
sade_kahve

MesajTarih: 2006-10-09, 15:40:49    Mesaj konusu: Re: eski netopsiyon yok malesef??? Alıntıyla Cevap Gönder

@yilmazmurat kardeşiminde incelediği üzere mesajlarınızı ınceledim ve pek kaydedeğer bişey bulamadım ayrıca "coppermine belası başlığı altında 7 ekımde açmış olduğunuz başlık"ta @suiqast kardeşimiz size msn adresini vermiş ve YARDIM teklıf etmiş olaydan sonra sızın herhangi bir cevabınızda yok olumlu olumsuz budurmda YARDIM gelmedı dıye başlık açmayada hakkınız yok ama yukardada belırttiğim üzere pm nizi bekliyeceğim
veya ekleyın bunu destek@hesaplihost.net
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
masderxxx

MesajTarih: 2006-10-09, 15:56:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emrahlat :

kardeş saolasın bu işe yaradı. yani ftp den yüklemek. ama ben site üzerinden RESİM YÜKLE şıkkından yapmak istiyorum çözümü varsa yine bekliyorum..
Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-10-09, 16:39:35    Mesaj konusu: Re: eski netopsiyon yok malesef??? Alıntıyla Cevap Gönder

Evet arkadaşlar olayı çok fazla büyütmeye gerek yok. Fakat gerçekten bu başlık çok yanlış. Ve masderxxx arkadaşımızın yazdığı bu mesajda... Şuan sitemizde 25557 üye vardır. ve hiç kimse YARDIM etmeye mecbur değildir. Kaan arkadaşımızın da dediğini gibi '' Biz burada insanlara balık tutmasını öğretiyoruz. Ki biz de burada bunu öğrendik. Balığı tutup insanların eline verirseniz sizden sürekli balık bekler ... ''

Bu nedenle forumları biraz inceleyip, araştırıp, uğraşıp birşeyler ortaya çıkarmak gerekir. Eğer hep hazır beklenirse hiç kimse birşey öğrenemez. Ve her sorunu karşılaştığında böyle sitem eder...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Hekim_oglu

MesajTarih: 2006-10-09, 16:57:34    Mesaj konusu: Re: eski netopsiyon yok malesef??? Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş biraz sakin olalım..
Evet cevaplar geç gelebiliyor ama önce kendi hatalarımıza bakalım değil mi?

Önce özeleştri sonra eleştri..

Sana cevap yazıldığını görunce yazmadım ben de..

sadekahve :
@suiqast kardeşimiz size msn adresini vermiş ve YARDIM teklıf etmiş olaydan sonra sızın herhangi bir cevabınızda yok olumlu olumsuz

BEn de karşılık vermediğinizi görünce çözüp gittiniz diye cevap yazmadım..

Baya coppermine kurdum..Sorunsuz..
Msn adresini özelime at.(bilgileri değil.)

Zaman bulup msn yi(en kısa sürede) açtığımda çözeriz inş..
Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-10-09, 17:24:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

masderxxx :
emrahlat :

kardeş saolasın bu işe yaradı. yani ftp den yüklemek. ama ben site üzerinden RESİM YÜKLE şıkkından yapmak istiyorum çözümü varsa yine bekliyorum..

CHMOD ayarlarını yeniden gözden geçir. Büyük ihtimalle sorun burdan kaynaklanıyor. Eğer oda olmasa coppermine nin yönetim ayarlarından üyelerin resim yükleme izninin olup olmadığını kontrol et.
Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2006-10-09, 17:57:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet haklısın yok.. Hakkaten yok.
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2006-10-09, 17:57:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kendi sorunu çözülmesi için tartışma yaratmış ya kameralara oynayan bir arkadaş.
Başa dön
sade_kahve

MesajTarih: 2006-10-09, 23:42:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onur senin bu yorumlarına hastayım ASLANIM BENİM:)))
Başa dön
emrahkaya

MesajTarih: 2006-10-09, 23:51:17    Mesaj konusu: Re: eski netopsiyon yok malesef??? Alıntıyla Cevap Gönder

sade_kahve :
@yilmazmurat kardeşiminde incelediği üzere mesajlarınızı ınceledim ve pek kaydedeğer bişey bulamadım ayrıca "coppermine belası başlığı altında 7 ekımde açmış olduğunuz başlık"ta @suiqast kardeşimiz size msn adresini vermiş ve YARDIM teklıf etmiş olaydan sonra sızın herhangi bir cevabınızda yok olumlu olumsuz budurmda YARDIM gelmedı dıye başlık açmayada hakkınız yok ama yukardada belırttiğim üzere pm nizi bekliyeceğim
veya ekleyın bunu destek@hesaplihost.net

ARkadaşın herhangi ßir Sorunu yoktu sanırım msn e felan eklemedi. Sadece Albüm ekleyip chmod ayarlarını 777 yapsa sorunu çözülürdü ama arkadaş hazır bekledi sanırım. armut Piş ağzıma düş Misali
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
agakin

MesajTarih: 2006-10-10, 11:13:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet sorun chmod ayarından ve sen forumu araşyyıp bulamadığını söylüyorsun ilginç belki yüzlyerce kez söylendiresimleri ekleyeceğiniz klasörün chmod ayarının 777 olacağını daha sonrada geliyorsun burda saçma sapan bir başlık açıyor ben dahil diğer mod arkadaşları suçluyorsun belki haklısın net opsiyonunu eski havası yok nedenmi yok söylim bak bununda cevabın

yüzlerce kez sağ blocklarım çıkmıyorun cevabını vermekten
yüzlerce kez tema kledim sitem gitti nin cevabını vermekten
yüzlerce kez flash nasıl eklenir sorusunu cevabını vermekten
yüzlerce kez patch attım resimler çıkmıyorun cevabını vermekten

sıkıldık biliyormusun sıkıldık istersen birazda sen sıkma canımızı... neyseki sorunun hallolmuşda rahatlamışız
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız