Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 1186
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25558 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16541 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(37268 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(21020 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14161 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17941 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10699 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6301 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6576 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23338 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11128 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6691 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8345 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5740 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14499 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7348 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9473 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10549 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13262 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(70373 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37987 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11459 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10643 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5478 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(73787 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29819 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11179 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12468 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5995 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8624 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(86044 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10414 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10085 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4371 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10335 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13617 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6447 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26567 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17187 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8773 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6663 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10760 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6326 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7212 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(9020 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5525 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(54583 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10074 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6387 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10569 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor..
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor..

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkuaz37

MesajTarih: 2005-07-22, 02:35:58    Mesaj konusu: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar sitem nuke7,5 üzerine kurulu. Googlede sitenin sadece ana sayfası var. site:e-kastamonu.net diye arıyorum indexlenen sayfalar 8 tane ve 2 si ana sayfa geri kalan 6 sayfada 6-7 ay önce siteyi ilk kurduğumdaki hali.. Bu sürede sayfalarımı indexlememiş hiç.
7,5 in robots.txt hatalı olduğunu duydum(hoş ben değişiklikte yapmıştım.) 7,7 ile değiştirdim robots.txt yi, bir aydırda phpkoliğin robots.txt sini kullanıyorum. sonuç yine aynı. googletap da kurulu üstelik sitede. Yahoda 1700 sayfam var. googlede sadece ana sayfa
m e t a.php de bir sorun var sanırım.
Dosyalarımı inceleyip sorunum hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Birde başka sebepten kaynaklanabilir mi.

robots.txt :
User-agent: Mediapartners-Google*
Disallow:
User-agent: *
Disallow: admin.php
Disallow: auth.php
Disallow: /abuse/
Disallow: /admin/
Disallow: /blocks/
Disallow: /download/
Disallow: /file/
Disallow: /images/
Disallow: /includes/
Disallow: /modules/
Disallow: /language/
Disallow: /reklam/
Disallow: /themes/
Disallow: /templates/
zaten phpkoliğinkinin aynı

m e t a.php :
Direk eklediğimde hata veriyor dosya olarak ekliyorum.
http://www.e-kastamonu.net/indir/ (hedefi farklı kaydetle)
http://www.e-kastamonu.net/indir/m e t a.rar (sıkıştırılmış olarak direk verdiğimde ana sayfaya yönleniyordu)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-16, 06:07:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-07-22, 02:54:07    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

turkuaz37 güzel bir başlık açmışsın

ama olay sadece robots dosyası ile bitmiyor
google botları sayfayı indexlerken weya sıralarken Pagerank değerlerini kâle alıyor

Alıntı:

"Google PageRank Nedir?

PageRank Açıklandı SayfaDeğeri(PageRank), sitenin doğal demokratik yapısına ve link içeriğine uygun olarak sitenin değerinin bir göstergesidir. Aslında Google, bir linki A sayfasında B sayfasına, B sayfası için A sayfasını kullanark bağlar. Fakat Google aynı zamanda sayfanın hakkının yenmemesi için bazı içerik analizleri de yaar. Kendisini "önemli" yapan oylar alan bir site önem sıralamasında diğer sitelerin üzerine çıkacaktır. Önemli, yüksek kalitesi olan siteler, Google'ın her arama yapıldığında hatırladığı, daha yüksek PageRank'a (Sayfa Sıralaması) sahip olurlar. Tabiki, önemli sayfalar eğer aradığınız sorgu ile uyuşmuyorsa size birşey ifade etmezler. Bu sebeble, Google aramalarınızda hem önemli hemde konu ile ilgili sayfaları bulmak için PageRank'i karmaşık bir metin uyuşma tekniği ile birleştirir. Google aradığınız terim'in kaç defa sayfada görüntülendiğininde ilerisine gidip o sayfanın içeriğini tüm yönleri ile inceleyip (ve o sayfaya link veren sitelerin içeriğini) sizin sorgunuza iyi bir sonuçmu diye karar verir.

www.sitelerim.info adresinden sitenin pagerank'ını öğrenebilirsin
page rank değerlerini artırmak için senden yüksek değerlere sahip sitelerin sana link wermesi en büyük etken oluyor
bu yüzden toplistler ziyaretçi çekmekten ziyade pagerank artırmak yönünden mantıklı bir seçim
page rank hakkında

ayrıca xml sitemap kurarsan google'ın siteni daha çabuk we daha ayrıntılı indexlemesini sağlayabilirsin

xml sitemap kurmak için
http://www.xml-sitemaps.com
bu adresten bir xml haritası oluşturup download et
we dosayı olduğu gibi root dizinine at
ardından buraya üye olup http://www.google.com/webmasters/sitemaps/
sitenin adresini we xml yolunu kaydet
daha kısa sürede we daha werimli olarak siteni googlebotları indexler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
turkuaz37

MesajTarih: 2005-07-22, 04:08:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dreamy ilgin için teşekkür ederim.
Ama bende bir hata var. Siteden kaynaklanan. Ben öyle umuyorum. Ana sayfa harici sayfalar neden çıkmasın ki. En azından bir iki tane olsa az da olsa tamam pr dicem. (Pr: 0) Hatırlayamadım ama arkadaşlara soruyorum onlardada pr:0 siteler var ve bir kaç sayfa olsun googlede. Ben google tap kuruyorum. Dinamik title kuruyorum yine yok.
Sitemap tada sorun yaşadım aynı şekilde zira:

phpSitemapNG scripti dün gece çalıştırdım tam 7 saatte siteyi taradı. Oluşturduğu sitemap.xml de yine alt sayfalar ile ilgili bir şey yok. (normalde olması gerekmezmi. ) Bu scriptin hata loglarını alta ekliyorum. Her hatayı sadece bir defa yazarak.

[21-Jul-2005 03:35:08] PHP Warning: strpos(): Empty delimiter. in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 464
(peşpeşe devam ediyor çok fazlada var)

[21-Jul-2005 04:03:54] PHP Warning: fsockopen(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 501
[21-Jul-2005 04:03:54] PHP Warning: fsockopen(): unable to connect to www.e-kastamonu.net:80 in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 501
(ara ara çıkıyor)

[21-Jul-2005 17:45:54] PHP Warning: parse_url(http://): Unable to parse url in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 364
[21-Jul-2005 17:45:54] PHP Warning: parse_url(http://): Unable to parse url in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 570
[21-Jul-2005 17:45:54] PHP Warning: strpos(): Offset not contained in string. in /home/kastamon/public_html/phpSitemapNG/inc/classes/Crawler.class.php on line 316
(bir bölümde tekrar ederek)

Tamamını sayfayı doldurmasın diye eklemedim.
İnceleyebilecek arkadaşlar için sitemap.xml ve log kayıtları :
http://e-kastamonu.net/indir/sitemap.rar
m e t a.Php:
http://e-kastamonu.net/indir/m e t a.rar

Başka şüphelendiğiniz dosya olursa lütfen söyleyin incelemek için buraya ekleyeyim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Ertugrul

MesajTarih: 2005-07-22, 08:08:55    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

bide bu dosyaya bi göz at istersen ;)

sitemap.xml
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-07-22, 08:15:37    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

eklediğiniz toplsitlerede dikkat edin google banlamasın ya da pr si düşük olmasın
banlayıp banlamadığını
ortada çıkan o alanda arama alanına cache:www.xxxxx.com eğer sitenin önbellekte görüntüsü var ise banlamamıştır dreamy nin verdiği adrestende ve ya http://www.google.com/downloads/
bu adresten google tolbarı indirip kullan onda girdiğin her sitenin kini gösteriyor bilgileri başka yerlerden almıyor linkine göre gerekli hesaplamyı toolbar kendisi yapıyor :d
toplist seçimi değil sadece googleden banlanmış sitelere
link vermeyin ya da 0 olan sitelere google indexlediyse çok yüksek bir ihtimal ile zaten 1 olur pr 0 olanlara vermeyi ve banlı sitelere
Başa dön
turkuaz37

MesajTarih: 2005-07-23, 02:11:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çabanız için ayrı ayrı teşekkür ederim.
saho : sitem googlenin belleğinde var banlı değil. Sadece 8 sayfa biri www li biri www siz ana sayfa diğer altısı da 6-7 ay öncesine ait sayfalar bu sürede indeklenen sayfa yok. belleğindeki Ana sayfa ise aralıklarla güncelleniyor. Ama alt sayfaları almıyor.
pr0 ve banlı sitelere lik konusunda: yerel bir site olduğu için konsepte uyan her sitenin linki olabiliyor. Ama her biri yasal içerikli ve bu güne kadar banlı olana raslamadım googleden. Ancak aralarında googlede yer almayan kişisel siteler bile oluyor bazen. Zaten net üzerinde birçok site var pr4-5 olupta linklerinde pr0 siteler barındıran. benimde sıfırken kaybım olabilir mi?

Dreamy : Ellerine sağlık. Üşenmedin birde benim için sitemap hazırladın. Ne diyeyim allah razı olsun. Bu akşam http://www.google.com/webmasters/sitemaps
a kaydediyorum bakalım hayırlısı ile. Ama yine şüpheliyim bu google sayfaları incelemeye gelir ve ayarlardan ötürü sorun varsa yine ana sayfa ile kalırız diye korkuyorum. Benim kullanıpta 8 saatte sitemi tarayan ve yine index sayfamla kaldığım scripti phpkolik de kullanıyor. Bu sebeple sitemde yolunda olmayan bişiler olmalı..metalar, sentinel yada başka.. Ama belli olmaz bu manuel haritayı indexler inşallah. Belkide bana garezi vardır dreamy in emeğini boş çevirmez umud ediyorum :)

Arkadaşlar ilk mesajımda eklediğim m e t a dosyamı inceleme olanağınız oldumu. Metada dikkatinizi çeken bir aksaklık...

Bu gece Dreamy nin gönderdiği sitemap.xml yi ekleyeceğim googleye. vakit bulursam googlabe de kuracağım tap ın yanına (bakalım daha ne taklalar atacağız google için..)
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-07-23, 10:01:04    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

3-4 yerde 10 sayafaya yakın google öyküsü okudum google nin sitesindeki okudum ama devamlı strateji değiştiriyorlar.
En önemlisi aynı içerğe sahip olan siteler mesala ikitane mp3 sitesi
birisi pr5 birsii pr3
5 olan 3 e
3 olanda 5e verirse yazılanlara göre fazla ifade etmiyor birşey
çapraz denen çift siteye sahip olanların işine yarıyor böyle küçük oyunlar...
birde konuyla belki fazla alakası yok ama robots.txt ye aşşağıdakileri ekleyerek sitenizin arama motorları tarafında sömürülmesini önleyebilirsiniz
robots.txt
birde protector kurduysanız sitene güvenlik modulunu içinde extra içindeki bbb.php yi çalıştırıp arama motorlarını protectora tanıtın admin securenin ayarlarında var botlar ile uyum bu tür özellikleri kaçırmayın ve iyi inceleyin kolay gelsin....
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-07-23, 13:11:53    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

m e t a.php
yahoo we msn search de çok işe yaradığını duymuştum

@turkuaz37
sitenin anahtar kelimelerini m e t a.php'e yaz yeterli
başka bişey yapmana gerek yok o dosyaya
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-16, 06:07:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
oKaN

MesajTarih: 2005-07-23, 17:11:50    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Bi Yerde Okumustum Size Kısaca Bahsedeyim

Google'den koseyi vurmak icin ne Yapmak LAzim
1-) Domain isminizin icerik ile alakalı olması lazim
Ornek ; www.php-nuke.org => Php nuke Yazdiginda ilk sıralarda cıkıyor
2-) Iceriginizin yuksek cok olması LAzim
Hile ; Ornegin www.hayta.net Sitede bisey yok ama Dikkatlice bakarsanız Site asagı dogru uzuyor bisey gorunmuyor Neden Cunku Arka font rengi ile o uzayan yerdeki kelimelerin rengi aynı adamlar icerik Maksatlı hile Yapmıslar.
3-) Ornegin php nuke isimli bi sayfa acacaksınız ve ust sıralarda olmak istiyorsunuz
www.site-ismi.com/php-nuke.html diye acarsaniz ustlerde olabilirsiniz.
4-) 404 hata Sayfalarına iyi bi index atın.

umarım anlatabilmisimdir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
turkuaz37

MesajTarih: 2005-07-24, 02:30:32    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Başlığı değiştirmeli aslında ..
burada yazılanlar iyi bir SEO kaynak olmaya başladı..

şu sorunumu hal edebilir isem bende bilgilerimi paylaşırım. Şimdi yapardım ama diyene bak durumu var ortada. Onu hal edeyim ilk işlerim den biri artık.

(arkadaşlar sitem olarak algılanmasın herkese teşekkür ediyorum ilgi gösterip bilgisini ve fikrini paylaştığı için)
Başa dön
cetin05

MesajTarih: 2005-07-24, 02:38:34    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

sitenin googleda banlanıp banlanmadığını nerden öğreniyoruz. benim site 3. sayfada çıkıyodu şimdi 40ıncı sayfada...
m e t a phpye fazla kelime yazmıştım bilmiyordum belli sayıda kelime yazılacağını sonradan öğrendik:)
Başa dön
oKaN

MesajTarih: 2005-07-24, 09:59:03    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Eger google'de Siten yoks Banlanmı$sındır. Ama sitenin m e t a.php 'yi guncelledigin an Google Bot Siteni Taramaya geliyor Ve Ekleniyorsun Eger Kurallar Dısına cıkmamıssan
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-07-24, 10:41:50    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

cached:www.siteadi.com
google nin arama alanına bunu yaz
eğer çıkarsa indexlemiş ve banlamamıştır
içerik bulunmuyor derse banlanmışsındır
@02okan nın bahsettiği ve o hile ise yememesi lazım google nin
çünkü arama motorları index te 120 den fazla bağlantı olduğunda indexlemiyor (indexlememesi lazım)
title de 80 max karakter olması lazım
Başa dön
oKaN

MesajTarih: 2005-07-24, 12:03:15    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Saho Ne Yazikki indexlemi$ ve bu hile'yi bir cok Site Kullanıyor.
www.zalim.net 'in Yan Sitesi => www.kacak.gen.tr buradada var
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-07-24, 15:29:13    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

öyle title'dan m e t a.php'den kolay kolay bir sitenin banlanacağını sanmıyorum hiç duymadım açıkcası

otomatik olarak binlerce arama motorlarına kayıt yapan programlar war mutlaka duymuşsunuzdur

işte uyanıklık edip o programla sitesini kayıt yapan bi çok kişinin siteleri banlandı
ama bi kaç ay sonra tekrar açılıyor banlar
Başa dön
oKaN

MesajTarih: 2005-07-24, 18:26:03    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Dreamy :
öyle title'dan m e t a.php'den kolay kolay bir sitenin banlanacağını sanmıyorum hiç duymadım açıkcası

Dreamy Oyle bisey var m e t a.php 'den Ban yiyebiliyorsun bu olay benimde başıma geldi
m e t a.php 'yi duzenlenmiştim sanırım FAzla Yazmı$ım ve googleye girdigimde o gun banlanmı$tım
sonra kelimelerin bazılarını sildigimde banın acılıp sitenin tekrar google'ye eklendigini gordum.
Başa dön
oKaN

MesajTarih: 2005-07-24, 18:56:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Google Hakkinda Basligin Devamı

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9693
Başa dön
turkuaz37

MesajTarih: 2005-08-05, 07:54:20    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

pr güncellemesinde pr2 olmuş sitemin (daha önce 0 dı)
site mapıda Dreamy in foruma yazdığı günün gecesi ekledim 1-2 saatte ok durumuna düştü bekliyor..
Ne kadar sürede sonuç vermesi lazım. Google ana sayfamı 2 günde bir güncelliyor. Ama alt sayfalardan ses yok daha...
Başa dön
turkuaz37

MesajTarih: 2005-08-15, 04:06:11    Mesaj konusu: Re: google ana sayfa harici siteyi indexlemiyor.. Alıntıyla Cevap Gönder

Google sonunda sayfalarımı indexlemeye başladı dün yine ana sayfam vardı sadece; bu gün 40 sayfamı indexliyor. inşallah kısa sürede dahada çoğalır. İlk sevincimi sizle paylaşayım dedim. Birçok foruma bu kouda yazdım herkes elinden geldiğince yardımcı oldu. Nuketurkte de turan hocam çok ilgilendi sağ olsun. hatta bir kod değişikliği yaptı m e t a php de belki bundandır şu an sitem indeklenmeye başadı. (benzer sorun yaşayanlar için linki veriyorum) http://www.nuketurk.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=48 Allah cümlenizden ayrı ayrı razı olsun ilgilendiğiniz için.
Ne güzel bir duyguymuş bu. Bana bu duyguyu yaşattınız ya sizlerde çok yaşayın.. Şöle bir iki ay dokunmıcam bi şeye sonrasında googlable yide ekliyorum allahın izni ile. sayenizde bu siteyi baya bi yere getirdim. bundan sonrada getirecem inşallah.
Allaha emanet olun. (daha sevincimi paylaşacağım sırada bekleyenler var.) sağkalın..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız