Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 989
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25663 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16614 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(37399 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(21078 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14215 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(18013 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10739 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6327 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6602 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23452 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11172 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6718 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8387 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5758 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14552 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7384 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9511 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10587 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13304 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(70769 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(38145 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11504 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10677 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5502 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(74165 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29931 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11225 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12522 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(6015 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8654 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(86420 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10456 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10122 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4380 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10363 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13669 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6472 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26676 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17249 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8801 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6686 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10790 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6344 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7232 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(9045 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5546 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(54885 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10123 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6415 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10615 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
alihakanuysal

MesajTarih: 2005-12-09, 18:49:22    Mesaj konusu: YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

site normalde çalşıyor ancak anlamadığım bir nedenden dolayı kontrol panelinde(admin.php) bazı modül kontrollerine girilmiyor. Daha doğrusu blok, modül, httpönerenler dışında nerdeyse yüklü modüllerin tamamının yönetici kontrolüne girilmiyor. sitenin yedeğini geri yükledim ama değişen birşey olmadı. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-29, 11:34:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
alihakanuysal

MesajTarih: 2005-12-09, 18:54:36    Mesaj konusu: Re: YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

sitede 7.6 yamalı yüklü bunu belirtmeyi unuttum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
alihakanuysal

MesajTarih: 2005-12-09, 19:04:47    Mesaj konusu: Re: YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar sorunumu düzelteyim. Yönetim Menüsünde "MODÜL YÖNETİMİ" çalışmıyor. diğer herşey normal.
Başa dön
alihakanuysal

MesajTarih: 2005-12-10, 19:13:31    Mesaj konusu: Re: YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

Sitemizde(www.turkmusun.net) Php Nuke 7.6 Yamalı Türkçe sürüm kurulu. Anlayamadığımız bir sorun ile karşılaştık. Şöyle ki: Sitenin yönetim panelinde(admin.php) Modül Yönetimlerine giriş yapamıyoruz. Yönetim Menüsü Çalışıyor. Admin.php içerisinde YÖNETİM MENÜSÜ Başlığı altında bulunan Veritabanı Yedekle, Banner, Blok, Destek Yönetimi, Yönetici Düzenle, Kullanıcı Gurupları, http Önerenler, İp Ban, Kitap Yönetimi, Köşe Yazıları Yönetimi, Mesajlar, Modüller, Gazete, Optimize DB, Ana Menü, Türkü Yönetimi, Çıkış SORUNSUZCA çalışmaktadır.

Ancak MODÜL YÖNETİMİ Başlığı altında bulunan İçerik, İçerik, Downloads, Encyclopedia, FAQ ,Forums, News, Reviews, Şiirler, Servey/polls, Topics, Web Links, Kullanıcılar, İSE ÇALIŞMAMAKTADIR. İlgili bağlantılara giriş yapılamamakta, tıklandığında sayfa donup kalmaktadır.

BU ARADA SİTE NORMAL OLARAK ÇALIŞIYOR GÖRÜNMEKTEDİR.

PhpMyAdmin Kontrol Panelinde SQL tabanında YAPI kısmında tabloların tamamını seçip “Tabloları Kontrol Et” dediğimde aşağıdaki Hata Mesajlarını aldım.

"f_gbook` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `id` sütunu için değer verilemez.

`nuke_authors` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `aid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_autonews` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `anid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_banned_ip` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `id` sütunu için değer verilemez.

`nuke_banner` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `bid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_bannerclient` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `cid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_bbsessions` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `session_id` sütunu için değer verilemez.

`nuke_blocks` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `bid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_comments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `tid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_categories` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `cid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_downloads` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `lid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_editorials` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `downloadid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_modrequest` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `requestid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_newdownload` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `lid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_downloads_votedata` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `ratingdbid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_encyclopedia` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `eid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_encyclopedia_text` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `tid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_faqanswer` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_faqcategories` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `id_cat` sütunu için değer verilemez.

`nuke_hadis_hadisler` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `hid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_hadis_kategoriler` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `kid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_headlines` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `hid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_journal` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `jid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_journal_comments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_journal_stats` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_kose_yazarlari` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `yazarno` sütunu için değer verilemez.

`nuke_kose_yazi_yorumlar` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_kose_yazilari` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `sid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_links_categories` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_links_editorials` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `linkid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_links_links` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_links_modrequest` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `requestid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_links_newlink` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_links_votedata` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `ratingdbid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_mesnevi_text` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_message` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `mid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_modules` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `mid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_pages` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `pid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_pages_categories` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_poll_desc` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `pollID` sütunu için değer verilemez.

`nuke_pollcomments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_public_messages` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_queue` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `qid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_quotes` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `qid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_referer` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `rid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_related` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `rid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_reviews` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_reviews_add` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_reviews_comments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_seccont` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `artid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_sections` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `secid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_sections_comments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_siir` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_siir_add` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_siir_comments` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

`nuke_stories` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `sid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_stories_cat` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `catid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_topics` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `topicid` sütunu için değer verilemez.

`nuke_users` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `user_id` sütunu için değer verilemez.

`nuke_users_verify` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `uv_id` sütunu için değer verilemez.

`nukefc_templates` tablosunun indexleri ile ilgili sorunlar

PRIMARY ve INDEX anahtarlarının ikisine birden `id` sütunu için değer verilemez."

Düzeltmek için aşağıdaki işlemleri yaptım. Admin kalasörünün yedeğini yeniden yükledim. modules klasörünün yedeğini yeniden yükledim. admin.php ve config.php dosyalarını yeniden yükledim. Myadmin panelinde tüm doyaları seçip önce onar, optimize et, analiz et ve kontrol et seçeneklerini yaptım. yine aynı hatayı verdi. hata veren tabloları silip yerine yedeklerini yükledim ama sorunum düzelmedi. Bu arada kurulu tüm modüller 7.6 sürümü ile uyumlu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla
Başa dön
aybarsbaybora

MesajTarih: 2005-12-11, 21:33:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benzer sorun bende de var. şöyle ki: site normal çalışıyor gözüküyor ancak yönetim panelinde hiçbir modülün yönetimine girilemiyor. örneğin haber ekleyeceğiz news linkine tıklandığında sayfa linke yönlendiriliyor ancak donup kalıyor. sitede 7.6 türkçe yamalı kurulu.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-12-12, 00:42:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nuke veritabanı tablolarının hepsinde bu hatayı verir. normaldir. mysql kurallarına aykırı sql kodları var. Bu yüzden kontrolde hata verecektir.

Yönetimde sadece modüllerle ilgili bölümün çalışmama nedeni konusuna baktım ancak kesin birşey bulamadım. Ne yaptımsa o hatayı oluşturamadım. Hata oluşsa çözümünü bulacağımda. Modüllerin admin dosyalarını yüklemeyi deneyin. Yada en iyisi 7.5 te bu özellik geldiğinden dolayı hataları olacaktır. Sorunsuzca 7.6 sürümüne geçin. En stabil sürüm şu an.
Başa dön
alihakanuysal

MesajTarih: 2005-12-12, 01:16:59    Mesaj konusu: Re: YÖNETİM PANELİ ÇALIŞMIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

üstad sql tabanındaki sorunum çözüldü. Very Happy cumadan beri yaptığım araştırmalar sonucunda mesajımda bildirdiğim primary ve index hatasının aslında hata olmadığı veri tabanımın düzgün çalıştığını öğrendim Very Happy ancak modül yönetimi tamamen iflas vaziyette. site 3 gündür bu şekilde çalışıyor. hiçbir şekilde müdahale edemiyorm. yönlendirme sayfaları donup kalmakta. bu arada sitem yamalı 7.6 Very Happy 7.5 kurulu değil
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-12-12, 01:37:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kendi konuna o kadar çok cevap yazmışsın ki hiç okumadım desem yeridir. Özel mesajla söylediklerin aklımda kalmış.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-29, 11:34:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız