Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 739
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25197 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16342 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36651 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20736 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13911 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17616 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10572 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6223 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6507 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23090 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11000 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6605 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8224 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5669 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14265 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7258 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9377 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10418 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13075 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69418 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37508 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11317 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10514 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5392 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72696 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29346 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11050 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12308 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5940 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8532 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84666 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10229 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9992 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4323 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10214 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13403 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6350 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26199 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17010 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8675 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6595 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10626 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6244 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7113 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8906 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5469 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53706 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9964 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6317 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10416 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - HAZIR KURULU RADYO İLE DENEME YAPIN
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

HAZIR KURULU RADYO İLE DENEME YAPIN

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Hamdisi

MesajTarih: 2007-10-06, 22:56:07    Mesaj konusu: HAZIR KURULU RADYO İLE DENEME YAPIN Alıntıyla Cevap Gönder

Flatcast radyosunu kurmak cok basit, bedava anasayfa almakta öyle. www.bedava-sitem.com dan hemen alabilirsiniz ve site yapabilirsiniz. hepsini yapmanız 1 saatinizi bile almaz. zor olan radyo yayınını düzenli ve iyi bir şekilde yürütmektir. böyle birşey yapmadan önce, ben her istiyenin kullanması için kurulu bir radyoyu, deneme radyosu olarak kullanmaniz için sizlere sunayım.

http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1 bu, radyoya giriş linki. iki boş satır olacak açılan sayfanın beyaz yerinde.

StreamID (sid): 461275
şifre: 255075
ve Getstream'a basiyorsunuz. biri desenli buyuk pencere (sayfa gibi) iki tanede kucuk pencere aciliyor.

bu kucuk pencerelerde Tolys'u kapatin, onunla simdilik isiniz olmaz. DJ Mixer yazanin ise icine, pc nizde olan muzikleri sürükleyip bırakın. dilediğiniz coklukta sarki türkü koyabilirsiniz dj mixer penceresine. radyo yayinda demektir simdi..

dinleyicileriniz nasil ulasacak? cok kolay.

www.patatescuvali.tr.gg
bu sayfa, radyonun ana sayfasidir. ismi tuaf ama idare eder:)) dostlariniza bu sayfayi bildirin. sayfayi actiklarinda ana menude bulunan Radyo Dinle seceneğini tıklayarak yayını dinleyebilirler.

eğer radyo sayfası açılmazsa, beyaz olarak açılan sayfayı tıklasınlar. Avtiva x denetimini yükle, seçeneği çıkacaktır. activax i yükledilermi gayet güzel dinlerler. Eger yayın yapmak hoşunuza gider ve becerirseniz, ben size başka isimlede radyo kurarım. korkmayın, para pul istemem:))

mail adresim: ersan@ilkposta.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-12, 16:04:05    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Hamdisi

MesajTarih: 2007-10-06, 23:04:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NOT: Fşatcast yayinciligi icin asagidaki linklerin yuklu olmasi gerekir. 1. ve 2. link yayincida yuklu olacak. En alttaki linkde, www.patatescuvali.tr.gg sitesine giripte radyo yayini acamayanlarin yuklemesi gereken "Activa x denetimi" dir. Denetimin bununla yuklenmesi gerekmektedir.

Size gonderdigim linkler ve site son derece guvenlidir. Radyo yayini yapip yapamadiginizi, dinleyicilerinizin radyoyu acip acamadiklarini ersan@ilkposta.com adresine bildirirseniz memnun olurum.

Saygi, sevgi ve selamlarimla..

http://www.flatcast.com/de/Download.aspx?con=p&version=412

http://www.flatcast.com/de/Download.aspx?con=p&version=41629
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-10-06, 23:15:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba
yenı uye olmussunuz hosgeldınız
fakat flood yapmayın
Başa dön
mehmetyavuz

MesajTarih: 2007-10-07, 18:19:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu radyo ilgimi çekti denedim. Ancak daha sonra arkadaşlara radyoyu duyup duyadıklarını sordum duymuyorlardı. Hatta bende denedim. açtığım yen sayfada

sorry, but you can open only one flatcast stream

yazıyor bu türlü dinletemedim

Bu hatayı nasıl düzeltip kendi sitelerim var oraya eklemek istiyorum.
bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
Başa dön
Hamdisi

MesajTarih: 2007-10-31, 03:32:58    Mesaj konusu: Re: HAZIR KURULU RADYO İLE DENEME YAPIN Alıntıyla Cevap Gönder

Ne kadar ilginc radyo isimleri var. www.konusankatir.tr.gg koptum gulmekten..
Başa dön
Leylii

MesajTarih: 2007-10-31, 16:50:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Flatcast radyolar kapanacak.Daha dogrusu izinsiz bütün Mp3 çalan radyo yayını yapan herşey engelelnecek. Normalde telif hakkı yasası vardı ama internette yenı uygulanmaya başladı.bende kendi radyo yayınımı ve sitemde çalan mp3leri 1 Kasımdan geçerli olmak üzere durdurma kararı aldım.cezai uygulama başlıyor.aylık 2000YTL ve Hapis cezası SadSadSad
Başa dön
radyo64

MesajTarih: 2007-10-31, 19:30:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok artik daha neler ben yurt disindayim nerden bilcekler benim cd den yayin yaptigimi
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-10-31, 22:42:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dünyada buna benzer çok yasa çıktı ama geneli uygulamaya dökülemedi.Dökülseydi piyasa mp3 siteleri dolmazdı Very Happy

ama leyliiyi dinleyin ve şimdilik biraz geride kalın...sonra ne oluyor bitiyor izlemekte fayda var
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-12, 16:04:05    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Hamdisi

MesajTarih: 2007-11-01, 02:35:42    Mesaj konusu: asılsız yada çarpıtılmış haber Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Leylii"]Flatcast radyolar kapanacak.Daha dogrusu izinsiz bütün Mp3 çalan radyo yayını yapan herşey engelelnecek. Normalde telif hakkı yasası vardı ama internette yenı uygulanmaya başladı.bende kendi radyo yayınımı ve sitemde çalan mp3leri 1 Kasımdan geçerli olmak üzere durdurma kararı aldım.cezai uygulama başlıyor.aylık 2000YTL ve Hapis cezası SadSadSad[/quot

Flatcast'tan önce Lime Wire ve benzeri müzik , filim indirme proğramlarını engellemeleri gerekir. Dileyen, dilediği müziği indirip dinliyor bu suç olmuyorda, 10 - 15 arkadaşın bir araya geldiği iternet radyosunda çalanlarımı hapis edecekler? Ya hapishanelerde yer kalmaz. Ha, Flatcast ücretsiz verdiği bu hizmeti durdururmu durdurmazmı orasını bilemem ama hapis, para cezası vs bunlar doğru haber değil. Internette böyle asılsız iddialar çok oluyor maalesef. Yok msn paralı olacakmış, yok bu maili gönderdikçe Arfika'daki açlar için mail başına şu kadar euro YARDIM yapmış olacakmışın, vs vs vs. Bu nedenle her söylenilene kulak asmayın.
Başa dön
Leylii

MesajTarih: 2007-11-01, 11:45:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3,5 yıldır Flatcast radyolarındayım.Türkü radyolarınında İlk kurucularındanım. En çok üzülende benim Sad

Uygulama ile bilgi almak istiyorsanız linke tıklayın.Siteniz şikayet edilirse cezai uygulama alıyorsunuz.Sorun şu ; MP3 yayını yapmak yasak.Belirli bir ücret öderseniz sorun yok ama ödenmeden böyle bir yayın yapılırsa sorun çıkıyor.Tabiki şu aşamada flatcast bi sitem kurmuş suçluda onlar. :)

http://www.tobb.org.tr/sektor/telif.pdf
Başa dön
Hamdisi

MesajTarih: 2007-11-03, 00:35:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Leylii :
3,5 yıldır Flatcast radyolarındayım.Türkü radyolarınında İlk kurucularındanım. En çok üzülende benim Sad

Uygulama ile bilgi almak istiyorsanız linke tıklayın.Siteniz şikayet edilirse cezai uygulama alıyorsunuz.Sorun şu ; MP3 yayını yapmak yasak.Belirli bir ücret öderseniz sorun yok ama ödenmeden böyle bir yayın yapılırsa sorun çıkıyor.Tabiki şu aşamada flatcast bi sitem kurmuş suçluda onlar. :)

http://www.tobb.org.tr/sektor/telif.pdf
Güzel Kardeşim,

Telaşlanmayın lütfen. yazıyı okudum ve dikkatimi çeken nokta; belirli bir ücret ödeyerek yayın yapması gereken yerlerin, hep ticaretle ilgili yerler oldugunu gordum. Bunlar sadece radyo yayını olarak değil, kaset, cd vb formatlarla müzik dinleten, filim izleten ve bu şekilde de ticari kazan sağlayan yerlerdir.

Özel Radyo ve televizyonlarda elbetteki buna dahildir. Bu kuruluşlar, müzik dinlettirir, filim izlettirir ve arada reklam yaparak para kazanırlar. Elbetteki bu kuruluşlar bir bedel ödemeli ve bir havuzda toplanılan paralardan o eserleri yapanlarda paylarına düşeni almalılardır.

Dikkatinizi çekmek istediğim bir husus; Flatcast üzerinden yayın yapan radyoları kuranlar, bu radyo isimlerinin sonuna yada başına genellikle FM yazmaktadırlar. Bu yanlıştır, sira bu radyolar FM bantından yayın yapmamakta ve FM bantı ile uzaktan yakından bir alakaları olmamaktadır. 3 - beş veya 10 - onbeş arkadaşın bir araya toplanarak internet üzerinden yaptıkları bu yayınlar, ticari amaç taşımamaktadır. Bunların, FM bandı üzerinden yayın yapan özel radyolarla uzaktan yakından bir benzerliği yoktur, linkini verdiğiniz yazınında Flat radyolarla alakası yoktur.

yayınınızı sürdürüp sürdürmemek elbettek sizin bileceğiniz bir mesele ama endişe edecek bir şey yok.

Saygı ve selamlar..
Başa dön
Hamdisi

MesajTarih: 2007-11-05, 22:54:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehmetyavuz :
Bu radyo ilgimi çekti denedim. Ancak daha sonra arkadaşlara radyoyu duyup duyadıklarını sordum duymuyorlardı. Hatta bende denedim. açtığım yen sayfada

sorry, but you can open only one flatcast stream

yazıyor bu türlü dinletemedim

Bu hatayı nasıl düzeltip kendi sitelerim var oraya eklemek istiyorum.
bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

http://www.flatcast.com/de/Download.aspx?con=p&version=41629
Bu linkleri teker teker tiklayin. Linki her tikladiginizda Flatcast acilacak. Beyaz sayfada mavi yazi ile um Download yaziyor, onu tiklayin. pencere acilinca Calisti'i tiklayin. Her uc linkte yuklendikten sonra pc yi yeniden baslatinki aktive olsun. Daha sonra radyo calisacaktir.
Başa dön
yansima

MesajTarih: 2008-01-29, 16:39:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

böyle birsey 6 -7 sene öncede cikmisti ki o zamanlar sayili bir kac internet radyosu vardi suan 350 binin üzerinde internet radyosu var ücretsiz sitelerde kurulan flatcast radyolari gibileride cabasi

o zaman mudahele etmeleri daha kolaydi onlari kapayamadilarda simdi bu kadar radyoyu kapamalari biraz düsündürücü geldi bana
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
alidehmen

MesajTarih: 2008-01-29, 18:58:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Flatcast sisteminin ne kadar stresli bir sistem oldugunu çok iyi bilirim.
leyli eski yayıncılardan bende.cok zorluklar çektik .bu sistemde.insanlarla uğraştık.hiç getirisi olmayan aksine çok götürüsü olan bu sistemi ben BEN Ben Bak İyi Okuyunnn Düşmanıma tavsiye etmem..çünkü insanın saglıgını etkiliyor.bunu leyli daha iyi bilir..Lütfen denemeyin ne olur.yazık olur size..
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-01-29, 19:56:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla okudum bazi arkadaslar gercekten abartmis nedne derseniz yayin yapan kurulus onlar isizi baglamaz siz yayinizi yapin ödenecek bir bedel olursa onlar öder onlarin reklem geliri ödeyecekleri bedelin cok ustunde bu yuzden kuskunuz olmasin bu sisten adi üzerinde ifarame olarak calisiyor

Bende Kullaniyorum

büyük siteler vardir gelirleri yuksek mynet yahoo vs gibi gelirlerini reklamdan kazanan bu tür siteler öyle bir sey yaptiginda bedel ödüyorlar

kiyida kösede ücretsiz sitelerde mp3 video klip bunlar hep baskalarinin eseleri uzerinde yaziyor cogaltilamaz satilamaz ama bunu yapan kac site var minyonlarca hiz kendi siteniz üzerinden kendi haklarinizi cignemeyin baskalrinin sunduklari hizmetleri kullanin sorumlusu siz degilsiniz

Umarim Aydinlata bildim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız