Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 671
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Mavimsn_C46 temasına habe..
(8177 okuma, 1 yanıt)
 Yeni Tema GörüşLerinizi A..
(11103 okuma, 4 yanıt)
 Şehit Aileleri Derneği İç..
(7890 okuma, 6 yanıt)
 ND_Kırmızı Teması..
(14272 okuma, 17 yanıt)
 Artisteer ile Nuke'ye Tem..
(10148 okuma, 7 yanıt)
 Tema sorun..
(4801 okuma, 0 yanıt)
 Forum Sayfamız Açıldı Her..
(11397 okuma, 10 yanıt)
 yemayı daraltmak..
(11149 okuma, 10 yanıt)
 AquAmp Player Teması..
(4760 okuma, 0 yanıt)
 Güzel Bir Tema..
(4535 okuma, 0 yanıt)
 tema hakkında yardım..
(7449 okuma, 5 yanıt)
 Tema İstekleri Buradan Ya..
(39250 okuma, 55 yanıt)
 Emosoft_Asel_Red Teması P..
(12555 okuma, 13 yanıt)
 Son Hemşeri Yorumları Blo..
(4042 okuma, 0 yanıt)
 Emosoft_Asel Teması Payla..
(7221 okuma, 6 yanıt)
 Ücret karşılığı otel tema..
(7589 okuma, 6 yanıt)
 atatürk teması arıyorum..
(8641 okuma, 6 yanıt)
 Jquery ile ahzırlanmış Se..
(7217 okuma, 6 yanıt)
 Acil Üst Menü kodu..
(8456 okuma, 6 yanıt)
 Sec begen indir Tema Lisa..
(53652 okuma, 64 yanıt)
 Ne kıymetli temaymış ya p..
(14288 okuma, 15 yanıt)
 Ücretli site geliştirme ç..
(8664 okuma, 6 yanıt)
 yardım edermisiniz ?..
(4582 okuma, 2 yanıt)
 açılışta bir süre bayrağı..
(8256 okuma, 6 yanıt)
 Belediye sitesi için tema..
(4498 okuma, 0 yanıt)
 Mor Tema..
(4341 okuma, 1 yanıt)
 div tasarımımı phpnuke'ye..
(4197 okuma, 0 yanıt)
 Anneyim.org temasi hakkin..
(5804 okuma, 3 yanıt)
 Temada Yazının Arka Planı..
(3945 okuma, 0 yanıt)
 PhpTurk V1 temasını arıyo..
(6092 okuma, 3 yanıt)
 küçük bir sorun..
(4614 okuma, 1 yanıt)
 bi sorunum daha var :S..
(7036 okuma, 5 yanıt)
 İslam Temaları..
(13730 okuma, 13 yanıt)
 theme.php dosyasında hata..
(9688 okuma, 10 yanıt)
 Joomla Temayi Nukeye Uyar..
(5368 okuma, 1 yanıt)
 Fenerbahçe Teması Arıyoru..
(6684 okuma, 4 yanıt)
 Forum Temasını Nasıl Degi..
(5016 okuma, 2 yanıt)
 tema genisliyor farklı t..
(9208 okuma, 11 yanıt)
 Tema Nasıl Yapılır Yardım..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Mavimsn_C22 üye grişi..
(7783 okuma, 7 yanıt)
 Menü Bloğu arıyorum..
(6666 okuma, 6 yanıt)
 Tema yapmak istiyorum...
(6430 okuma, 4 yanıt)
 Yanlış hatırlamıyorsam bi..
(6796 okuma, 4 yanıt)
 selamlar temamı ve sitemi..
(7924 okuma, 6 yanıt)
 Güzel Bir Tema [ Yeni Pay..
(7418 okuma, 5 yanıt)
 TurkcellNET.Com Hakkında..
(11433 okuma, 11 yanıt)
 favori temayı arıyorum..
(14861 okuma, 16 yanıt)
 Aba_msn temasi ariyorum...
(5329 okuma, 2 yanıt)
 Koy Sitesi..
(10401 okuma, 10 yanıt)
 Bi Türlü BuLamadım..
(12029 okuma, 13 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Emosoft_Asel_Red Teması Paylaşımda.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Emosoft_Asel_Red Teması Paylaşımda.

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
osdem66

MesajTarih: 2010-06-07, 12:19:33    Mesaj konusu: Emosoft_Asel_Red Teması Paylaşımda. Alıntıyla Cevap Gönder

Buradan İndirebilirsiniz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 09:58:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2010-06-07, 12:31:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emeğine sağlık
kardeş yanlış anlama ve değerlendirme ama, tema editleme hususunda insan biraz birşeyler başardığını görünce sevincini başkaları ile paylaşmayı istiyor.onun için paylaşım üstüne paylaşım yapılıyor.bende çol tema editledim.bazıları kullanıyor halen, bazılarıda editleyip düzenliyor bunlar görüncede insan seviniyor.ama her insana yaptığın temayı begendiremezsin birisi der şu olmamış şunuda yap vs vs .insanın zamanını almaktan başka birşey değil.önceden çok yapıyordum ama şuan kendi işlerimi halletmekten başka iş yapmıyorum..
kısacası artık web 2.0 devri başlıyor mat ve aynı renkleri kullanıcı göre göre siteye girip bıkma derecesine geldi.artık standart nuke teması değil değişik birşeyler görmeyi istiyorlar.Bunuda değişik olarak yapan kişi olarak 1-mavisce 2-melik i tanırım. diğer kişiler bende olmak üzere varsayılan dosya üzerinde renk değiştirmeden başka birşey yapmıyoruz...

tavsiye : wordpress ve joomla temalarını nukeye uydurmayı başarsak süper olacak :)
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-07, 12:50:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

önerileirn için tşk ederim birilerine bir şeyler ispatlamak için tema falan tasarlamiyorum.. mavişce yada melik yada başkasi hiç kimse sifirdan tema yapmıyor var olan bütün temalar editlemedir php nuke temalarda yapılan görselliktir taban mecburen öyle olmak zorunda themes.php mecburen öyle olmak zorunda sadece diger story home,page,block,footer,header dosyaalrını kendine göre degiştirir içine yeni bir şeyler eklersin. WEB 2.0 Nuke temalarda kullanmak biraz zordur kullansan bile Joomla yada Wordpres te oldugu gibi olmaz.. ayrıca joomla ve wordpress te temalara özel eklentiler vardır onlardaki en büyük görsellikte bu eklentiler le olabilmektedir..yani joomla ve wordpres te siteyi nerede ise Tema üzerine kuruyorsun o yüzden onlrda öyle kolay kolay da tema degiştirmez.

Son olarak ne Melik le Nede Mavişce ile bir yarışta degilim öyle bir iddiam da yok kimseyle de degilim.. daha paylaştığım ikinci temam ...

Son Olarak bu mesaj içerisinde vurguladığın bazı konulardaki amacinı da algilayamadim malesef...(Mesela Melik ve Mavişce ye atıfta bulunman.. gibi)

Ha bide renk degitiştirme demişin ya bu tema hangi temadan reng degiştirilmiş yani böyle bir tema varmış ta başka bir renkte imiş ben renk mi degiştirmişim..birde onu söylersen renk degiştirip tema yaptım dediğim yalnımı da ortaya cıkartıver bir zahmet...
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-07, 13:24:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar temanın indirme linkini pasif ettim isteyen arkadaşlara özel mesajla ink verecegim.. tşk ler...
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2010-06-07, 13:45:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

renk husuusnda bur yorum yapsam sizin temanız söyle böyle derim.ben genel olarak yazıyorum.ne mavisceyi nede meliki eleştiri söz söyledim.yada seni onlarla kıyasladım.nede bu temayı başkasından aldın düzenledim dedim.bunları ben değil sen söylüyorsun. bu arada tema hususunda sana ayrı birşey yazsam sadece senin üzerine yorum yaparak eleştiririm bunuda bilesin.

temayı yapmak yada sergilemek veya bazı nedenlerden dolayı kaldırmış olmanız kimsede birşey değiştirmez. sen bu işi bu sene öğreniyorsan da paylaşıyorsan yaptığın temaya olumlu yada olumsuz yorum yapılmasını istiyorsan iyi yada kötü tüm eleştirilere açık olman lazım. mühendis bir iş yapar ama diğer muhendisler o yapılan işte eksiklikler görüp illaki yorum yapar. eğer yorum eleştiri kötü ise bunu bir kötülük olarak görüp eğer yapılan işi bırakmaksa bu durumda senden başka kimse kaybetmez.Türk milleti araştırıcı yenilikci olmak zorunda. eğer olmazsa zaten dışa bağımlı yaşayıp kazanılan paranın %70 ini dışarı öder.neden hepsini sen kazanmayasın?

konuyu dağıtmadanın bir anlamı yok. ben mavisce ve melik üstadlarımızı örnek verme sebebimde seni kıyaslama katiyyen değildir şuanki çalışmalara bakıldığı zaman zaten güzel işler sergiliyorlar o açıdan örnek verdim...

neysede yazılı ister oku bilgiden say, istersende üzerine al. ben kimseyi küçük düşürük hiç bir zaman yazı yazmam burada beni hemen hemen herkes tanır..
kolay gelsin
Başa dön
canpolat03

MesajTarih: 2010-06-07, 13:51:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Osdem abi çalışmaların da başarılar dileğimle.... özel msj attım....
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-07, 14:00:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Size başka Yorum Yok kardeşim .. Siz herzaman haklısınIZ.. Hatırlarsan sitemdeki msn üzerinden de bir gün gelip bu tip şeyler söylemiştiniz ve ben fazla uzatmamak olabilir, olabilir,haklısınız,haklısınız en sonunda da blmiyorum demiştim ve siz futursuzca bana o zaman bilmdeidigm konularda konuşma deyip gitmiştini.....Bazen susmak yada haklısın demek Bilmemek anlamına gelmez.. Özür dilerim yaşınız kaç sizin bilmiyorum ama benim 45 in içindeyim nikim deki 66 doğum yılımdır..yani çoğu seyi yaşadim geldi gecti sevindirik olacak bir şeyleri kanıtlayacak yaşımda zamanı coktan gectim ben...o zaman sizi olgunlukla karşılamış haklısın demiştim şimdi gene diyorum HAKLISIN BE KARDEŞİM SELAMETLE...

BU İŞİ BU SENE ÖĞRENMEK....:):):)?
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2010-06-07, 18:35:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

temalar css ve jquery ile zenginleştirilmeli..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-28, 09:58:49    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-07, 18:41:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ekolcu :
temalar css ve jquery ile zenginleştirilmeli..

Merhaba..
Kesinlikle size katılıyorum.. Joomla olsun Wordpress temalarında olsun tabloları göremezsiniz tamamıyla css üzerine jquery vs olarak tasarlanıyor.. öncelikle Nuke de tablo larla tema yapmayı bırakmadıkca görselliği sengnleştirebilmek zor görünüyor.. Fotoshop yada benzer programlarda ne kadar güzel tasarim yaparsanız yapın css olarak siteye ekleyemiyorsanız o görselliği yaklayabilmek şimdilik zor görünüyor...
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2010-06-07, 19:54:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

projelerimi tamamlayıp css ve jquery ile zenginleştirilmiş 3 tema yapacağım inşallah..

1. açık-yeşil beyaz
2.bavi-açık yeşil
3.turuncu

renklerde..

blok tarzında değişikler stunlarda vs.
renkler üstteki gibi
css jquery ve xhtml ile zenginlik
özellikle css butonlar entegre
tab menü
kısmet olursa inş.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sima19

MesajTarih: 2010-06-07, 22:02:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yenilikçi olmak her zaman iyidir. bende temaları genelde photoshopla düzenliyorum ama ne kadar değişik yaparsan yapalım kalıp zaten aynı.ben osdem66 ustadada bunu anlatmaya çalışıyorum fakat yanlış anlaşılıyoruz...

Netopsiyonda yaş olarak bizden büyük olabilirsiniz saygımız ve sevgimiz sonuna kadardır.Ama şunuda unutmayalımki öğrenmenin hiçbir zaman yaşı yoktur.Yeterki insanoğlu içinden istek gelsin yapacağına kanaat getirsin.Beni bilenler genelde yazılarımdan iğneli söz çıkarırlar Very Happy ama hiç bir zaman iğneli ve ona kasıt birşey yapmam.ama doğrularıda yazınca kötü oluyoruz.

Çalışmalarınızı bekliyoruz inş.

Allah kolaylık versin
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2010-06-08, 00:11:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sima19 :
yenilikçi olmak her zaman iyidir. bende temaları genelde photoshopla düzenliyorum ama ne kadar değişik yaparsan yapalım kalıp zaten aynı.ben osdem66 ustadada bunu anlatmaya çalışıyorum fakat yanlış anlaşılıyoruz...

Netopsiyonda yaş olarak bizden büyük olabilirsiniz saygımız ve sevgimiz sonuna kadardır.Ama şunuda unutmayalımki öğrenmenin hiçbir zaman yaşı yoktur.Yeterki insanoğlu içinden istek gelsin yapacağına kanaat getirsin.Beni bilenler genelde yazılarımdan iğneli söz çıkarırlar Very Happy ama hiç bir zaman iğneli ve ona kasıt birşey yapmam.ama doğrularıda yazınca kötü oluyoruz.

Çalışmalarınızı bekliyoruz inş.

Allah kolaylık versin

İlk yorumunuzda yazdıklarınızın yanlış şeyler oldugunu düşündüğünüz için zaten yanlış anlamayın demişsiniz, Yanlış anlamayın demek benim sizi yanlış anlamamamı gereketirmedigi gibi sizide haklı çıkarmaz.. yanlış anlaşılacagini düşündügünüz bir şeyi yazmazsınız olur biter ama yazarsanızda gelecek olumsuz tepkilerede eyvallah demek durumundasınız..

Gene O mesajda siz benim temama yorum yapmamışsınız keşke ona yapsaydınız surası eğri burası bozuk deseydiniz bu eleştiri olurdu ve ben bunu asla yanlış anlamazdım.. ama siz kalkıp kıyaslama ve örnek verdiniz seninde yaptıgın işmi renkleri degiştirip tema diye koymuşsunuz der gibi açık olarak dile getirmesenizde cümlelerinizden bu anlaşılıyor okuyan kişilerde benimle aynı fikirde olduklarını düşünüyorum sizin hayır ben öyle bir şey demedim demenizde benim için bir şey degiştirmez bu amiyane tabirle kıvırmak olarak algılarım...çünki alenen ortada ne demek istediginiz..

Ben Mavişce den yada Melik ten Yada herhangi birisinden daha iyi tema yaparım diye bir iddiam söylemim olmadıgı halde siz kalkıp onlardan baska tema yapan tanımam gibi bir aciklama yapmanızda konuyla kesker alaka.. Ki ben o arkadaşarımın ikisinide temasını kullandım zamanında..

Ayrıca ben yaşımı senden büyük olduğumun kanıtı yada bundan dolayı bir saygı beklentisi içinde olugum için degil bazı seyleri aştığımı anlatmak için yazdım ama yaşım büyükte olsa küçükte olsa herkes birbirine Saygı göstermek zorundadir.. Saygı zorunlu sevgi içten gelir...

Öğrenmenin yaşı vardır gibi br şey de demedim ki buna en güzel örnek benim 44 yaşımda bu işleri öğreniyorum 40 yaşımda iken web tasarim adina su an bildiklerimin hiç birisini bilmoyordum..Şu an tasarim ve düzenlemesini kurulumunu yaptığım 20 den fazla sitem var..

Sözlerinizde genelde iğneleme olması beni ilgilendirmez ve herkese de öyle davranamazsınız argoda ona patavatsızlık denir...sizin lugatınızda iğneleme deniyor olabilir...ben patavatsızlık yapanları da pek hazzetmem...

Doğru yazınca kötü oldugunuzu kim söyledi size kötüsünüz diye kim dedi.. kötü yanlış yapandır yanlış yazandır.. siz ya yanlış seyler yazdınız yada yazarken yanlış dil kullandınız ki böyle algılandınız..
UNUTMAYINIZ NE ANLATIRSANIZ ANLATIN SİZ KARŞI TARAFIN SİZİ ANLADIGI KADARSINIZ....
SİZİN NE ANLLATTIGINIZ DEGİL KARŞI TARAFIN NE ANLADIĞIDIR ÖNEMLİ OLAN...

BENİM İÇİN KONU KAPANMIŞTIR...
Selametle..
Başa dön
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-06-08, 00:28:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi eline saglık bi seyler katmandan dolayı tessekur edıyorum zamanla bizlerde umarım katıcaz tessekurler:)
Başa dön
_Anka_

MesajTarih: 2010-06-08, 20:06:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paylasim İcin Tessekkurler

Saygılarımla...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız