Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 824
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Prince of Persia : Sands ..
(3912 okuma, 0 yanıt)
 Youtube Jacker İşe Yarama..
(8599 okuma, 8 yanıt)
 Netopsiyon Özel Nuke Sürü..
(47479 okuma, 61 yanıt)
 YouTube Videolarını Sorun..
(57778 okuma, 79 yanıt)
 Site yarışmasi Basvurular..
(21423 okuma, 25 yanıt)
 hiç birsey gözükmüyorrr..
(6202 okuma, 3 yanıt)
 Yardım Nuke ....
(11336 okuma, 11 yanıt)
 Mrb forum Yardım..
(5003 okuma, 2 yanıt)
 Üyelerin özel mesajlarını..
(7580 okuma, 5 yanıt)
 sitem yavaş açılıyo..
(6146 okuma, 3 yanıt)
 Nasipte Askere Gitmekte V..
(24019 okuma, 30 yanıt)
 Video stream nasil kullan..
(9185 okuma, 8 yanıt)
 Yeni Modul Oluşturdum ayr..
(10341 okuma, 8 yanıt)
 Forumu son 24 saatte kim ..
(6123 okuma, 3 yanıt)
 coppermine..
(8238 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Forum Yaratıyorum Am..
(7700 okuma, 5 yanıt)
 Forum Sorunu..
(5906 okuma, 2 yanıt)
 Sağ Ve Sol Bloklar Yan Ya..
(10835 okuma, 10 yanıt)
 Admin paneli..
(8700 okuma, 6 yanıt)
 Forum Yonetim Sayfasi so..
(9116 okuma, 8 yanıt)
 Bilgide Haber Blok Yardım..
(4752 okuma, 1 yanıt)
 Türkçe karakter sorunu öl..
(9208 okuma, 7 yanıt)
 Güvenli Bir Php Sürümü..
(5227 okuma, 2 yanıt)
 titlede turkce karekter s..
(4945 okuma, 1 yanıt)
 5 DK SONRA İNTAHAR EDİCEM..
(13098 okuma, 14 yanıt)
 BBtonuke 2 Sorun..
(5675 okuma, 3 yanıt)
 Yeni Sitemde Hangi Php Nu..
(8438 okuma, 6 yanıt)
 Netopsion pagerank Kampan..
(7457 okuma, 5 yanıt)
 haber sitesi cms..
(92328 okuma, 112 yanıt)
 Pagerank Kampanyası İle İ..
(38287 okuma, 48 yanıt)
 Nukejmap site haritası ha..
(5451 okuma, 2 yanıt)
 flash sayfasına haber ekl..
(5607 okuma, 1 yanıt)
 Phaspeseo da Nerde hata y..
(4200 okuma, 0 yanıt)
 mail list toplu mail gönd..
(16440 okuma, 21 yanıt)
 Sothink dhtml menü..
(8277 okuma, 7 yanıt)
 dreamweaver..
(5893 okuma, 2 yanıt)
 Parse error, syntax error..
(8679 okuma, 6 yanıt)
 forum..
(5025 okuma, 1 yanıt)
 Forumdaki Konular ?..
(7926 okuma, 5 yanıt)
 Seo yükledim Güvenlik kod..
(6745 okuma, 3 yanıt)
 seonun kuruldugunu ve işl..
(7224 okuma, 4 yanıt)
 AEG ZD..
(6293 okuma, 2 yanıt)
 Kampanya Başvuruları..
(21388 okuma, 22 yanıt)
 Netopsiyon Pagerank İşbir..
(19805 okuma, 21 yanıt)
 Yeni Domain Googlede yok..
(5357 okuma, 2 yanıt)
 sayfa üretim yazısı..
(4785 okuma, 1 yanıt)
 Boglon.de Sitemin Hizini ..
(3897 okuma, 0 yanıt)
 Tema Taşırması?..
(4084 okuma, 0 yanıt)
 title nasıl değiştirlir..
(11480 okuma, 11 yanıt)
 2 tane ayri scrip..
(5366 okuma, 1 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Dreamwaver
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Dreamwaver
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SeKiLLReiS

MesajTarih: 2006-01-04, 02:58:45    Mesaj konusu: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

Dreamwaver hakkinda bilgisi olan arkadaslarimizdan biraz bilgi istiyorum mümkünse...
Simdiden Tesekkürler...

Sevgilerimle

Seni Sevmek MEMLEKET, MEMLEKET Seni Sevmek
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-11, 07:34:04    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2006-01-04, 04:30:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

faza bir bilgim yok..ama php dosyalarını frontpage bozduğu için dreamwear kullanıyorum..

Frontpage html konusunda başlangıçta olan veya fazla uğraşmak istemeyenler için..dreamwear daha profesyonelce uğraşanlar için..ideal olan program
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
serserialper21

MesajTarih: 2006-01-04, 12:51:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence Dreamwaver hiç merak sarma cunku kullanması çok zor ama kullanabiliyorsan sa çok güzel bi program güzel sitelet yapabilirsin ama dediğim gibi kullanması çok zor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
istaNBlue

MesajTarih: 2006-01-04, 14:17:53    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

çok güzel bi program, profosyoneller için ama basit islemler icin de kullanabilir.
kullan1m1 zor ama kullanmay1 ögrenince ortaya çok guzel seyler cikarabilirsin...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
SeKiLLReiS

MesajTarih: 2006-01-04, 23:25:10    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar verdiginiz bilgiler icin tesekkürler... Site yapiminda bir cok program var ve coguda gercekten cok kullanisli...
Umarim yanlis anlasilmaz ama ileride mecburi maddiyat önem kazanacak benim icin...Cünkü Bilgisayar mühendisligi okumaya calisiyorum:) Calisiyorum diyorum ki gercektende öyle...Pek kolay bir sey degil...

Arkadaslar sizin de bildiginiz gibi artik devir teknoloji deviri ve bu devirde en büyük devrimi yine bizler Türkler gerceklestirebiliriz...
Teknoloji Cin de, Japonya da vs vs diyorlar...
Bence teknoloji her zaman icin insanin beyninde...
Umarim birbirimize destek olarak bir cok seyi basarabiliriz...

Kelamlarimizda ukalalik belirtisi olmamistir umarim, olduysa simdiden kusurum affola...

Sevgilerimle...

Seni sevmek MEMLEKET, MEMLEKET Seni Sevmek...
Başa dön
medcezir19

MesajTarih: 2006-01-05, 17:19:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SeKiLLReiS :
Arkadaslar verdiginiz bilgiler icin tesekkürler... Site yapiminda bir cok program var ve coguda gercekten cok kullanisli...
Umarim yanlis anlasilmaz ama ileride mecburi maddiyat önem kazanacak benim icin...Cünkü Bilgisayar mühendisligi okumaya calisiyorum:) Calisiyorum diyorum ki gercektende öyle...Pek kolay bir sey degil...

Arkadaslar sizin de bildiginiz gibi artik devir teknoloji deviri ve bu devirde en büyük devrimi yine bizler Türkler gerceklestirebiliriz...

Kelamlarimizda ukalalik belirtisi olmamistir umarim, olduysa simdiden kusurum affola...

Sevgilerimle...

SeKiLLReiS sözlerine katılıyoru bu arada nerde bilgisayar müh. okuduğunu öğrenebilirmiyim söylersen ii olur gerçekten . Bende mersin meslek y.o da bilgisayar programçılğına gidiyorum dreamweaverla ilgileniyorum o dar bilmesemde genel kullanımını ii bilirim en azından ben öyle sanıyorum bu yazdıkların içtenlikle yazdıysan eğer elmiden geleni yaparım . bildiğimi paylaşmaktan asla kaçınmam eğer bu işle ilgileniyorsan sana bi tavsiyem bu forumlardan bişey bulamassın kolay kalay www.mutasyon.net bu siteye git ve oradan gerekli ders notlarını bulursun ve bir çok alanda da yardımcı olacaktır sana mail adresim medcezir19@hotmail.com bana ulaşmak istersen ..........
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
agakin

MesajTarih: 2006-01-05, 17:32:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

medcezir19 :
SeKiLLReiS :

Sevgilerimle...

SeKiLLReiS sözlerine katılıyoru bu arada nerde bilgisayar müh. okuduğunu öğrenebilirmiyim söylersen ii olur gerçekten . Bende mersin meslek y.o da bilgisayar programçılğına gidiyorum dreamweaverla ilgileniyorum o dar bilmesemde genel kullanımını ii bilirim en azından ben öyle sanıyorum bu yazdıkların içtenlikle yazdıysan eğer elmiden geleni yaparım . bildiğimi paylaşmaktan asla kaçınmam eğer bu işle ilgileniyorsan sana bi tavsiyem bu forumlardan bişey bulamassın kolay kalay www.mutasyon.net bu siteye git ve oradan gerekli ders notlarını bulursun ve bir çok alanda da yardımcı olacaktır sana mail adresim medcezir19@hotmail.com bana ulaşmak istersen ..........

çok güzel bir adres vermişsin amenna ama bu siteden hiçbirşey bulamazsın şeklindeki açıklaman çok yanlış ve tasvip etmiyorum.Eğer bu sitede bir şey bulunamadığını düşünüyorsan ne işin var bu sitede? geyik yapmaya mı geliyorsun? ben ne biliyorsam şu ana kadar % 70 belkide daha fazlasını burdan buldum ve öğrendim.eğer bu siteye gelmeseydi arkadaşı nasıl yönlendircektin bilgileri bulabileceği bir siteye?lütfen açıklamaları yaprken biraz saygı duyalım birşeylere
Başa dön
ylc05

MesajTarih: 2006-01-05, 21:33:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lütfen kavga yok dreamwaver her ne şekilde yazılıyorsa hiç bakmak aklıma gelmedi ama bende asp çalışıyorum ama çokda korkulacak birşey deil gerçi ben özel ders aldım ama insan isteyince herşey kolaydır.Yönlendirme şeklin hatalı kardeş bunalara dikkat etmen gerekir...
Sen iste yeterki ayrıca bunu bu sitede yazmak yerine google a yazsaydın şimdiye öğrenmiştin prg mı derim bence önce aramak araştırmak sonra YARDIM istemek gerekli diye düşünüyorum
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-11, 07:34:04    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
istaNBlue

MesajTarih: 2006-01-05, 22:13:16    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

SeKiLLReiS :

Sevgilerimle...

kardeş ne demek istediğini tam anlayamadım ben, kendini biraz daha iyi ifade edebilirsin, ben de Marmara üni. de bilgisayar öğretmenliği okuyorum benim bölüm de pek kolay değil mesela, ve sanıyorum ki üni. de hiç bir bölüm okumak kolay değil ....
maddiyat herkesin gelecekteki kaygılardan biridir..
hem bu arada webtasarım işi yapmak için sadece bilgisayarla ilgili bölüm okuyanları ilgilendirmiyor, ilgisi olan herkes bunu yapabilir...

bu arada burda dreamweaver le ilgili kaynak bulunamayacağını söyleyen arkadaş,
burda webtasarımı forumu boş yere mi açılmış?Dreamweaver bu konunun içine girmiyor mu?Bu siteye nankörlük etmeyelim arkadaşlar...
Başa dön
SeKiLLReiS

MesajTarih: 2006-01-06, 02:55:00    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar...

Arkadaslar hepinize tesekkür ediyorum...Medcezir arkadasim ben Almanyada okuyorum...Bölümüm daha öncede belirtigim gibi Bilgisayar mühendisligi buna programlama da dahil....
Su an web tasarim dersi görmüyorum ama ilerisi icin ögrenmek istiyorum...Verdigin linke bakacagim...Yardimin icin cok tesekkürler...Seninle bilgi alisverisinde bulunmayi isterim...
Programlama da hangi dilleri programliyorsunuz acaba?
Ben su an Javayla ugrasmaktayim...Gercekten de pek kolay bir program dili degil sinavimda yaklasti:) umarim her seyin hayirlisi olur...

Arkadaslar forumda kücük tartismalara neden oldugum icin üzüldüm biraz...Her düsünceye saygi gösterilmeli diye düsünüyorum...
Bu tartismanin sürmesi anlamsiz geliyor bana...

Kelamlarimda kusur olduysa simdiden affola...

Sevgi ve Saygilarimla...

SeKiLLReiS
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-01-06, 07:00:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sekillreis ordaki linke cidden iyi bak, hakkı öcal bu işte üstattır, gerçekten html hakkında fazla bilgi yok burda, ama bu şimdilik böyle, nuke birikimi de pat diye olan bişey değil, herşey zamanla olacaktır, ha bir de bizden teknoloji falan çıkmaz, elalem yazar biz editleriz bu hayat böyle gider, millet telefon yaparken biz jetona ip bağlamayı bulmuşuz daha ne deyim
Başa dön
SeKiLLReiS

MesajTarih: 2006-01-07, 03:32:59    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

Eyvallah Seyranli Sagolasin...
Ben senin kadar umutsuz degilim insaallah ileride bizde cok sey basaracagiz...Önemli olan calismak her zaman...

Sevgi ve Saygilarimla...

SeKiLLReiS
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2006-01-08, 14:56:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Memlekette Php bilenden ve bildiğini iddia edenden bol ne var.
Niye doğru düzgün bi script yazmıyolar kullanışlı bişey.Yazdılarına bişey demiyorum ama şu Php-Nuke gibi bişi yazsalar iyi olmaz mı ?
Ama bizimkiler hala nuke nin açığını kapatmakla editlemekle tema yazmakla uğraşıyorlar
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-01-08, 16:19:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onur türklerinde yazdığı portallar var, en popüler olanı da dcp portal ama bunun yanında paylaşıma sunulan bir çok portal var
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2006-01-08, 16:31:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dcp Portalı ben kullanıyorum Seyranlı ama Php-Nuke ye verilen ilgi verilmiyor dcp ye. Ayrıca php-Nuke kadar da gelişmiş bulmuyorum.HTML ve Php karışımı birşey :)
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2006-01-08, 16:36:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arz talep meselesi, nuke 5.4 ü de kimse beğenmez dimi, üstelik karşılaştırma yapmak da doğru olmaz, eğer bunu karşılaştırmaya kalkarsan, neden windowsumuz yok, neden ms-dos u biz bulmadık, php var da ğüğ niye yok, niye tamamen bize ait olan rakı dan başka bişey deriz ;) sonuçta yapmıyoruz da değil yani
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-01-08, 16:57:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seyranli :
millet telefon yaparken biz jetona ip bağlamayı bulmuşuz daha ne deyim

kesinlikle katılıyorum. Hazırcıyız.
Başa dön
DesertEagle

MesajTarih: 2006-01-22, 23:35:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zor olduğunu kim söylemiş
bence
oldukça kolay
ve oldukça kullanımlı

biraz karıştırdıktan sora insan öğreniyo
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-01-22, 23:42:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuz@rumuz.net
Dream MX var Full Versiyon Ekle Kardeş.
ßiLdiğim ne varsa Göstereyim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
karadere

MesajTarih: 2006-02-26, 22:05:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bi aralar bene vardı çok güsel bir program html düzenle phb vb gibi bir çok şey var içinde bu program güzel ama kullanması biras zor.Sana başarılar front page daha iyi onu tavsiye ederim ama Dreamwaver kullanıcam dersen o başka sana kolay gelsin.............

http://karaderekoyuweb.sitemynet.com/
Başa dön
TrI-C

MesajTarih: 2006-02-28, 20:18:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dostum tam olarak ne sormak yada neyden YARDIM almak istiyosun onu yazarsan yardımcı olabilirm ayrıca bende arıyodum bi ara öle dw hakkında bilgi ama öle kurcalamadan sana öğretcek bişi yok kurcalıcan yapamadığın şeyleri sorucaksın
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-02-28, 20:46:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

panenzos :
faza bir bilgim yok..ama php dosyalarını frontpage bozduğu için dreamwear kullanıyorum..

Frontpage html konusunda başlangıçta olan veya fazla uğraşmak istemeyenler için..dreamwear daha profesyonelce uğraşanlar için..ideal olan program

Dream ßende Kullanıyorum Very Happy
Asıl Dream Bozuyor Modül ve Block Yapmayı
bende MX ve 8.0 var ama kodlar bi garip geliyor Very Happy Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
karadere

MesajTarih: 2006-03-05, 12:15:01    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşım dream ın türkçe yaması var belki bu seni biraz rahatlatır.
Kod:
http://www.tamindir.com/program/7761/Dreamweaver_MX_2004_v7.0.1_Türkçe_yama.htm
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-03-05, 12:28:08    Mesaj konusu: Re: Dreamwaver Alıntıyla Cevap Gönder

karadere :
arkadaşım dream ın türkçe yaması var belki bu seni biraz rahatlatır.
Kod:
http://www.tamindir.com/program/7761/Dreamweaver_MX_2004_v7.0.1_Türkçe_yama.htm

Bu Dream MX e uyum sağlar mı ?
Başa dön
RoBoCoP

MesajTarih: 2006-03-09, 16:24:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ewet sağlar zaten onun için..mx2004 te bu yama ya ihtiyaç yoktur.....
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Eski Başlıklar Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright