Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 835
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5644 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7085 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5932 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6357 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9055 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4081 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5025 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5456 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6645 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7485 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7849 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16733 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4918 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10499 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7249 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3806 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11357 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5463 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3640 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5590 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9486 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6680 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5008 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4578 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6237 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5553 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(8990 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8076 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7242 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4005 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7396 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4700 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(7988 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8374 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5508 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5777 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4169 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5729 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5082 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3775 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5213 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6561 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6210 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8103 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(10946 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5224 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3949 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3692 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3416 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14149 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - AnaDilim.Org Açıldı!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

AnaDilim.Org Açıldı!
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
KaaN

MesajTarih: 2006-08-24, 13:00:39    Mesaj konusu: AnaDilim.Org Açıldı! Alıntıyla Cevap Gönder

www.anadilim.org

Anadilim.Org;

- Genelde yabancı dillerin özelde de İngilizcenin baskısı altında varlığını sürdümeye çalışan güzel Türkçemize destek,

- Türkçeyi "ana dili" olarak görmüş herkesi gerek yapı bakımından gerekse dilin tarihi bakımından bilgilendirmek,

- Çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı Batılılılaşmak olarak algılayan taklitçi insanları uyarmak,

- V yerine w, ş yerine sh, k yerine q kullanmayı tercih eden Batılı ve cool(!) olmaya çalışan özenti geçnliği özüne döndürmek,

- Kendini Türk hisseden, atalarına layık olmak yerine onlar ile övünen insanları -yani yüzeysel övgülerini- topluma yararlı hâle getirmek,

- Dilimizdeki yozlaş(tırıl)maya karşı çözümler üretmek,

- Dilimize girmeye çalışan yabancı kelimelere, dilimizin kuralları çerçevesinde Türkçe karşılıklar (t)üretmek,

ve Türk Dilini sonsuza dek yaşatmak için üzerimize düşen görevi yapmaktır …

ve yine teşekkür etmek isterim. Bu yolculukta bana en büyük desteği yine Akif Emre ve Ahmet sağladı.

www.anadilim.org

En son KaaN tarafından 2006-08-24, 13:39:44 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:11:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-08-24, 13:37:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu tür konularda hassasiyetin için teşekkür ederiz.Belki çok destek olamadım ama imzamdaki "PARADOX" yazısı yerine destek için gerekli imajı koydum.Bu yolda başarılar dilerim kaan.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-08-24, 13:38:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

link vermeyi unutmuşsun , başlığı yanlış yere açmışsın vay anam vay mod böle yaparsa user ne yapsın

sitenin amacı gayet güzel dili yok olan ülkede yok olmaya mahkumdur destek veriyorum.
zaten pek kullanmam öyle anormal kelimeler yaptığım sesli harfleri kelimeden atmak ve tmm bkm gibi şeyler yazmak Very Happy sorun yok değil mi?(mi ayrı yazıyoluyo Razz)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-08-24, 13:42:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan hayırlı olsun. TAM destek veriyorum.

Konunun yanlış yerde olmasına gelince insiyatif kullanıyoruz. Modların böyle bir yetkisi var.
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-08-24, 13:50:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ihtilal çıkar ne ayrımı ne insiyatifi Razz ama site içeriği dolayısıyla insiyatif kullanabilir bence hiç bir çıkar gözetmiyor bu amaç olabilir :) yinede sana kalmış birşey tabi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-08-24, 14:08:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan Abi Hayırlı olsun ! :d

Sane Desteğimiz Sonsuzdur ! Başarıların Devamını Dilerim ! Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
MuzikDelisi

MesajTarih: 2006-08-24, 15:30:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan logo yanı resim diycem bu sefer dövücen artık beni Very Happy

Tam destek ;)
Başa dön
sade_kahve

MesajTarih: 2006-08-24, 16:37:01    Mesaj konusu: Re: AnaDilim.Org Açıldı! Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan gerçekten çok önemli bir çalışma çok teşekkür ederim. Umarım bu gibi çalışmalar sayesinde insanımız birazcık olsun diline, kültürüne sahip çıkar bu sitenin iyi yerlere geleceğine eminim. Elimden geldiğince YARDIM etmeye çalışacağım. saygılarla başarılar...
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 15:11:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
emrahlat

MesajTarih: 2006-08-24, 16:38:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk dilinin geleceğiyle ilgili yapılmış çok güzel çalışmalardan birini daha gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim. Umarım amacına ulaşır. Bende ileriki zamanlarda elimden geldiği kadar destekleyecem.
Başarılar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
emrahlat

MesajTarih: 2006-08-24, 16:41:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ufuk ya sanki senin mesajı kopyalayıp yapıştırmışım yaa Very Happy Aynı anda aynı mesajımı yazar insan. Yoksa sen benim neler yapacağımı mı hissediyorsun? Very Happy
Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2006-08-24, 17:35:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tebrikler... Sonunda açtın..Very Happy
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-08-24, 17:54:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepinizden Allah Razı olsun. güzel bir çalışma içine girdik. Cılız başladık, ama güçlü gideceğimize emin olun. Bu işin biraz resmî tarafı var. Bu nedenle herşey biraz zaman alıyor. Son birkaç gün çok *YASAK KELİME** ettim. Yoksa daha da sarkacaktı açılma tarihi.

Hepinize, destek verenlere teşekkür ederim.
Başa dön
akifemre

MesajTarih: 2006-08-24, 20:16:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan Bey, size ilk günden beri söylüyorum. Ben sizin için değil, Türkçe için çalıştım. Ayrıca şahsen benim yaptıklarımın, sizin yaptıklarınızın yanında lafı bile olamaz. Tekrardan tebrik ediyorum seni...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Veli

MesajTarih: 2006-08-26, 10:01:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KaaN site çok güzel olmuş. Hayırlı olsun...
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-08-26, 14:54:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vallaha destek veririz vermesinde bunu en fazla ciddiye alacak kişiler AZ ÇIKACAK Okumayan adamın Türkçeyle ne alakası olabilir ki?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
sade_kahve

MesajTarih: 2006-08-26, 15:10:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@İdris TOSUN sende böyle faydalı bir internet sitesi yap TÜRK ULUSU'nun yararı için seninde siten yayınlansın bunda gocunacak ne var anlamış değilim
bunda art niyet arıyorum desem!
Başa dön
CaNCa

MesajTarih: 2006-08-26, 18:44:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili KaaN sana attığım mail lerde de belirttiğim gibi Anadilim.org için her zaman destek olmaya hazırım :)
Başa dön
idrisTOSUN

MesajTarih: 2006-08-27, 22:09:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaan sen sitenın reklamını at bakalım.. Ondan sonra neden dediğimizde mesajlarınımızı silin helal be. Netopsiyon boyle kendini akıllı sanan malların eline düşmüş. Ne diyelım. Bu seferde mesaj'ımı silin + isdersenız banlayın. Ama bu gercekler doğru.

Netopsiyon artık ana amacından sapmış bulunmakta.. bunu herkez görüyor.

Php Phpnuke vs gibi konular olacağına biri çıkmış türkçe ders'i veriyor ve diğer insanlarda katılım yapıyor.

Madem o kadar önemli bişey yapmak istiyorsunuz.
Kalkın

Www.Kanbankasi.Com'a Kan Bağışı İçin Başvuru Yapın. Herşey Sanaldan Olmaz. Neyse kolay qelsin..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
idrisTOSUN

MesajTarih: 2006-08-27, 22:20:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

msn adresi bykaan@msn.com olan adam kalkıp " q " yok " g "var " w " yok " v " Once msn adresini deis dostum.
Başa dön
Rapturkiyecom

MesajTarih: 2006-08-27, 23:23:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başarilar. .. kardesim allah yüzünü kara çikarmasin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi MSN Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2006-08-28, 00:12:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

idrisTOSUN :
msn adresi bykaan@msn.com olan adam kalkıp " q " yok " g "var " w " yok " v " Once msn adresini deis dostum.

Abi yine formundasın Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-08-28, 00:31:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

idrisTOSUN :
Kaan sen sitenın reklamını at bakalım.. Ondan sonra neden dediğimizde mesajlarınımızı silin helal be. netopsiyon boyle kendini akıllı sanan malların eline düşmüş. Ne diyelım. Bu seferde mesaj'ımı silin + isdersenız banlayın. Ama bu gercekler doğru.

netopsiyon artık ana amacından sapmış bulunmakta.. bunu herkez görüyor.

Php Phpnuke vs gibi konular olacağına biri çıkmış türkçe ders'i veriyor ve diğer insanlarda katılım yapıyor.

Kalkın

Www.Kanbankasi.Com'a Kan Bağışı İçin Başvuru Yapın. Herşey Sanaldan Olmaz. Neyse kolay qelsin..

Mesajlarınız tartışma ortamı oluşturduğu için benim tarafımdan mesajlar silindi (gerek sizin gerek diğer kişilerin). Konu dışına çıkıldığı ap açık ortadaydı. Müdahale edecektim doğal olarak.

Site tanıtımına gelince kişisel bir çıkar olmadığından site tanıtımları bölümünde yer almıyor. Kişisel bir çıkar olsa zaten konunun yeri site tanıtımları değil ÇÖP Kutusu olurdu. Doğrudan kim olursa olsun oraya taşırdım.

Sizde kişisel çıkar içermeyen bir site açın ve deyin ki benim sitemin reklamını yapın. Yapmazsam şerefsizim. Destek vermeyecekseniz açıkça ben destek vermiyorum deyin ve konuyu sapıttırmayın.
Başa dön
serdaryap

MesajTarih: 2006-08-28, 00:53:58    Mesaj konusu: Re: AnaDilim.Org Açıldı! Alıntıyla Cevap Gönder

Dil konusu tüm diller açısından böyle, tamamen birbirine girmiş durumda. İnternet'te bunun tuzu biberi oldu...
Başa dön
warunix

MesajTarih: 2006-08-28, 01:24:04    Mesaj konusu: Re: AnaDilim.Org Açıldı! Alıntıyla Cevap Gönder

super bir site olmu$
Başa dön
idrisTOSUN

MesajTarih: 2006-08-28, 01:29:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aliosman :
idrisTOSUN :
Kaan sen sitenın reklamını at bakalım.. Ondan sonra neden dediğimizde mesajlarınımızı silin helal be. netopsiyon boyle kendini akıllı sanan malların eline düşmüş. Ne diyelım. Bu seferde mesaj'ımı silin + isdersenız banlayın. Ama bu gercekler doğru.

netopsiyon artık ana amacından sapmış bulunmakta.. bunu herkez görüyor.

Kalkın

Mesajlarınız tartışma ortamı oluşturduğu için benim tarafımdan mesajlar silindi (gerek sizin gerek diğer kişilerin). Konu dışına çıkıldığı ap açık ortadaydı. Müdahale edecektim doğal olarak.

Site tanıtımına gelince kişisel bir çıkar olmadığından site tanıtımları bölümünde yer almıyor. Kişisel bir çıkar olsa zaten konunun yeri site tanıtımları değil ÇÖP Kutusu olurdu. Doğrudan kim olursa olsun oraya taşırdım.

Sizde kişisel çıkar içermeyen bir site açın ve deyin ki benim sitemin reklamını yapın. Yapmazsam şerefsizim. Destek vermeyecekseniz açıkça ben destek vermiyorum deyin ve konuyu sapıttırmayın.

Aliosman kardeşim eğer ki bir gün o sitede reklam görürsem gelip sana mail atacam buyur neyken ne oldu diye.. Saygılar..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız