Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 932
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25120 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16274 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36539 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20707 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13874 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17573 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10536 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6201 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6487 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23000 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(10970 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6593 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8198 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5654 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14221 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7236 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9337 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10375 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13034 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69192 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37394 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11278 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10487 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5376 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72473 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29187 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11021 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12238 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5920 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8496 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84314 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10197 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9960 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4313 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10185 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13359 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6325 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26094 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(16951 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8651 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6577 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10575 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6223 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7094 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8882 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5453 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53545 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9938 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6296 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10361 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Webmaster & Hacker
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Webmaster & Hacker

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-09-06, 19:59:44    Mesaj konusu: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar piyasa hacker! ile doldu.Tabi msnde bir kaç şifre kılınca forumlardan bir kaç program indirip sitelere saldıran hackerlar.ben almış olduğum kararlar doğrultusunda sitesinde hackerlık ile ilgili herhangi bir döküman bulunduran bir üyeye herhangi bir şekilde YARDIM etmiyeceğim.Biz burada onlara karşılıksız YARDIM ederken onlar bize saldırı yapıyorlar.Ben polibo06 kendi adıma diyorum ki herhangi bir başlık açı sorunu yazan bir ye site isminide versin. hackerlıkla alakalı olup olmadığına bakıp öyle cevap vereceğim.

Günlerdir aldığım saldırılar beni bu karara ittiler. Bilinçli Webmaster olmanız için dileklerimle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 11:06:54    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-09-06, 21:00:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizden YARDIM isteyen kişi bizden bilgili olamadığına göre bize pek zarar vermesi mümkün değildir kendi egosunu birazcık tatmin eder...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Just

MesajTarih: 2007-09-06, 23:13:34    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Ey yarabbim bu günleride mi görecektik ortalık lamer dolmuş Shocked
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2007-09-06, 23:27:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sercan :
bizden YARDIM isteyen kişi bizden bilgili olamadığına göre bize pek zarar vermesi mümkün değildir kendi egosunu birazcık tatmin eder...

Sercan tamamen katılıyorum sana bizler kadar bilgisi olsa bile bize saldırmaya cesaret bile edemezler çünkü biz çok güçlü bir aileyiz ve bu gücümüzüde netopsiyon ailesinden alıyoruz onalr ancak kendi egolarını tatmin ederler ve lamerim diye ortada boş boş gezinirler.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-09-07, 00:05:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sercan zarar verip vermeme meselesi değil bu. Ben artık bıktım daha siteyi düzenlemedim bile sözde hackerlar benden daha fazla site ile uğraşıyorlar.Hangi siteye el atsam lamerler peşimden ya nereye kadar.Bilgili olsa gurur duyarım ama forum sitelerinden indirmiş olduğu programlar ile ki bunlar resimli anlatım birebir uygulayarak yapmış oldukları saldırıdan ben bıktım.

ben lamerlere karşı tavır almıyorum onların görevi yıkmak bizim görevimiz korumak eyvallah benim kızdığım piyasaya lamer türeten forumlara....Küçük çaplı forumlarda bile hackerlıkla iligi dökümanlar var.

ben bundan sonra hacker kelimesi geçen siteye YARDIM etmiyeceğim neden sorunlarıyla ilgilneyeim ki? İlk önce herkes kendine bir sıfat bulsun webmaster mı olmak istiyor hacker mı? Bence bu sitede hackerlara yer yok yanlışmıyım?
Başa dön
melik

MesajTarih: 2007-09-07, 01:53:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında BAFRALI doğru söylüyorsun ek olarak bence eğer birilerinin bizim kadar bilgisi olsaydı lamerlik yapmazdı oturur işine gücüne bakardı.. Very Happy o yüzden bakmayın siz bunlar sadece işi yeni öğrenmeye başlayan lamerler.. Very Happy
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-09-07, 02:37:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla hacker dedıgınız kusura bakmayın ama su netopsıyona saldıranlar varya onlar gıbı olmalı cunku onlar netopsıyona az a olsa zarar verdıler ama ıste haklınızı netopsıyon cok buyuk ali osman abı hallettı sanırım buda onların netopsıyon kadar bılmedıklerını gosterır Very Happy hacker dedıgın oyle seyler yapmalı kı hep dıyorum ucuz hacker cok bunlar ancak hacer olur :)
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-09-07, 02:43:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@ melik ben lamerlere değil lamerlere meydan açan webmasterlara karşı bi rtutum alıyorum

allah aşkına daha yeni kurulan foruma bir kaç sağdan soldan çalıntı yaparak sırf reklam ;) (seonun gözü çıksın) amaçlı yayınlıyorlar.isterseniz google amcamızda arama yaparak bir kaç örnek site yayınlayayım.Ben bilgiyi tartışmıyorum sadece "ben webmasterım benim bir sitem var" diyenlere diyorum ki hacker kelimesi üzerine oynamayın :)

@ artistbaron

ustattan gitmişsin bende ustattan(ali osman) bir kaç inci döktüreyim

hacker site ile uğraşmaz server ile uğraşır ;)

artık siteye saldıranlara ne dersen de hacker deme de Very Happy
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 11:06:54    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Just

MesajTarih: 2007-09-07, 09:25:27    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Hacker dediğin kodumu oturtur webmaster dediğin koymaya fırsat vermez bunu bilirim... Webmasterden kastım kalkıp smf ile yok phpbb ile 2 forum kurup ben webmasterim diyenler değil gerçek anlamda üreten üretemese bile geliştiren adamdır webmaster. Gerisi fıs..

Saygılarımla
Başa dön
emrahkaya

MesajTarih: 2007-09-07, 09:26:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
@ melik ben lamerlere değil lamerlere meydan açan webmasterlara karşı bi rtutum alıyorum

allah aşkına daha yeni kurulan foruma bir kaç sağdan soldan çalıntı yaparak sırf reklam ;) (seonun gözü çıksın) amaçlı yayınlıyorlar.isterseniz google amcamızda arama yaparak bir kaç örnek site yayınlayayım.Ben bilgiyi tartışmıyorum sadece "ben webmasterım benim bir sitem var" diyenlere diyorum ki hacker kelimesi üzerine oynamayın :)

@ artistbaron

ustattan gitmişsin bende ustattan(ali osman) bir kaç inci döktüreyim

Aynen Katılıyom polibo

gerçekten bunca vakit çok ustalarını tanıdım adam bırakın msn ile uğraşmayı hala 7.5 sürümünü kullananlar var yani msn miş site çökertmeymiş uğraşmıyolar bile Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
artistbaron

MesajTarih: 2007-09-07, 13:07:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :

@ artistbaron

Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy ben zaten hacer dıyom :)
Başa dön
Just

MesajTarih: 2007-09-07, 13:13:02    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

kıh kıh Laughing
Başa dön
Kardann

MesajTarih: 2007-09-07, 14:23:31    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Hiç AnLamam ya Adam Para Verir Bir Emek Harcar Sen Ben Hackercılık Yaparsın Adamın Sitesini Sallarsın Üç beş Lamer En FazLa FLodcuLuk Yaparsın Oda SaLLama Bir Yabancı Ip' yi Zombie Yaparsın Onun Üzerinden 400Mbs SaLdırırsın Oda Adamın Cockie SiLer Onca Zaman Ugraştığı Herşey Gider Tabi YedekLemişse ProbLem Yok Ama AnLamamışımdır Neyse Ya Herkes Hacker oLamaz Hack Bir İnceLiktir TemeLden Vurmak deqiL acıqı qörüpte kapatmaktır.

Üzücü Bir TÜRKÇE Katlimında Sonra Değiştirilmiştir. Sad

En son Kardann tarafından 2007-09-07, 20:18:33 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
Just

MesajTarih: 2007-09-07, 14:52:38    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Kardann :
Hiç AnLamam ya Adam Para Verir Gidersin Adamın Sitesine Üç beş Lamer Gider SaLdırır En FazLa FLodcuLuk Yapar Oda SaLLama Bir Yabancı Ip BuLup 400Mb SaLdırır Oda Adamın Cockie SiLer Bunca Zamandır AnLamamışımdır Neyse Ya Herkes Hacker oLamaz Hack Bir İnceLiktir TemeLden Vurmak deqiL acıqı qörüpte kapatmaktır.

birisi bana Türkçe'ye çevirebilirmi ?
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-09-07, 19:32:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

emrahkaya :
gerçekten bunca vakit çok ustalarını tanıdım adam bırakın msn ile uğraşmayı hala 7.5 sürümünü kullananlar var yani msn miş site çökertmeymiş uğraşmıyolar bile Very Happy

emrah abi ben msn 7.5 kullanıyorum Laughing

Just :
Kardann :
Hiç AnLamam ya Adam Para Verir Gidersin Adamın Sitesine Üç beş Lamer Gider SaLdırır En FazLa FLodcuLuk Yapar Oda SaLLama Bir Yabancı Ip BuLup 400Mb SaLdırır Oda Adamın Cockie SiLer Bunca Zamandır AnLamamışımdır Neyse Ya Herkes Hacker oLamaz Hack Bir İnceLiktir TemeLden Vurmak deqiL acıqı qörüpte kapatmaktır.

birisi bana Türkçe'ye çevirebilirmi ?

ben hacer demiom hekır da demiom hackEr de demiyorum "heykır abiler" diyorum.
hack incelik orası doğru ama o inceliği yakalayan ve bildiren çok az kişi var ve her sistemde çok basit açıklar olabilir (bknz google video 1,5-2,5 ay önce upload)
cümlelerini tam tamamlayamamışsın Kardann...
sanırım hosta adam para verir heykır abilerimiz gelir flood çeker.sadece c o o k i eleri siler sende buna mantık yürütememişsin.doğru açıklamışımdır inş Very Happy

ayrıca bunların aileleri sormuyor mu siz ne ayaksınız diye yahu ? annecim ben site hackliyorum iyi iyi site hakla Laughing
Başa dön
Kardann

MesajTarih: 2007-09-07, 19:53:55    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Just Gercekten Komiksin AdminSOLAP Bağlantında Bu Konuda Prof Olduğunu Söylüyo.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-09-07, 19:56:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

:S yok ben sunu anlamıyorum sıteyı cokertıyorlar ben alıyorum hostcuya bı mail cakıyorum sıfrem herseyım gerı gelıyor alıyorum yedeklerımı yukluyorum aynı tas aynı hamam :) ne gectı ellerıne sımdı ??? sadece ıste yedeklerını almayanlar hostcuları ıyı olmayanlar bu sorunları cekr
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-09-07, 20:47:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ellerine birşey geçmiyor artist sadece ego tatmini egoizm Very Happy
Başa dön
Just

MesajTarih: 2007-09-07, 21:44:41    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Kardann :

hmm bu bir tehditmi övgümü ? AdminSOLAP yanlış hatırlamıyorsam wireless bağlantıları için şifre kırmada kullanılan bir protokoldür! Bu yöntem ile keylogger eklenir vs. vs. bir nevi lamerlik yapılır ki! konumuzda bu zaten amacını tam anlayamadım ki zaten kurduğun cümlede yine hatalar var!
Bir hatırlatma yapıyım arkadaşım sana! İşte meydan işte hodrimeydan ben buradayım, bazı şeyleri yapacaksanız ima üslubu ile değil delikanlı gibi... Laf yerini bulmuştur.

Saygılarımla...
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-09-07, 21:49:20    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

Just :
Kardann :

hmm bu bir tehditmi övgümü ? AdminSOLAP yanlış hatırlamıyorsam wireless bağlantıları için şifre kırmada kullanılan bir protokoldür! Bu yöntem ile keylogger eklenir vs. vs. bir nevi lamerlik yapılır ki! konumuzda bu zaten amacını tam anlayamadım ki zaten kurduğun cümlede yine hatalar var!
Bir hatırlatma yapıyım arkadaşım sana! İşte meydan işte hodrimeydan ben buradayım, bazı şeyleri yapacaksanız ima üslubu ile değil delikanlı gibi... Laf yerini bulmuştur.

Saygılarımla...

Şıı :) tartışmaya gerek yok konuyu devam ettırmeyınız kendı aramızda tartısmaya gerek yok :)
Başa dön
Just

MesajTarih: 2007-09-07, 21:51:13    Mesaj konusu: Re: Webmaster & Hacker Alıntıyla Cevap Gönder

tamam patron Rolling Eyes
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız