Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 426
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25225 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16369 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36672 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20748 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13927 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17653 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10586 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6233 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6512 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23105 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11018 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6613 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8229 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5672 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14285 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7263 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9382 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10426 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13084 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69489 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37541 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11330 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10521 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5397 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72838 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29366 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11059 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12318 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5943 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8535 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84781 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10239 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9997 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4326 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10220 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13410 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6355 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26221 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17016 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8677 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6603 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10636 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6251 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7116 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8914 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5472 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53775 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9972 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6320 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10425 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - opsiyon temanın modulu
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

opsiyon temanın modulu
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-11-29, 15:39:54    Mesaj konusu: opsiyon temanın modulu Alıntıyla Cevap Gönder

bana opsiyontema.comdakı tema modulu lazım paylasmanız mumkunmu acaba
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 10:29:37    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-11-29, 17:41:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sistem Özel Olarak Kodlanmıştır ve Ücretlidir......
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-11-29, 18:50:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE KADARMIS BU UCRET ACABA
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
artistbaron

MesajTarih: 2007-11-29, 19:26:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fiyat net olarak 1500$ dır.
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-11-29, 20:52:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

heyt be o ne ole Very Happy bayılıyordum artistbaron vaz gectım Very Happy sakası bıyanada cok geldı gercekden neyse emek bu herkes ıstedıgı fıyatı solemekde ozgur
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2007-11-29, 21:21:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1500 $ ben baştan sona site yazdırtırım Very Happy
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-11-29, 21:33:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OpsiyonTema da zaten bir sitedir...

PHP-Nuke temaları için eş zamanlı olarak önizleme ve indirme sunan, eşine az rastlanır bir sisteme sahiptir. Alt yapısında PHP-Nuke kullanılmıştır. Tema önizleme ve indirme sistemi tamamen tarafımızdan programlanmıştır.

eski.netopsiyon.com.tr

örneği varsa gösterin lütfen Ali Osman abi kodlamıştır...Birilerinin bir fiyat verip sonra alıp bunu bedava orda burda paylaşmayacağı ne malum ? Değer bir fiyat
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2007-11-30, 01:54:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :

PHP-Nuke temaları için eş zamanlı olarak önizleme ve indirme sunan, eşine az rastlanır bir sisteme sahiptir. Alt yapısında PHP-Nuke kullanılmıştır. Tema önizleme ve indirme sistemi tamamen tarafımızdan programlanmıştır.

eski.netopsiyon.com.tr

örneği varsa gösterin lütfen Ali Osman abi kodlamıştır...Birilerinin bir fiyat verip sonra alıp bunu bedava orda burda paylaşmayacağı ne malum ? Değer bir fiyat

Örneği bende varda bilen bilir o sistemi ilk kullanan ve alt yapısını hazılayan herkesin tanıdığı seyranlıdır.eski nuke destek sitesi pronuke.net de kullanılmıştır sistem.Kusura bakmasın ama kimse sahiplenmesin Ali osman üstünde değişiklik yaparak kullanmıştır.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-17, 10:29:37    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
agakin

MesajTarih: 2007-11-30, 02:02:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :

eski.netopsiyon.com.tr

bu na yahu böyle kraldan çok kralcı dolmuş opsiyon ali osman kendimmi yaptım dedi bu sistemi? bu nasıl iştir yani elimizde bu sistem mevcut zaten kim 1500 dolara satıyor bunu bunu yapan bellidir adınıda herkes bilir.konuyu saptırmayın
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2007-11-30, 11:43:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mesajlara tek tek cevap vereyim.

opsiyontema.com sitesinde tema gösterimi için bir modül yada blok eklentisi bulunmamaktadır. Yani öyle piyasada dağıtılan eklentiler değildir.

Opsiyontema.com seyranlıdan önceki bir projedir ve ondan önce de vardı. Sadece eksikleri vardı. Onları gidermek için açmadım.

opsiyontema.com sitesinde tema gösterimi c o o k i e ve session tabanlıdır. Hiçbir sistemden çalıntı değildir. Aksini iddia edenlere kodları gösterebilirim.

Sistemi komple ben yaptım ve kimseyede mal etmem. Herkes haddini bilsin.

BUYRUN HODRİ MEYDAN!
KİMSE SİSTEMİ SAHİPLENMESİN ve YAPMADI DEMESİN!
BENİM ALNIM AK!
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2007-11-30, 12:29:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kim yaptıysada, yapmaktada emeği geçtiysede emeğine sağlık diyorum.Yani buradaki amaç Php-Nuke üyelerine yardımcı olmaktadır.Kim nasıl block çıkarıyorsa, modul , eklenti yada tema çıkarıyorsa, bence kendi için yapmıyor derim.Çünkü bizim buradaki bulunma nedenimiz, php yada html kod bilememiz ve bu tür paylaşım sitelerinden, bilen arkadaşlardan destek almamızdır.Aslında şu mevzu var, eğer kişi kendi emeği ile, en düşük html kodlayarak bir block yapıyorsa, bu onun gözünde paradan çok değeri vardır. Bu insanoğlunun fıtratında vardır birazda, yani eğer bir arkadaş emek harcayıp bir iş yapıyorsa, başka biri onu uzaktan seyrettiği için, nasıl yapıldığını ve hangi şartlar içerisinde kaldığını bilemez..
Onun için ister opsiyontema için olsun, ister netopsiyon için olsun, bunlar Php nuke destek için yapılmış site olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Bu paylaşım sitelerini açan, ücretli üyelikte yapabilirdi..
Lütfen bence her işe olumsuz gözle bakmayalım.Bazı arkadaşlarımız gibi yıkıcı değil, üreten kişi olalım.Taşın altına kendi elimizide koyalımki, o taş nasıl yollarla kaldırılıyor onu öğrenelim.....
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-11-30, 13:54:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bi laf soledık neler cıktı 1500 dolar ıstedıgıne satar ne dıyelım ben veremem acıkcası
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-11-30, 14:21:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

memo_qx :
bi laf soledık neler cıktı 1500 dolar ıstedıgıne satar ne dıyelım ben veremem acıkcası

bir mesajı üst üste 2 veya daha fazla atmayınız anasayfada uzun süre flood uyarısı durdu.
+
1500$ dedi mi ali osman abi?
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2007-11-30, 20:12:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

murat kardeşim sende birazını yanlış bilyiosun sanırım b sistem ne benim ne de bemnim tanıdığı birnin değil, bu sistem cagonni tarafından ikimize de verilmiş bir sistem. yani alt yapı ban da ait değil, ben kendimce bişeyler yaptım, ali kendince bişeyler yaptı, hatta alinin yaptığı değişiklikler benim de hoşuma gitti ben de yaptım o değişiklikleri falan.

baştan yazmak tabi ki çok zor bişey değil, c o o k i e ile de session ile de yazılır, şu anki durumu nedir bilmiyorum ama açıldığı zamanlarki sistem sıfır yazılmış bir sistem değildi, bunu da çok iyi biliyorum.

had bildirecek bi durum yok ortada, yanlışlık olabilir başka bişey olabilir ama hadsizlik ayrı bişeydir. kimse kimsenin bişeyini sahiplenmiyo merak etmesin kimse.

arkadaş olduğumuz için bildiğim şeyleri şimdi ulu orta konuşup da, kimseyi rencide etmek istemiyorum. ben gayet gönül açıklığı ile kendi hesabıma düşeni söylüyorum, kodlamar bana ait değildir, kendi kodladığım yerler vardır, sonradan değiştirdiğim yerlerde aliden esinlenerek değişiklik yaptım.

sözlerimi yalanlayacak kişiler olabilir, bende yalan olmaz, yanlış olmaz. eğer bu yazdıklarım yanlış ise, benim daha önce 1. ağızdan duyduklarım yalan demektir.
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-11-30, 21:25:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sercan :
memo_qx :

bir mesajı üst üste 2 veya daha fazla atmayınız anasayfada uzun süre flood uyarısı durdu.
+

1. demek ıstedıgını anlamadım

2. biri fiyat verdi madem ali osman vermesi gerekti o niye fiyat verdi
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-11-30, 21:45:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

memo_qx :
Sercan :
memo_qx :

+

1. demek ıstedıgını anlamadım

sercanın ilk dedıgı bu mesajdan ıkı tane yazmıstın bırı sılındı

2. cok terbıyesız bır ınsansın ya da şizofrensın kendin yukarıda bana sormuyormusun ne kadardır dıye kendım yazmadıgım bıseyı kendı kafama gore fıyat bıcecek bır kısılıge sahıp bır ınsan degılım bende senı sıtese gorunen saydıgım uyelerden bırı zannederdım ama sen ........

onun dısında

yılmaz ve agakın abıler sankı kendı kafamdan yazmısım gıbı yada agakın abı ben baska ısler pesındeymısım gıbı yazımı alıp alıntı yapıp laf atması hıc hos degıl netopsıyon kralcı olmus gıbı kelımler ve o bu hala saygımı koruyup benden buyuk oldukları ıcın abı dıyorum ama bazı yerlerde de sabrım tasıyor kımseye lafım yok orda konu basından berı ben o fıyatı verdıgımden berı bılınclı bır sekılde o sıstemı yapan kısıyle konusarak onları yazdım sıma19 arkadasımızda ben sıte yazdırırım dedı bende opsıyontemada bır sıte dedım zaten elınızde sıstemler varsa dagıtın mıllete gelıpte burda sız kımsınız de 1.500 dolara satıyorsunuz gıbı mesajlar atmayın size nıye dokunur bılmem burda o arkadas netopsıyondan ıstemıs bende gereklı kısıden bılgıyı alıp vermısım madem sıze dokundu dagıtın o zaman birilerinin altında gölgesinde sesizi çıkarmayınca millet te üstümüze cıkmaya calısıyor benn taaaaa Can abıden bu sıstem gıbı bısey ıstemıstım bana demıstıkı bende buna benzer bısey yazmıstım yanı seyranlı taaa o zaman bana onu demıstı bana bı ıkı sıte adresıde vermıstı benzerlerı var demıstı ama bunun gıbı degıldı neyse sercan kardesımız de demıs kı Ali osman abı boyle bısey dedımı .... Ya ben nerdeyse sabahtan aksama kadar netopsıyondayım msn m acık osman abıde oyle ben yanından gecmedıgım bır sıstemın kodları ıcın kafama gore alıp fıyat verecek bır ınsanmıyım demek kı alıp sormusum da burdakı arkadası bılgılendırıyorum........Ali Osman abi de kendi mesaj yazmıs yanlısım olsa derdı " artistbaron sen ne yapıyrsun sen kımın sıstemını ne fıyata nasıl satıyorsun" bana mesajlar atarak onu bunu bilmeden kouşmayın ne kadar emegınız orda burda cok olsada benden buyuk olsanızda kımse kımseden ustun degıldır.....Havalı mesajlarınız sizin olsun bundan sonra herkes konusurken dikkat etsin herkesin bir dayanma noktası vardır...

EDİT

memo isimli arkadas yazacak bisey bulamayınca yazmıs bana nıye bu fıyat verıyor dıye o zaaman actıgın her konuya yaz tamam mı bana bu uyelı ısım cevap versın dıye sanamı kalmıs nereye ne yazacagıma kalkmıs cevap verıyorsun ! ben degılde Ali Osman sana bu fıyatı verseydı alacakmıydında oyle mesajlar atıp konusuyorsun sana 250 ytl de deseydı almayacagını adım gıbı bılıyorum tamam mı ? he belkı fıyat öyle degıl ya dersın sımdı ben alırdım da desende ınanmam sımdı bı soru sorsan ben bılıyorsam sana yıne YARDIM ederım ınsanlıgımda yapımda var oyle bırıyım ama degmıyor sıızın gıbılere

Seyranlıyıda görmek sevindirici.... oda ayrı mesele :)
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2007-11-30, 23:20:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Olayın kıvılcımını ben ateşlediğime göre ben yazayım.Bakın burada bizleri tanıyan bir çok insan var birde özelde olanlar.Özelde olanları canda demiş aramızda kalır.O yüzden şu an ben ne desem ortada kalır.Ben bu sistemin en başında ne olduğunuda biliyorum.Coganniden ali ye ve can a geçtiğini de biliyorum.orda bilerek o mesajı attım.Neyse ya lafı uzatmayacam kimse ile ne kavga edeceğim ne de boy ölçeceğim herkese bol nukeli günler
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-12-01, 00:27:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oh valla kotu bırı olduk cıktık ne dıyeyım

artısbaron orda senı kotulemek gıbı bı tavrım yoktu ama onun bole bı soz solemesı garıbıme gıttı bak agzınla soyluyorsun gereklı kısıden bılgıyı aldım "1500 dedım dıyorsun ama oda onun agzından bole bı soz cıktımı dıyor garıbıme gıden yer burası sen de dusun bu sozu bence...

benı ıstedıgın kadar asagılayabılırsın ama bugune kadar kımseyle kotu bı dıalogum olmadı olmazda benı saygın bırı olarak gorme

YARDIM konusuna gelınce edıp etmemek sana kalmıs bısey
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-01, 01:47:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen bu cümlede bir kere yanlıs yaptın

o derken benı kastedıyorsun

dekı artistbaron bana bu fiyatı verdı acaba bu adamn neye dayanarak bu fıyatı verdı ...? Sonra Ali Osman bey mesaj yazdı madem fiyat bu değildi neden araya girmedi ? Sende biliyorsun Ali Osman abi yaptı demişim neyse ya biraz konussam benı yalancı cıkaracksın diyorsun ki kötü insan olduk senin için rahatsa sen anlatırken ben anlamamıssam ıcın rahat olsun ama konuyu bastan bır oku benım netopsıyonda bu kadar tartısma dolu yazımı gördun mu ? yerı gelınce herkes tartısır ama sen resmen demıssın "ulan bu adam kımki fiyat veriyor onun haddine mi düşmüş bıraksın yapan cevap versin " neyse ben daha fazla bu konu hakkında konusmayacagım su an gece yarın olur birilerinin söyleyecek sözleri vardır onu söyler bu konuda kapanır gider .... cevap yazma bana uzamasın sadece bastan asagı bır oku konuyu sonra içinden bu konuyu kafamdan sıldım de zaten su an konu senınle alakalı degıldı tartısma baskaydı ama neyse .......

kolay gelsın
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2007-12-01, 01:51:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şuan Bu Yazılım Satışa Sunulumu? Yoksa sadece fiyatımı bu. Eğer satışa sunulu değilse tartışmayada gerek yok derim. İşine illaki lazım olan, denen parayı verir alır. Lazım olmayanda almaz...Very Happy

Bence Durun. Öfke ile Kalkan Zararla Oturur...
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-01, 03:26:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Satışta ki bir fiyat belirlenmiş..... :)
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2007-12-01, 10:12:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

neyse bosver okumaya gerek yok yablıs cumle kullanmıs olabılırım ama senınle alakalı bısı yazmak ıstemedım ben sımdı bu yukardakı cumlenın sılınmesı ıcın ne yapmam gerek ben o cumleyı gordukce ıcım gıdıyor uyelıgım sılınmesı gerekse sılın banda atabılırsınız ama o cumleyı ltfen sılermısınız...
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-12-02, 03:33:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkdaşlar boş tartışmalardan uzak durun.artis ve memo konuyu kapatın.

diğer konuda da bence kimsenin konuşmasına bile gerek yok.

ali osmanda seyranlıda gerekli açıklamayı yapmış.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-02, 03:42:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
Arkdaşlar boş tartışmalardan uzak durun.artis ve memo konuyu kapatın.

bırakta gerekınce gerektıgı yerde tartısmamızı yapalım......kısa kesmekle bu ısler bıtmıyor herkes soyleyecegını soylesınde uzamasın neyse benle memo zaten o konuyu kapattık ...... !!!!

ama bazıları laf attı da gelip o kendi krallıklarının cevaplarını vermedi bılmıyorum ali osman'nın yazısını okududa ondanmı cevap vermedi......!!!!
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-12-02, 03:46:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artis...uzatma....ali osmanda seyranlıda gerekli yazıları yazmışlar.seyranlının yazısıda çok açık ali osmanında.herkes istediği gibi anlar.Kimse kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil.Arkadaş ücreti ile almak istiyor.Kimde varsa bu sript ücreti ile satar.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız