Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 984
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 NetOpsiyon Nuke Son Yokla..
(31575 okuma, 26 yanıt)
 iyinet davetiye lazım..
(4066 okuma, 0 yanıt)
 İstyenlere Koşulsuz Kural..
(10510 okuma, 9 yanıt)
 Call of Duty: Modern Warf..
(3534 okuma, 0 yanıt)
 Clip-Bucket Türkiye Ekibi..
(11865 okuma, 13 yanıt)
 CLIPBUCKET sitesı kapandı..
(3690 okuma, 1 yanıt)
 NetOpsiyon SubVersiyon De..
(22785 okuma, 29 yanıt)
 BÜYÜK ORGANİZASYONLAR..
(72070 okuma, 151 yanıt)
 SİTE YARIŞMASI HAKKINDA Ö..
(12431 okuma, 15 yanıt)
 Site yarışması hakkında S..
(51505 okuma, 86 yanıt)
 YENİ NETOPSİYON GRUP..
(12151 okuma, 13 yanıt)
 Site Yarışması Başvurular..
(58885 okuma, 83 yanıt)
 Link Değişimi..
(6255 okuma, 5 yanıt)
 Yarışma ile ilgili..
(3947 okuma, 0 yanıt)
 CeBIT Bilişim Fuarı..
(13210 okuma, 15 yanıt)
 Netopsiyon Avatar'ı..
(9730 okuma, 11 yanıt)
 Netopsiyon İstanbul İftar..
(53390 okuma, 98 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-02-28, 21:02:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öyleyse NG_DCode üyeliğine adayım..
hayırlı olsun..

Arkadaşlar bu adamların peşini bırakmayın derim..
aslında biz üye olarak bu tür projeleri istemeliydik, gelişmek açısından..
ama madem bizim yerimize de düşünmüş arkadaşlar böyle bir projeyi biz de katılıp destekleyelim..

bu tür projelerle işi mutfağında öğrenirsiniz..

artistbaron gibi medeni cesaretiniz olsun Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 00:13:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-28, 21:07:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hekim_oglu :

artistbaron gibi medeni cesaretiniz olsun Very Happy

Very Happy

Şu an her başvuruyu yazıyoruz bı kenara aralarından seçme yapacağız...

Herkes hekim_oğlu gibi bilgilerini yazarsa yani ne yapacağını çok daha kolay olacak ama benide alın diyip beklerseniz işiniz daha zor olur :)
Başa dön
NoGame

MesajTarih: 2008-02-28, 22:01:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NG-Tech
Talibim Uygun Görüldüğü zaman Göreve hazırım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-02-28, 22:15:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan :
memo_qx :
evet bencedegüzel biruygulama bende uygun gorulurse bu ıkı grupda yeralmak ısterım

NG-Search
NG-News

memo_qx Arkadaşım daha öncedende dile getirdiğim gibi şuan için sadece bir gruba katılabilirsiniz. Profesyonelliğe geçişiniz onaylandıktan sonra 2. bir gruba girebilirsiniz.

hımmm ben ozaman NG-Search grubuna gırmek ıstıyorum her aksam 7 den sonra netteyım hafta sonu full tıme online dıyebılırım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
mersoy

MesajTarih: 2008-02-28, 23:54:00    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

NG-WCode grubunda bulunup kendimi yetiştirmek istiyorum

bu konuda banada bir yer açılırmı bilemem ama, açılmasada hak veririm :)

- html hakkında çok fazla bilgim olmamakla beraber php hakkında hiç birşey bilmiyorum desem yeridir.
- günlük ortalama 4-5 saat online bulunuyorum
- PHP öğrenmeyi çok istiyorum ve düzenli bir eğitimle bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Eğitim seti alıp çalışmalara başladım.

Benim gibi bir acemiye yer açılmamasını doğal karşılarım. Ben bu işi bir şekilde yapacam.

Hafta İçi : 20.00 / 23.00 saatleri arası eğitime tam katılım sağlayabilirim. Diğer saatlerde de genelde online oluyorum

En son mersoy tarafından 2008-03-01, 11:39:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
sidar1

MesajTarih: 2008-02-29, 00:25:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

slm arkadaşlar ben de amatörüm ve bu büyük organizasyona katılmak istiyorum NG_DCode bölümüne adayım kabul ederseniz tabi hayırlı olsun

www.cagdasortam.com/portal
Başa dön
İrfan

MesajTarih: 2008-02-29, 00:29:32    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

php-nuke modullerini editliyorum, modülleri istediğim özelliklteki yeni modüllere dönüştürüyorum. Kendi blok tasarımlarım var.

NG-WCode benim için uygun grup olduğunu düşünüyorum. Bilgim dahilinde soru soran arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Benim için önemli olan şey şuan için nette fazla bağlı kalamamak. Günlük olarak nete bağlanıyorum, bağlandığımda da mutlaka netopsiyona uğryorum.

Uygun Görülürse NG-WCode grubuna katılmak istiyorum.

Bu Organizasyonu yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Daha iyi işler çıkarmak ümidi ile...

En son İrfan tarafından 2008-05-24, 12:56:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
sade_kahve

MesajTarih: 2008-02-29, 00:30:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel bir düşünce birşeyler yapmak ve birşeyler öğrenmek isteyen arkadaşları buluşturur inşallah.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 00:13:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-29, 02:34:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar 2 kişi onaylandı kanıımca :) sizde lütfen bilgilerinizi bana özelden yada buraya gediz gibi hekim_oğlu gibi yazın ki hem yerleştirmeler kolay olsun hem herkes doğru yere gitsin
Başa dön
asilimy

MesajTarih: 2008-02-29, 02:50:02    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

tech grubuna katılmak istiyorum. bu arada kafama bişey takıldı. eğitimler nasıl yapılacak? video falanmı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-29, 02:57:39    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

asilimy :
tech grubuna katılmak istiyorum. bu arada kafama bişey takıldı. eğitimler nasıl yapılacak? video falanmı?

abi yazıyorum ama Sad kimse anlamıyor heralde :) katılmak istiyorsun ?
yaz bu bu neden den dolayı katılmak istiyorum böyle böyle yaparım felan :) tüm katılımcılar için söylüyorum
Başa dön
asilimy

MesajTarih: 2008-02-29, 03:01:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
asilimy :

yaz bu bu neden den dolayı katılmak istiyorum böyle böyle yaparım felan :) tüm katılımcılar için söylüyorum
çünkü; okuduğum okuldaki 345 bilgisayarın teknik sorumlusuyum

çünkü; bir anadolu ticaret lisesi bilgi iletişim teknolojileri bölümünde okuyorum.

çünkü; donanımdan anlayan 60 kişiyi hergün sınıfımda görüyorum.

yetermi? Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger
sima19

MesajTarih: 2008-02-29, 03:06:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

S.a Kolay Gelsin.

Arkadaşlarında Dediği Gibi, Öğrenip Bu Bilgileri Öğretmek Çok Önemlidir.Şahsen bir dal üzerine yogunlaşıp,araştırıp o bilgiyi kazanmak kolay değildir.Ama Bu bilgileride İhtiyacı Olan Arkadaşlarla paylaşmak kadar Güzel Bir Duydu Yoktur.

Bende NG-Design Ekibibe Katılmak İsterim.Photo Shop (Grafik) Bilgim Çokda Süper Olmasada Güzel Şeyler Çıkarmaya Uğraşıyorum.Son 2 Ay süre zarfındad Php Dilini Çözmeye Çalışıyorum..

Eğer Olursa;
Hem NG-DCode hemde NG-Design Bölümlerinde Yardımcı Olmak isterim..

Kolay Gelsin...
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-29, 03:21:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asilimy :
artistbaron :
asilimy :

çünkü; okuduğum okuldaki 345 bilgisayarın teknik sorumlusuyum

çünkü; bir anadolu ticaret lisesi bilgi iletişim teknolojileri bölümünde okuyorum.

çünkü; donanımdan anlayan 60 kişiyi hergün sınıfımda görüyorum.

yetermi? Very Happy

al gözüne ....:) yetti canım işte grup olşuyor bile
Başa dön
Biray09

MesajTarih: 2008-02-29, 09:28:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NG-WCode grubu benim için daha uygun sanırım:)

2004 den beri bu işi yapıyorum her sistemden orta derece bilgim var.
Bilgisayar üstüne birşey okumuyorum=) Üniye hazırlanıyorum.
İnternete günde en az 3-4 saat girebiliyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Birhan
Netopsiyon Siteleri Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-29, 12:09:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NoGame :
NG-Tech
Talibim Uygun Görüldüğü zaman Göreve hazırım

NoGame Tabiki bizde sizi takip ediyoruz.

artistbaron tüm talepleri ve kimin hangi gruba katılmak istediğini notlarını almayı unutma.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Birhan

MesajTarih: 2008-02-29, 12:11:47    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

mersoy :
NG-WCode grubunda bulunup kendimi yetiştirmek istiyorum

bu konuda banada bir yer açılırmı bilemem ama, açılmasada hak veririm :)

- html hakkında çok fazla bilgim olmamakla beraber php hakkında hiç birşey bilmiyorum desem yeridir.
- günlük ortalama 4-5 saat online bulunuyorum
- PHP öğrenmeyi çok istiyorum ve düzenli bir eğitimle bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Eğitim seti alıp çalışmalara başladım.

Benim gibi bir acemiye yer açılmamasını doğal karşılarım. Ben bu işi bir şekilde yapacam.

mersoy Kardeşim daha öncede belirttiğimiz gibi ekiplerimiz tüm katılımcılarımıza açıktır. Amatör profesyonel hiç farketmez, amacımız herkesi kazanmak.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Birhan

MesajTarih: 2008-02-29, 12:13:19    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

gediz43 :
Merhaba arkadaşlar,
1999 yılında web tasarım işine başaldım. 2000 den bu yana da Php-Nuke kullanıyorum. değişik isimlerde sitelerim oldu ve değişik php-nuke sürümlerini kullandım. Şunada php-nuke modullerini editliyorum, modülleri istediğim özelliklteki yeni modüllere dönüştürüyorum. Kendi blok tasarımlarım var. Kendi web sayfamın temasını düzenledim.

NG-WCode benim için uygun grup olduğunu düşünüyorum. Bilgim dahilinde soru soran arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Benim için önemli olan şey şuan için nette fazla bağlı kalamamak. Günlük olarak nete bağlanıyorum, bağlandığımda da mutlaka netopsiyona uğryorum.

Uygun Görülürse NG-WCode grubuna katılmak istiyorum.

Bu Organizasyonu yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Daha iyi işler çıkarmak ümidi ile...

sidar1 ve gediz43 Arkadaşlarım notlarınızı bizzat aldım ilgilenilecektir.
Başa dön
sadakatli

MesajTarih: 2008-02-29, 19:20:06    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar;
Pek fazla bilgim olmamasına rağmen yinede öğrenmek ve öğrendiğimide paylaşmak istiyorum. NG-WCode gurubuna eğer uygun görülürse katılmak istiyorum.saygılar.
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-02-29, 19:28:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabiki takibini artistbaron isimli editorumuz yapmaktadir. Notlari arasina sizde gireceksiniz. Organizasyon bizzat tarafimdan gerçekleşecek olup amacım bunu Reale de taşımaktır.
Başa dön
sidar1

MesajTarih: 2008-02-29, 21:24:48    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Birhan usta öncelikle teşekkür ediyorum, ilginizden dolayı, umarımki en kısa zamnada başlatırsınız, çünkü inanın ki sabırsızlıkla bekliyorum çünkü netopsiyon takımı gibi bir takımla çalışmak güzel bir duygu, başarılarr.

NOT: her mesaja sitenizin linkini vermeyiniz....yoksa değil bu organize sitede bile kendinize yer bulamazsınız....2 mesajınızda aynı şekilde(polibo06)
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-02-29, 22:25:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de nd_searc grubunda olmayı ısterım nedenıde ben devamlı nette bısıler arastırırım hergun yenı bısıler bulurum onu denerım kurarım sılerım boyle devam eder bu arastırma bvosuna gıtmesın bu grupda olmayı ısterımVery Happy
Başa dön
sidar1

MesajTarih: 2008-02-29, 22:59:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İyi Bakın
NOT: her mesaja sitenizin linkini vermeyiniz....yoksa değil bu organize sitede bile kendinize yer bulamazsınız....2 mesajınızda aynı şekilde(polibo06)

polibo06 kimsiniz bilmiyorum ama bu hitap şekli netopsiyon yönetimine bildirilecektir.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-29, 23:44:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sidar1 :
İyi Bakın

polibo06 kimsiniz bilmiyorum ama bu hitap şekli Netopsiyon yönetimine bildirilecektir.

Polibo dediğiniz kişi zaten yöneticidir...Sizide uyarmış ise sebebi vardır...ayrıca bu mesaj size hangi konuda yazıldı...? ben polibonun son mesajlarında göremedim...eğer ki sizi özelden uyarmış ise sizin mesajı alıp burada yazmanız yanlıştır...Ve 50+ rütbesinde olmayan yani 50 mesajınız yok ise YARDIM dışında link vermek yasak ...

Neyse konuyu dağıtmayın..

Herkesi ben yazıyorum zaten merak etmeyın bana özleden bilgilerini atanlarıda ekleyeceğim burda değilde özelde de bilgilerinizi verebilirsiniz
Başa dön
thsean

MesajTarih: 2008-02-29, 23:57:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bende NG-WSecurity grubuna katılmak istiyorum.

Ben şuana kadar 5 adet nuke site kurdum ve şuan halaa faaiyette olan bir sitem var ve bunu sürekli geliştirmekteyim.Yani nukeyle sürekli içiçeyim.
Ayrıca şuanda bilgisayar teknikerliği okuyorum 2.sınıf bitti.Güvenlik konusu benim için en önemli konudur ve bu konuda faydalı olacağımı düşünüyorum.

Bağlı kalma süresi hakkında netopsiyon güncellemesi sırasında netopsiyona pek uğrayamadım ama bu aralar tekrar sitedeyim gün içerisinde herzaman netteyim.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız