Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 938
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 NetOpsiyon Nuke Son Yokla..
(31575 okuma, 26 yanıt)
 iyinet davetiye lazım..
(4066 okuma, 0 yanıt)
 İstyenlere Koşulsuz Kural..
(10510 okuma, 9 yanıt)
 Call of Duty: Modern Warf..
(3534 okuma, 0 yanıt)
 Clip-Bucket Türkiye Ekibi..
(11864 okuma, 13 yanıt)
 CLIPBUCKET sitesı kapandı..
(3690 okuma, 1 yanıt)
 NetOpsiyon SubVersiyon De..
(22785 okuma, 29 yanıt)
 BÜYÜK ORGANİZASYONLAR..
(72065 okuma, 151 yanıt)
 SİTE YARIŞMASI HAKKINDA Ö..
(12430 okuma, 15 yanıt)
 Site yarışması hakkında S..
(51502 okuma, 86 yanıt)
 YENİ NETOPSİYON GRUP..
(12151 okuma, 13 yanıt)
 Site Yarışması Başvurular..
(58882 okuma, 83 yanıt)
 Link Değişimi..
(6255 okuma, 5 yanıt)
 Yarışma ile ilgili..
(3947 okuma, 0 yanıt)
 CeBIT Bilişim Fuarı..
(13210 okuma, 15 yanıt)
 Netopsiyon Avatar'ı..
(9730 okuma, 11 yanıt)
 Netopsiyon İstanbul İftar..
(53390 okuma, 98 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

BÜYÜK ORGANİZASYONLAR
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
envergengoru

MesajTarih: 2008-03-02, 03:10:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NG-Search ( Arama Ekibi )
NG-DCode ( Yazılım ve Kodlama Ekibi )
NG-WCode ( Web Tabanlı Yazılım ve Kodlama Ekibi )

Bende Bu ekiplerde Ywer almak istiyorum musait oldugum saatler gündüz saat 18:00 dan sonralari hafta ici hafta sonlari tam gün ilginize tesekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 23:22:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-03-02, 03:28:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar..
ben zaman olarak Cuma, Cumartesi,Pazar, Pazartesi günleri fulltime musaid olabilirim.. diğer arkadaşlar için en uygun zamanı seçip sabitlerseniz iyi olur çünkü günlük programımı ona göre ayarlamaya çalışacam..

Diğer günler ise ancak akşamları çok kısa süreli zaman ayırabilirim..

Ayrıca benim grup öksüz kaldı ya.. sidarla bi başımıza kaldık. :)
Tim lideri ben olayım sidar da yardımcım olsun Very Happy

Programı düzenleyen arkadaşlar (Birhan , artistbaron)
gözünüzü seveyim ayarlamaları güzel yapalım.. program sağlam ve sabit olsun.. faydalı olabilmesi için ödevler, projeler de olsa iyi olur.. ayrıca eğer devamlılık gerekiyorsa devamsızlıklara kat'i cezalar olsun ve ihlal durumunda kesinlikle uygulansın.. netopsiyon olarak sütten ağzımız yandı bari şimdi dikkat edelim..

Bu projelerin yönetimi çok önemlidir..! iyi bir yönetimle güzel bir atılım olacağına inanıyorum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-03-02, 18:19:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hekimoğlu yönetimdense katılanlar daha önemlidir bence...üyeler ne kadar istekli? neler yapıyor? herkes kendini bimeli....sayısızca kez herkes ilk başta bir gruba üye olacak deniliyor.herkesten en iyi bildiği grubu yazması isteniliyor....hala 3-4 tane grup ismi yazan var....yönetimin şevkini kırmayın...bizi papağan etmeyin....herkes 1 GRUP İSMİ YAZSIN.... ilk etapda herkes bir grupta zamanla herkesi...(kimseyi çevirmeyecez dedi birhan) istediği gruplara yerleştireceğiz ama ilk başta ilk grup....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bardas

MesajTarih: 2008-03-02, 18:24:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
Bardas bey .. lütfen bır kategorı secınız...ve bılgılerınızı yazınız....Bence Autocad cızımcısı Design olmalı Very Happy

Laughing Laughing

polibo06 :
autocad-3dmax... vs...bardas bende inşaat mühendisiyim...senin kategorin bellii...photshop tasarımı ile autocad çok farklıdır....autocad vektörel çizim imkanı tanır...ki bununla bir logo yapmak istediğin zaman vektörel çizimi yap photshop ile üzerinden geç....ne olur biliyormuusun? Very Happy

Ya Şimdi ben yokmuyum bu işte anlamadım ki Crying or Very sad

Kullandığım proğramlar :

AutoCAD
3ds Max
CorelDRAW
Photoshop

ve ismini sayamadığım proğramlar
Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-03-02, 20:12:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bekle olursun heralde Very Happy bende beklıyorum ama hala bı grup dıyorlar her gelen 3 veya 4 grup secıyor:D
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-03-02, 21:18:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bardas söylediğimiz tek grup ismi belirt...sonra kişisel düşüncemizi ekliyoruz vektörel çizim yapabildiğin için bu konu üzerine olan gruba katıl
Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2008-03-02, 21:53:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen de haklısın polibo kardeş..

Tek grup....

aslında çok basit bunu anlamak..
ama..

neyse..

arkadaşlar lütfen başvuru yapmadan bu konunun hepsini okuyun.. gerekli tüm açıklamalar var içerisinde..

tek grup..
herkes kabul edilecek...

panik yok
Başa dön
Biray09

MesajTarih: 2008-03-02, 22:01:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hafta sonları full time onnlineyim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 23:22:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-03-02, 22:52:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hekim_oglu :

herkes kabul edilecek...

Tabiki bu arkadaşlar gönülden kendileri istediği için kimseyi boşa çevirmek istemiyoruz...

Ama öyle birşey kesin değil...Yanlış yönlendirmeyelim..:)

50 kişi başvursa ne yapacaz :)
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-03-02, 23:00:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

--------------------------------------------
//Enver bey lütfen bir kategori seçin...///
--------------------------------------------/

Arkadaşlar bundan sonra tek kategori dışında yazanlar ... alınmayacktır kendinize uygun kategoriyi seçin lütfen...

Buda sizin ne kadar konuyu takip ettiğinizi belirtir....

Önemli eksik ++ ya da anlamıyorsunuz ...!
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-03-02, 23:23:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
Hekim_oglu :

herkes kabul edilecek...

Ama öyle birşey kesin değil...Yanlış yönlendirmeyelim..:)

örneğin ben Very Happy çok istememe rağmen henüz tanımadıklarından dolayı beklemeye alındım. Kendimi nasıl tanıtacağımıda merak ettim doğrusu ama canları sağolsun
Başa dön
bardas

MesajTarih: 2008-03-02, 23:30:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba Arkadaşlar Ben bardas Teknik ressamım vektörel çizim proğramlarına hakimim teknik resim ve tasarım ayrıca grafik üzerinede bilgilerim vardır bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim..

Bardas > NG-Design
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-03-02, 23:31:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizde Tasarımı iyi yapmıyoruz sanırım, incelemedeyiz Very Happy
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-03-03, 00:29:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mersoy :

örneğin ben Very Happy çok istememe rağmen henüz tanımadıklarından dolayı beklemeye alındım. Kendimi nasıl tanıtacağımıda merak ettim doğrusu ama canları sağolsun

Beyler :) kusura bakmayın özür dileriz...Her başvuranı hemen kabul edecektik... :)

Baştan böyle başlamayın ...Grup olacaksanız = olacaksak bribirimizi tanımalıyız mesela şu an eski mesajlarınıza bile baktım = bakıyoruz ... en iyi şekilde yerleştirme olacak....Merak etmeyin

Eski mesajlarınıza bilginiz var mı diye değil başka şeyler için bakıyoruz.

Kafanıza takmayın bak mersoy bu mesajından bile istekli davrandığın orta da ama sabırsızsında___ bunu bile sayıyoruz :)

Daha çok şeyler ile karşılaşaksınız ama şimdi söylemeyecem...

Birhan abi zamanı gelince açıklayacak...

Kolay gelsin
Başa dön
Birhan
Netopsiyon Siteleri Yöneticisi

MesajTarih: 2008-03-03, 10:39:20    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Grup üyeleri güncellenmiştir lütfen kontol edin diğer katılımcılarda gün içerisinde güncellenip eklenecektir.

www.choxmail.com/ng-bk.php
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
efsanevi

MesajTarih: 2008-03-03, 11:28:12    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Yok takib ediyorum tabi Burhan Kardeş sayfanın başındaki uyarınızı gördüm ben onları yazdımki hangisine uygun görürseniz seç dersenizde
NG-Search ( Arama Ekibi ) uygun görürseniz görev almak isterim
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-03-03, 11:30:36    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

efsanevi :
Yok takib ediyorum tabi Burhan Kardeş sayfanın başındaki uyarınızı gördüm ben onları yazdımki hangisine uygun görürseniz seç dersenizde
NG-Search ( Arama Ekibi ) uygun görürseniz görev almak isterim

Bu arada adım Birhan ;)

liste güncellenmiştir kontrol ediniz.. www.choxmail.com/ng-bk.php
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
efsanevi

MesajTarih: 2008-03-03, 11:37:54    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bu arada adım Birhan ;)

Özür dilerim isteyerek olmadı
İlginizden Dolayı teşekür ederim
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-03-03, 16:46:14    Mesaj konusu: NG-BK LOGO TASARIMLARI Alıntıyla Cevap Gönder

ORGANİZASYONLARDAKİ GRUPLARIMIZ İÇİN EN İYİ LOGO ÇALIŞMALARINIZI ALABİLİRİZ ARKADAŞLAR.

HADİ BAKALIM GÜZEL BEN YAPABİLİRİM DİYEN HERKESİN ÖRNEKLERİNİ GÖNDERMESİNİ BEKLİYORUM. GRUP İSİMLERİMİZE TEKRAR BAKIP TASARIMLARINIZI BU NETİCEDE GERÇEKLEŞTİRMENİZİ RİCA EDİYORUM.

BAŞARILAR..
Başa dön
sadakatli

MesajTarih: 2008-03-03, 18:45:14    Mesaj konusu: Re: BÜYÜK ORGANİZASYONLAR Alıntıyla Cevap Gönder

Artistbaron Hafta içi işimden dolayı gün boyu saat 10.00 dan gece saat 21.30 a kadar internetdeyim, hafta sonlarıda tahmini olarak gündüzleri 5 saat falan internetin başındayım.
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-03-03, 19:32:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizde yazdık ama ne incelemede ne beklemede yiz valla neyse biz bekleyelim bakım
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-03-03, 19:45:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather :
bizde yazdık ama ne incelemede ne beklemede yiz valla neyse biz bekleyelim bakım

soulfather Aceleniz mi var? Konuyu başından beri takip edin herkese yektir kimse boş çevrilmeyecektir. Herşeyin zamanı ve yeri ayrı. Arka planda tüm herkesin derecelendirilmesi zaten yapılmakta biraz daha sabırlı olursan eğer sende hakettiğin yere geleceğini görürsün.
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-03-03, 19:48:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok sabırsızlık degil ama konuyu bastan beri takip ediyorum ben zaten ama

www.choxmail.com/ng-bk.php listeye baktım isim yok ne bilim bizde en basından aday olduk ama isim göremedim arkadaslara incelenmekte falan yaızyor takipte diye yani çok kişi var gerci sizde hak veriyorum bu konuda ben beklemedeyim :-) yeterki faydamız olsun...
Başa dön
Birhan

MesajTarih: 2008-03-03, 19:54:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hiç. belli olmaz belkide o listede adı geçmeyen bir sürü arkadaşımız Takım Lideri olacaklardır. Zaman herşeyin cevabıdır.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-03-03, 19:55:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Soulfather dün gece senin ismini verdim listeye ekleyecektik .. fakat ben eklerken senin grubun ismini yazmayı unutmuşum konu 4 sayfa oldu e çok kişi olunca kafa karışıyor senın hakkında yorumda yaptık herkes hakkında yaptık devam ediyoruz....ama bizimde sadece burda ki işlerimiz yok sizin nasıl işleriniz varsa bizim de var .... kafa karışıyor dolayısıyla

burda bir kampanya yapmıyoruz ki...tarihi yok ...son günü yok...açıklama yapmazdım ama bazı şeyleri yanlış telafuz ediyorsunuz biz isteyerek yapıyoruz şimdi den sıkıştırmaya başladınız....

aceleye gerek yok...

konu sadece başvurudur bundan sonra ben niye yokum ne zaman bitecek vb gibi mesajlar silinecektir....
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İşbirliği&Etkinlikler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız