Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 758
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Benim Diskler. Biraz fazl..
(4174 okuma, 1 yanıt)
 Msn adresimin şifresi çal..
(7858 okuma, 6 yanıt)
 Tüm İslam Aleminin Mübare..
(6811 okuma, 4 yanıt)
 düğün için oyun & hal..
(14317 okuma, 14 yanıt)
 bir derdim var dostlar-si..
(13905 okuma, 18 yanıt)
 17/18 HAZİRAN-2010 PERŞEM..
(5060 okuma, 4 yanıt)
 İSRAİL'İ LANETLİYORUZ..
(21655 okuma, 28 yanıt)
 Kayserili Hocam Resim Alb..
(4552 okuma, 3 yanıt)
 Bunu Yapmalımıyım ?..
(12095 okuma, 14 yanıt)
 Ve Bursaspor Sampiyon.....
(6417 okuma, 7 yanıt)
 Fenerbahce Karikatürleri ..
(4074 okuma, 2 yanıt)
 ftpyi pcye indirirken bel..
(3167 okuma, 0 yanıt)
 Ve sonunda İzlesene.Com v..
(12718 okuma, 14 yanıt)
 PC NET dergisi Mayıs 2009..
(15359 okuma, 17 yanıt)
 Kardesini Sec Kampanyasi...
(4302 okuma, 2 yanıt)
 Samsun Şehitlerine Ağlıyo..
(10112 okuma, 11 yanıt)
 r10.net davetiye lazım..
(18437 okuma, 26 yanıt)
 Pdf Dosya Şifre Kırmak..
(5884 okuma, 5 yanıt)
 Eurovision şarkımız belli..
(4268 okuma, 2 yanıt)
 Hakkınızı Helal Edin..
(7377 okuma, 8 yanıt)
 Hazırladığım Fotomontaj m..
(8581 okuma, 8 yanıt)
 Webmasterlıktan Özel Güve..
(9758 okuma, 11 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 temasi..
(6374 okuma, 5 yanıt)
 Fikir Alışverişi !..
(8013 okuma, 10 yanıt)
 hosting firması için öner..
(6874 okuma, 7 yanıt)
 LG X130 Netbook ?..
(6059 okuma, 5 yanıt)
 Hoşçakalın..
(15325 okuma, 21 yanıt)
 2009 Out 2010 İn : Mutlu ..
(6104 okuma, 4 yanıt)
 Tercih Ettiğiniz Anti Vir..
(13560 okuma, 21 yanıt)
 En kaliteli ürünler bir a..
(7126 okuma, 6 yanıt)
 Askerdeyim hakkınızı hela..
(9062 okuma, 11 yanıt)
 Bayram Kutlama..
(3563 okuma, 1 yanıt)
 Windows 7 Upgrade üçrets..
(7521 okuma, 8 yanıt)
 Turkcell VINN hakkında bi..
(6520 okuma, 6 yanıt)
 Duyguseli.net..
(6202 okuma, 5 yanıt)
 MP3 dosyasını WAV yapmak ..
(11209 okuma, 15 yanıt)
 Php Nuke hikayem ve sonu...
(12464 okuma, 19 yanıt)
 Bilgilendirme!..
(11873 okuma, 15 yanıt)
 Oyun yazarları arıyoruz....
(3486 okuma, 1 yanıt)
 Takıldım..
(3478 okuma, 1 yanıt)
 Baba Olmakta Varmış..
(27149 okuma, 42 yanıt)
 pragma mx nukeden daha gü..
(9134 okuma, 9 yanıt)
 Isyerine Isim [ Akil Alma..
(6890 okuma, 6 yanıt)
 İkametgah(Yerleşim Yeri A..
(7147 okuma, 6 yanıt)
 Bir beyin cerrahından tav..
(4082 okuma, 2 yanıt)
 Bayramınız Kutlu Olsun !..
(14483 okuma, 20 yanıt)
 Galatasaraylılar Ekran Ba..
(2999 okuma, 0 yanıt)
 Hayırlı Kandiller..
(8739 okuma, 11 yanıt)
 Sizce Nasil Fikir ? [ Fik..
(6690 okuma, 8 yanıt)
 Allah rahmet eylesin..
(7137 okuma, 10 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - portekiz-türkiye
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

portekiz-türkiye

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-08, 00:14:07    Mesaj konusu: portekiz-türkiye Alıntıyla Cevap Gönder

Çok uzun bir yazı yazmıyacam...suskunluğum ile siz anlayın...

orta sahada top yapamıyoruz.Oyun kurması amacıyla SABRİ oyuna giriyor. Ve bu takımdan alman basını "maradona" diye hitap ettiği YILDIRAY BAŞTÜRK gereksiz olduğu için kadrodan çıkarılıyor. ne yazıkki portekiz kalesine şutumuz bile yoktu. 2 gol yedik 3 direkten döndü..gökhan kırmızı yemeliydi hakem affeti..vs...vs... yenildik ama gururluyuzda diyemiyorum...sahada ne yazıkki terimin aslanları yoktu...daha doğrusu aslan yoktu..bir isim söylenilmez iyi oynadı diye Crying or Very sad Crying or Very sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 08:10:11    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2008-06-08, 00:22:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perşembenin gelişi çarşambadan bellidir.

Hamit, Yıldıray, Ümit Karan, Fatih Tekke, Mehmet Yıldız gibi oyuncular bu takımda yok

kendi takımında yedek kalan Emre, Kazım, Semih milli takımda

Fatih Terim'in kadro seçimindeki kararları aklım ve mantığım almıyor.

90 dakika boyunca 1 posizyon yok, orta sahada 3 top üst üste yapamadık, bu futbolla galibiyet yüzü görmeden gruptan eleniriz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-08, 00:26:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

küfür yazmamak için zor tutuyorum...Oyun kurucu olarak bu takımda SABRİ mi oynayacaktı?

fatih basın açıklaması yapıyor...kullandığı söz

"emre B. bir yıldır oynamıyordu büyük bir fedakarlık ile oynuyor"

adama sorarlar..sen bunu bilmiyormuydun? emrenin alternatifi kim? oynamayan TÜMER Mİ? Yoksa SABRİ mi?

Uefa finali maçının adamı FATİH TEKKE tvden izliyor..Küfür yok...ama benim anlamadığım neden Basın İMPARATOR FATİH TERİMİ eleştirmiyor?
Başa dön
berkeratak

MesajTarih: 2008-06-08, 09:51:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Portekizi farklı yener bekliyordum ve onların şanssızlığı 1-0 ile YETİNMEK ZORUNDA KALDILAR göstere gösterede gol attılar helal olsun. Bu kadroyla anca bukadar oynanır
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-08, 11:05:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1-0 bitmedi...2-0 yenildik..türkiyenin kadrosu çok iyi ama turnuvaya giden futbolcular iyi değil...bu başarısızlığın tek nedeni vardır oda FATİH TERİM

evlatlarım dedikleri emre-sabri-arda üçlüsüne sarılmış gidiyor sonumuz inşallah iyi olur...ancak ümit karanı seneler önce kadro dışı bıraktığı için milli takıma almayan yani kişisel sorunlarını işine yansıtan birinin başarıyı yakalaması imkansız
Başa dön
Remarque

MesajTarih: 2008-06-08, 13:17:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Syn Terim ve kararları başlığında dediğim gibi ben Sayın Terim' in futbolu bildiğine inanmıyorum. Bunu dün gece maçta gördük. Devşirme Mehmet' imiz ve şansımız olmasaydı bu maç şampiyona rekoruna giderdi. 2 gol 3 direk + Mehmet' in kestiği pozisyonlar.

Bazı şeyleri görebilmek için teknik direktör olmaya gerek yok. Tuncay, Emre B, Sabri, ne yaptılar Allah aşkına dün gece. Bizim oyuncuları tanımayan biri ikisini Premier Lig de oynadığına inanabilir mi ? Portekiz de mükemmel oynamadı ama biz o kadar kötü oynadık ki onlar muazzam takım görüntüsü verdiler. Gerektiği kadar oynadılar, yormadan, yorulmadan top oynadılar ve kazandırlar.

Takımlarında sol bek olmamasına rağmen oradan bir kez bile atak yemediler. Emre B' nin maç sonu röportajında " Biz genç takımız " diye, Portekiz de 30 yaş üstü Petit, Ricardo ve Deco vardı. Onlar da genç bir takımdı. Moutinho, Pepe, Bosingwa gibi gençlerin bizim gençlerin karşısındaki oyunlarını da gördük.

Sözün özü kimse kıvırmasın yok şöyle savaştık falan diye. Biz bu gruptan bu oyunla çıkamayız. Çıkarsak adaletsizlik olur, günah olur. Turnuvanın henüz ilk iki maçında nokta veya hedef santrafor dediğimiz oyuncunun ne kadar önemli olduğunu gördük. Koller, Streller ve Nuno Gomes...
Başa dön
Remarque

MesajTarih: 2008-06-08, 13:17:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Remarque :
Syn Terim ve kararları başlığında dediğim gibi ben Sayın Terim' in futbolu bildiğine inanmıyorum. Bunu dün gece maçta gördük. Devşirme Mehmet' imiz ve şansımız olmasaydı bu maç şampiyona rekoruna giderdi. 2 gol 3 direk + Mehmet' in kestiği pozisyonlar.

Bazı şeyleri görebilmek için teknik direktör olmaya gerek yok. Tuncay, Emre B, Sabri, ne yaptılar Allah aşkına dün gece. Bizim oyuncuları tanımayan biri ikisini Premier Lig de oynadığına inanabilir mi ? Portekiz de mükemmel oynamadı ama biz o kadar kötü oynadık ki onlar muazzam takım görüntüsü verdiler. Gerektiği kadar oynadılar, yormadan, yorulmadan top oynadılar ve kazandırlar.

Takımlarında sol bek olmamasına rağmen oradan bir kez bile atak yemediler. Emre B' nin maç sonu röportajında " Biz genç takımız " diye konuştu, Portekiz de 30 yaş üstü Petit, Ricardo ve Deco vardı. Onlar da genç bir takımdı. Moutinho, Pepe, Bosingwa gibi gençlerin bizim gençlerin karşısındaki oyunlarını da gördük.

Sözün özü kimse kıvırmasın yok şöyle savaştık falan diye. Biz bu gruptan bu oyunla çıkamayız. Çıkarsak adaletsizlik olur, günah olur. Turnuvanın henüz ilk iki maçında nokta veya hedef santrafor dediğimiz oyuncunun ne kadar önemli olduğunu gördük. Koller, Streller ve Nuno Gomes...
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-06-08, 14:47:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu olayı düşünürken en başa bakmak lazım.Fatih terim yönetemiyeceği hiç bir kimseyi yanında tutmaz.Zamanın da Rıdvan dilmen son anda teknik kadrodan çıkarıldı.

Maç dan önce yaptığı tüm eleştiriler çıktı.Eğer rıdvan olsa idi mevlüt bu takımda olmazdı.Emre bu takımda olmazdı Tümer bu takımda olmazdı.

fatih terim tüm bu oyunculara itiraz edeceği için rıdvan ı kodroya almadı.

Dünkü maçı portekiz hiç kendini kasmadan bu kadar rahat kazandı.

Ama futbolcularında bu kadar kötü olacağını tahmin etmemiştim.Tuncay emre sabri hamit hiç bir şey yapmadı.

Bir galatasaraylı olarak fatih terim fenerbahçe ile anılır oldu valla sevinmeye başladım.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 08:10:11    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
bufeventun

MesajTarih: 2008-06-08, 18:28:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE olcak beyler adam sözünü geciremeyeceği adamlar kadro dışı kalırsa böle sahada da kuzular oynarsa farktan kurtulduk dıye sevınırız. kımse kızmasın bana bu lig de para ile alınmış maclarda yıldız olan futbolcular mıllı takımda oynarsa sonucta böle olur ,ne forveti var ne defansı nede orta sahası ...nerde bu takımda mehmet topuz,nerde bu takımda yıldıray nerde bu takımda fatih tekke ,nerde bu takımda nuri şahin,nerde mehmet yıldız,gökhan ünal,giray .....uzar gider bu isimler
takımda oynayanlara bak orta sahada gecen sezon sadece 3 mac oynayan emre ,kendi takımında dahi oynamayan defansta gökhan zan,genç forvet ama asla tek forvet olacak tıpte olmayan semih ....ya hangisini yazayım ne bileyim akşam tek kelimeyle utandım milli takımdan ...iddaa ediyorum sonuncuyuz bu grupta zaten isviçre macı berabere biterse hem isviçre hem turkıye elenır gıder..
Başa dön
nart

MesajTarih: 2008-06-08, 18:38:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Olan olmuş arkadaşlar dün akşam. futbol bu mücadele etmeye çalıştık, edemedik, yenildik. Ben de bu kadar kötü oynayacağımızı tahmin etmiyordum. birileri çıkıyo arda olmalıydı diyor, bir diğeri yıldıray olmalıydı diyor. 3 gün önce herkes tuncayı övüyordu, dün akşam kötü oynadı diye yerden yere vuruluyor. Ardanın iyi oynacabileceği garantisini kim verebilirdi? Maç analizini fazla yapmaya gerek yok, çoğu kötüydü kısaca.

Yok o fenerliymiş, bu gsliymiş, bunları aşmamız gerekiyor önce, destek olmamız gerekiyor, önümüzde daha iki maç var. Ben inanıyorum türkiyenin bu gruptan çıkacağına.
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-06-08, 21:59:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hırvatistan Avusturya maçı çok güzeldi avusturya haksız bir mağlubiyete upradı ama mücadelesi takdire şayandı forvetsiz bir takım ancak bu kadar güzel oynayabilirdi.
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2008-06-08, 22:21:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz bu gruptan puan alabilirsek şükredelim.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-09, 11:12:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nart

mesele yenilmek meselesi değil. iyi onyalaım oundan zevk alalım yine yenilelim..avusturya ne oynadı? isviçre ne oyun oynadı? polonya almanya karşısında muhteşemdi.aynısını türkiye için söyliyemiyoruz. Sorun tuncay değil.. tuncay ingilterede attığı goller ile o formayı hak etti ama colin kazım fenerbahçede sadece ve sadece CHLESEA gol attığı için bu formayı giyemez. emre aşık ankarasporda yedekti bir çok maçda...bu adamın milli takımda işi ne?

terim maç sonrası yaptığı açıklamaya bak

emre b.. yaklaşık bir buçuk yıldır takımında oynamıyor büyük bir fedakarlık ile oynadı...

MİLLİ takım antrenörü bunu konuşamaz. Emre bu şekilde neden alternatifi yok? türk futbolcumu kalmamıştı?
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-06-09, 13:38:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
nart

mesele yenilmek meselesi değil. iyi onyalaım oundan zevk alalım yine yenilelim..avusturya ne oynadı? isviçre ne oyun oynadı? polonya almanya karşısında muhteşemdi.aynısını türkiye için söyliyemiyoruz. Sorun tuncay değil.. tuncay ingilterede attığı goller ile o formayı hak etti ama colin kazım fenerbahçede sadece ve sadece CHLESEA gol attığı için bu formayı giyemez. emre aşık ankarasporda yedekti bir çok maçda...bu adamın milli takımda işi ne?

terim maç sonrası yaptığı açıklamaya bak

emre b.. yaklaşık bir buçuk yıldır takımında oynamıyor büyük bir fedakarlık ile oynadı...

MİLLİ takım antrenörü bunu konuşamaz. Emre bu şekilde neden alternatifi yok? türk futbolcumu kalmamıştı?

tuncay bana göre bir fenerbahçeli olmama karşın iyi bir futbolcu değil sıradan bir futbolcu sadece süratinle oynayan düşünce özürlü bir oyuncudur...

kazıma ise haksızlık yapıldığı kanaatindeyim çünkü takımımızın tüm akınları kazım sayesinde gelişti ve bence sahada aurelio kazım ve servet dışında oyuncu yoktu oyuna katkı sağlayan bununla birlikte portekiz gibi takımı önce durdur sonra vur taktiği ile vurmak imkansız bu tarz takımlara ancak ve ancak hücum presi ile karşı koyabilirsiniz...

işin özeti: biz avusturya kadar hücum pres yapsaydık o maçtan en az bir beraberlik alırdık ama nafile eğer durdur ve vur ile oynayacaksan mükemmel bir beyine ihtiyacın var o beyinde yerli olarak ya tümer ya yıldıray olurdu ama ikisinide kullanmadı.
Başa dön
nart

MesajTarih: 2008-06-09, 15:25:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birkaç sene öncesine kadar milli takım maçlarından zevk alıyordum, son 3-4 senedir izlerken zevk aldığım bir maçı göremedim.

Avusturyanın karşısındaki hırvatisyan ile bizim karşımızdaki portekiz bir değil. Bütün saha da pres yapıyor adamlar.

Bizim sorun taktikten kaynaklanıyodu sanırım. Ayakta top tutabilen adamlar olmadığı sürece portekiz karşısında bu kadar forvete dayalı ftbol oynarsan, 90 dakika topun peşinde koştururlar seni.. Ben yine de ümitliyim bu gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-09, 15:54:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gruptan çıkabiliriz ama ilk önce fatih terim silkenip kendine gelecek sonra futbolclar savaşacak...bülnt korkmaz uefa finalinde kolu kırıldı yine oyuna devam etti..bu şekilde savaşacaklar yoksa ben böyel halı sahda oynar giib oynarak maç alırım yok öyle.. ben süper ligde bunu yapıyorum burada yaparım oda yok
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-06-09, 22:41:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nart :
Birkaç sene öncesine kadar milli takım maçlarından zevk alıyordum, son 3-4 senedir izlerken zevk aldığım bir maçı göremedim.

Avusturyanın karşısındaki hırvatisyan ile bizim karşımızdaki portekiz bir değil. Bütün saha da pres yapıyor adamlar.

Bizim sorun taktikten kaynaklanıyodu sanırım. Ayakta top tutabilen adamlar olmadığı sürece portekiz karşısında bu kadar forvete dayalı ftbol oynarsan, 90 dakika topun peşinde koştururlar seni.. Ben yine de ümitliyim bu gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

Rasim Karanın harcandığı Şenol hocanın adeta kovulduğu Ersun Hocanın GS lobisi sayesinde kanyatıldığı gün Türkün Türkiyenin futbolu bitmiştir...

GS lobisine çalışan Federasyonlar var oldukça (Piontekin yetiştirdiği jenerasyonla başarılı olan kadro hagi sayesinde bir yerlere gelen teknik adamı eleştiriyorum) milli takımlarda yetiştirilip GS hediye edilen oyuncuların durumuna dur denmedikçe gurbet elde yetişen türk futbolcularımız aranıp taranıp ortaya çıkarılmadıkça türk futbolundan kimse birşey beklemesin...

Unutmayınki Türkiye Sepp Piontekin yetiştirip fatih terimin gs getirdiği oyuncularla başarılı oldu bu pastadan hem terim hemde şenol hoca nemalandı ve bu başarının asıl sahibi yapılan terim ve gs sayesinde türk futbolu yerlerde sürünmeye mahkumdur mahkum kalacaktır.

iddia ediyorum terim zora düşmeseydi aurelio yu milli takıma çağırmazdı...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız