Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 853
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Your Account ....
(5277 okuma, 2 yanıt)
 forum birden bire uçtu gi..
(17943 okuma, 22 yanıt)
 phbb3 u phpnuke ye entegr..
(8893 okuma, 6 yanıt)
 Forumdaki İlgili Konu Baş..
(5281 okuma, 3 yanıt)
 ıstenılen baslıkları cekm..
(7642 okuma, 6 yanıt)
 forum sürümü için yardım...
(4610 okuma, 1 yanıt)
 PHPBB forum sitesi kurdum..
(5449 okuma, 2 yanıt)
 Forum Ana sayfa da ki gar..
(3819 okuma, 0 yanıt)
 MK Portal..
(3545 okuma, 0 yanıt)
 Phpbb3 Logo Link değişimi..
(6760 okuma, 4 yanıt)
 geçtim ama türkçe karakte..
(4602 okuma, 1 yanıt)
 phpBB3.5 yönetim ve ayarl..
(3939 okuma, 0 yanıt)
 Köşe yazarlarına misafirl..
(5642 okuma, 3 yanıt)
 Nuke Bitti.....
(42885 okuma, 55 yanıt)
 PhpBB3 mü? SMF 2 mi?..
(10955 okuma, 12 yanıt)
 İçerik Okutamıyorum..
(6537 okuma, 4 yanıt)
 google de paylaş yahoo d..
(4107 okuma, 0 yanıt)
 sql okuma sorunu.....
(4418 okuma, 1 yanıt)
 phpbb3 forum bolum acamiy..
(5318 okuma, 2 yanıt)
 Php-Nuke 7.9'dan phpBB 3...
(35585 okuma, 41 yanıt)
 Forum sitesi için sistem ..
(18805 okuma, 22 yanıt)
 Forumdan Sıkıldım Belki S..
(11794 okuma, 11 yanıt)
 phpnuket power + phpbb3 k..
(4382 okuma, 0 yanıt)
 phpBB3 Portal Hata yaptim..
(5106 okuma, 1 yanıt)
 süper forum bayıldım....
(28242 okuma, 30 yanıt)
 Mid nasil kurlur..
(3928 okuma, 0 yanıt)
 link sorunu..
(6106 okuma, 3 yanıt)
 Sayfa Bembeyaz..
(4193 okuma, 0 yanıt)
 bakabilirmisiniz....
(6263 okuma, 3 yanıt)
 phpBB : Critical Error..
(7279 okuma, 5 yanıt)
 phpbb.com Hacked!..
(5523 okuma, 2 yanıt)
 Tema Yapıcam ama Bi Soru:..
(4165 okuma, 0 yanıt)
 Mesaj sayılarındaki hata..
(3953 okuma, 0 yanıt)
 phpBB 3.0.2 Çıktı...
(5767 okuma, 2 yanıt)
 Sürüm değişikliğinde soru..
(7500 okuma, 6 yanıt)
 phpbb 3 Kurulum sorunu..
(5176 okuma, 1 yanıt)
 Şu modları arıyorum (phpb..
(5756 okuma, 2 yanıt)
 phpBB3 SubVersiyon Deposu..
(4729 okuma, 0 yanıt)
 Forumda türkçe karakter s..
(17135 okuma, 20 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Nuke Bitti...
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Nuke Bitti...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> phpBB 3.X Sürümleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-08-04, 23:14:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kim haklı kim haksız onu bilmemde konunun yerinin burası olmadığı kesin bence uyarı almadan konuyu burada uzatmayın Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-03-29, 11:58:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-08-04, 23:21:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuya devam edilirse ban gelecğini biliyorsunuz değil mİ? özele alalım sizi genelde kim kime ne demiş diye kimse umursamaz.....msn veya özel mesaj ile sorununuz çözünüz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
melik

MesajTarih: 2009-08-05, 01:40:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
bu konuya devam edilirse ban gelecğini biliyorsunuz değil mİ? özele alalım sizi genelde kim kime ne demiş diye kimse umursamaz.....msn veya özel mesaj ile sorununuz çözünüz

İbrahim rahat ol sen ben bu tip tarışmalara girmeyecek kadar büyüğüm ben lafımı söyledim bitti ister yalancı ister küfürbaz isterse küfür etsinler çok ta tın yani. ayrıca uğur bu piyasa böyle gözüm biz neler gördük neler sen işine bak kendini geliştir lafla gemi yürümez ne kadar laf yetiştirmeye kalkarsan o kadar çok laflayan olur :) .

Nuke bitmedi bitmeyecek inşallah bankocu abi sendende özür dilerim arkadaşlar adına çocuklarla uğraşmak zordur bilirsin :)) nuke bize biz nukeye muhtacız :))
Başa dön
aynaliz

MesajTarih: 2009-08-05, 01:52:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gergernur :
nevşehirli sende akıllı ol adam ol Allahın hırsızı

Üslubüne dikkat etmeni ve bir kez daha gözden geçirmeni rica ederim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
yenibir

MesajTarih: 2009-08-06, 17:17:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seyranli :
Nuke bitti ya da bitmedi tartışması çok saçma. İsteyen istediğini yapmaya devam edecektir.

Emin kardeşim css eksiği var demiş, yahu kimse tablo kullanın diye silah dayamıyor ki alnınıza. temanın OpenTable CloseTable fonksiyonları yokmu, yaparsın oraya bir güzel div'ini, baba kullanırsın.

Seo eksiği var denilmiş, 1 haftamı almaz en kral seosunu yaparım veya yaparlar.

UTF-8 denilmiş, vbulletin UTF-8 mi kullanıyor sanıyorsunuz, neden UTF-8 kullanalım, ne ihtiyacımız var. Buna da kesinlikle katılmıyorum.

Fransizco nukenin biteceğini gördü denilmiş. Fransizco yüklü para kazanmak için nukeyi devretti, modules.php yi index.php ye entegre edip smeego mudur ne zıkkımdır onu çıkardı, ama o tutmadı esas.NUke hala aynı nuke.

Kendisini geliştiren nukeye dönmüyor çünkü nukeciler genellikle beleşe alışmış riyakar, kıymet bilmez insanlar. Kusura bakmayın ama yaptığım çoğu şeyi en yakınlarım bile üstlendi. Kiminin mybb entegresini yaptım, kiminin sitesini pingledim botlar çabuk gelsin diye(bknz: yazdıkları hemen indexlenen siteler)

Nukeyi bitiren de bu olmuştur. Nuke yüzünden maddi sıkıntılarla dolu 3-4 yıl geçirdim, şimdi ise çok rahat para kazanıyorum. Aranızda nuke geliştirmeye uğraşan arkadaşlara da şiddetle bırakmasını tavsiye ederim. 300 kişi sömürür, 10 kişi anca dua eder. Kıymet bilenden her zaman Allah razı olsun, o dua eden 10 kişinin hakkı ödenmez ama aç kalırsınız.

Laughing sözüme geldin ama biraz geç kaldın can
bak yukarıda ne demişsin yaparım yada yapalar evet nukede ve hazır sistemlerde bu var sürekli birileri yapıyor diğerleri kullanıyor
bu yüzden gelişmiyor ve istenilen yere gelmiyor
vbulletin sürekli yenileniyor ve çok revaçta bir sistem neden ?

benim nukeyi terketme nedenim forumlar idi iyiki de terk ettim
ama nukenin bana kattıklarını inkar edemem

eğer ciddi bir projeniz varsa ve orta düzey php bilginiz varsa bir yere kadar götürür nuke
yoksa yazık edersiniz emeklerinize
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
emrahlat

MesajTarih: 2009-08-13, 00:41:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya arkadaşlar nuke nasıl bitiyor anlamıyorum. Nukenin scripti elinde varsa ve sen o scripti nasıl kullanman gerektiğini biliyorsan nuke bitmez.
Eğer geliştirmek için gayret sarfetmezseniz, başkalarının yaptığı modüllerle idare etmeye çalışırsanız, açık kapatmaya çalışmazsanız nukeyi o zaman bitirirsiniz. Burzinin nukeyi devretmesi önemli değil, Burzi' nin son sürümlerle de birşeyler değişmediğini hepimiz biliyoruz; ancak bizler değiştirmek için ne kadar gayret sarfettik? Başkalarının yapmış olduğu modülleri, temaları, blokları çalmaya çalıştığımız zamanı nukeyi geliştirmek için kullansaydık önümüzde engel olmadığını ve gelişimin sadece kişisel olduğunu anlardık!!!

2004 yılından beri nuke dünyasının içindeyim. Bir çok sistem kullandım (Wordpress, joomla, SMF) ama inanın içlerinden en iyisi PHP NUKE dir. Kodları bu kadar esneyebilen ve bu kadar az hata veren (kodları doğru yerleştirdiğiniz takdirde) bir sistem çok az bulunur. Ayrıca bana kalırsa phpbb2, phpbb3 ten kat kat daha güzel. Şu an phpbb2 ile yapabildiklerinizi phpbb3 ile gerçekleştiremezsiniz. "Yenibir - (Emin)" arkadaşımız iyi bilir: phpbb2 ile çok fazla haşir neşir olmuştur. Ona sormak istiyorum şuan phpbb2 yi phpbb3 ' e değiştirmek istermisin?

Anlatmak istediğim her şey istemekle alakaladır. Eğer biz ne istediğimizi biliyorsak ve geliştirmek için çaba sarfediyorsak hiç bir şey ömrümüzün sonuna kadar bizi terketmez.

Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> phpBB 3.X Sürümleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız