Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 653
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(18119 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8175 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6072 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12262 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7554 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8576 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9767 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5406 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5406 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9159 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5329 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4584 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7226 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(15980 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(10004 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5818 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13479 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12733 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21199 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16336 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10921 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(3999 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19928 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3759 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4795 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4111 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4407 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6501 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11180 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(13026 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10429 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4862 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4494 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14527 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9854 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6670 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9245 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19414 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9400 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(4028 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12495 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14388 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11405 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10094 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10612 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8482 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6671 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5595 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11388 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6316 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - onaraNuke admin paneli -video-
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

onaraNuke admin paneli -video-
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mehmet_akif

MesajTarih: 2010-04-14, 03:00:40    Mesaj konusu: onaraNuke admin paneli -video- Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar, onaraNukenin admin panelini bir çok arkadaşımız merak ediyordu. Sizin için kısa bir video tanıtımı hazırladık. Umarım beğenirsiniz. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz.

http://ob.onaranbilisim.com/

videoyu izlerken dersler modülümüzü de inceleyebilirsiniz

http://ob.onaranbilisim.com/modules.php?name=OB_Dersler&op=dersgoster&id=353
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 17:23:50    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
efendymurat

MesajTarih: 2010-04-14, 03:20:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ücretli olma ihtimaliyle ilgili münakaşalar yaşanmıştı sanırım
ama eğer ücretli olursa alnızın teriyle haketmişsiniz derim .
Ellerinize sağlık , profesyonel portallarla yarışabilecek bir panel olmuş
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
kayserili
Editör
Editör

MesajTarih: 2010-04-14, 08:44:40    Mesaj konusu: Re: onaraNuke admin paneli -video- Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet_akif :
Merhaba arkadaşlar, onaraNukenin admin panelini bir çok arkadaşımız merak ediyordu. Sizin için kısa bir video tanıtımı hazırladık. Umarım beğenirsiniz. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz.

http://ob.onaranbilisim.com/

videoyu izlerken dersler modülümüzü de inceleyebilirsiniz

http://ob.onaranbilisim.com/modules.php?name=OB_Dersler&op=dersgoster&id=353

Mehmet Akif,

Gorunuse bakilirsa harika bir calismaya benziyor, calismayi yapan arkadaslari tebrik etmemiz gerekir.

Bu onaranuke hakkinda bizlere daha fazla bilgi verebilirmisin?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
sima19

MesajTarih: 2010-04-14, 09:10:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gerçekten başarılı bir iş çıkarmışsınız. emeğinize sağlık. insanoğlu istese hayal ettiği her işi yapabilir. yeterki azim olsun..

tebrik ederim
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2010-04-14, 14:01:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kuşkusuz çok şık olmuş. Tebrik etmemek mümkün değil. Fakat bir an önce yarım yamalak da olsa bir sürüm çıkarın, aksi halde piyasada nuke kullanan kişi kalmayacak =)

Yönetim paneli istediği kadar gelişmiş olsun, PhpBB3 ile Nuke arasında sağlıklı bir köprü olmadığı sürece nuke ilerleyemez. NukeBB nin ihtiyaçları karşılamadığı herkes tarafından kabul ediliyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
soulfather

MesajTarih: 2010-04-14, 14:04:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güzel güzel olsun canım artık ben yanılmıyorsam 1 senenin üzerinde acayip derecede çalışmalara başlanmıştı .

Elinize sağlık süper gidiyor umarım hakettigi degeri alır...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
okii3

MesajTarih: 2010-04-14, 14:49:13    Mesaj konusu: Re: onaraNuke admin paneli -video- Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bu onaranuke hakkinda bizlere daha fazla bilgi verebilirmisin?

http://ob.onaranbilisim.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=113#113

Soru ve düşüncelerinizide onaran bilişim forumlarına yazabilirsiniz Burdan
Başa dön
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-04-14, 16:29:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba oncelıkle bence phpbb2 ile devam etsın daha guzel duruyor bu onaranuke nuke gıbımı acaba fark falan olacakmı tam sıte de ıcerık bulamadım arastırcam bende tessekurler vb formu yapılabılırmı buna acaba vb forumlarda cok guzel aslında:)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-19, 17:23:50    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-14, 19:45:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bb2 ile devam edicek bb3 geçmeyi düşünmüyoruz ama bb3 e yakın eklentileri planlıyorum.

bb3 kullanmak isteyen lgnukenin verdiği bb3 kullanabilir. sorunsuz çalışacaktır ama tema düzenlemesi gerektiricektir.
Başa dön
mehaga

MesajTarih: 2010-04-14, 21:03:55    Mesaj konusu: read carefull Alıntıyla Cevap Gönder

can you make some good for us all

and share some good module

soory

we don't need video,especially module etc....

i am working a lot of time for nuke,see other pages

this is last forum for phpnuke user and we can see only video

salute
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2010-04-14, 21:50:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okii3

Phpbb2'nin sorunu sadece eklentiler değil, bunu benden daha iyi biliyorsundur. Sadece SEO uygulamaları bile bb2 den çok çok daha iyi.

LGNuke sitesinde ve Nukekorea sitesinde yayınlanan phpbb3 modüllerinin her kisini de deneyen biri olarak henüz sağlıklı çalışanını görmedim. Ya aktarımda sorun çıkarır, ya da cookilerde sorun çıkıyor.
Ben fikrimi söyledim. Sitenin patronu sensin.

cuneytsonmez
Bir sistem sadece görünümü ile değerlendirilmemeli. Phpbb forumun 3 versiyonu ile 2 versiyonunu kıyaslamak çok büyük bir yanlış.
Başa dön
cuneytsonmez

MesajTarih: 2010-04-14, 21:55:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mersoy abı ama phpbb 3 bısey yok kı fazla hem gorunumude bıraz bana gore tabı donuk duruyor 2 bence daha hos 3 fazla kullanmadım ama hayırlısı bakalım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mersoy

MesajTarih: 2010-04-14, 22:02:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nayse cüneyt tercih meselesi tabi. arkadaşın tanıtım konusunu phpbb tartışmasına çevirmelim Wink
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2010-04-14, 22:11:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yapılanlar gerçekten guzel admin paneli hoş olmuş.Bir kaç eklenti önerisinde bulunmak isterim.Bunlar nukede en çok hissedilen eksikler.Burda wp yi örnek alarak önerilerde bulunacağım.

Pingleme servisi.

Tüm moduller için bir pingleme fonksiyonu eklenmeli.Modullere.

Seo lu linkler

Bunu zaten pehaspeseo ile halledebilrsiniz.

Wp deki all in seo eklentisinin benzeri.

Son olarak da belirlenen kelimelere otomatik link verilmesi.Site içinde backlink oluşturmak için.
Automatic SEO Links eklentinin adı da.

Birde cache ekelntisi yaparsanız.Nuke gerçekten ileri gider...
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-14, 22:17:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yilmazmurat :
Yapılanlar gerçekten guzel admin paneli hoş olmuş.Bir kaç eklenti önerisinde bulunmak isterim.Bunlar nukede en çok hissedilen eksikler.Burda wp yi örnek alarak önerilerde bulunacağım.

Pingleme servisi.

Tüm moduller için bir pingleme fonksiyonu eklenmeli.Modullere.

Seo lu linkler

Bunu zaten pehaspeseo ile halledebilrsiniz.

Wp deki all in seo eklentisinin benzeri.

Son olarak da belirlenen kelimelere otomatik link verilmesi.Site içinde backlink oluşturmak için.
Automatic SEO Links eklentinin adı da.

Birde cache ekelntisi yaparsanız.Nuke gerçekten ileri gider...

Forumlarımızdaki tanıtımı okuduysanız seo + sitemap sistemi bulunuyor ve google ping yolluyor. Automatick SEO da düşününebiliriz. Öneriniz için teşekkürler bunları OB forumlarınıda yazarsanız seviniriz.
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-15, 11:41:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mersoy :
okii3

Phpbb2'nin sorunu sadece eklentiler değil, bunu benden daha iyi biliyorsundur. Sadece SEO uygulamaları bile bb2 den çok çok daha iyi.

LGNuke sitesinde ve Nukekorea sitesinde yayınlanan phpbb3 modüllerinin her kisini de deneyen biri olarak henüz sağlıklı çalışanını görmedim. Ya aktarımda sorun çıkarır, ya da cookilerde sorun çıkıyor.
Ben fikrimi söyledim. Sitenin patronu sensin.

cuneytsonmez
Bir sistem sadece görünümü ile değerlendirilmemeli. Phpbb forumun 3 versiyonu ile 2 versiyonunu kıyaslamak çok büyük bir yanlış.

Orası öyle ama bizde seo bakımından kendimize güveniyoruz. Ama bana derseniz bb3 ekibi kuruyorum destek ve yardımcı olurmusun seve seve. ben bu sistemi 1 yıla aşkın süredir tasarlıyorum halanda tasarlıyorum bb3 girersem 2 3 senede anca :)
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2010-04-15, 16:19:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

okii3 :

Orası öyle ama bizde seo bakımından kendimize güveniyoruz. Ama bana derseniz bb3 ekibi kuruyorum destek ve yardımcı olurmusun seve seve. ben bu sistemi 1 yıla aşkın süredir tasarlıyorum halanda tasarlıyorum bb3 girersem 2 3 senede anca :)

PhpBB3 ekibi gibi bir sevdam yok. Ne anlatmaya çalıştığım yukarıda gayet açık ve net. Size kolay gelsin.
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-15, 16:37:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Laughing
Başa dön
Ripper

MesajTarih: 2010-04-15, 21:19:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mersoy'a Katılmamak elde değil tabi anlıyan için önemli bişey solüyor phpnuke biti bitiyor destek tekelden çıkmış gelişme yok ..
bensen ve diğeri herkes kendine göre bişeyler ekliyor boylece devam ediyor JOMLAYA bakın nerelerde nereye vardı iş bilenlerin elinde olunca temelde sağlam olunca çok ileri gider ..

videoyu az seyrettim nuke evolution onun gibi değil ama kulananlar bilir belkide bundan çok daha rahattır .
Ama sonuç php nuke sahibi ölünce öksöz olarak ortada yetim büyüyor sokaklarda köprü altlarında .
ister kabul edin ister etmeyin gerçek bu . PHPBB 2 de oyle sahibi tarafında sokağa bırakılıp yenisine baktı herşey yepyeni . sokakta yaşayanlar birbirlerini bırakmazlar phpnuke ve phpbb2

herşeye rağmen emeğine sağlık gözel bişey yani blokta olsa ajax ta olsa jquery de olsa her gün bişeyler olacak ve birileride bildiği yerde veya sahip lduğu yere getirmek istiyecektir
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-16, 01:11:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ripper :
Mersoy'a Katılmamak elde değil tabi anlıyan için önemli bişey solüyor phpnuke biti bitiyor destek tekelden çıkmış gelişme yok ..
bensen ve diğeri herkes kendine göre bişeyler ekliyor boylece devam ediyor JOMLAYA bakın nerelerde nereye vardı iş bilenlerin elinde olunca temelde sağlam olunca çok ileri gider ..

videoyu az seyrettim nuke evolution onun gibi değil ama kulananlar bilir belkide bundan çok daha rahattır .

Ama sonuç php nuke sahibi ölünce öksöz olarak ortada yetim büyüyor sokaklarda köprü altlarında .
ister kabul edin ister etmeyin gerçek bu . PHPBB 2 de oyle sahibi tarafında sokağa bırakılıp yenisine baktı herşey yepyeni . sokakta yaşayanlar birbirlerini bırakmazlar phpnuke ve phpbb2

herşeye rağmen emeğine sağlık gözel bişey yani blokta olsa ajax ta olsa jquery de olsa her gün bişeyler olacak ve birileride bildiği yerde veya sahip lduğu yere getirmek istiyecektir

Mersoya ben saten katılıyorum bb3 bende kullanmak isterim ama vakit yok.
Nukeevo biliyorum zamanında inceleme fırsatım olmustu.

Ama nuke Türk yazarların elinde bence öksüz kaldı çıkartılan yada yazılan moduller Türk ekibi olarak çok az. Yabancılara bakarsanız onların yazdıkları 1000 üzerinde modul var biz sadece türkçesini çıkartıp kullanıyoruz.

Benim yapmak istediğim söyle izah edim gelişmiş bir alt yapı oluşturup modulleri bu alt yapıya entegre etmek.

1 Sürüm çıkarıp 1 ay sonra kaybolmak yada unutulmak istemiyorum ben devamlı geliştirebiliceğim bir sürüm çıkarmak amacım.

tavsiyelerinizi dikkate alıyorum ve önerilerinizide bekliyorum. öneri yaparken konunun devamlı takibi için sitemizden yararlanabilirsiniz.
Başa dön
Ripper

MesajTarih: 2010-04-16, 10:16:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi kardeş sen yaptın geliştirdin çokta güzel oldu ve iyileşti diyelim ok. Peki sonra ne olacak bu iş para vermeyince gelir getirmeyince insan bir yere kadar gidebiliyor ve hatta bırakıyor yani önem verilmemeye başlanıyor . Bilmem anlatabildimmi ? ancak yapancılar buişe eleman ve koderleri veriyorlar ayrıca sürekli yeniliklerlen geliştiriyorlar sürekli gelişiyor ama sürekli ilk temel atanlar mesele budur .hangi sürüm olursa olsun eğer birinci el temel sahibi işi bıraktımı insanlarda bırakması lazım benim görüşüm
Başa dön
mehmet_akif

MesajTarih: 2010-04-16, 19:02:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba, tekrardan. Eleştirileriniz için teşekkür ederim. ripper, biz nukeyi modernize edip, kullanılır hale getirmeye çalışıyoruz. Gelir konusunu açma diyecem çünkü önceki onaraNuke konuları yapılan işten çok para mevzusu konuşularak şevkimizin kırılmasına sebebiyet verdi. Ancak şunu söyliyebilirim; emeğimizin karşılığını almayı düşünüyoruz. Nasıl mı? diye sorarsanız daha karar vermedik. kore nuke, lgnuke, evolution vs. f.burzi bırakmasına rağmen çok güzel işler çıkardı. çıkarmayada devam ediyorlar. Biz nukeyi sevdik, nuke başka cmslere benzemiyor alışkanlık yapıyor -en azından biz öyle hissediyoruz-. Sizin görüşünüz baştan kaybetmeye mahkum şöyle ki, adam bir işe başlar, işin yarısında ömrü yetmez ölür. O öldü diye işleri yarım mı kalacak. Ki bu tür işlerde devamlılık esastır. Siz dolaylı olarak bu işi yapmayın, bırakın diyorsunuz. Bizim bırakma gibi niyetimiz yok. Zamanında bir çok arkadaşa teklif götürdüm. Beraber yapalım, geliştirelim dedim. Kimse oralı olmadı. Geçte olsa üretiyoruz ve başarabileceğimize inanıyorum. Bu forumda beni sevindiren olay ustaların, nukeye değer katanların yorum yapması ve değerli yorumlarını esirgemeyerek katkıda bulunması. Gerisi benim için boş...

saygılarımla...
Başa dön
hamzot

MesajTarih: 2010-04-16, 22:50:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet_akif ve okii3

öncelikle başarılarınızın devamını diliyorum ve nukeye katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum güzel şeyler yapmıssınız emeğinize ssağlık..

Nuke öldü propagandası yapan arkadaşlar bu yazdıklarınızı okuyan yüzlerce yeni webmaster adayları nukeden kaçıyor ..

nuke ölmüş olsada yani ölüsü bukadarsa dirisi efsane olur herhalde

Bence bu iki arkadaşımzı sonuna kadar desteklemeliyiz güzel işler başaracaklarından şüpem yok

Kolay gelsin iyi çalışmalar..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2010-04-17, 11:58:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sistemi biraz inceledim güzel olmuş ve iyi bir şekilde ilerliyor. çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim.
yilmazmurat arkadaşımızada ktılıyorum. seo işlemine biraz önem vermelisiniz
Başa dön
okii3

MesajTarih: 2010-04-22, 02:39:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler.

Seo işine saten önem verdik günde 1 kere çalıştırabiliceğiniz otomatik sitemap oluşturma modül ekleme ve çıkarma.

Günde 1 kere çalıştırarak belirlediğiniz sitelere rss leri ping olarak yollama ve gelişmis istatislik olarak görme imkanı.

Ayriyetten sitemap ve rss ping olarak otomatik kendisi yapıyor ama isterseniz manuel olarakta çalıştırabilirsiniz.

Sıklıkla çalıştırmak google ve diğer aramamotorlarının sizi banlamasına neden olur.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız