Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 132
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25273 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16377 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36699 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20759 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17681 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10593 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6242 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6517 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23118 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11025 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6622 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8237 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5677 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14306 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7269 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9389 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10436 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13098 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69581 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37568 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11337 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10533 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5401 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72896 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29391 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11075 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12329 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8543 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84897 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10247 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10227 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13426 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26249 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17036 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8682 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6609 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10645 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6254 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7124 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8930 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53820 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9982 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10439 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - hackerlediler
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

hackerlediler
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mahyavuz

MesajTarih: 2005-08-20, 19:28:56    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

kimse cevap bile vermedi her halde önemsiz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 02:54:22    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-20, 20:00:07    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

aksine çok önemli bir konu

hocam gov.tr uzantılı
yani bir resmi kurum sitesi yaparak büyük bir sorumluluk almış oluyorsunuz

siteyi hacklemeleri kuruma zarar wermektedir.

bu sorumluluğun bilincinde olup
en iyi korunma yöntemlerini öğrenmek
en kötü ihtimalle sırf güwenlik açıkları nedeni ile nuke kullanmamak gerekir.

gerek netopsiyon gerekse diğer php-nuke destek sitelerinde
güwenlikle ilgili yüzlerce mesaj yayınlandı.
kaldı ki gov.tr uzantılı bir sitenin çok sağlam olması gerekir
çünkü hacker, lamer vs. diye adlandırılan hayattan nasibini almamış insanlar özellikle .tr uzantılı siteleri hackleyerek
akıllarında kendilerini ispatlamaya çalışıyorlar..

son olarak söyleyebileceğim
Akçakale Kaymakamlığının sitesini yaparak büyük bir sorumluluk alıyorsunuz. we bunun hakkını wermeniz gerekir.
Gerekirse belirli bir ücret karşılığı web tasarım firmalarına da yaptırabilirsiniz siteyi sanırım bunun için bir ödenek çıkartabilirsiniz.

her gördükçe sinirlerim bozuluyor

Alıntı:

..........ALLAH DAİMA HAKLININ YANINDADIR......... HACKED BY: İNTERNETİN KARANLIK YÜZÜ BU DOMAİNİ BARINDIRAN SERVER UYARILMIŞTIR....

yazmış. birde yüce ALLAH adını anmıyorlar mı tam sinir oluyorum. sanki ateist sitesi hacklemiş adam

elinde modemi olan her lise öğrencisine hackerlığı özendiren,
misyondan bilmem neden bahseden despot we sadist yönetime sahip hack siteleri oldukça daha çok başımız ağrıyacak çook ..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
monk

MesajTarih: 2005-08-20, 22:31:38    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Dreamy :
aksine çok önemli bir konu

hocam gov.tr uzantılı
yani bir resmi kurum sitesi yaparak büyük bir sorumluluk almış oluyorsunuz

siteyi hacklemeleri kuruma zarar wermektedir.

bu sorumluluğun bilincinde olup
en iyi korunma yöntemlerini öğrenmek
en kötü ihtimalle sırf güwenlik açıkları nedeni ile nuke kullanmamak gerekir.

gerek netopsiyon gerekse diğer php-nuke destek sitelerinde
güwenlikle ilgili yüzlerce mesaj yayınlandı.
kaldı ki gov.tr uzantılı bir sitenin çok sağlam olması gerekir
çünkü hacker, lamer vs. diye adlandırılan hayattan nasibini almamış insanlar özellikle .tr uzantılı siteleri hackleyerek
akıllarında kendilerini ispatlamaya çalışıyorlar..

son olarak söyleyebileceğim
Akçakale Kaymakamlığının sitesini yaparak büyük bir sorumluluk alıyorsunuz. we bunun hakkını wermeniz gerekir.
Gerekirse belirli bir ücret karşılığı web tasarım firmalarına da yaptırabilirsiniz siteyi sanırım bunun için bir ödenek çıkartabilirsiniz.

her gördükçe sinirlerim bozuluyor

Alıntı:

..........ALLAH DAİMA HAKLININ YANINDADIR......... HACKED BY: İNTERNETİN KARANLIK YÜZÜ BU DOMAİNİ BARINDIRAN SERVER UYARILMIŞTIR....

yazmış. birde yüce ALLAH adını anmıyorlar mı tam sinir oluyorum. sanki ateist sitesi hacklemiş adam

elinde modemi olan her lise öğrencisine hackerlığı özendiren,
misyondan bilmem neden bahseden despot we sadist yönetime sahip hack siteleri oldukça daha çok başımız ağrıyacak çook ..

çok güzel bir yazi katilmamak elde bu arada o elinde modemi olan lise ogrencilerine bizde giriyoruz abi Very Happy ama ben amatör phpnuke kullancisida olsam ufak çapli ihtiyaclarimda olsa hack olayina genede merak salmadim ve salmamda yani o isi yapanlar genelde kendini kanitlamaya calisan insanlar zaten profesyonelleri bizle ugrasmazlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
monk

MesajTarih: 2005-08-20, 22:36:13    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

"hackerlediler" hacklediler denir bu arada ona
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
seyranli

MesajTarih: 2005-08-20, 23:05:58    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

monk :
"hackerlediler" hacklediler denir bu arada ona

farkındaysan aynı şeyi senden önce de yazan olmuş. hem önemli olan ne denildiği dğeil ne yapıldığı.
dreamy hocamızın da dediği gibi misyon misyon deyip daha sonra işi dowloada, programa döken siteler yüsünden oluyo. madem hackerlık böyle allahı arkanıza yaptığınız bi iş o zman sadece hackerlığı öğretin. yok ddos programı yok java kodları yok msn dondurucu yok ftp kıran program veriyolar bütün bunları. bi hevesle eline alıp oynuyolar.

biraz kaba olacak ama buna el şeyiyle gerdeğe girmek denir.
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-20, 23:45:58    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

çok güzel bir yazi katilmamak elde bu arada o elinde modemi olan lise ogrencilerine bizde giriyoruz abi Very Happy ama ben amatör phpnuke kullancisida olsam ufak çapli ihtiyaclarimda olsa hack olayina genede merak salmadim ve salmamda yani o isi yapanlar genelde kendini kanitlamaya calisan insanlar zaten profesyonelleri bizle ugrasmazlar

dostum "elinde modemi lise öğrencisi" derken
belirli bir amacı olmadan internet kelimesinin anlamını bilmeden hacker olmaya heweslenen kişileri kastetim
kaldı ki senin gibi professional insanlar zaten kesinlikle ilgilenmez bu tür işlerle

zaten sen neden bahsettiğimi anladın üstüne alınmazsın

yinede kaba bir tabir kullandıysam özür dilerim ;)
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-08-24, 11:06:42    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

hehe en sonun da benim de başıma geldi :) sabah eski işyerimden aradılar sitedeki bu kürtçe yazılar ne diye bi baktım siteyi yönlendirmişler. portale_3000 teması kullanıyodum ordaki kayan yazıya herkes yazmasın diye msj giriş linkini kaldırmıştım. linki admin modülüne koymuştum. tabi linki bilen yine de girebiliyo du :)

orayı kullanarak sitemi yönlendirmişlerdi. şimdi hallettim ama lütfen herkes sitesini bir kez daha gözden geçirsin. coldhackers adını kullanan bu lamer hothackerslara prim vermeyin
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-24, 12:47:52    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

seyranlı msn yi attım ama bir sürü şey yazıldı foruma baksaydın yarın yine hacklanmayacağını nereden biliyom...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-20, 02:54:22    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-24, 16:41:41    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Seyranlı güvenliğin açısından coldhackerslardan bahsederken dikkatli ol yanış anlaşılmasın şimi aklınıza başka bişi gelir sizin ben uyarıyım dedim mit bile peşlerinde bunların nuke de çok açık olsada Asp kullanıcıları için özenle söliyim bi ziyaretçi defterinde acayip açık var sonunda/admin eklediğinde direk şu ekran çıkıo silmek istediğiniz mesajın yanındaki butonuna tıklayınız ben çok açık yakaladım öle uyarıyım dedim bu arada gov.tr devletin sorumluluğu altındadır e-devletin dallarıdırinanılmaz güvenlik önlemi gerektirir biz böle diyoruzda AKP nin resmi internet sitesi hacklendi güvenlik açığı olduğunu onu kapattıklarınım en kısa zamanda gerekli kişilere sitenin geri verileceği yazılmış geri verildide anlıyacağınız siz güvenlik modülleriyle lamerlere karşı koruyosunuz yoksa hacker gibi hackerlar birleştimi önünü geçemezler
Sonuç:
Hackera dağ dayanmaz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-24, 19:21:11    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

dayanır anam dayanır
mesala bende
kaspersky antihacker+firewall+panda titanum+sp2+güvenlik duvarı pc me artık giremezler açık port yok!
html bir sayfa ve ya sql bugu olmayan 1 php site elle yazılmış
başkasında script olmayınca birşey yapamazlar zatende...
plesk resseller k.adı var xxx.com diye giremiyorlar
k.adı tahmin edecekler şifre md5 tarzı xml içinde pc de md5 olarak saklanıyor
trojan yemezsin bu aletlerle açık port yok pc ne girmez aha girdi diyelim dosyayı bulamaz buldu diyelim md5 i kıramaz Very HappyVery Happy yani tek deneme yanılma ile anca hacklar belki
mail hack yapamazlar mesala şifremi unuttum diyince gidecek maili xxxx@xxxx.com yaptınız öyle bir maili plesk cpanel neyse aktif değil mailide hacklayamazlar eeee şimdi hostta sağlam ne yapabilirler....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
LaStSamuRAi

MesajTarih: 2005-08-24, 20:00:59    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Türkçesi az :)
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-08-25, 00:50:31    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
Seyranlı güvenliğin açısından coldhackerslardan bahsederken dikkatli ol yanış anlaşılmasın şimi aklınıza başka bişi gelir sizin ben uyarıyım dedim mit bile peşlerinde bunların nuke de çok açık olsada Asp kullanıcıları ...Hackera dağ dayanmaz

Dikkatli konuşacak bişey yok. Tek kelimeyle vatan hainliğidir bu. Değil hacker mantığı olan hiç bir insan bunlarla bir olmazki dağ dayanmayacak kadar güçleri olsun. benim sitem hacklenmiş varsın hacklensin. ama hiç bir şekilde tekrar hacklenmemesi için de susacak değilim. ortada bir haksızlık var ve her zaman haksızlığa başkaldırırım. gücüm yeter ya da yetmez o ayrı mesele ama isyan haksıza karşı yapılır. üstelik başkasının adını kullanan bi grup zaten ne yaparsa yapsın baştan kaybediyo demektir. son olarak bağlayım

Korkudan susmaktansa, başkaldırşla yanarım!!!
Başa dön
gokhanweb

MesajTarih: 2005-08-25, 12:06:24    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur arkadaşımız :

mit bile peşinde bunların

yok arkadaşım o kadar ciddi değil durum.
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-25, 13:45:12    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

dedikodu yapmaktansa

nasıl daha güwenli siteler yapabiliriz diye karşılıklı bilgi alışwerişinde bulunsak daha güzel olmaz mı ?
Başa dön
HMTRTGRLGNS

MesajTarih: 2005-08-26, 00:39:16    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

mahyavuz :
abi sitemin ziyaretçi defterini hackerlemişler ne yapabilirim

www.harran.gov.tr

harran.gov.tr
akcakale.gov.tr

ne o

Şanlıurfa valisi misin ?
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2005-08-26, 04:43:21    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

saho :
dayanır anam dayanır
mesala bende
kaspersky antihacker+firewall+panda titanum+sp2+güvenlik duvarı pc me artık giremezler açık port yok!

Gece vakti siteye bakayım dedim.
Saho döktürmüşsün yine ancak malesef dediklerin güvenliği tam olarak sağlamaz ;)

1. si onda güvenlik eklentisi firewall vb kurmuşsun. Kullanıcı sertifikanı kaldırdın mı ? Hayır ! İşe yaramaz :))

2. si Açık port yok mu ? Nasıl yani Very Happy İnternete hangi port dan giriyorsun Very Happy
Port 80 diye birşey var :))

Diğerleri hakkında yorum yapmayacağım.
Sanırım bu yazı yeterince açıklayıcı olmuştur ;)
Başa dön
katilkuzu

MesajTarih: 2005-08-26, 10:34:38    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

biz daha hacker liğin ne olduğunu bile bilmiyoruz. butur sitelere zarar veren kişiler sadece LAMER ler grubudur. başkasının bulduğunu veya yaptığını taklit ederek yapıyorlar... :)

LAMERRRR hehehe....

isteyen pc me girebilir. Saati 1 YTL haftasonu da aynı :)
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-26, 12:10:32    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

@Lowflyer
tamam Gökhan abi sen haklısın Very Happy
ama her girişde ekrana izin ver engelle diye bir ekran geliyor
onunla idare edebilirim anti hacker portalar tarandı yapılan olay geri püskürtüldü gibi birşey diyor(ing. olarak)
saldırı yapıldığında zaten direk ethernetten adls nin fişini çekiyom... mola Very Happy artık pc de şifrede koymadım zaten
hepsini kağıta yazdım cüzdan da duruyor cüzdanımı çalarsalar siteyide hacklarlar Very Happy

Dreamy :

dedikodu yapmaktansa

nasıl daha güwenli siteler yapabiliriz diye karşılıklı bilgi alışwerişinde bulunsak daha güzel olmaz mı ?

3.1 fix
Nuke Sentinel 2.4
Protector 1.52b
dosyalar bölümünden prefix degisiciyi indirin l
config.php yi ve index.php yi gizleyin forumda açıklasmı var bir site daha ders olarak verilmiş durumda(reklam olmasın)
bunları yapın
lamerlere ölümmmmmm!!!!!!!!!!!!!
(bir kaç teknik daha varda bunlar yeterli sitenizi kasmasın ddos için flood gate var ama yawaşlatıyor.)
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-26, 23:51:29    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Vallaha @Gökhan bu dedikodu değil @Seyranlı ben seni düşünürek söledim yani ister takar ister takmazsıın @Saho Very Happy zaten koruma duvarı olmuş Very Happy @Lowflyer döktürmüş @LaStSamuRAi bu esprimiydi biraz açıklarsan iyi olur @Dreamy haklı @HMTRTGRLGNS tasarımcı olamaz mı? Sadece vali mi yapmak zorunda bi siteyi Vali bilmiosa tasarım ne olcak!!!!! @Saho; hepsini kağıta yazdım cüzdan da duruyor cüzdanımı çalarsalar siteyide hacklarlar,, harbici ha Very Happy senin cüzdanı kapan yaşadı Very Happy Zaten siteleri hackleyenler lamerler Very Happy çünkü gerçek hackerız diyenler ana haber bültenine çıkıyor biz burda sitemiz hacklendi diye konuşuyoruz adamlar çıkıo milyonların önünde nasıl milletin hesaplarına giriip milyarlar götürdüklerini anlatıyorlar Very Happy bunlara ne diyoruz Hırkız saçma olcak ama sözlükte hack kelimesinin anlamına baktım şu çıkıo Very Happy
kesmek,yarmak,yaşlı,yorgun at,,çOK sayıda düşük kaliteli eserler yazan yazar Kaynak:MoonStar yani bilenlerden istiyorum neden hacklediler deniliyor bu kelime nerden geldi hayatımıza???
Başa dön
Bankocu
Editör
Editör

MesajTarih: 2005-08-31, 00:40:45    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Güvenlik modülü Nuke Sentinel'in ana yükleme adreslerinden birinde, Türkiye'nin Hacker(lamer)leri hakkında bir haber var, bir bakın isterseniz.

http://nukeum66.us/modules.php?name=News&file=article&sid=48
Başa dön
StarBilgi

MesajTarih: 2005-12-22, 14:16:14    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

mahyavuz :
abi sitemin ziyaretçi defterini hackerlemişler ne yapabilirim

www.harran.gov.tr

Sende güzel bi soğuk su iç-kerle... Very Happy
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-22, 14:19:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya leadopsiyon nerde ne kadar rafa kalkmış başlık var geri indiriyon ama tavrın hiç hoş değil
Başa dön
StarBilgi

MesajTarih: 2005-12-24, 13:02:34    Mesaj konusu: Re: hackerlediler Alıntıyla Cevap Gönder

Duygu sömürüsü, Lamer Lamer YARDIM isteyen, bana şunu yaparmısınız, ben bunu çok iy biliyorum ve en büyük benim bu işte / / / Bu tarz olanlara benim gibi davranacaksın ders alacak... | Bu profesyonel siteye yakışmaz seyranli moderator kardeş... | Bilenler gelsin...
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-24, 13:33:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burası bir YARDIM platformu ve tabiki YARDIM edecek. bana şunu yapın diyene cevap vermiyoruz zaten ama şunu nsıl yapabilirim diyen varsa, bildiğimiz bir konuysa muhakkak yrdım ederiz. Bilenler gelsin demiyoruz, bilmeyen de gelecek, burda öğrenecek
Başa dön
diren

MesajTarih: 2006-01-06, 01:10:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

wah güzüm önce sitenin borucunu öde, böyle birseyede ilkez rasliyorum.
adam resem borc ödemeyni reklam yapiyor:)
allah korusun:)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright