Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 746
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25202 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16345 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36654 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20737 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13914 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17618 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10577 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6226 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6508 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23093 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11001 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6607 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8225 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5671 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14269 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7260 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9379 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10419 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13076 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69425 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37513 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11318 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10515 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5392 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72701 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29348 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11051 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12310 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5940 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8532 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84682 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10229 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9992 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4324 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10215 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13405 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6351 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26201 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17012 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8675 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6596 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10627 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6246 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7113 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8907 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5469 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53728 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9967 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6319 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10416 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - GA Okul Bilgi Sistemi v1.1
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

GA Okul Bilgi Sistemi v1.1
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hotkiss08

MesajTarih: 2005-07-24, 20:56:11    Mesaj konusu: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Php ve Php-nuke öğrenme amacım Okul Bilgi Sistemi
Evet Arkadaşlar bu yazımda bir çok modülü inceleyerek oluşturduğum bir modülü, Okul Bilgi Sistemini tanıtacağım.
Nedir bu Okul Bilgi Sistemi ?
İsminden de anlayacağınız gibi okul içindir. Kısaca Okul Bilgi Sistemini tanıtmak gerekirse.

A -Yönetici Paneli Özellikleri:
3 ana kategoriden oluşuyor.
1.Okul Yönetimi:

Bir birine bağlı bir sistem şeklinde çalışıyor. Yani okul olmadan sınıf, sınıf olmadan öğrenci, öğrenci olmadan not ekleyemiyorsunuz.Fonksiyonları:
- Sınıf ekleme, düzenleme,silme.(Sınıf, Sınıf Öğretmeni)
- Ders ekleme, düzenleme, silme.(Ders)
- Öğretmen ekleme, düzenleme, silme.(Öğretmen adı-soyadı, branşı, adresi, fotoğrafı.)
- Sınıflara göre öğrenci ekleme,düzenleme, silme(Öğrenci adı-soyadı, sınıf, numarası, adresi, fotoğrafı.)
- Öğrenci ve derslere göre not girişi, düzenleme silme

2. Duyuru Yönetimi:

Okul idaresi ve öğretmenleri olarak öğrencilere duyurmak istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz
* Duyuru ekleme, düzenleme, silme

3 Mesaj Yönetimi :
Öğrencilerin kendi bölümlerinde göndermiş olduğu mesajlarını kontrol edebilir, ve silebilirsiniz.

B- Öğrenci Paneli
Bu panele öğrenci TC Kimlik numarası ile giriliyor. ilk etapta öğrenci numarası ile şifre düşündüm ancak tüm okul öğrencilerine şifre vermek ve onlara duyurmak sorun yaratabileceğinden TC Kimlik Numaralar ile girişin en uygun olacağını düşündüm. İstenilirse dil dosyaları içerisinden TC Kimlik Numarası yazısı silinmek suretiyle Öğrenci şifresi olayı gerçekleştirilebilir.

Özellikleri:
Genel bilgilerini öğrenebilme
Derslere göre not bilgilerini görebilme,
Okuldaki tüm sınıflar ve öğrencilerin genel bilgilerini, fotoğrafını görebilme.
Okuldaki tüm öğretmenlerin genel bilgilerini, fotoğrafını görebilme.
Okul idaresine ve öğretmenlere mesaj yazma.
Okul idaresinin ve öğretmenlerin yazdıkları duyuruları görebilme...

Ayrıca bu modüle excel programı ile toplu veri girişi yapılabilir. Bu özelliği kullanabilmek için makaleleri takip ediniz....

Bu modül ücretsizdir. Sizden ricam lütfen emeğe saygı gösterip kendinize mal etmeye çalışmayınız zaten bedava olarak sizlere sunulan bu modülü kötüye kullanmayınız. Üzerinde değişiklik yapıp kullanabilirsiniz

Bu modülü www.okulsiteleri.net adresinden indirebilirsiniz. Modülle ilgili görüşlerinizi buradan dile getirirseniz sevinirim. Ayrıca bu modülün ve diğer modüllerin demolarını sitede görebilirsiniz...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-13, 12:35:22    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
efendymurat

MesajTarih: 2005-07-24, 23:20:33    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Modulu indirdim denedim sanırım 7.6 için
Çok güzel bir modul ve çok ihtiyaç duyulan bir moduldu

Eline sağlık
Selametle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
keyku

MesajTarih: 2005-07-24, 23:46:01    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Ne diyelim. Bize teşekkür etmekten başka birşey düşmüyor. Böyle bir çalışma yapılması çok güzel. Yalnız 7.7'de çalışır mı? bi de bu konuda bilgi verirseniz daha güzel olur. Elinize sağlık
Başa dön
Metin
Server Managament
Server Managament

MesajTarih: 2005-07-24, 23:56:43    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Epeydir arıyordunuz arkadaşlar. Okullar için yararlı olacaktır. okulsiteleri.net ekibine teşekkür ederiz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
hotkiss08

MesajTarih: 2005-07-25, 01:01:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

7.5 ve üstü versiyonlarında bizzat denedim sadece 7.5 de $admin_file değişkenini tanımıyordu bende onu kendim dosyadan tanıttım. Sanırım 7.0 ve üstünde çalışır. Diğerlerini bilemem. Çok eski nukeci değilim hepsinin özelliklerini bilmiyorum.

Ayrıca bu modüle daha farklı özellikler eklenecektir. Eğer okul siteniz var veya yapmayı düşünüyorsanız mutlaka forumlardan önerilerinizi dile getirin ki yapacağımız çalışmalarda sizinde katkınız olsun.

Birde şöyle bir olay var veritabanına excel dosyası ile bilgi aktarımı mümkün çünkü 2000 öğrencili bir okul için tek tek not girmek işkence. Eğer veritabanına toplu bir veri girişi yapmanızı gerektiren bir modül kullanıyorsanız. Dosyalar arasında hazır php script dosyaları var. Onları kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
intibah

MesajTarih: 2005-07-31, 17:37:23    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Birde mezun modülü hazırlanırsa çok makbule geçer. İyi çalışmalar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
gokhanweb

MesajTarih: 2005-07-31, 17:44:55    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

mezun modülünün nasıl olmasını istediğini biraz daha açıklarsan belki yardımcı olabilirim.
Yani özelliklerini , ne olmasını gerektiğini falan...
Birde hangi versiyon için olması gerektiğinide yazarmısınız?
Başa dön
ishadami

MesajTarih: 2005-07-31, 18:40:01    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

gokhanweb :
mezun modülünün nasıl olmasını istediğini biraz daha açıklarsan belki yardımcı olabilirim.
Yani özelliklerini , ne olmasını gerektiğini falan...
Birde hangi versiyon için olması gerektiğinide yazarmısınız?

merhabalar benimde böyle bişiye ihtiyacım var hatta başlık bile açmıştım
http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9665&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-13, 12:35:22    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
gokhanweb

MesajTarih: 2005-07-31, 19:35:16    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

böyle bir şeyia yapabilirim.
Tam olarak mezunların hangi bilgilerini girmeleri gerektiğini ve hangi bilgilerinin görüneceğini ve admin sayfasından kontrol edilebilecekmi bunu yazarsan birde versiyonu yazarsan sevinirim.
Başa dön
ishadami

MesajTarih: 2005-07-31, 20:20:49    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

valla yaparsanız cok makbule gecer Very Happy
versiyounum 7.6
mezunların fazla bilgisi gerekmiyor
isim- soyisim ; mezuniyet yılı ; şehir ; okuyor-okumuyor ; üniversitesi ve bölümü ; e-posta adresi yeter ...
listelemeyi hem isime hemde şehire göre iki liste olarak yaparsanız çok hoş olur..
eminim bu pek çok kişinin işine yarar baska forumlarda da buna benzer seyler arıyorlar ama henüz kimse yapmamış galiba
tekrar teşekkürler iyi çalışmalar
Başa dön
keyku

MesajTarih: 2005-07-31, 21:05:05    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar böyle bir şey bana da lazım. Mezunlar modulunda bir de fotoğraf olursa daha iyi olur. Kendi fotoğraflarını kendi yüklesinler. Şimdiden teşekkürler...
Başa dön
keyku

MesajTarih: 2005-07-31, 21:33:37    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Bi de versiyon sorunu olmasa daha güzel olur. Benimkisi 7.7.
Başa dön
mkaradag

MesajTarih: 2005-09-10, 22:12:07    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

7.7 de çalışmıyor buna bi çare bulursanız sevinirim
Başa dön
monk

MesajTarih: 2005-09-10, 22:34:30    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

okul siteleri için en güzel portal mambo bene güvenlik açığı az modülleri güzel ve estetiği süper okulsiteleri için mambo derim ben
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ali_03

MesajTarih: 2005-09-10, 23:05:08    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

ben hotkiss arkadışımaz teşekkür ediyorum,çok güzel çalışmalara imza atıyor ve atacak.
Bu arada gökhanweb7e de sormak istiyorum siteni ne zaman açacaksın?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Smasherz

MesajTarih: 2005-09-11, 03:11:33    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

monk :
okul siteleri için en güzel portal mambo bene güvenlik açığı az modülleri güzel ve estetiği süper okulsiteleri için mambo derim ben

aslında bunu şöyle değiştirsek nuke kadar dandik değil. En iyisi mambo Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Lowflyer

MesajTarih: 2005-09-11, 13:06:22    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

monk :

Düşünmeden söylenen bir söz daha.
Sen kur o mamboyu ben sana açığını bizzat gösteririm sen hiç merak etme Wink
Php nuke kadar yaygın olmadığı için doğal olarak açıklarıda pek bilinmiyor.
Ancak ciddi açıklar çoğu CMS de olduğu gibi mamboda da var

Smasherz :
aslında bunu şöyle değiştirsek nuke kadar dandik değil. En iyisi mambo Smile

asp-nuke kadar mı, post-nuke kadar mı, dotnet-nuke kadar mı ya da hangi nuke kadar dandik değil Smile)

Belirtirsen sevinirim Wink
Başa dön
MustafaaLperen

MesajTarih: 2005-09-11, 16:42:18    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar site açılmıyor dowland yapamıyoruz eger daha önceden indiren arkadaşlar var ise lütfen bana msn den yollarlarsa sevinirim mailde atabilkirsiniz

horosan_alpereni@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
iskelett

MesajTarih: 2005-09-11, 16:47:52    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

hotkiss08. kiss lerimi gönderiyorum sana. bravo. Allah razı olsun.
Başa dön
Smasherz

MesajTarih: 2005-09-11, 17:02:34    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Lowflyer :

asp-nuke kadar mı, post-nuke kadar mı, dotnet-nuke kadar mı ya da hangi nuke kadar dandik değil Smile)

Açıkcası nuke 7.0 versiyonundan itibaren önemli derecede yeni birşey ekleyemedi. yani işin pazarlama kısmıyla ilgilendi. bu geçen sürüdeki versiyonlardada açıkları kapamak ve kodları yenileme gibi işleri yaptı.

Artık nuke, nuke kullananlar üstünden reklam yapıyor bu doğal ama eğer nuke hala yerinde sayıyorsa yinede yeni versiyonlar çıkarıyorsa bence bıraksın bu işleri.

Nuke yerine göre güzel bir sistem fakat her önüne gelen nuke kurmaya başladı. İnternet artık nuke çöplüğüne döndü. Doğal olarak bu arkadaşların siteleri içerik sıkıntısı çekiyor ve sağdakine soldakine "abi üye olurmusun ..." gibi acınacak sözler söylüyorlar. Birkaç sitede gördüm sper0nline menüsünü çalmışlar. Açıkcası benim yüzüm olmazdı onu oraya koymaya.

Sonuç itibari ile nuke "araç" olmaktan çıktı. Nukenin getirdiği rahatlık insanra öyle sinmişki buraya gelip "abi şu modul var mı? varsa iyisi olsun" diyeninin de gördük.

Son olarak İsmet İnönü'nün bir sözünü hatırlatayım.

"Çektiğimiz sıkıntı parasızlık sıkıntısı değil, bilgi sıkıntısıdır."

..... Saygılar. Biraz konu dışına çıktık ama bu yazının akılda kalmayacağına eminim. Wink
Başa dön
monk

MesajTarih: 2005-09-11, 19:31:42    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

nuke 7.8 le 7.6 arasında ne fark var ama mambo için onu söyleyemem ne ise burası mambo ve phpnuke arasındakini farkını tartışma konusu değil ama isterseniz yeni bir konuda bunu tartışabiliriz ne kadar mamboya yeni başlasamda nukedan çok üstün olduğu kesin
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2005-09-12, 09:37:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Smasherz yazdıklarının büyük çoğunluğu doğru.
Malzeme işi bilenin elinde şekillenir.

Aslında şu var.
Php-Nuke ün kalitesini düşüren asıl olay ne iş yapacağını bilmeyen
Site yöneticilerinden geliyor (Webmaster demiyorum site yöneticisi)

Sadece bir sitem olsun deyip önüne geleni siteye dolduran arkadaşlar bence
php-nuke ün kalitesini bir nebze düşürmektedir.

Php-Nuke ile yapılan içerik siteleri oldukca az.
Şöyle bakıyorumda girdiğim çoğu Php-Nuke kodlarına sahip sitelerde
günlük fal, fıkra, şiir vb materyaller dışında konu yok.
Üstelik bu konuların arasına her ne hikmetse webmaster araçları da ya da konu ile ilgisiz materyallerde sıkıştırılıyor.

Malzeme işi doğru bilenin elinde şekillenir. Doğru bilen diyorum ancak bunu kimse kodlama bilgisi olarak algılamasın.
Php-Nuke ün asıl amaçlarından biriside kodlama bilgisi olmayan arkadaşlara web sitesi oluşturma şansı vermesidir.
Eğer bu fırsat, harici bilinen kodlama bilgisi ile birleştirilirse ortaya çok güzel eserler çıkıyor.

Hit kaygısı içinde olmadan yapılan sitelerinden zaten başarısı ortada.
Herneyde bu konu uzar gider.

Bize düşen kodlamadan önce Php-Nuke yönetimini öğrenmek.
Gerisi zaten gelecektir!
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-09-12, 09:48:22    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

monk :
nuke 7.8 le 7.6 arasında ne fark var ama mambo için onu söyleyemem ne ise burası mambo ve phpnuke arasındakini farkını tartışma konusu değil ama isterseniz yeni bir konuda bunu tartışabiliriz ne kadar mamboya yeni başlasamda nukedan çok üstün olduğu kesin

biraz açar incelerse ne kadar yol kat ettiğini görürsün
ahım şahım olmasada fark var
--------------
Smasherz :
Lowflyer :

Açıkcası nuke 7.0 versiyonundan itibaren önemli derecede yeni birşey ekleyemedi. yani işin pazarlama kısmıyla ilgilendi. bu geçen sürüdeki versiyonlardada açıkları kapamak ve kodları yenileme gibi işleri yaptı.

Artık nuke, nuke kullananlar üstünden reklam yapıyor bu doğal ama eğer nuke hala yerinde sayıyorsa yinede yeni versiyonlar çıkarıyorsa bence bıraksın bu işleri.

Nuke yerine göre güzel bir sistem fakat her önüne gelen nuke kurmaya başladı. İnternet artık nuke çöplüğüne döndü. Doğal olarak bu arkadaşların siteleri içerik sıkıntısı çekiyor ve sağdakine soldakine "abi üye olurmusun ..." gibi acınacak sözler söylüyorlar. Birkaç sitede gördüm sper0nline menüsünü çalmışlar. Açıkcası benim yüzüm olmazdı onu oraya koymaya.

Sonuç itibari ile nuke "araç" olmaktan çıktı. Nukenin getirdiği rahatlık insanra öyle sinmişki buraya gelip "abi şu modul var mı? varsa iyisi olsun" diyeninin de gördük.

Son olarak İsmet İnönü'nün bir sözünü hatırlatayım.

"Çektiğimiz sıkıntı parasızlık sıkıntısı değil, bilgi sıkıntısıdır."

..... Saygılar. Biraz konu dışına çıktık ama bu yazının akılda kalmayacağına eminim. Wink

adam plesk e girip sorgu yapmayı bilmiyor hatta pleskin yerini
bilmiyor ( Cpanel i de bilmez örnek) site açıyor.
Nuke çöplüğü bundan dolayı dönüyor....
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-09-12, 09:51:01    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

MustafaaLperen :
arkadaşlar site açılmıyor dowland yapamıyoruz eger daha önceden indiren arkadaşlar var ise lütfen bana msn den yollarlarsa sevinirim mailde atabilkirsiniz

horosan_alpereni@hotmail.com

bu yazıyı görmemiştim serverde sorun var açılınca download edebilirsin
Başa dön
keyku

MesajTarih: 2005-09-12, 16:10:07    Mesaj konusu: Re: GA Okul Bilgi Sistemi v1.1 Alıntıyla Cevap Gönder

Arada mezunlarla ilgili modül geçmişti yapacak olan kardeşimiz yok mu?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız