Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 965
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(108176 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(121067 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13546 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11133 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6314 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5580 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(34919 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9878 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10938 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6948 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11358 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32204 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25142 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14894 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5174 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5766 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51602 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6653 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(172356 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12221 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5018 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5461 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9016 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5551 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7614 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(10955 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27523 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5796 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5020 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4919 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5148 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4748 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7939 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4522 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4812 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6017 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5953 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9737 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14861 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14479 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14164 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12263 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(13949 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5156 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4735 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6876 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6110 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5724 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7020 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6586 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Biyografi Modülüne Biyografi eklerken hata veriyor??
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Biyografi Modülüne Biyografi eklerken hata veriyor??

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Style_53

MesajTarih: 2008-12-14, 19:38:45    Mesaj konusu: Biyografi Modülüne Biyografi eklerken hata veriyor?? Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar Biyografi Modülüne Biyografi eklemek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor..Yeniden kurdum eski dosyaları attım olmadı...

Kod:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'nde dünyaya geldim.Babamın işi dolayısıyla çucukluğumun bir kaç yılı İzmit'te g' at line 1

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mavirize/public_html/includes/sql_layer.php on line 238
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'nde dünyaya geldim.Babamın işi dolayısıyla çucukluğumun bir kaç yılı İzmit'te g' at line 1

İşlem başarısız oldu.Daha sonra tekrar deneyiniz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 09:04:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Carrot

MesajTarih: 2008-12-14, 20:35:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sql dosyasını sorunsuz olarak yükledin mi ? Yüklerken hata felan verdi mi ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
keko62

MesajTarih: 2008-12-14, 22:08:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sql yüklerken direk sql fixs leriyle calıstırmısın ve bu hatayı veriyor sitede yapman gereken sql sini kaldırmak yeniden yüklemek

#
# Tablo için tablo yapısı `nuke_Biyografi`
#

buraya phpmyadminde ki kendi fixsinle baslayan tabloya cevirirsen sorun cözülecektir yapamasan sql buraya ver birde örnek bir sql tablosu ver yapalım kolay gelsin
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-12-15, 00:31:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kkeo kardeş Valla Söylediklerinden Anlayacak kadar Malesef nuke bilgim yok.... Biyografinin sql tablosu aşğıdaki gibi..

Kod:
--
-- Tablo yapısı: `nuke_biyografi`
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `nuke_biyografi` (
  `id` int(5) NOT NULL auto_increment,
  `title` varchar(50) NOT NULL default '',
  `comment` text NOT NULL,
  `date` date NOT NULL default '0000-00-00',
  `sender` varchar(50) default NULL,
  `hits` int(5) NOT NULL default '0',
  PRIMARY KEY  (`id`)
) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=22 ;

--
-- Tablo döküm verisi `nuke_biyografi`
--

INSERT INTO `nuke_biyografi` (`id`, `title`, `comment`, `date`, `sender`, `hits`) VALUES
(1, 'Mustafa Semih Arýcý', '1957 yýlýnda Rize merkez Daðsu mahallesinde doðdu.Ãlkokulu Daðsu mahallesinde bitirdikten sonra ortaöðrenimini Rize Lisesi''nde tamamladý. 1975 yýlýnda girdiði Ãstanbul Ã.T.Ã.A.Ãktisat-Maliye bölümünden mezun olduktan sonra T.C.Merkez Bankasýnda memur olarak çalýþmaya baþladý.Halen ilgili kurumda yönetici olarak çalýþan Mustafa Semih Arýcý edebiyatla da uðraþtý.Yayýnlanmýþ bir çok hikayesi ve '''' Hamidiye Geliyor-1912 '''' ve ''''Ganimid Savaþçýlarý '''' adýnda iki romaný kitap olarak basýlmýþtýr.', '2008-11-16', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize.co', 2104),
(2, 'Fatih Sultan Kar', 'Gazeteci, söz yazarý ve araþtýrmacý Fatih Sultan Kar, 1971 yýlýnda Rize-Gündoðdu’da doðdu. Ãlk ve ortaöðrenimini Gündoðdu’da tamamladý. Rize’de gazetecilik yaptýðý yýllarda çeþitli gazetelerin Rize Temsilciliði görevini yürüttü. Bir dönem Rize Televizyonu Haber Servisi’nde görev yaptý. Ulusal ve yerel bazda yayýn yapan birçok gazete ve dergide yazýlarý ve þiirleri yayýmlandý. Ayný zamanda söz yazarý olan Kar, Türkiye Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliði (MESAM) üyesidir. Kar, 150’yi aþkýn Karadeniz türküsüne söz yazarý olarak imza attý. Karadeniz bölge tarihi üzerine aralýksýz sürdürdüðü arþiv-araþtýrma çalýþmalarý sayesinde hatýrý sayýlýr miktarda materyale sahip olan Kar’ýn “Rize’de Yaþanmýþ Fýkra gibi Olaylar†, “Likapanýn moruna, Rize’nin yeþiline†ve “Yeþile yakýlmýþ dizeler – Rize Ãiirleri†isimli kitaplarý yayýnlandý. Kar, Çay kur Rizespor Kulübü’nün resmi dergisinin tarih bölümünü hazýrladý. Bir yandan ‘Evvel Zaman Ãçinde Rize’ kitabýnýn son düzeltmeleriyle yoðun mesai harcarken diðer yandan yayýna hazýr halde olan ‘Rize Spor Tarihi’ kitabýyla ilgilenen Fatih Sultan Kar, 1998’den bu yana Ãstanbul’da yaþýyor ve bir kamu kurumunun Basýn Yayýn Müdürlüðü’nde görevini sürdürüyor.', '2008-11-16', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize.co', 2483),
(3, 'Mehmet Karaosmanoðlu', 'MEHMET KARAOSMANOÃLU          \r\n\r\n  Rize-Güneysu’da  doðdu.Ãlk,Orta ve Lise tahsilini Rize de tamamladý.Çocukluðunda baþlayan Tiyatro sevgisi ve oyuncu olma isteði Onu gerçek dünyadan ideal dünyaya,Tiyatro dünyasýna sürükledi.Gençlik Merkezleri ve Halkeðitim Merkezlerinde baþladý tiyatro çalýþmalarýna…Ãlk tiyatro eðitimlerini de bu Kurumlarda alan Karaosmanoðlu,ayný  Kurumlarda uzun süre,oyunculuðun yaný sýra  Tiyatro liderliði,Usta öðreticilik  ve Yönetmenlik görevlerinde de bulundu.\r\n  Çalýþtýðý Kurumlarýn yazýlý izniyle 1992 yýlýnda Ãstanbul’a geldi ve Ãstanbul Belediyesi Ãehir Tiyatrolarý’nýn oyun çalýþmalarýna,Kadýköy Halkeðitim Merkezi’nin Tiyatro kurs ve seminerlerine katýldý.1994-95 Yýllarýnda Hasan Nail CANAT üstadýn Adým Sanat Evi,Adým Sahnesi’nde oyuncu olarak çalýþmaya baþladý.Ãstanbul’da ve Anadolu’nun birçok yerinde oyunlar sahneledi.Çiçek taksi,Kara Melek,Ãliþkiler,Kaygýsýzlar,Köþe kapmaca,Serseri gibi birçok televizyon dizisinde çeþitli roller aldý.Tv. ve Radyo programlarý yaptý.Kanal 7’de yayýnlanan “FIKRALARLA TÃœRKÃYEâ€Programýyla tanýnmaya baþladý.Yine Kanal 7nin bir baþka dizisi olan,“DÃZÃNE DURSUNâ€dizisin de Dursun karakteriyle  baþrol oynayan,Mehmet Karaosmanoðlu,tv. Çalýþmalarýna FIKRATURKA Programýyla devam etti.\r\n   TO-DER(Tiyatro oyuncularý derneði) ve FIA(Uluslararasý Aktörler Birliði üyesi ) de olan Mehmet Karaosmanoðlu,ayný zamanda Beyoðlu Belediyesi,Beyoðlu Meslek Edindirme Kurslarý’nda Tiyatro hocalýðý ve Muammer Karaca Tiyatrosu’nda da Genel Sanat Yönetmeni olarak görev yapmaktadýr.', '2008-11-18', 'Ziyaretçi', 2512),
(4, 'Dr.vahap KabahasanoÃlu', '1935 Yýlýnda Güneysu Yeþilyurt köyünde doðdu. Eðitim enstitüsü ve Ãstanbul Ãœniversitesi Edebiyat fakültesini bitirdi. Yurdun çeþitli yörelerinde öðretmenlik ve Marmara Ãœniversitesi Eðitim Fakültesinde Öðretim üyeliði yaptý. Ayný fakültede doktor ünvanýný alan Kabahasanoðlu,eðitimin bütün kadamelerinde okutulan Türkçe ve edebiyat ders kitaplarý ile eðitim fakültesi ders kitaplarý yazdý. Baþlýca eserleri: Yunus Emre''nin þiirinde Çaðdaþ Yaklaþým, Çaðdaþ Türk Edebiyatý, Batý Edebiyatý Antolojisi(3 cilt), Faruk Nafiz Çamlýbel, Necip Fazýl Kýsakürek, Gülistan-Sadi Ãirazi (çeviri), Sergüzeþt (çeviri)', '2008-11-24', 'Ziyaretçi', 2282),
(5, 'Nesrin Özyaycý', '1955 Gaziantep doðumlu\r\nHacettepe Ãœniversitesi Dil Bilimi Bölümü’nden mezun oldu. ODTÜ’de Öðretim görevlisi olarak çalýþtý. ODTÃœ bursuyla Ãngiltere’de eðitimini sürdürdü.\r\nYÖK’ten hemen sonra ODTÜ’deki görevinden istifa etti. Gaziantep’te, BIEM (Bilgisayar Ãngilizce Eðitim Merkezi) kurslarýnýn müdürü, yöneticisi ve öðretmeni olarak çalýþmaktadýr.\r\nMayýs 2002 tarihinde “IÃIK†þiir kitabý, Temmuz 2003’te “KANKA†aný kitabý, Ãubat 2005 yýlýnda “ALLEBEN’DE BOÃULMAK†adlý öykü kitabý yayýnlanmýþtýr.\r\nMayýs 2007 tarihinde “IÃIK II†þiir kitabý Amerika’da Infinity Yayýnevi tarafýndan Türkçe olarak yayýnlandý.\r\nEylül 2008 tarihinde “…ölmeseydi†öykü kitabý Almanya da Havuz Yayýnevinde Türkçe olarak yayýnlandý.\r\nEkim 2006 yýlýnda, Türkiye Edebiyat Kültür ve Bilim Adamlarý ansiklopedisinde biyografisi ve “Kuþlar†öyküsü yayýnlanmýþtýr. Yerel, ulusal, evrensel edebiyat dergilerinde, antolojilerde, gazetelerde yazýlarý, yazýlarý ile ilgili eleþtiriler, bireyin, toplumun sosyo-kültürel deðiþimleri ile ilgili, þiir, deneme, öykü yazýlarý yayýnlanmaktadýr.', '2008-12-06', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 369),
(6, 'Halil Bakýrcý', '1958 Rize Merkez Güzelköy doðumlu. Ãlk, orta ve lise tahsilini Rize’de tamamladý. 1982 yýlýnda Çukurova Ãœniversitesi Endüstri Mühendisliði Bölümü’nden mezun oldu. 1994-1999 yýllarýnda Beyoðlu Belediye Meclis Ãœyeliði ve Teknik Baþkan Yardýmcýlýðý, 1999-2004 yýllarý arasýnda Kadýköy Belediyesi Meclis Ãœyeliði, Kasýmpaþa Spor Kulübü Baþkanlýðý görevlerinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babasýdýr.', '2008-12-13', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 4),
(7, 'Ãammaz Demirtaþ', '01.01.1962 Yýlýnda Niðde’nin Asmasýz Köyünde doðdu. Ãlk ve Orta Okulu Niðde de tamamladýktan sonra 1977 yýlýnda Polis Kolejine girdi. Kolej sonrasý 1980 yýlýnda Polis Akademisine girerek 1984 yýlýnda mezun oldu. \r\n\r\n      Sýrasýyla Zonguldak (2 Yýl), Ãstanbul Polis Eðitim Merkezi (3 Yýl), Van (4 Yýl), Kýrþehir (2 Yýl), Adana (3 Yýl), Ãstihbarat Daire Baþkanlýðý (5 Yýl Ãube Müdürlüðü - 1 Yýl Daire Baþkanlýðý), Ãstanbul Emniyet Müdür Yardýmcýsý (3 Yýl Mali, Narkotik, Organize ve Ãstihbarat Ãubelerinde sorumlu Emniyet Müdür Yardýmcýsý) olarak görev yaptý. Meslekteki son 16 yýlý Ãstihbarat hizmetlerinde olmuþtur.\r\n\r\n    Meslek içi çeþitli kurs ve eðitimlerin yanýnda 2002 yýlýnda ABD’de Anti Terör kursuna katýldý. Emniyet Genel Müdürlüðünü Temsilen birçok Avrupa ülkesinde toplantý ve seminerlere iþtirak etti.\r\n\r\n   Görevleri sýrasýnda Sayýn Baþbakan, Ãçiþleri Bakaný, Emniyet Genel Müdürü ve Valilerden çok sayýda Takdirname ve Maaþ Taltifi ödülleri aldý.\r\n\r\n   Ãstanbul Ãœniversitesi sosyal bilimler enstitüsünde kamu yönetimi dalýnda yüksek lisans yaptý ve halen ayný bölümde doktora öðrencisidir. Müdürümüz evli ve ikisi erkek biri kýz üç çocuk babasýdýr.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 10),
(8, 'Kasým Esen', 'Sayýn Kasým ESEN\r\nKimlik Bilgileri \r\nAdý Soyadý :\r\nKasým ESEN \r\nDoðum Yeri ve Tarihi :\r\nBilecik / 1959 \r\nEðitim Bilgileri \r\nÃlkokul :\r\nBüyükbelen Ãlkokulu \r\nOrtaokul :\r\n1.sýnýf Bilecik-Gölpazarý, 2.sýnýf Kýrklareli-Babaeski, 3.sýnýf Erzincan Merkez Cumhuriyet Ortaokulu \r\nLise :\r\nPolis Koleji-Ankara \r\nYükseköðretim (Lisans) :\r\nÃstanbul Ãœniversitesi Hukuk Fakültesi \r\nYüksek Lisans :\r\nÃstanbul Ãœniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku (2 Yýl) \r\nUzmanlýk Eðitimi :\r\nGrafoloji ve Sahtecilik (3 yýl) \r\nYabancý Dil Eðitimi :\r\nA.B.D.’de (6 ay – Baltimore) \r\nMesleki Bilgiler \r\nAfyon Kaymakam Adayý (1985) \r\nKonya-Ilgýn, Rize-Kalkandere, Afyon-Çay ve Sandýklý Kaymakam Vekillikleri \r\nDumlupýnar Kaymakamlýðý (1988) \r\nKýsa süreli Ardanuç Kaymakamlýðý, Bakanlýk Merkez Teþkilatýnda görev \r\nÃirnak-Ãdil Kaymakamlýðý (1991 – 1992) \r\nArdahan-Göle Kaymakamlýðý (1992-1993) \r\nErzurum Vali Yardýmcýlýðý (1993 – 1996) \r\nYalova Termal Kaymakamlýðý (1996 – 2001) \r\nKýrklareli Vali Yardýmcýlýðý (2001 – 2004) \r\nÃstanbul-Kadýköy Kaymakamlýðý (2004-2006) \r\nRize Valiliði (2006) \r\nKariyerindeki Bazý Çalýþmalar \r\nTurizm, Ekonomi, Terörle Mücadele (PKK, Hizbullah v.s) Grafoloji, Deprem, Atatürk ve benzeri konularda çok sayýda araþtýrma ve makale, muhtelif gazete, dernek ve vakýflar tarafýndan Erzurum Vali Yardýmcýlýðý sýrasýndaki çalýþmalarý, Marmara depremi ve Termal’de Atatürk’ün mirasýnýn korunmasý dolayýsýyla yýlýn idarecisi seçildi (Üç kez). \r\nAile Bilgileri \r\nEþi Halide ESEN, Hazine Avukatý, Ãstanbul Hukuk Fakültesinden mezun ve ayný üniversitede yüksek lisans eðitimi almýþtýr. \r\nMustafa, Eser Selim ve Emine Selma isimli iki oðlu ve bir kýzý (Boðaziçi ÃBF. Uluslararasý Ãliþkiler, Maltepe Ãœniversitesi Hukuk Fakültesi ve Çay-Kur Ãlköðretim Okulu öðrencisi)', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 8),
(9, 'Yýlmaz Katmer', 'Rize Merkez Pekmezli Köyünde 20.10.1966’da doðdum. Ãlk, orta ve Ticaret Lisesi tahsilimden sonra Eskiþehir Anadolu Ãœniversitesi Muhasebe bölümünü kazanarak lisansýmý tamamladým. 1987/ Eylülde vatani görevimi yapmak üzere Rize’den ayrýldým. 1989-1990 yýllarýnda Serbest muhasebe bürosu açarak serbest meslek faaliyetinde bulundum. 1990-1991 yýllarý arasý gýda maddeleri toptancýlýðý ile meþgul oldum. 1992-1995 yýllarý arasýnda özel bir þirkette Muhasebe Müdürlüðü görevinde bulundum. 1995 yýlýnda Serbest Muhasebe Mali Müþavirlik bürosunu açarak çalýþmaya baþladým. Halen bu mesleði icra etmekteyim. Ayrýca gýda üretimi yapan A.Ã’te 5 yýl Yönetim Kurulu Baþkanlýðý görevinde bulundum. Rize Ticaret Odasý, Rize Serbest Muhasebe Mali Müþavirler Odasý ve Çaykur Rizespor kongre üyesiyim. Evli, 4 çocuk babasýyým.\r\n\r\n Siyasi Hayatým\r\n\r\n      23 Kasým 2001’de ilk siyasi hayatýma, AK Parti Kurucu il yönetim kurulu üyeliði ile baþladým. Kurucu Ãl Teþkilat Baþkanlýðý, 2003 yýlý 1. olaðan kongreden sonra Siyasi ve Hukuki iþlerden sorumlu il baþkan yardýmcýlýðý yaptým. 29 Mart 2004 Yerel Seçimlerde Rize Ãl Belediye Baþkan aday adaylýðý ve Rize Belediye Meclis Ãœyeliði, 1 Nisan 2004 – 13 Mayýs 2006 yýllarý arasý Rize Belediye Baþkan Yardýmcýlýðý, 15 Mayýs 2006 AK Parti 2. olaðan kongrede teþkilata dönüþ, Siyasi ve Hukuki iþler Baþkan yardýmcýlýðý görevini icra ederken 22 Temmuz 2007 Genel Seçimleri için istifa eden Ãl Baþkanýmýzýn Yerine Genel Merkez Teþkilat Baþkanlýðý tarafýndan Ãl Baþkanlýðýna atandým. Halen bu görevimi icra etmekteyim.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 8),
(10, 'Bayram Ali Bayramoðlu', '1958 de Rize’de doðdu. Orta öðrenimini Kabataþ Erkek Lisesinde tamamlayan Bayram Ali BAYRAMOÃLU, 1978 yýlýnda Ãstanbul Ãœniversitesi Tekirdað Meslek Yüksek Okulu Pazarlama ve Ãktisat Bölümünü birincilikle bitirdi. 1997 yýlýnda MÃœSÃAD 8. olaðan genel kurulu ile Müstakil Sanayici ve Ãþ Adamlarý Derneði Genel Baþkanlýðý görevine getirilen BAYRAMOÃLU 2004 yýlýnda genel baþkanlýk görevini tamamlamýþtýr. Halen Bu dernekte yüksek istiþare üyeliði yapmaktadýr. 1994 -2004 yýllarý arasýnda Ãstanbul Ticaret odasýnda meclis üyesi olarak görev alan Bayramoðlu Türk- Suudi Arabistan iþ konseyi Baþkanlýðý ve tüm Türk iþ alemi ile diðer Arap ülkeleri arasýnda iþ geliþtirme koordinatörlüðü yapmaktadýr. Bunun yanýnda uluslar arasý iþ forumu (ÃBF) adý ile anýlan 50ye yakýn Müslüman ülkelerin iþ aleminin katýlýmý ile gerçekleþtirilen en büyük özel organizasyon olan uluslar arasý iþ forumunun 11 yýldýr genel koordinatörlüðünü yürüten Bayramoðlu, ayný zamanda Dünya ticaret merkezinin danýþmanlýðýný yapmaktadýr.\r\n\r\nYurtiçi ve yurtdýþý Ãnþaat, Madencilik, Dýþ Ticaret, Çay ve Mum imalatý ile Enerji Sektöründe ticari faaliyet gösteren BAYRAMOÃLU, baðlý þirketler bünyesinde 1000’in üzerinde personel istihdam etmektedir.\r\n4 yýl Rize Spor ve 5 yýl Kasýmpaþa Spor kulübünde yöneticilik yapmýþ olan Bayramoðlu, iyi düzeyde Ãngilizce bilmekte olup evli ve 1 çocuk babasýdýr.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 8),
(11, 'Dr. Lütfi ÇirakoÃlu', '1952 yýlýnda Ardeþen’de doðdu. \r\nÃlk ve orta tahsilini Ardeþen’de, Lise tahsilini 1970 yýlýnda Rize Lisesinde tamamlayan Çýrakoðlu 1978 yýlýnda Ãstanbul Ãœniversitesi Ãstanbul Týp Fakültesini bitirdi. Ayný Fakültede bir buçuk yýl koruyucu hekimlik ana bilim dalýnda araþtýrma görevlisi olarak çalýþan Dr. Lütfi ÇIRAKOÃLU 1982 yýlýnda askerlik görevini tamamladýktan sonra 4 yýl Ardeþen’de Pratisyen hekim olarak görev almýþtýr. 1986 yýlýnda Ãstanbul Týp Fakültesinde genel cerrahi asistaný olarak göreve baþlayan Çýrakoðlu 1991 yýlýnda genel cerrahi uzmaný olarak hizmetini tamamlamýþ ve Ardýndan Haseki Eðitim ve Araþtýrma Hastanesinde Baþ asistan olarak göreve baþladý. 1997 yýlýna kadar ayný hastanede hizmette bulunmuþtur. 1997 yýlýnda Rize SSK Hastanesinde göreve baþlayan Dr. Lütfi Çýrakoðlu son 4,5 yýlýný Baþhekim olarak tamamlamýþtýr. Ak Parti’de siyaset yapmak üzere görevinden istifa etmiþtir. Ensar vakfý genel sekreterliði görevinde bulunmuþ, Rize Sigara ve Uyuþturucu Derneði Ãœyesi, Ayýþýðý Yardýmlaþma Derneði Yönetim kurulu üyesi olarak hizmet yapmaktadýr. Evli, 4 kýz 1 erkek olmak üzere 5 çocuk babasý ve 3 torun sahibi olan Çýrakoðlu mesleði ile ilgili týbbi kanunlarý anlayabilecek kadar Ãngilizce bilmektedir.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 5),
(12, 'Zeki Sayar', '07.12.1959 tarihinde Gümüþhane Kelkit Öðütlü Köyü’nde doðdu. Ãlk tahsilini köyünde tamamladý ve ayný yerde hafýzlýk yaptý. 1977 yýlýnda Erzincan Ãmam-Hatip Lisesi’nden, 1982 yýlýnda Ãstanbul Yüksek Ãslam Enstitüsü’nden mezun oldu.\r\n\r\n1980 yýlýnda Ãstanbul Fatih ilçe müftülüðünde imam-hatip olarak ilk göreve baþladý. Yedek subay olarak tamamladýðý vatani görevinden sonra, imam-hatiplik görevine 1987 yýlýna kadar devam etti. 01.12.1988 tarihinde Erzincan Ãœzümlü ilçe müftülüðüne atandý. Haseki Eðitim Merkezi 8.dönem Ãhtisas Kursu’ndan 1989 yýlýnda mezun oldu. 23.06.1992 tarihinde Kayseri Pýnarbaþý, 11.09.1996 tarihinde Afyon Bolvadin ilçe müftülüðüne, 30.11.1999 tarihinde Ãýrnak il müftülüðüne atandý. 30.12.2002-25.09.2008 tarihleri arasýnda Rize Ãl Müftülüðü görevlerinde bulundu. 25.09.2008 tarihinde Din Ãþleri Yüksek Kurulu Ãœyeliði görevine baþlamak üzere Ãl Müftülüðünden ayrýldý.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 8),
(13, 'Ãsa SaÃm', '1952’de Bayburt’un Yoncali Köyü’nde doðdu. 1961 yýlýnda hafýzlýðýný bitirdikten sonra 3 yýl Arapça okudu. 1975 tarihinde Ankara Ãmam-Hatip okulundan, 1980 yýlýnda Ãstanbul Yüksek Enstitüsü’den mezun oldu. Memuriyete  1975 yýlýnda Alanya Merkez Kur’an Kursu Öðreticisi olarak baþladý.  Ãœsküdar’da iki yýl kur’an Kursu Öðreticiliði yaptýktan sonra 1981 yýlýnda Konya Akþehir Ãlçe Müftülüðüne tayin oldu. 1985 yýlýnda diyanet Ãþleri Baþkanlýðýnýn açmýþ olduðu sýnavý kazanarak Mýsýr Ezher Ãœniversitesinde 2 yýl mesleki eðitim aldý.\r\n\r\n                Mýsýr dönüþü Aksaray Ãlçe Müftülüðü, 1989 yýlýnda ayný yer Ãl Müftülüðü, 1994-1997 yýllarý arsýnda Tokat Ãl Müftülüðü, 1997-2003 yýllarý arasýnda Rize Ãl Müftülüðü görevlerinde bulundu. 21/01/2003 tarihinden itibaren Edirne Ãl Müftüsü olarak görevini yürütmektedir. Arapça bilmektedir. Evli iki çocuk babasýdýr.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 9),
(14, 'Namýk HÃsar', 'Rize Ãlinin yedinci Müftüsü olan Namýk HÃSAR 1945’te Geydoðan (Taþova)’da doðdu. Ãlk tahsilini 1956 da köyünde tamamladý. Küçük yaþlarda iken babasýndan Kur’an-ý Kerim öðrendi. Daha sonra M.Ali Hafýz olarak tanýnan zamanýn Taþova Müftüsünden Kur’an-ý Kerim ta’lim dersleri aldý. 1957 yýlýnda Ãstanbul ismail Aða medresesinde Arapça okudu. Merhum Çolak Mehmet efendi ve Salih Efendiden özel dersler aldý.  1959 yýlýnda Ãstanbul Ãmam-Hatip Okuluna girdi. 1966’da Ankara Ãmam-hatip Okulundan mezun oldu. Ayný Suluova Müftülük memurluðuna atandý.  Kýsa bir dönem memurluktan sonra Kayseri Yüksk Ãslam Enstitüsüne girdi. 1971 yýlýnda okuldan mezun oldu. Finike vaizi olarak görev aldý. 1972’de Finike Müftüsü oldu. \r\n\r\n         1974 yýlýda askerlikte yedek subay olarak terhis oldu. 1975 Iðdýr vaizi, 1976 yýlýnda Iðdýr Müftüsü oldu. 1979 yýlnda 6 ay süreyle almanya’da görev yaptý. 1981’de Çorum Ãl Müftü Yardýmcýsý, 1982 yýlnda Çorum Ãl Müftüsü oldu. 1985 yýlýnda Yozgat Ãl Müftülüðüne tayýn edildi. 1989 yýlýnda Rize Ãl Müftüsü olarak atandý. 1991 yýlýnda Giresun Ãl Müftüsü Olarak atandý. Evli 5 çocuk babasý olan Namýk HÃSAR, arapça ve az ingilize bilmektedir.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 5),
(15, 'Ãsmail CÖmert', '1940 yýlýnda Trabzon Ãli Ãalpazarý Ãlçesi Düzköy’de doðdu. Ãalpazarý çevresinde muhtelif köy hocalarýndan okuyarak hafýzlýðýný ikmal etti. Bu arada Arapça üzerinde de özel dersler aldý. Adapazarý Hendek Ãlçesi Cumhuriyet Ãlkokulu’ndan dýþardan mezun oldu. 1956 yýlýnda Ãstanbul ima-Hatip Okuluna girdi ve 1963’de mezun oldu. Ayný yýl Ãstanbul Yüksek Ãslam Enstitüsü’ne girdi ve 1963 yýlýnda mezun oldu. Ayný yýl Ãstanbul Yüksek Ãslam Enstitüsü’ne girdi ve 1967 yýlýnda Enstitü’den mezun oldu. \r\n\r\n                1959 yýlýnda Fatih Müftülüðüne baðlý Davutpaþa Camii Müezzin-Kayyýmlýðýna atandý. 6 yýl bu camide görev yaptýktan sonra 1966’da Haseki Sultan Camii Ãmam-Hatipliðine  tayýn edildi. 1967 yýlýnda Ãœsküdar Müftülüðüne baðlý Ãeyh Camii Ãmam-hatipliðine atandý. Yedek Sunay olarak 1970’de terhis olduktan sonra Lüleburgaz Ãlçe Müftüsü olarak atandý. 1972 yýlýnda ise Balýkesir Ãl Müftülüðüne tayýn edildi. 1973 yýlýnda ise Merhum M.R. Aþýk Kutlu’dan aþere okudu. 1979 yýlýnda Eskiþehir Müftülüðüne atanan Ãsmail CÖMERT, bu ilde üç yýl Müftülük görevi yaptýktan sonra Samsun Ãl Müftülüðüne atandý. 1986 yýlýnda Artvin Ãl Müftülüðüne tayýn edildi. 1987 yýlý sonlarýnda Rize Ãl Müftülüðüne tayýn edildi. 1989 yýlýna kadar Rize’de görev yaptýktan sonra Bitlis Ãl Müftülüðüne tayýn oldu. 1990 yýlýnda Bayburt Ãl müftülüðüne tayýn oldu. Evli 5 çocuk babasý olup Arapça ve az Fransýzca bilmektedir.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 11),
(16, 'Yusuf Hilmi Tolun', '1887 yýlýnda Rize Çayeli Kaptanpaþa Babýk Köyü’nde doðdu. Köyünde dinî bilgiler okudu. Ãstanbul Fatih Ãlçesi’nde Sahn Mektebi’ni bitirdi. Kelam, Fýkýh ve Tefsir derslerini vererek Süleymaniye Medresesi’nden mezun oldu ve dersiam payesi aldý. 1912 yýlýnda Kudat Medresesi’ne girerek 2 yýl tahsil gördü. Yedek subay olarak I. Cihan Harbi’ne katýldý ve gazi oldu. Harpten sonra tahsiline devam ederek 1920 yýlýnda Kudat diplomasý aldý.\r\n\r\nKars Çýldýr ilçesi Sulh Hakimliði’ne tayin edilmesine raðmen görevi kabul etmedi. 22.10.1938-10.03.1951 tarihleri arasýnda Rize Ãl Müftülüðü görevini yürüttü.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 9),
(17, 'Nuh Toprak', '1874 yýlýnda Rize Ãkizdere Güneyce Nahiyesi’nde doðdu. Fatih Dersiamlýðý yaptý. Saltanata karþý cumhuriyet taraftarlarýný savundu. Malova Müftülüðü sýrasýnda, Türkiye adýna casusluk yaptýðý iddiasýyla Yunanlýlar tarafýndan idam edilmek istenmesi üzerine kaçmayý baþardý.\r\n\r\n26.03.1924-18.09.1938 tarihleri arasýnda Rize il müftülüðü yaptý. 1938 yýlýnda Rize il müftüsü iken vefat etti.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 6),
(18, 'Adnan Özbalaban', '1960 Fýndýklý doðumlu olan Adnan Özbalaban ilk,orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamlayarak,\r\n\r\nGazi Ãœniversitesi Mühendis ve Mimarlýk Fakültesi Ãnþaat mühendisliði Bölümünden mezun olmuþtur. Yabancý dili Almancadýr.\r\n\r\nEvli 3 çocuk babasý olan Adnan Özbalaban, ilk görevine özel bir þirkette þantiye þefi olarak baþladý.\r\n\r\n 1986 yýlýnda Artvin Köy hizmetleri Ãl Müdürlüðü’ne mühendis olarak atandý.\r\n\r\n1988-1995 yýllarýnda Artvin Ãl Müdürlüðü Etüt proje ve þube Müdürlüðüne,\r\n\r\n1995-1996 yýllarýnda Yol Yapým Ãube Müdürü olarak görevime devan etti.\r\n\r\n1996-1999 yýllarýnda Gümüþhane Köy Hizmetleri Ãl  Müdürlüðü’nde Müdür muavini,\r\n\r\n2000-2002 yýllarýnda Köy Hizmetleri Genel Müdürlüðü Asfalt Yapým Ãube Müdürü,\r\n\r\nve 2002-2003 yýllarýnda Rize Köy Hizmetleri il Müdürü olarak görev yaptý.\r\n\r\n29 Mart 2004 Yerel seçimleri neticesinde Fýndýklý Belediye Baþkaný olarak görevine baþladý.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 7),
(19, 'Murat KÖseoÃlu', '1979 yýlýnda Ãzmir’de doðdu. Ãlk ve orta öðrenimini Trabzon’da tamamlayan Murat Köseoðlu, lise öðrenimini Fýndýklý’da bitirerek 2000 yýlýnda Atatürk Ãœniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliði bölümününden mezun olmuþtur.Ãlk iþ deneyimi, 2001–2002 yýllarý arasýnda Viçe Ãnþaat’ta þantiye þefliði oldu. Daha sonra, 2002 – 2004 yýllarýnda Rota Ãnþaat’ta þantiye þefliði ve proje müdürlüðü görevini üstlendi.\r\n\r\n2004 yerel seçimlerinde AKP’den meclis üyesi seçilerek baþladýðý aktif siyaset hayatýna 2004 yýlý itibariyle Fýndýklý Belediye Baþkan Yardýmcýsý olarak devam etmekte olan Köseoðlu evli ve bir çocuk babasýdýr.', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 14),
(20, 'Ismail Türüt', '08.06.1965  yýlýnda  Rize  Merkez  Ambarlýk  Köyünde  üçü  erkek, biri  kýz  olmak  üzere  dört  çocuklu  bir  ailenin, ikinci  büyük  çocuðu  olarak  dünyaya  geldim.\r\n\r\nBabam  MUSTAFA  TÃœRÃœT,  çay  fabrikasýnda  iþçi  olarak  çalýþýrken, annem  HAMDÃYE  TÃœRÃœT  ev  hanýmýydý.\r\n\r\nÃlkokulu,  köyüm  olan  Ambarlýkta, Ambarlýk Ãlkokulunda  bitirdim. Yine  bu  dönemlerde, yaz  aylarýnda  CÃMÃL  YAYLA’sýnda  çobanlýk  yapardým  ama  ilkokula  baþladýðým günden  beri  tek  hayalim  ÃSTANBUL’a  gidip  sanatçý  olmak  ve  türkü  söylemekti.\r\n\r\nVe 1979!  \r\n\r\nHayallerimin  gerçekleþtiði  yýl;  Ãstanbul’a  geliþim. Ãlk  olarak  Bahçelievler’de  bir  yakýnýmýn  sahibi  olduðu  markette  iþe  girdim.  Bir  yýl  çalýþtýktan  sonra  bu  kez  Bebek’te  bir  fýrýnda  çalýþmaya  devam  ettim.\r\n\r\nBu  arada da  hem  çalýþýp  hemde  çay  bahçelerinde, düðün  salonlarýnda  ve  üçüncü  sýnýf  gazinolarda  uvertür  olarak  çýkmaktaydým.\r\n\r\nYýl  1982!\r\n\r\nÃlk  kasetim  olan  “LAZ  UÃAÃIâ€ný  çýkardým. Kaset  ve  sahne  çalýþmalarým  yýllarca  böyle  devam  etti. Yalnýzca  Karadeniz’de  büyük  bir  isim  olup, kasetlerim  yüz binlerce  sattý.\r\n\r\n1998  yýlý, hayatýmýn  dönüm  noktasý  oldu. \r\n\r\nO  zamana  kadar  20  kaset  yapmýþ  olmama  raðmen  yalnýzca  Karadeniz’de  tanýnýrken, 1998  yýlýnda  Ãbrahim  Tatlýses’in  sahibi  olduðu  ÃDOBAY  müzik  firmasýna  transfer  oldum. \r\n\r\nAdeta  sanat  hayatýma  sýfýrdan  baþlamýþ  gibi  bir  çalýþmanýn  içine  girdim  ve  bir  anda  Türkiye’nin  gündemine  “OFLU  ÃLE  BAYBURTLU† kaseti  ile  oturdum.\r\n\r\nBu  zaman  zarfýnda  çok  baþarýlý çalýþmalara  imza  atarak, Karadeniz  müziðini  tüm  Türkiye’ye  sevdirdiðimi  düþünüyorum.\r\n\r\n7  yýl boyunca  aralýksýz  bir  þekilde  Kanal 7  televizyonunda  TÃœRÃœT  SHOW programýný  yaptýktan  sonra, soyadýmý  taþýyan  bu  programa  TGRT  ekranlarýnda devam  ettim. Yine  TGRT  televizyonuna  TÃRVANA  isimli  26  bölümlük  bir  dizi  çektim.  15  parçama  klip  çekip,  sevenlerimin  beðenisine  sundum. 100’ün  üzerinde  söz  ve  müziði  bana  ait  esere  imza  attým.\r\n\r\nÃDOBAY  firmasý  kapanýnca  bende  ayrýlýp  hemþerim  olan  ÃSKENDER  ULUS’un  sahibi  olduðu  ULUS  MÃœZÃK  firmasý  ile  anlaþtým. \r\n\r\nTürkiye’de  yurtiçi  ve  yurtdýþýnda  olmak  üzere  en  çok  konser  veren  5  sanatçýdan  bir  tanesiyim.\r\n\r\nEvli  ve  ikisi  kýz  ikisi  erkek  olmak  üzere  4  çocuk  babasýyým. Çocuklarým  Deniz  (18), Yasemin  (11), Miraç  (9)  ve  Nazlýcan  (7).\r\n \r\n  \r\n  \r\n:: ALBÃœMLERà ::\r\n \r\nLaz Uþaðý\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nKomþu Kýzý\r\n\r\nLazmýsýn Çerkezmisin\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nOndan Kaynana Olmaz\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nÇay Güzeli\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nGüzellere Bayram Var\r\n\r\nHamsi\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nKara Sevdalý Fatma\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nZorla Güzellik Olmaz\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nOy Canan\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nAkýllý Ol\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nHamsi Gözlüm\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nSuzan\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nDeniz Gözlüm\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nKaradeniz Sofrasý\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nPiryoz\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nDeli Zekiye\r\n\r\n\r\n--------------------------------------------------------------------------------\r\n\r\nDünya Tatlýsý (2007', '2008-12-14', 'Rize - Rize Haber - Rize Tarihi - Rize53 - Rize', 9);

-- --------------------------------------------------------

--
-- Tablo yapısı: `nuke_biyografi_ekle`
--

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `nuke_biyografi_ekle` (
  `id` int(5) NOT NULL auto_increment,
  `title` varchar(50) NOT NULL default '',
  `comment` text NOT NULL,
  `date` date NOT NULL default '0000-00-00',
  `sender` varchar(50) default NULL,
  PRIMARY KEY  (`id`)
) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=latin1 AUTO_INCREMENT=3 ;

--
-- Tablo döküm verisi `nuke_biyografi_ekle`
--
Başa dön
atopal

MesajTarih: 2008-12-16, 05:12:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

usta bahsettiğin Biyografi modülünün adresi var mı?
Ben bulamıyorum dosyalarda yok. Sad
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-12-16, 13:02:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş www.bizimsite.gen.tr Bu adresten indirebilirsin...Dosyalar Bölümünde Mevcut...

Bu arada Arkadaşlar Bu Modüln Bir Çözümünü Bilen Yokmu acaba?
Başa dön
atopal

MesajTarih: 2008-12-21, 02:03:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Style_53 bahsettiğin siteye girdim dosyaya bakarken malesef süre mi doldu neyse host firmasına yönlenmeye başladı
elinde dosya varsa ve yüklersen sevinirim.
elinde bu dosya olan kimse var mı?
Başa dön
muhsin

MesajTarih: 2008-12-21, 04:44:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar okullar modülünü editleyerek farklı bir biyografiler modülü yaptım. ihtiyacı olanlarla paylaşabiliriz...

http://www.bayburtrehberi.com/modules.php?name=BiyografilerBR
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 09:04:12    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
kurtulus

MesajTarih: 2008-12-21, 14:01:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhsin eger paylasirsan modulu iyi olur.Benim böyle bir module ihtiyacim var.
Başa dön
atopal

MesajTarih: 2008-12-21, 15:27:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paylaşırsan sevinirim, verdiğin adres çalışmıyor malesef.
Başa dön
muhsin

MesajTarih: 2008-12-21, 19:23:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu verdiğim link sadece modülün nasıl olduğunu görmeniz içindi pazartesi download linkini veriyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Style_53

MesajTarih: 2008-12-21, 20:11:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Paylaşırsanız Memnun Oluruz..
Başa dön
muhsin

MesajTarih: 2008-12-23, 12:38:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar
Biyografiler modülünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İNDİRR
Başa dön
kurtulus

MesajTarih: 2008-12-23, 13:43:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardes tesekkürler indirdim.Yalniz kategori ekleyemiyorum.Kategori eklerken bir hata olustu diyor.Ne yaptiysam ekleyemedim.Bir fikrin var mi?

(Tamamdir Sorunu Cözdüm)

En son kurtulus tarafından 2008-12-23, 19:54:45 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
muhsin

MesajTarih: 2008-12-23, 14:40:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtulus SQL i myadmine yüklediğinizden eminmisin
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-12-23, 15:27:59    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teşekkürler kardeş..ellerine sağlık
Başa dön
asunar

MesajTarih: 2009-03-12, 14:10:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar siteye üye olun diyo ama aktivasyon linki gelmediği için indiremiyorum modulu başka link verecek arkadaşım var mı??
Başa dön
muhsin

MesajTarih: 2009-03-15, 01:13:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BiyografilerBR dosyasını netopsiyonada eklemiştim ama zannedersem kabul görmedi.

Aktivasyon linki mutlaka geliyordur, en azından önemsiz posta (junk Mail) ya baksaydın.
Neyse önemli değil üyeliği kaldırdım, şimdi indirebilirsin.

Kolay gelsin
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız