Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 865
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16459 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25486 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9347 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6553 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20938 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13195 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3810 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4806 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28096 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11998 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70511 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7384 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7912 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6467 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13813 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6780 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4929 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28796 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7139 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6724 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11493 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11466 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5262 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4939 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7636 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15147 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8427 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17422 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9064 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6159 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5306 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7228 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4905 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17934 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23497 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22527 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5655 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5624 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25821 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15088 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10500 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9759 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7461 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5100 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(11042 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4391 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10323 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7461 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9040 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8868 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Lowflyer
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Lowflyer

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Lowflyer

MesajTarih: 2005-08-09, 03:22:13    Mesaj konusu: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Bu başlığı açıp açmama konusunda çok düşündüm.
Ancak bu aralar yoğun işlerim nedeniyle siteden uzun bir müddet uzak kalabilirim.
Siteye diğer kardeşlerim bakacaklar.
Gitmeden önce görüşlerinizi almak istedim.

Seven sevmeyen herkesin görüşlerinizi bekliyorum.
İnsanoğlu hata yapar ancak bunu bize hatırlatırsanız memnun olurum.
İyisiyle kötüsüyle her türlü yorumlarınızı bekliyorum.

Sağlıcakla Kalın!

En son Lowflyer tarafından 2005-08-09, 23:00:36 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 07:20:13    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2005-08-09, 03:36:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lowflyer ı çok iyi biri olan, ve çok çalışan fakat çok karar değiştiren ve çok editör değiştiren bir yönetici olarak bilirim. Aramızdan bir müddet ayrılacak. Ve Netopsiyon artık kurucusu Ali Osman Kahraman abimiz bakacak, düzenleyecek, güzelleştirecek. Lowflyer iki site yöneticimiz (Ali Osman ve Utku) özel sebebleri nedenleriyle siteden uzak kaldı. Ve Lowflyer sitede bakmak için elinden geleni yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kendine iyi bak Lowflyer. En yakın bir sürede burada bekleriz seni. Ayrıca Ali Osman abimiz yuvana hoşgeldin diyelim şimdiden. Askerlik süreci sona ermek üzere. Utku abimiz de en yakın bir sürede yuvaya döner inşallah...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
monk

MesajTarih: 2005-08-09, 03:41:22    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

senin hakkini hiç bir zaman ödeyemem bana yardimlarin sicak tavirlarin beni bu siteye bagladi umuyorumki ayrilik kisa süreli olur seni burda görmeye çok alistim lütfen bu süreyi çok kisa tut gece gece sadece bunlari yazabiliriyorum inan çok üzüldüm lwflyr

ABIMSIN
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
canrize

MesajTarih: 2005-08-09, 09:01:08    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Kısa ve öz

Albert Einstein gibi
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-08-09, 12:48:32    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Çok iyi bilgili birisin gayet işinde ciddisin yardımsever lidersin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Ertugrul

MesajTarih: 2005-08-09, 15:40:39    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Sorumluluk sahibi, YARDIM sewer we motorsiklet tutkunu olduğunu hepimiz biliriz :)

çok emeği geçti sitede
özellikle sitenin zor zamanlarında çok çalıştı
ayakta tutmayı başarı Netopsiyon'u
tebrik we teşekkür ediyorum

Fenerbahçeli olmasının dışında bir hatasını görmedim ben Razz

@Lowflyer
yoğun işlerin nedeni ile bir müddet siteden ayrı kalsan da
sen buranın bir ferdisin.
Fırsat buldukça Netopsiyon'a uğramayı ihmal etmeyeceğinden eminim ..

Sağlam kaL
Başa dön
Metin
Server Managament
Server Managament

MesajTarih: 2005-08-09, 16:05:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gökhan nereye gidiyorsun kardeşim. Ölümemi gidiyorsun. Sen bizden ayrılamazsın bizde senden :)
Başa dön
YesilGozlu

MesajTarih: 2005-08-09, 16:43:26    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Her Sorunumda Elinden Geldiği Kadar YARDIM Etmeye Çalıştı bugü
ne kadar yaptıkları için Çok Teşekkür Ederim En Kısa Zamanda Yine Aramızda Görmek Dileğiyle ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 07:20:13    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
alpertunga

MesajTarih: 2005-08-09, 16:48:12    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Gökan Kardeşimiz sen çok iyi birisin . Sende Liderlik vasfının olduğunu düşünüyorum .Yöneticiliğe geldiğinde birçok sorunlar vardı ama bunların altından azmin ve karalılığınla kalkmasını bildin.Ayrıca Okul ve Özel işlerinin yanında bu siteye yeterince vakit ayırdığını düşünüyorum.

Ha sen hiç biryere gitmiyorsun sen buradasın burada olmalısın.
Başa dön
SCREAMCUPRA

MesajTarih: 2005-08-09, 17:38:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaa bune tazıye defterı gıbı gokhan sen anlatılmaz yasanırsın (ne takla attım ama ) ayrıca web te ustune tanımam
Başa dön
efendymurat

MesajTarih: 2005-08-09, 21:47:55    Mesaj konusu: Re: Lowflyer ı Nasıl Bilirsiniz ? Alıntıyla Cevap Gönder

Kısaca açıklamak gerekirse ilk girdiğimdebu siteye
ilk sorumun cevabını veren kişisin gökhan abi hatırladığım kadarıyla yani belkide nukeye başlama sebebim Razz

Nuke bilgin konusunda tartışmaya gerek yok insanlığında
4 /4 lük gidiyorsun ama sen burdasın belki çok uzun zaman sonra girersin ama asla unutlmazsın!

@edizverdioglu
Lowflyer ı çok iyi biri olan, ve çok çalışan fakat çok karar değiştiren ve çok editör değiştiren bir yönetici olarak bilirim

+1 :))
Başa dön
meymtr

MesajTarih: 2005-08-09, 23:39:24    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

gerçek şu ki her gelene YARDIM eden belki tek sendin, ayrılmana üzüldüm her ne kadar php bir acemi olarak bana soğuk gelsede yinede talep ettiğim her an direk controlüne girerek YARDIM ettin. sağol bu site sensiz olamaz eminim çok yakında yine geleceğini umuyorum.. yeni ders yılında derslerinde ve aşk hayatında başarılar dilerim... biricik kardeşim
Başa dön
KRAL_UGUR

MesajTarih: 2005-08-10, 06:00:57    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Siteye fazla bişey yazmasamda uzaktan takip ediyordum. Temelli gitmediğine sevindim bir an önce dönmeni bekliyoruz (en azından ben) bu site sensiz olur ama güzel olmaz ;)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-08-10, 11:34:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Metin :
Gökhan nereye gidiyorsun kardeşim. Ölümemi gidiyorsun. Sen bizden ayrılamazsın bizde senden :)

+1
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
murat

MesajTarih: 2005-08-10, 22:03:18    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Lowflyer, Ali osman ve utkunun yokluğunda sana pek yardımcı olamadım. ama sen elinden gelenin en iyisini yaparak bu siteyi ayakta tutmayı başardın. tabi dreamy ve diğer mod arkadaşlarında emeğini yok sayamayız. Umarım işlerin kısa zamanda biter ve tekrar buraya dönersin.
Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2005-08-11, 02:47:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lowflyer: Ne sen Netopsiyonsuz nede Netopsiyon sensiz yapamaz. Sen sitenin iki yöneticisi yok iken siteyi ayakta tutmayı ve buralara kadar tek yönetici olarak Netopsiyonu getirmeyi başardın. Senin hakkını hiç bir zaman ödeyemeyiz. İnşallah en kısa sürede tekrardan Netopsiyon sayfalarında online olmaya başlarsın.

Seni Unutmayacağız...
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2005-08-11, 03:47:10    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında ben seni fazla tanımıyorum ama ara ara YARDIMının olduğunu biliyoRUM. Senin gibi ben burda bütün adminlerin modların hatta üyelerin YARDIMını gördüm. Hepsine teşekkür ederim. Ben nukeyi netopsiyonda öğrendim(tabi öğrenebildiysem). Bazen kural hatası yaptım anlayışla karşıladınız. Bazen kızdınız. Kırdım ve kırdınız. Ama bunlar hiç bir zaman insanların reel yönüne yansımadı bence. Özel nedenlerini bilmiyorum ama bu başlığı açtıysan site içerisinde bir kırgınlığının olduğunu düşünüyorum. Eğer böyle birşey yoksa bile herkein seni ne kadar sevdiğini göreceksin... Senin hakkında yazılanlar gayet güzel. Diyecek başka birşey bulamıyorum. Burda olduğu gibi reel dünyada da hep yarım sever ol...

Saygılar
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2005-08-11, 15:13:04    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Herşey için şimdilik sana sadece teşekkür edebiliyorum. Yakında ben siteye döneceğim. Tabii yenilenmiş bir şekilde. Ne zaman mı? İşte o sürpriz.
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2005-08-11, 15:24:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepinize Görüşlerinizden Ötürü Teşekkür Ederim!

Bir müddetliğine Türkiye den ayrılma durumum var.
Bir hafta içerisinde belli olacak.
Eğer gitmezsem tekrar aranızdayım.

Hakkınızı Helal Edin.
Hoşcakalın!
Başa dön
turkuaz37

MesajTarih: 2005-08-12, 06:37:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lowflyer :
Hepinize Görüşlerinizden Ötürü Teşekkür Ederim!

Bir müddetliğine Türkiye den ayrılma durumum var.
Bir hafta içerisinde belli olacak.
Eğer gitmezsem tekrar aranızdayım.

Hakkınızı Helal Edin.
Hoşcakalın!

hakkı olan belki vardır. Gördüğüm onlardanda helal etmeyen çıkmaz. Peki biz senin hakkını nasıl ödeyeceğiz. Sitede bir çok konuda çözüm mesajın var. Bunlar çoğu zaman işime yaradı. Bir çok sorununmun cevabını bu sitede buldum. Çoğundada karşılaştığım isimlerden biri Lowflyer.. N e diyeyiim sende hakkını helal et görüşemezsek..

Çok aktif sitede olmadığımdan yönetimin için bişiler söylemem doğru olmaz. Ama görünen bu konudada çalışmaların küçümsenemeyecek düzeyde.. Neyse özleyeceğiz galiba seni ..

selam ve dua ile sağkal.
Başa dön
Metin
Server Managament
Server Managament

MesajTarih: 2005-08-12, 09:41:26    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :
Herşey için şimdilik sana sadece teşekkür edebiliyorum. Yakında ben siteye döneceğim. Tabii yenilenmiş bir şekilde. Ne zaman mı? İşte o sürpriz.

Ali Osman bu. Ne yapsa yeridir :)

Gökhancım bak daha öncede söyledim sana. Aman birdaha aranızdan ayrılıcam deme. Sen NETOPSİYON dan ayrılamazsın. Sonradan demedi deme.
Başa dön
Utku

MesajTarih: 2005-08-14, 12:35:20    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster, kardeşim tekrar hoşgeldin. Site yenilemede yanındayım ne de olsa :p

Lowflyer, nereye gidiyorsan güle güle, ama geç dönme. Bir şeye ihtiyacın varsa da hemen bildir.

Metin, senden de nbr kardeş, Umarım iyisindir. Kredi kartı yüsünden hala kızgınmısın Very HappyVery Happy

Ve Netopsiyon Üyeleri, bekleyin çünkü az kaldı. Bu ekip süper bir şekilde tekrar sizlerle olma planlarını yapmaya başladı bile.

Netopsiyonla kalın, yolunuzu şaşırmayın.

Şafak: 11
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
kralferdi

MesajTarih: 2005-08-14, 14:40:20    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

@Lowflyer de hadi hayirlisi cümlemize, tez git tez gel, yolun acik olsun...

@Utku sende fazla özlettin kendini, cabuk gelde konu kilitleme işlemlerine devam et :) ehueuheu

Hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız... Herşey için saolun...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Metin
Server Managament
Server Managament

MesajTarih: 2005-08-14, 23:01:21    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

Utku :
webmaster, kardeşim tekrar hoşgeldin. Site yenilemede yanındayım ne de olsa :p

Lowflyer, nereye gidiyorsan güle güle, ama geç dönme. Bir şeye ihtiyacın varsa da hemen bildir.

Metin, senden de nbr kardeş, Umarım iyisindir. Kredi kartı yüsünden hala kızgınmısın Very HappyVery Happy

Ve Netopsiyon Üyeleri, bekleyin çünkü az kaldı. Bu ekip süper bir şekilde tekrar sizlerle olma planlarını yapmaya başladı bile.

Netopsiyonla kalın, yolunuzu şaşırmayın.

Şafak: 11

Buda ne demek Utkucum. Kime kızmışım :)
Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2005-08-15, 02:17:41    Mesaj konusu: Re: Lowflyer Alıntıyla Cevap Gönder

kralferdi :
@Lowflyer de hadi hayirlisi cümlemize, tez git tez gel, yolun acik olsun...

@Utku sende fazla özlettin kendini, cabuk gelde konu kilitleme işlemlerine devam et :) ehueuheu

Hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız... Herşey için saolun...

+1
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Copyright © 2002-2024 Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. - Bütün hakları saklıdır!
Bu site Netopsiyon.com.tr Sunucularında Barındırılmaktadır.
Netopsiyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti. Netopsiyon Copyright