Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 128
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Nuke sentinelin sorgulama..
(4701 okuma, 0 yanıt)
 dizin CHMOD ları değişmiy..
(7912 okuma, 6 yanıt)
 3.3Patch Hakkında Versiyo..
(3295 okuma, 0 yanıt)
 nuke sentinel 2.6.01 kura..
(9648 okuma, 10 yanıt)
 Nuke Sentinel..
(4337 okuma, 2 yanıt)
 Nuke 8.0 Guvenlik..
(4871 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke 8.0 Güvenlik asa..
(3418 okuma, 0 yanıt)
 php nuke 8 kurdum güvenli..
(9981 okuma, 10 yanıt)
 Arkadaslar Lütfen Yardımc..
(9213 okuma, 9 yanıt)
 Site hacklendi sanırım.....
(5138 okuma, 2 yanıt)
 Hadi Protector Kuralım..
(40685 okuma, 45 yanıt)
 Bu bir saldırmı..
(8094 okuma, 7 yanıt)
 siteme virüs girmis..
(8202 okuma, 6 yanıt)
 Sitedekileri atmak..
(5148 okuma, 2 yanıt)
 Kötü botları engellemek...
(11075 okuma, 10 yanıt)
 2 dakika içinde 5 farklı ..
(7110 okuma, 5 yanıt)
 index atılamayan site yap..
(6994 okuma, 5 yanıt)
 Sanal Klavye Uygulamasi H..
(5264 okuma, 2 yanıt)
 js trojandownloader.agent..
(5695 okuma, 4 yanıt)
 Güvenlik konusunda yardım..
(7419 okuma, 8 yanıt)
 Sunucu firması websiteme ..
(4908 okuma, 2 yanıt)
 siteme saldirimi olmus?..
(5883 okuma, 4 yanıt)
 Protector bir işe yaramıy..
(13749 okuma, 15 yanıt)
 Nuke Sentinel 242 pl5 ( 7..
(26357 okuma, 25 yanıt)
 hacklendim mi?..
(5959 okuma, 4 yanıt)
 Güvenli prefix değiştirme..
(75846 okuma, 108 yanıt)
 7.6 ya 3.2 pack nasıl yap..
(4407 okuma, 1 yanıt)
 Site neden Google i banla..
(4147 okuma, 1 yanıt)
 PhpMyadminden toplu isim ..
(6174 okuma, 4 yanıt)
 sentinel güvenlik sistemi..
(7221 okuma, 6 yanıt)
 Sitemdeki Bu Acik Neyden ..
(7255 okuma, 6 yanıt)
 Saldırı yedim BW dolmuş. ..
(9733 okuma, 9 yanıt)
 sürümünüz < 7.8 ise s..
(6973 okuma, 5 yanıt)
 forum için kod yazma yasa..
(4880 okuma, 2 yanıt)
 Arkadaşlar hacklendim seb..
(4667 okuma, 2 yanıt)
 KENDİ TOLBARIMIMDAN AYDA ..
(5216 okuma, 3 yanıt)
 Bütün indexler değişmiş, ..
(4724 okuma, 3 yanıt)
 Çok sorulu, çok şıklı ank..
(3435 okuma, 0 yanıt)
 Protector' deki Host İs..
(3447 okuma, 0 yanıt)
 php nuke dosyaları şifrel..
(7498 okuma, 7 yanıt)
 index dosyasının chmod k..
(4028 okuma, 1 yanıt)
 AdminBox-1.0.3 Kurulumund..
(3600 okuma, 0 yanıt)
 gec saatlerde hızlanan tr..
(7796 okuma, 8 yanıt)
 Prefix değiştirmede coppe..
(4451 okuma, 1 yanıt)
 Nuke Güvenlik..
(158275 okuma, 257 yanıt)
 bütün index lere iframe e..
(18543 okuma, 24 yanıt)
 Nuke Sentinel Google bot ..
(5662 okuma, 4 yanıt)
 Siteme Sürekli Üye Oluyor..
(24074 okuma, 28 yanıt)
 Yeni iframe virüsler kodl..
(18798 okuma, 23 yanıt)
 Nuke Versiyonları Hakkın..
(3749 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Sitem hacklendi.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Sitem hacklendi.
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Güvenlik
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 02:09:47    Mesaj konusu: Sitem hacklendi. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar herkeze Selamlar öncelikle .. Sizden akıl almak istiom forumlarda yapılan bi cok seyi yaptm ona ragmen Sitem hacklendi.
Bu phpnuke cok guzel bir sistem ama SEREFSİZİ BOL BİR ULKENİN GUZELLİGİ OLMUYOR ...

Yaduris® nickli bir arkadas hackledi sitemi...ALLAHINDAN BULSUN...
SANKİ PKK SİTESİ YAPIYORUZ.. ULKEMİN VATANDASI ULKEMİN SİTESİNİ HACKLİYOR LANET OLSUN YA...DUNYA KADAR PKK SİTESİ VAR GİDİN ONLAR İLE UGRASIN 10 GUNDUR CABALIYORUM..10 GUNLUK EMEGİMİ 1 2 SAATTE HİCE SAYDI..

Yaduris® Eger buraya ugrarsan Hackledigin Siteler bi yerine girsin abicim.. Sen Adam degilmissin vesselam ... imkanlarım olsa sana mahkeme acarım..SEN GİBİ İNSANLAR OLMAZ OLSUN LANET OLASİ HERİF....

Yetkili arkadaslardan ricam.. Bu konuda bir guvenlik ekibi kurun nuke hakkında Forumlarda yazılanları yapıyoruz ama gene hackleniyor en azından denetme sansımız olsa acıklarımızı kapatır işimize bakarız..

Hepinize phpnuke ile mutlu gunler ben pek mutlu olamadim ya ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:35:41    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-07-13, 02:24:09    Mesaj konusu: Re: Sitem hacklendi. Alıntıyla Cevap Gönder

Valla ne diyebilirim ki. Şimdi Amoki ile konuşuyorduk. Aslında ben sık sık hacklendim başlığının açılmasını hiç sevmiyorum, çok rahatsız edici buluyorum ama üzülmemek elde değil ki ya. Sen o kadar emek ver, uğraş didin, birisi gelsin bir çırpıda silsin... Ne kadar insanlık dışı değil mi ?

İmkanlar kısıtlı yapabilecek birşey yok ki ... İnternetle yeni tanışan insanlar msn hackle uğraşıyorlar. Genellikle de 14-15 yaşındakiler. Msn hackleme ile uğraşıyorlar. Daha sonra biraz daha weble tanışınca böyle işlere heves sarıyorlar.

Ne yapacaksın ki? Sen elinden geldiğince açığını kapatacaksın, gerisini Allah'a tevekkül edeceksin...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 02:28:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Abicim adamın adresine kadar buldum param olsa acarım dava inan anasından emdigi sutu haram ettiririm ona ... Böle serefsizlik olurmu ya..
cpanel sifresini deqiştirmeler ws ... yok arkadasım helalı haramı ayırt edemiyor bizim insanlarımız ..Ben cabalıyorum kendi theme ma yapıyorum kendime qöre moduller yapıyom.Daha bugun smsdb modulunu farklı bir modullu editleyerek yaptım.. adam qeliyo hacklio anasına sövsem anasının sucun ne cocugu serefsiz ? TEK KELİME İLE YAZIK WALLAHİ ... AYIP .
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-07-13, 02:28:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçmiş olsun....

bugun nedense çok duydum bunu ya yeni bi açık mı çıktı diye düşünmeye başladım.

kişsel düşüncem senle aynı fazla bişey demek istemiyorum.istersen başka ortamlarda konuşuruz.

Şimdi açık olayına gelelim.Burdaki özellikle sahonun söyledikleri bi çok lamer bozuntusundan korur normalde bende farklı bişey yapmıyorum hatta benim site de açık var mı bakmak isteyen baksın .

şimdi açık yaratan şeyler sadece modülden forumdan admin config yollarından olmuyor temadan bloktan da hack yiyebilirsin tabii bunu lamerler yapmaz.

bunun yanında server güvenliği çok önemli eğer firewall ları iyi değilse olmuş olabilir.

diyerek uzayabilir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 02:33:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amoki abicim bi cok seyi denedim ya bosuna demiom 10 gun diye arastırmasi eklemesi duzenlemesi .. blok yuklemedim hic full sayfa acılıyodum modulleri . config sakladım prefix deqiştim admin de. admin secure kurdum htaccess ekledim ve daha yazamadıgım bi cok seyi forumlardan toparladım ve hazırladım Serefsizin oglu ... qeldi hackledi..
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-07-13, 02:35:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak, eğer adamın sitesinin adresi varsa, host aldığı yere şikayet edersin. Host aldığı yerin de gözünü korkutursan, bir daha birşey yapamazlar. En azından o hosttan atarlar. Bir yerde daha demiştim, benim sitelerimden birisini hackleyen bir siteyi(üstelik 200 online ı var) kapattırdım. Biraz hakkını ara.
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-07-13, 02:39:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak şimdi kansız mı eksik değil bu dünyada ? Şu an içinde bulunduğun sitede bile bir sürü kansız var. Biris benim admin panelime girdi, benim üyelere yeni sitemiz açılmıştır diye haber yolladı. Benim temamı çaldı, butonlarıma kadar çaldı. E ne anladın. Hiç birşey.

Sen hiç canını sıkma. Önlemlerini almışsın. Tevekkül et.
Başa dön
TG

MesajTarih: 2006-07-13, 02:51:08    Mesaj konusu: Re: Sitem hacklendi. Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş üzülme o kadar. Önlemini ne kadar alsakda açık buluyorlar. Benimde başıma 3 kez geldi. ne yaptım tekrar kurdum. Pes etmiyeceğim. Sonuna kadar.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:35:41    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-07-13, 07:22:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sem şimdi diyorsun kı 10 gunluk cabaladıgım emek bosuna gitti o zaman ben de sana sunu soylerim neden yedek almadın _?

Çok mu zordu yani phpmyadmin'e girip yedek alman_?

Benim elimde yedek olmassa ben deli olurum_?

Siz nasıl bunu umursamassınız _?

Unutmaki hiçbir guvenlık yedeğin yerine gecemez...Benım elimde yedeklerım war biz icraatt attıgımız sistelere (yabancı sistemler) kendi site adımızıda atıyoruz neden cunku birsey oldugu zaman aglamam-uzulmem yedekleı bende tekrar kaldıgım yerden kurarım haftada bir phpmyadmin'e girmekten aciz iseniz normaldır sizi hacklemeleri
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
komutan1905

MesajTarih: 2006-07-13, 07:37:27    Mesaj konusu: ff Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
Sem şimdi diyorsun kı 10 gunluk cabaladıgım emek bosuna gitti o zaman ben de sana sunu soylerim neden yedek almadın _?

Çok mu zordu yani phpmyadmin'e girip yedek alman_?

Benim elimde yedek olmassa ben deli olurum_?

Siz nasıl bunu umursamassınız _?

Unutmaki hiçbir guvenlık yedeğin yerine gecemez...Benım elimde yedeklerım war biz icraatt attıgımız sistelere (yabancı sistemler) kendi site adımızıda atıyoruz neden cunku birsey oldugu zaman aglamam-uzulmem yedekleı bende tekrar kaldıgım yerden kurarım haftada bir phpmyadmin'e girmekten aciz iseniz normaldır sizi hacklemeleri

serserialpere katılıyorum..ya hadi onu bırak hostunda backup seçeneğinden yedek al... dosya yedeklemenide bir kere alsan yeterli dostum..yedekten başka dostu yok insanın.... ayrıca iyi hosting seç..ucuz deyip hemen almayın arkadaşlar.belki de nukeden değilde cpanel şifreni kırdı adamlar. Rolling Eyes bilgisayarını her hafta virüs korumasından geçir..yani çok çalışmak lazım çok Very Happy Wink
Başa dön
KaaN

MesajTarih: 2006-07-13, 08:59:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yedek almak ne fark eder ki ? Adamın için dokunmuş bir kere. O yedeği geri yüklese bile ne değişecek. Öyle ahkâm kesmek kolay.

İnsanların zaafından yararlanmak etik değildir. Siz hacklenen adama laf söyleyeceğinize ilk önce hackleyen adam hakkındaki tasavvurunuzu dökün ortaya bir.
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-07-13, 09:23:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok uzun yazmışsınız bea Very Happy neyse 3.2 patch i kurun rus lar 3 tane yeni script saldı ortalığa yedeklerinizi alın :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
komutan1905

MesajTarih: 2006-07-13, 10:00:46    Mesaj konusu: sss Alıntıyla Cevap Gönder

ByKaaN :
Yedek almak ne fark eder ki ? Adamın için dokunmuş bir kere. O yedeği geri yüklese bile ne değişecek. Öyle ahkâm kesmek kolay.

İnsanların zaafından yararlanmak etik değildir. Siz hacklenen adama laf söyleyeceğinize ilk önce hackleyen adam hakkındaki tasavvurunuzu dökün ortaya bir.

hackleyen adam ( adam mı bilmem Twisted Evil ) a ne desek boştur...polemik yaratma..biz önerilerimizi sunduk..senin dediğine bak..Düşünceye saygın olsun...Senin siten hacklense aynı şeyleri sana da derdim....bu ahkam kesmek değildir..öğrende gel..hadi canım hadi.
Başa dön
emrece

MesajTarih: 2006-07-13, 10:39:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunları yapman yetersiz benm sitemi resselr den hacklmslerdi
ck uzuldum ben 3 defa hacklendim:D pehh kolay gelsin
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2006-07-13, 10:59:43    Mesaj konusu: Re: Sitem hacklendi. Alıntıyla Cevap Gönder

windowsxp :

Bu phpnuke cok guzel bir sistem ama SEREFSİZİ BOL BİR ULKENİN GUZELLİGİ OLMUYOR ...

Yaduris® nickli bir arkadas hackledi sitemi...ALLAHINDAN BULSUN...
SANKİ PKK SİTESİ YAPIYORUZ.. ULKEMİN VATANDASI ULKEMİN SİTESİNİ HACKLİYOR LANET OLSUN YA...DUNYA KADAR PKK SİTESİ VAR GİDİN ONLAR İLE UGRASIN 10 GUNDUR CABALIYORUM..10 GUNLUK EMEGİMİ 1 2 SAATTE HİCE SAYDI..
.

hep deniliyor ilk önce güvenlik abi türkiye'de kaç tane büyük hacker war ? 10 tane olsa 5-6 tanesi devletle çalışıor.. yani seni hackleyen lamerin tekidir bir gack sitesi exploit vermiştir o da google da aratıp senin siteni bulunca denemiştir exploit çalışınca kim bilir ne kadar sevinmiştir :@ kısaca siteni 1-2 günlüğüne yayın hayatından al güvenliğni sağla bu arada güncelle daha sonra tekrar yayına sok.. ben şuana kadar bi kere hacklendim o da siteyi aççağım zamandı sonra netopsiyon da bulunan tüm güvenlikleri yaptım herhangi bir problemim olmadı allaha şükür.. başarıalr..
Başa dön
The RnL

MesajTarih: 2006-07-13, 11:34:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sercan aynen katlıorum garantı lamazordur.gercektende bole serefsızler var hemde benım tanıdıklarım var.

kendı adıma konusurum su ana kadar uyardııım turk sıtelerıne aynen sole ındex atmısımdır ancak anasayfaya degıl kıyı koseye bır yere sıteye etkılemeyen bır yere sıstemınızdekı acıkları kapatın vs vs ıletısım vs vs .yazar sadece uyrarım ama bu hackleyen arkadas lamazormus gercektende..
neyse dıcek bır sey yok daha cook guvenlık..
Başa dön
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 12:10:33    Mesaj konusu: Re: Sitem hacklendi. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar sitelerde expolit ve nuke acıklarını buldular diye neden turk sitelerinde uygulamak geregi his ediyorlar ki neyi kanıtlamak amaclari ?

Turk turke bunu yaparsa millet bize neler yapmaz.. YAZIKLAR OLSUN.
BU SİTEMİ HACKLEYEN LAVUKTA CENABI HAKTAN BULSUN BELASINI..İNANIN UYKU UYUMADIM SİNİRDEN..

NUKESİZ KAZASİZ GUNLER HERKEZE ... İYİ CALİSMALAR ..
Başa dön
iskeletor

MesajTarih: 2006-07-13, 12:22:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HOSTÇUNA SÖYLE SİTEYİ GERİ ALSIN BİŞEY OLMAZ O ZAMAN NE ZAMAN HACKLENDİYSE O GÜNÜN 1 2 GÜN ÖNCESİNE ALSIN.... SİTENİN İSMİ NEYDİ?
Başa dön
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 12:29:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadasım 5 dk icinde qeri aldım ben Sitemi sifrelerimi index i bile deqiştim.. SİMDİ İNDEX TE O SEREFSİZE BEDDUAM YAZIYOR .. GÖRSUN ADİ HERİF .. GÖRSUN Kİ TURK SİTELERİNE SALDIRMASİN..SİTE ADINI HAZIRLAYIM BURDA DUSUNCELERİNİ ALMAK İCİN YAZARIM..REKLAM ETMEK İSTEMEM DUSUNCENİZİ ALMAK İCİN YAZARİM ...
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-07-13, 12:36:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ByKaaN :

%100 Bos Konusup insanların aklını celme

Elinde yedek oldugu zaman en azından sistemini tekrar kurar acıkları kapayabılırsın oyle değil mi _?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 13:12:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21

Belki yeni bir acık war ve bu lamer önlem almadan önce bu işi sitemde denedi .. Yedek almak caremi. Yaptigim her siteyi cd ye yazarım ben pc tutmam yedek elimde var. ama acıgı olan bir yedek ne kadar faydalı olur ki arkadasım .. acıgımı bilsem kapamak icin care arıyacagım. kırmayın birbirinizi... TURKUN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR .. Sitemi hackleyende bir turk .. sözde
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-07-13, 13:30:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Guvenlık kategorisini oku neden netopsiyon 5 yıl ayakta _?

Butun guvenlıkler kurulu oldugu için
Başa dön
windowsxp

MesajTarih: 2006-07-13, 15:54:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21

Netopsiyon nedenmi ayakta :) Lamerler buralardan acıkları öqreniyor adamlar buraya bişi yaparmı ?

MEYVE VEREN AGAC TASLANMAZ ASLANIM .. bu cumlem kupe olsun kulaklarına :)

Hadi Ben hacklendim sizler hacklenmeyin Herkeze nukeli mutlu gunler ..
Başa dön
SERDARKOLO

MesajTarih: 2006-07-13, 15:57:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer bu ağacı taşlarlarsa Ahirette İki elim yakalarında olur bilsinler,
Tabi birde dünyada karşıma çıkarlarsa
"Bana Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" bundan yola çıkarım ben köledeğil ama vefa borcu
kimse buradan öğrendiklerini inkar edemez
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
TG

MesajTarih: 2006-07-13, 15:58:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

windowsxp :
serserialper21

Netopsiyon nedenmi ayakta :) Lamerler buralardan acıkları öqreniyor adamlar buraya bişi yaparmı ?

MEYVE VEREN AGAC TASLANMAZ ASLANIM .. bu cumlem kupe olsun kulaklarına :)

Hadi Ben hacklendim sizler hacklenmeyin Herkeze nukeli mutlu gunler ..

Kardeş ona bakarsan aktifnuke de öyleydi ama hacklendi. Bunun bir garantisi yok. Güvenliği elden bırakmamak gerekir. Wink
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Güvenlik Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız