Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 780
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16472 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25523 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9349 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6564 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20983 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13217 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3814 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4813 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28120 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(12007 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70604 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7391 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7930 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6483 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13823 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6787 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4937 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28855 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7147 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6730 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11520 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11472 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5268 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4944 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7648 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15180 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8438 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17436 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9084 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6171 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5315 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7236 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4913 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17989 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23555 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22547 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5659 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5630 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25872 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15118 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10520 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9784 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7475 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5105 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(11047 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4397 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10327 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7470 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9062 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8879 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-10-22, 03:48:30    Mesaj konusu: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.dersimliyiz.biz
www.cewlik.net
http://www.subatyildizi.net/
http://www.marikon.net/
http://www.pckurd.net/

işte destek verdiğimiz pkk yanlısı sitelerden bazıları
Bu kalleş vatan hainlerini tespit edip siteden uzaklaştırmak ve hiç bir YARDIM destek vermemek gerek ama nasıl?
herkes profiline web sitesinimi yazmalı
destek isteyen herkes destek istediği siteyimi belirtmeli
Veya farklı fikirlermi
hatırlıyorum 1 yıldan fazla oldu şerefsizin biri ısrarla hazırladıgı sarı kırmızı yeşil sitesini göstermek için dosya paylaşıp sitesine link vermişti agzının payını aldıktan sonra netopsiyondan banlanmıştı
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 16:51:23    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-10-22, 15:48:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dersimliyiz,sanırım burada üyeydi.pkk yanlısı terör yanlısı kişiler netopsiyondan uzak dursun.

birde coşkun abi burada hainliklerine dair bağlantı verebilirsen çok iyi olur.
ha gerek kalmadı abi dersimliyizde göremedim ama cewlik ...
benim bu tür kişilerle ilgili düşüncem sadece şu "bu kişiler ilk okula (orta okul dahil değil) gitmemiştir.ırk larından dolayı ve varolmayan eğitimlerinden dolayı beyinleri sulanmış(karışmış) ve bu tür amaçlara hizmet etmişler...yani pkk yanlısı bir kişiyle en son görüşmüştüm msnden sorduğumda nerede oturuyorsun ili vermeyeyim doğu kısmındaydı ve tek okul varmış :) yani eğitim bi kere çok düşük ve bu kişiler onlardan sadece bir gıdım akıllı kişiler tarafından kandırılıyor."
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
bybedircan

MesajTarih: 2007-10-22, 16:10:52    Mesaj konusu: Re: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

ben şahsen sana katılıyorum dostum,
kardeşim, böyle bir konu açtığın için teşekürler..

www.unseli.net
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
mamiki

MesajTarih: 2007-10-22, 16:13:00    Mesaj konusu: Re: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

okuma yazma oranı en yüksek il dersimdir yani tunceli yani bir doğu ilinde Wink Ondan dolayi egitimi düşük diyemezsin doğunun imkanlarıyla batının imkanlari bir değil! bunu göz ardi etmemek gerek
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-10-22, 17:31:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

verdiğim sayfaları incelerseniz hepsinde pkk yanlısı yazılar oldugunu görebilirsiniz ben şahsen inceledim ve bu adreslerin hacklendigini iyazan eden bi siteden aldım içlerinden php nuke kullananları yazdım evet dersimliyiz buranın üyesi onu hatırlıyorum diğerleride buranın üyesidir ama tanımıyoruz
dersimlilerin eğitimi oldukca iyidir bunuda biliyorum ama hepsi eğitimli anlamına gelmiyor ve eğitim alıpta kafası calışmayanda cok sayıda insan var

Ben şunu merak ediyorum bunların istedikleri türkiyeyi bölmek kürdistan diye bi ülke kurmakfarzadelimki doguyu size verdik kürdistanı kurdunuz Türkiye bütün bağlarını keser ticari hiç bir katkısı olmaz
telefon kesilir elektirik kesilir üretim biter üretilen satılamaz parasal kalkınma olmaz sanyileşme biter cünkü üretemez ürettiklerini satamaz bunlar gibi bir sürü örnek yani öyle bişeyo lsa bunların hepsi aclıktan geberir bunu anlamıyacak kadar kafaları calışmıyor silah destedği veren abd nin kürdistan kuruldugunda yiyecek desteğide verecegini sanıyorlar kimse yüzlerine bakmaz aclıktan geberirler hepsi şuan yaşıyorlarsa Türkiye cumhuriyetine bağlı oldukları içindir
Başa dön
ArzaL

MesajTarih: 2007-10-22, 19:44:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

www.cewlik.net şikayet ettim yakında bakarlar icabına
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 20:05:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benimde sitem var burdanda bir cok sey aldim ama pkk yanlisi diye suclamayin bizde dersimliyiz ama okuma konusuna gelince sizden yüz binlerce üstünüz dersime uzatacagin el kirilip sana geri döner munzurlu
Başa dön
ArzaL

MesajTarih: 2007-10-22, 20:10:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim senin sitene yada dersimlilere birşey dedigimiz yokki
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 16:51:23    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 20:15:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen yapa bilirsen sitelere karis bende sizden yüz tane site alirim haberin olsun buyur hordi meydan kim kime güm güme
Başa dön
ArzaL

MesajTarih: 2007-10-22, 20:27:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben öyle birşey demedim içerigi bölücü yanlısı oldugunu düşündüm ilgili makamlara bildirdim hepsi bu
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-10-22, 20:32:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

taylandersim :
benimde sitem var burdanda bir cok sey aldim ama pkk yanlisi diye suclamayin bizde dersimliyiz ama okuma konusuna gelince sizden yüz binlerce üstünüz dersime uzatacagin el kirilip sana geri döner munzurlu

Üstünlüğüne hiç şüphe yok konuyu başka yerlere çekişinden belli

bunuda ben demişim anlayışın olsa idi hiç bu konuya ters bi şekilde bulaşmazdın
Alıntı:
dersimlilerin eğitimi oldukca iyidir bunuda biliyorum ama hepsi eğitimli anlamına gelmiyor ve eğitim alıpta kafası calışmayanda cok sayıda insan var
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 20:38:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

senden bin kat üstün olduklari kesin sen burda dersimlilerede laf söylemeye calistin bende okudum böyle bir cvp yazdim tskler
Başa dön
subat

MesajTarih: 2007-10-22, 20:44:23    Mesaj konusu: Re: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :

subatyildizi yayin cizgisi ve ideolojisi bakimindan hiçbir zaman pkk yanlisi olmamistir olamazda subatyildizi sinifsiz somurusuz tam bagimsiz bir ülke ve somurusuz bir dunya ideallerini tasiyan bir cizgiyle yayin akisina devam etmiştir bu güne kadar
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-10-22, 20:50:08    Mesaj konusu: Re: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

subat :
mavisce :

subatyildizi yayin cizgisi ve ideolojisi bakimindan hiçbir zaman pkk yanlisi olmamistir olamazda subatyildizi sinifsiz somurusuz tam bagimsiz bir ülke ve somurusuz bir dunya ideallerini tasiyan bir cizgiyle yayin akisina devam etmiştir bu güne kadar

Belli oluyor Açıkca orttada zaten Wink

Alıntı:
senden bin kat üstün olduklari kesin sen burda dersimlilerede laf söylemeye calistin bende okudum böyle bir cvp yazdim tskler

Banamı dedin bilmiyorum ama eger bana dediysen hangi kelimemde dersimlilere laf söylemeye calışmışım göster bana
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 20:57:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

peki bu sitelir yikmakla elinize ne gececek saniyorsunuz biraz deli kanli sözünüzün arkasinda durun yikin bizde görek sende zaten dersimlilere laf söyliyecek yürek olmaz yürek olursa o yüregi kökten kopaririz
Başa dön
subat

MesajTarih: 2007-10-22, 20:58:17    Mesaj konusu: Re: İşte Destek verdiğimiz PKK yanlısı siteler Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="mavisce"][quote="subat"]
mavisce :
Belli oluyor Açıkca orttada zaten Wink

her sistem karsitini pkk li görüyorsunuz ya yazık size be siz gidin önce okumayi yazmayi ögrenin
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-10-22, 21:01:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

taylandersim :
peki bu sitelir yikmakla elinize ne gececek saniyorsunuz biraz deli kanli sözünüzün arkasinda durun yikin bizde görek sende zaten dersimlilere laf söyliyecek yürek olmaz yürek olursa o yüregi kökten kopaririz

sen git kumda oyna yürekliliğiniz kimliğiniz meydana cıkmasın diye yeni üyelik acıp yorum yapmayla belli oluyor asıl üyeliklerinizi gizli tutmak için yeni üyelik alıyorsunuz gercek üye adınla yorum yapsana ne konuşdugunu biliyorsun nede okudugunu anlıyorsun
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 21:07:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ulan serefsizler sen bu php nuke yi yapansin kalkip bende php nukeyi tr ye cevirirsem sende it gibi bakarsin milletin arkasinda n
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-10-22, 21:09:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne diyeyim ki erkekseniz siz bilgilerinizi yayınlayın üyeliklerinizi söyleyin.
ayrıca bu kadar sisteme karşıysanız bir propaganda yapın delikanlılık yapın ama siz sadece böyle saçma,komik,olmamış,olamayacak fikirlerinizi en fazla FORUMlarda dile getirebilirsiniz ki bu kadarlık ADAMlarsınız.

zaten tahminimce internettede devletimiz pkk yanlısı sitelere gerekeni yapacak gibi.
benim en kısa içimden gelen tek söz sizler birer "HAİN"siniz.
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 21:12:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akilli ol ulan cakal sercan gel olum dersimdeyiz bekliyeyim yada sen adres ver bana tlf nunu ver bana ben seni bulurum cakal yavrusu
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2007-10-22, 21:16:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

istanbul bayrampaşa yıldırım mahallesi geldiğinde forumdan özel mesaj atarsın :)
Başa dön
taylandersim

MesajTarih: 2007-10-22, 21:20:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eyvallah senin acik adresini alacam
Başa dön
Eray_

MesajTarih: 2007-10-22, 21:41:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz PKK konusunda Kürt arkadaşların rencide olmamaları için elimizden geleni yaparken sizin aklınız nerelerde geziyor.. Sizin savunduğunuz Kürt meselesi mi PKK meselesi mi.. Eğer PKK ise ne dersim ne de bu ülke topraklarının herhangi bir köşesi sizi kurtaramaz....Kuldan bulmazsanız bile Allah'ınızdan bulursunuz... Yok Kürtsende ondan zoruna gidiyorsa sana at gözlüklerini çıkartıp olaya doğru açıdan bakmanı tavsiye ederim..
Hainler mutlaka hak ettiklerini bulacaktır.Bu hakkı Kul Vermezse Allah verir.. Kaçış yok...Topunuz mehmetciğin bir saç teli bile etmezsiniz PKK yanlısı sitelere gelince bilgim yerinde olsa 1 tane bile bırakmam.PKK yanlısı siteler öncelikle www.ibneyiz.biz isimli siteye baksınlar. Orada pkk yanlısı sitelerin yayınlayacağı bol bol döküman var.. Very Happy

En son Eray_ tarafından 2007-10-22, 21:47:22 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-10-22, 21:44:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne oluyor yaw adres felan konuyu buyutmeyın tartısma yaratmayın
Başa dön
volkoo

MesajTarih: 2007-10-22, 22:01:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

taylandersim :
akilli ol ulan cakal sercan gel olum dersimdeyiz bekliyeyim yada sen adres ver bana tlf nunu ver bana ben seni bulurum cakal yavrusu

Biraz düzgün konuşursan herkes memnun olacak hemşerim,bende tunceliliyim.İşin özü dersimliyiz.biz isimli web sitesi hata yapıyor.O site tamamen alevilik ve tunceli üzerine açılmış bir site ama gelin görün ki kendini bilmeyen bazı densizler pkk adına slogan atıp yazılar yazabiliyor ve bu yazılarıda yöneticiler takip etmiyor. ( ya da ediyorlar ama silmiyorlar ) Zaten tunceli denincede eminim ki bir çok insan bizleri terorist,pkk'lı olarak ilan edebiliyor.Dersimliyiz.biz yöneticileri bu hatasını görmeli ve düzeltmeli.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız