Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 572
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25084 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16253 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36508 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20657 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13848 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17559 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10534 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6193 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6480 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(22975 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(10957 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6587 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8187 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5645 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14214 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7228 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9331 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10360 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13025 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69084 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37363 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11266 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10477 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5370 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72290 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29169 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(10993 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12230 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5917 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8485 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84199 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10186 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9948 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4307 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10165 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13339 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6316 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26075 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(16929 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8640 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6570 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10562 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6218 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7088 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8878 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5452 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53445 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9919 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6288 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10352 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın 1Sn
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın 1Sn

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hmdnl

MesajTarih: 2009-09-03, 00:34:29    Mesaj konusu: Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın 1Sn Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar Arkadaşlar

Kendimden Biraz Bahsetmek İstiyorum.
25 Yaşındayım Üniversiteye Tekrar Başlıyorum Grafik Tasarım Bölümüne Bu Sene Hayırlısıyla.
Arkaşlar Ben Bu Webmasterlık İşine Geçmiş Dönemde Bir El Attım
Sadece Merak Etmiştim Nasıl İşliyordu Sistem, Html ve Css De Bir Süre Uğraştım.
Kodlama Kısmı İlgimi Çekiyordu. Bir Çok Edit Yapıyordum Html ile Bulduğum Herşeyi Kendime Göre Editliyordum Sadece Yapabilecekmiyim Diye Görmek İçin.
Şimdi Sıra Phpde
PhpNukeyi Ben Öğrenmek istemiyorum Aslında.
-Php Nasıl Kodlanırı ?
Öğrenmek İstediğim Konu Bu!
Kendimce Bunu En İyi Öğrenmenin Yolu PhpNukede Uygulayarak Olması.

Buraya Kadar Okuyupta Düşünenler Vardır. Bizene Bundan Diye?
Sizlerle İşim Yok Zaten (Özür Dilemek Biraz Göreceli Bi Durum; Özür Bekleyenler İçin)

Üstatlardan Ricam Php Kodlama Bilgisi Olan, PhpNukede Portal Üstündeki Bir Bölümün Kodlarının Nerde Olduğunu Söliycek. Bir Çalışma Arkadaşına İhtiyacım Var. Online Ve Müsayit Olduğu Zamanlarda Cevap Verebilecek. Geveze Değilimdir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 00:04:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2009-09-03, 00:45:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Very Happy hoşuma gitti tamam ben yardımcı olurum msnim ugurekinci@hotmail.de fakat tam çıkarken yazdın ekle yarın görüşeilm...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
osdem66

MesajTarih: 2009-09-03, 01:53:29    Mesaj konusu: Re: Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın Alıntıyla Cevap Gönder

hmdnl :
Selamlar Arkadaşlar

Sizlerle İşim Yok Zaten (Özür Dilemek Biraz Göreceli Bi Durum; Özür Bekleyenler İçin)

Yazının ilk paragrafinda ve son paragrafında yazdıklarına sözüm yok eyvallah derdini anlatmak için güzel yazmışsın.. ancaakkk su yukardaki mesaj pek hoş degil be kardeş..

Varsayımlar üzerine bir bölüm olmuş burası birilerinin öyle düşündüğünü var sayıyorsun ve bu varsayım üzerine kendi kendine sizlerle işim yok diyorsun, bu sözün sonunda da gene varsayımla bu tür düşünenlerin senden özür bekledigini varsayıyorsun ve bunda cevab veriyorsun..bunun adına Türkçe de önyargı deniyor... merak etme burada öyle absürt istekler mesajlar konular aciliyorki kimsede sizin sandiginiz gibi düşünmüyor..
Ama bir söz var herkes karsısındakini kendisi gibi zannederek ve düşündügünü sanarak hareket eder ve insanlara öyle bakarmış.....Selametle...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
hmdnl

MesajTarih: 2009-09-03, 02:15:13    Mesaj konusu: Re: Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın Alıntıyla Cevap Gönder

osdem66 :

Ama bir söz var herkes karsısındakini kendisi gibi zannederek ve düşündügünü sanarak hareket eder ve insanlara öyle bakarmış.....Selametle...

Ne Güzel Bir Söz.

Sayın osdem66
Hayatta En Korktuğum Şey Yanlış Anlaşılmaktır.
Forumunuza da Yeni Katılıyorum Ve Kalıcı Olmak Niyetindeyim. Açıklamada Buluniyim Size
Forumlarda Uzun Zamandır Gezinirim. Çok Lakayit İnsanlar Var Bu Forumda Yok Diyebilirmiyiz ?
Bu Düşünceye Paralel Olarak, Dürüst bir Şekilde Kendimi İfade Etmeye Çalıştım.
Amacım Gerçek YARDIMı Almaktı.
ugurekinci Arkadaşımla Görüştük Biraz Kendimi İfade Ettim Kendisine İlgisine Burdan da Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Orda Asıl Anlatmak İstediğim Kendinden Başkasını Düşünmeyen Bilgisini Paylaşmayı Sevmeyen ÖNYARGILI Arkadaşlara Onlar Yazıma ÖnYargılı Bakarken Bile Gerekli Açıklamayı Yapmaktı. Özürdilememem de Bu Nedenledir.

Yazının Ana Fikri Önyargı ile bakmadan Acemi Birisine YARDIM Edicek Birisini Bulmaktı.
Siz Farklı Anlamışsınız Sanırım O Anki Ruh Halinizle Alakalı Bir Cevap Vermişsiniz.
Tekrardan Yazımı Yardıma ve Bilgiye Muhtaç Bir Arkadaşın Yazısı Olarak Okumanızı Ve Tekrardan İsterseniz Yorum Yapmanızı Rica Edicem Sizden.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ugurekinci

MesajTarih: 2009-09-03, 02:22:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abi art niyeti yok yanlış anlamışınız bana anlattı herşeyi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Bankocu
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-09-03, 09:17:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hmdnl,

hazır yolun başındayken sizi SVN sistemine alalım.

SVN bir kodun üzerinde birden fazla kişinin ortaklaşa çalışmasını sağlayan bir sistemdir.

Bizim kodlarımızı şuradaki başlığı takip ederek indirebilir, sisteme katılabilirsiniz.

http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=266075#266075

Takıldığınız yerde YARDIM ederiz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
garapapag

MesajTarih: 2009-09-03, 09:32:09    Mesaj konusu: Re: Php Öğrenmek İstiyorum.Php Üstadıyım Diyorsan Bakarmısın Alıntıyla Cevap Gönder

hmdnl :
Selamlar Arkadaşlar

Kendimden Biraz Bahsetmek İstiyorum.
25 Yaşındayım Üniversiteye Tekrar Başlıyorum Grafik Tasarım Bölümüne Bu Sene Hayırlısıyla.
Arkaşlar Ben Bu Webmasterlık İşine Geçmiş Dönemde Bir El Attım
Sadece Merak Etmiştim Nasıl İşliyordu Sistem, Html ve Css De Bir Süre Uğraştım.
Kodlama Kısmı İlgimi Çekiyordu. Bir Çok Edit Yapıyordum Html ile Bulduğum Herşeyi Kendime Göre Editliyordum Sadece Yapabilecekmiyim Diye Görmek İçin.
Şimdi Sıra Phpde
PhpNukeyi Ben Öğrenmek istemiyorum Aslında.
-Php Nasıl Kodlanırı ?
Öğrenmek İstediğim Konu Bu!
Kendimce Bunu En İyi Öğrenmenin Yolu PhpNukede Uygulayarak Olması.

Üstatlardan Ricam Php Kodlama Bilgisi Olan, PhpNukede Portal Üstündeki Bir Bölümün Kodlarının Nerde Olduğunu Söliycek. Bir Çalışma Arkadaşına İhtiyacım Var. Online Ve Müsayit Olduğu Zamanlarda Cevap Verebilecek. Geveze Değilimdir.

Baştan iyi sonradan cıvıtmışsın kardeşim.işime gelene hay hay ;işime gelmeyene bay bay misali birşey olmuş senin sohbetin.Yanlış anlaşılmamak için düz yazmak lazım.Burada en acemi benim yinede arkadaşların yazılarına iştirak ediyorum.Neyse ...Selametle
Başa dön
osdem66

MesajTarih: 2009-09-03, 09:36:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşim hdmnl..

Derdinizi anlatmanıza ve anlatım şeklinize bir şey demiyorum gayet şık..
Ancak bir şeyleri var sayarak düşünmek ve onu dile getirmek kırıcı olabilir.. ne olursa olsun gercekten öyle de olsa şahsen bana göre yanlış bir davranıs bu insanları potansiyel olarak görmek ve yoksa da var etmek olur daha yapıcı olmak bu tür düşünenleri kazanmaya calışmak gerekmez mi..yaptıgın acıklamanında yanlış anlaşılmaya sebeb olmamak için oldugunu sanıyorum ama bu konuda kullandıgın dil biraz sivri ve itici olmuş hani ...... aklına karpuz kabugu getirmek gibi:)))))) sevgiyle....

Uğur cuğum eyvallah:)))
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 00:04:18    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
hmdnl

MesajTarih: 2009-09-03, 12:20:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

osdem66 :
bu insanları potansiyel olarak görmek ve yoksa da var etmek olur daha yapıcı olmak bu tür düşünenleri kazanmaya calışmak gerekmez mi..

Sayın osdem66
Şu Sözünüzle Gerçekten Saygımı Kazandınız.
Şimdi Sizin Ne Demek istediğinizi Tamamen Anladım.
Bütün Netopsiyon Aielesinden Özürdiliyorum.
YARDIM İsterken Varsayımla Yaklaşıp Bencil Davrandığım İçin.

Sayın Bankocu
İlgili Linki İnceledim Katılımda Bulunucam. Biraz daha Araştırma Yapıp Bilgi Sahibi Olmak İsterim
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-09-03, 13:48:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yıllar önce forumlarda ilk yazdığımda bende edebi konuşmaya çalışırdım. Ama yıllar benden çok şy götürmüş artık bırakın grameri kelimeleri bile yanlış yazıyorum Very Happy

hmdnl

çok güzel yazı yazmışsın okumakda güzeldi ama senin atladığın bir konu var kimse msnde özel kurs vermez.... ben veremem en azından Very Happy

eğer ustad diye tabir ettiğiniz kişiler msnde YARDIM ve destek verse netopsiyon gibi forumların ne anlamı ve özelliği olurdu?

Biz msnde her sorulan soruya cevap vermeye kalkarsak msn listemde 300 kişi var. Her birine 5 dakika bile ayırsam 1500 dakika yapar.. buda 25 saat demektir. Gördüğün gibi gün bile yetmez. Bizlerinde işlerimiz olduğunu bunun yanında bir de özel hayatımızı eklerseniz bu isteğinizin neredeyse imkansız olduğunu belirtmek isterim...

ancak forumda işler öyle yürümez.

Sizler takıldığınız yeri yazarsınız bizde forumları takip ederek sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız.

Svn sistemi için konuşayım biraz. Bu proje alper abi öndeliğinde benim en büyük düşümdür. Bu svn bizim için değil. Sizlerin kod yazma konusunda gelişmesi içindir

php-html-css aklınıza gelen hemen her konuda gelişmeniz içindir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Vayaz

MesajTarih: 2009-09-03, 14:18:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba ;

Biri üye oluyor ve YARDIM istiyor , biri YARDIM etmeyi sewiyor ve YARDIM etmek için vip msn messenger adresini paylaşıyor. Bu belkide güzel projelerin vs. başlıngıcı olacak.

Buraya kadar anladım ... Ve aklıma yazdım ... Gerisini konu sapması VARSAYIYORUM ve polomik olarak algılıyorum ....

Sonuç : Forum kirliliği !

Not: Şahsi kanaatimdir. Eleştiriye açıktır.

Not2: hmdnl kardeş umarım istediğin bilgileri öğrenirsin bu yönde başarılar diliyorum. Ayrıca doğru bir site seçimi yapmıssın.
Burdaki herkes ortak bir amaç altında birleşmiş durumda PHPNUKE : )
Amacın bir olduğu yerde yardımlaşma ve paylaşım herzaman vardır!

Saygılarımla...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
hmdnl

MesajTarih: 2009-09-03, 15:23:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
yıllar önce forumlarda ilk yazdığımda bende edebi konuşmaya çalışırdım.

Sayın polibo06
Benim Netopsiyon Forumlarında İlk Yazılarım Bunlar Bundan Ötürü Özen Gösteriyorum.
Forumda Kalıcı Olmak Niyetindeyim. Uzun Zamandır Burda Takılan Bir Çok Arkadaşın Yazılarını Bir Çok Konuyu Okudum. Böle Bir Başlıkla Kendimi Tanıtmak İstedim. Hemde Tanışmak.

Bu Konu İlk Adım Olduğu için Grameri Düzgün Kullanma Çabasındayım.
Diğer Konularda Bende Gramerin Üstünde Bu Konudaki Kadar Durucağımı ve Dikkat Ediceğimi Sanmıyorum.

Vayaz :

Burdaki herkes ortak bir amaç altında birleşmiş durumda PHPNUKE : )
Amacın bir olduğu yerde yardımlaşma ve paylaşım herzaman vardır!

Bunun Farkındayım ve Onun için Netopsiyonu Seçtim.
Sağolsun Uğur Arkadaşımızda YARDIM Edebileceğini Söledi.
Sadece Msn Üstünde Bir Çalışma Arkadaşına İhtiyacım Vardı.
Netopsiyondan Zaten Bilgileri Alabildiğim Kadar Alıyorum.
Emeği Geçen Herkesten Allah CC Binlerce Kez Razı Olsun

Konu Biraz Seninde Sölediğin Gibi Saptı Ama Olsun :)
Tanışıyoruz
Başa dön
ibrahim_pasa

MesajTarih: 2009-09-03, 19:17:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi güzel kardeşim öğrenmek istemen en başta çok güzel.Ama bana sorarsan msn üstünden veya özel bişey istemek veya ben sana öğretirim demek tamamen gönüllülük işidir.Şunu demek istiyorum bu gönüllü yaklaşım ilerde sıkıntı yaratabilir.Ben kendi adıma konuşuyorum çok basit şeyleri soran arkadaşlara bazen cevap vermeye üşeniyorum.Bu da çok bildiğini zannetmenin verdiği bir rehavet.Yani demek istediğim başına bu tür şeyler gelebilir.En iyi yapacağın şey kendin öğrenmen kendin karıştırman.İnan kendi öğrendiğin MSN de sana yapılan yardımdan daha kalıcıdır.Biraz ingilizce biraz kod bilgisi bu işin devamını getirecektir.Allah kolaylıklar versin sana kardeşim.

En son ibrahim_pasa tarafından 2009-09-03, 19:48:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2009-09-03, 19:23:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

en güzel siteyi seçmissin php nuke konusunda YARDIM ben bu sitenin çok eskileridne sayılırım bir ara bıraktım simdi tekrardan php nuke kurdum neden sevigim için :-) sende inş en güzel ve en iyi şekilde php nuke yi öğrenisin ve paylaşımlarda bulunursun..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mersoy

MesajTarih: 2009-09-03, 21:30:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gerçekten öğrenmek istiyorsan iyi bir önerim var

http://www.turkekip.net/
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız