Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 116
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25272 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16377 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36698 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20759 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13933 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17681 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10593 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6242 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6517 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23118 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11025 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6622 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8237 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5677 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14306 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7269 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9389 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10436 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13098 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69579 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37565 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11337 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10533 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5401 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72895 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29391 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11075 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12329 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5947 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8543 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84896 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10247 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10003 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4331 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10227 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13426 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6358 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26249 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17036 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8682 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6609 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10645 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6254 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7124 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8929 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5477 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53819 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9982 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10438 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın..
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın..
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
berk55

MesajTarih: 2005-03-25, 22:24:00    Mesaj konusu: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bir block yaptım. Bağrağımızın caddelerde ve sokaklarda dalgalandığı gibi sanal alemde de dalgalanıp, özgürlüğümüzü ve birliğimizi göstermesi için bu bloğu sitenize koymanızı rica ediyorum.
download : www.phpkolik.com/dosyaismi342.html
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:56:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
kanake

MesajTarih: 2005-03-26, 01:18:07    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

abi senin kendi sitende bile türk bayragi yerine amerikan bayragi dalgalaniyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
berk55

MesajTarih: 2005-03-26, 01:32:23    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

ne diyorsun sen yaaa???????
Başa dön
secretsaver

MesajTarih: 2005-03-26, 03:19:26    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

berk55 :
Arkadaşlar bir block yaptım. Bağrağımızın caddelerde ve sokaklarda dalgalandığı gibi sanal alemde de dalgalanıp, özgürlüğümüzü ve birliğimizi göstermesi için bu bloğu sitenize koymanızı rica ediyorum.
download : www.phpkolik.com/dosyaismi342.html

bu yaptığını söylediğin bloğu sitene ekleyip aktive etmiş olmanı ve herkesten önce bayrağımızın bu blok içinde sana ait olan sanal alemde dalgalandığını görmek isterdim. böylece sitene gelen misafirler de ne yapmış olduğunu görebilirlerdi. kişisel olarak ben bu konuda umduğumu bulamadım.
Böyle bir blok yapıyor ve bunu ilan ediyorsan, bu blok öncelikle kendi sitende ve sitenin en üstünde yer almalı.
bu mesajı yazdıktan sonra, bu bloğu merak edip siteni ziyaret edenlere önce üye ol sonra bloğu indir ve sitene kur ne olduğunu orada gör demek doğru değil.

diğer taraftan; kanake haklı. misafirin ya da üyenin, Türkçe ya da ingilizce hangi dil seçeneğini kullanırsa kullansın, içeriği tamamen Türkçe olan bir sitede site lisanı seçimi için eklenmiş olan küçücük bir Türk Bayrağı'na karşılık, biri küçük, biri büyük olmak üzere iki tane ABD bayrağı var. bu konuyu gözden geçirmelisin.

katılırsın ya da katılmazsın.
bunlar da benim fikrim.
Başa dön
LuNaTiC

MesajTarih: 2005-03-26, 07:31:23    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

phpkolik berk55 in mi? Arkadaş sadece dosyayı indirmemiz için link vermiş.

Demagoji yapmakta üstünüze yok!! Uzun zamandır o sitede olan bir reklamdan bahsediyorsunuz Amerikan bayrağı var diye.. Alt tarafı bir reklam ve o site bundan gelir elde ediyor.. Adam parasını almış koymuş reklamı işte gereksiz yere ortalığı bulandırmaya da lüzum yok
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Lowflyer

MesajTarih: 2005-03-26, 08:41:28    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Olay biraz yanlış anlaşılmış.
PhpKolik sitesinin bu konuyla bir ilgisi yoktur.
Sadece berk55 isimli üyemiz kendi yaptığı bloğu bu siteye göndermiş, ilgili materyal burada dosyalar kısmına eklenmiş ve üyelere sunulmuştur.

Sizden ricam bu konuyu uzatmamanız!
Başa dön
Private

MesajTarih: 2005-03-26, 16:42:41    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle phpkolik.com admini olarak cevap vereyim bu konuya.
berk55 arkadaşımız bir blok yapıp download'a öneri yapmış. Bende kabul ettim ve download bölümüne ekledim. Olay tamamen yanlış anlaşılmış.

berk55 sanki phpkolik sitesinin sahibi gibi açmış başlığı o yüzden yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş.
Başa dön
Private

MesajTarih: 2005-03-26, 17:24:42    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

LuNaTiC :
phpkolik berk55 in mi? Arkadaş sadece dosyayı indirmemiz için link vermiş.

Demagoji yapmakta üstünüze yok!! Uzun zamandır o sitede olan bir reklamdan bahsediyorsunuz Amerikan bayrağı var diye.. Alt tarafı bir reklam ve o site bundan gelir elde ediyor.. Adam parasını almış koymuş reklamı işte gereksiz yere ortalığı bulandırmaya da lüzum yok

Sana katılıyorum LuNaTiC. berk55 sadece sitenin bir üyesidir. Ayrıca o sol taraftaki reklamı koyduğumuz zaman bu olaylar yoktu piyasada.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-19, 23:56:45    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
maddog

MesajTarih: 2005-03-26, 17:47:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
abi senin kendi sitende bile türk bayragi yerine amerikan bayragi dalgalaniyor

Birilerinin Türk'lüğünü eleştirmek için sitesinde bulunan materyallere bakarsanız sadece bu sitede değil netteki Türkçe sitelerin pek çoğunda yanılgıya düşersiniz. Ki bu eleştiriyi yapma hakkını da kimse size vermemiştir. Biz senin sitendeki Alman bayrağı hakkında yorum yapıyor muyuz? Bu arada üstte üyelerinin yazdığı mesajda aynen şu yer alıyır: "Paskalya bayramınız kutlu olsun arkadaşlar. "
Buyrun kanıtı: http://www.aramavi.net/bizimnesil.JPG
Şimdi soruyorum: Paskalya kimin bayramıdır? Bizim üyelerimiz seninkiler gibi paskalya bayramı kutlamıyor, bunun yerine bir bayrak blocku hazırlıyor ve downloada sunuyor. Sense bunu eleştiriyorsun? Hangi hakla? Ve sitedeki bayrakla sahiplerinin kimliği arasında nasıl bir bağ kurabiliyorsun?

Alıntı:
bu yaptığını söylediğin bloğu sitene ekleyip aktive etmiş olmanı ve herkesten önce bayrağımızın bu blok içinde sana ait olan sanal alemde dalgalandığını görmek isterdim. böylece sitene gelen misafirler de ne yapmış olduğunu görebilirlerdi. kişisel olarak ben bu konuda umduğumu bulamadım.
Böyle bir blok yapıyor ve bunu ilan ediyorsan, bu blok öncelikle kendi sitende ve sitenin en üstünde yer almalı.
bu mesajı yazdıktan sonra, bu bloğu merak edip siteni ziyaret edenlere önce üye ol sonra bloğu indir ve sitene kur ne olduğunu orada gör demek doğru değil.

Biz bayrak konusundaki tutumumuzu kendi forumumuzda açıkladık. Olay ilk anki masum bayrağa sahip çıkma şekliyle kalsaydı bizim de sitemizde yer alırdı. Ama malesef bu olay çokça abartılıp beraber yaşadığımız bir toplumun tüm fertlerinin aşağılanmasına doğru gitmiştir. Aşağıdaki metin sitemizde yer alan açıklamadan alıntıdır:
Alıntı:
Bu tür bir olayın gelişmiş bir ülkede olması durumunda akabinde gelişecek olay şudur: Olay mahkemeye intikal eder, kanunen suçlu görülenler hapse atılır ve cezasını çeker. Ama bizim gibi az gelişmiş ülkelere özgü herşeyde olduğu gibi bu konuda da abartılı bir yaklaşım sergilemeyi anlamakta güçlük çekiyorum. Olay bir kere insanlık adına suçtur. Hiç bir ülkenin bayrağı hiç kimse tarafından yakılamaz, yakılmamalı... Ama olaya bir de şu açıdan bakın: Bir çok insanımız bir çok gösteride İsrail bayrağı yaktı. İşte orada da bu tepkiyi koyabiliyorsanız gerçek insansınız demektir. Ama o zaman işinize gelip susuyorsanız ama size zararı dokunan bir eylem olduğunda celalleniyorsanız bence önce insani değer yargılarınızı bir kontrol ediniz.

İnsanlık; dil, din, milliyet farkı olmaksızın bir bütündür ve biz de bu bütüne ait fertleriz. Elbetteki bir Türk olarak ben de bayrağımıza sahip çıkılmasından yanayım. Ama bunun abartılı bir milliyetçiliğe doğru taşınmasından da rahatsızlık duyuyorum.
Bugün nette bakıyorum ki herkes habire adres veriyor, hadi şuraya saldıralım hadi buraya saldıralım???? İnsanlık şunu bilmelidir ki hangi kaleye saldırırsa saldırsın ancak kendi insanlığının duvarını yıkabilir. Bakın Amerika kendi insanlığının duvarlarını yıkmış ve vahşiler gibi sağa sola saldırıyor.

Bayrak korumak farklı şeydir, sağa sola saldırmak farklı şeylerdir. Yıkıcı değil yapıcı olmaya gayret etmeniz dileğiyle... Enerjinizi o bayrağı korumaktan çok yüceltmeye harcayın bence. W"rez, İll*gal, p*rnografik içerikli siteler; sadece hizmet ve kaynak içerikli sitelerden binlerce kez fazla hit alıyorsa bu ülkede o bayrağı korumaya çalışan ellerle o adresleri tıklayan ellerin aynı olduğunu bilmekten tiksiniyorum...

Son olarak veda hutbesinden bir alıntıyla noktalıyorum:

"Arab'ın arap olmayana, Arap olmayanın da Arab'a hiç bir üstünlüğü yoktur."

Alıntı:
içeriği tamamen Türkçe olan bir sitede site lisanı seçimi için...

Tamamen iki dilli olması konusunda bir çalışma olmadığını nerden biliyorsun?
İnsanları eleştirmek için kendinize bir bakınız... Bir siteyi eleştirmek için de kendi sitenizi kontrol ediniz. Ve bu phpkolik.com'sa sözlerinize dikkat ediniz...

Saygılarımla
MaviDusler
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2005-03-26, 18:44:11    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

maddod şişirdin yine bizim database i :)

Umarım yanlış anlamalar ortadan kalkmıştır!
Başa dön
kanake

MesajTarih: 2005-03-27, 17:58:01    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

vayy maddog :) ben burda türklügü falan ele$tirmiyorum. ben kendim de türküm. benim sitedeki alman bayraginin bir anlami var. farkina vardiysan orada "lisan secin" yaziyor. sitenin icerigi iki dilde. almanca ve türkce. kalkipta oraya rus bayragi koyacak degildim herhalde :)))
güzel karde$im, bu arada sayende bir$ey daha ögrendim. benim site mozilla ile de güzel görünüyormu$. ben bozuk cikar sanmi$tim. bana arasira böyle sitenin resimleri gerekiyor. hangi programla cali$iyorsun?
Başa dön
tufann_

MesajTarih: 2005-03-29, 00:28:40    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

bayrak.gif
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-03-29, 11:20:38    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

kanake :
bana arasira böyle sitenin resimleri gerekiyor. hangi programla cali$iyorsun?

PrintScreen

genelde Prtscn yazar F12'nin yanındaki tuş :)

tufann_ :
bayrak.gif

Herkes bişeyler söylüyo
ama sen ne söylemek istedin anlamadım

neyse uzmayalım konuyu

Saygılar
Başa dön
Gonlunce

MesajTarih: 2005-04-02, 00:23:01    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

ya adam bı download sunmus amma olay olmus Very Happy neyse bayrak altta kı sıtede gayet guzel dalgalanıyo daha fazla laf kalabalıgına gerek varmı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
iron19

MesajTarih: 2005-04-12, 02:12:57    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bundan bir kac hafta once tam bir tarih veremiyecegim netopsiyon sitesinde cok guzel bir yazi demeci ile bayrak resmi gordum bayrak resmini kopyaladim kendi sitemede koymak amacli cunku cok guzel olmustu ve birde demec vardi orada site admininden ricam o demeci kendi sitemdede yayinlamak istiyorum eger izin verirse kendisi ?
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2005-04-12, 11:23:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

“Türk milleti, engin tarihinde iyi ve kötü günler görmüş, sayısız zaferler yanında ihanetler de yaşamıştır. Ancak hiçbir zaman kendi vatanında, kendi sözde vatandaşları tarafından yapılan böyle bir alçaklıkla karşılaşmamıştır. Savaş meydanında vuruştuğu bir düşmanın bayrağına dahi saygı gösteren bir ulusun, kendi bayrağının, kendi topraklarında, sözde kendi vatandaşları tarafından böyle bir muameleye maruz kalması, hiçbir şekilde izah edilemez ve mazur görülemez, bu haince bir davranıştır.

Hem bir ülkenin vatandaşı olmak, havasını teneffüs etmek, suyunu içmek, karnını doyurmak, hem de o ülkenin en kutsal ortak değeri olan bayrağına el kaldırmaya yeltenmek gaflet, dalalet ve hıyanetten başka bir şekilde tarif edilemez. Dost ve düşman herkes şunu çok iyi bilmelidir ki ne bu ülkenin bölünmez bütünlüğü ne de bu birlik ve bütünlüğün sembolü olan şanlı Türk bayrağı, asla sahipsiz değildir!"

Genelkurmay Başkanlığında yapılan bir açıklamadan alıntıdır.
Kaynak : http://www.zaman.com.tr/?hn=155595&bl=haberler
Başa dön
LLider

MesajTarih: 2005-06-08, 20:10:03    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

ßende phpkolik.com giriyorum bunda ne var bazılari akli sira utanmasa reklam yapiyor dicekte az. utangaçlik varmis yinede :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
alpertunga

MesajTarih: 2005-06-08, 22:25:34    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın bayrak sitede nasıl duruyor .www.kozankalesi.com.Hemde karşı karşıya .Bu biline biz tarih boyunca sahip olduğumuz Milli ve manevi değerlerden hiçbir zaman vazgeçmemiş ve bu değerlere saygı göstermeyen yada hakaret edenler en güzel cevabı almıştır.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kız kardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü

ışık ışık dalga dalga bayrağım

senin destanını okudum senin destanını yazacağım.....[/url]
Başa dön
cmfans

MesajTarih: 2005-06-08, 22:32:35    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Bi Konu Bu kadar dagılamaz
Neyse Download Yapan Yapsın Yapmayanda Otursun :)
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-06-13, 00:54:42    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Linkte bi sorun var sanırım bi bakarsanızsevinirim bende girmiyor
Başa dön
LLider

MesajTarih: 2005-06-13, 01:16:38    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

alpertunga :
Bakın bayrak sitede nasıl duruyor .www.kozankalesi.com.Hemde karşı karşıya .Bu biline biz tarih boyunca sahip olduğumuz Milli ve manevi değerlerden hiçbir zaman vazgeçmemiş ve bu değerlere saygı göstermeyen yada hakaret edenler en güzel cevabı almıştır.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü

Kız kardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü

ışık ışık dalga dalga bayrağım

senin destanını okudum senin destanını yazacağım.....[/url]

cok hos tebrikler
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-06-15, 14:34:23    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Bende ekledim siteme bakmak isterseniz www.klasikarabalar.otomasyonu.com güzel olmuş tebrikler ama link düzeltilmedi daha sanırım
Başa dön
BAFRALI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-04-18, 22:09:02    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş link ölmüş
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
seksenyedi

MesajTarih: 2006-04-18, 23:31:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

link saglam arkadaslar
Başa dön
yigitmert

MesajTarih: 2006-06-24, 09:07:28    Mesaj konusu: Re: Sanal alemde de Bayrağımız dalgalansın.. Alıntıyla Cevap Gönder

Bende de girmiyor.Anasayfaya yönLeniyor.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız