Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 956
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25123 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16292 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36606 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20716 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(13877 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17577 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10544 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6207 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6496 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23033 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(10974 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6595 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8205 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5658 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14235 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7238 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9340 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10380 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13036 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69276 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37401 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11278 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10487 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5376 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(72490 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29236 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11024 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12243 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5922 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8499 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(84377 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10217 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(9964 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4315 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10187 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13371 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6331 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26140 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(16957 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8659 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6580 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10588 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6225 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7099 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8884 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5455 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(53547 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(9938 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6297 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10368 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
livehell

MesajTarih: 2005-04-01, 15:22:34    Mesaj konusu: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar
Kısaca sorun şu,platinum Türkçe dil paketini kurudm fakat birkaç satır hariç hiçbiryer değişmedi.Sorun platinumdamı yoksa dil paketindemi,veya....?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-03, 13:46:31    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
aaksoy

MesajTarih: 2005-04-01, 15:59:25    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

dil paketini düzgün yükleyememişsinizdir
bunun tek nedeni budur bence!!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
LaNetLi_

MesajTarih: 2005-04-21, 18:50:51    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

daha Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe tam olarak turkçeye çevirmediler ben bunu araştırdım bu yuzden sendede programdada sorun yok biraz beklemen lazım tr çıkana kadar
Başa dön
Lord_FAtih

MesajTarih: 2005-05-09, 21:46:17    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

ayy ben de bi ara platinium kullanıyordum;çok büyük türkçe hataları war türkçe paketinde!
en barizi üye olurken 13 yaşından büyük müsün diye soruyo;büyüksen giremiyorsun siteye küçükler girebiliyo:DVery Happy
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-05-09, 22:33:37    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

o girebilme ayar1n1 admin panelinden yap1yorusn
ayr1yetten aktifnuke de mevcut dil dosys1 heryeri türkçe olarak indirebilirsiniz.Onu Yapt1ktan sonra admin girisi yapacaks1n dil block unu olu_turacaks1n admin olarak oradan turkishi seçeceksin sonra blocku kald1r bak türkçelesmismi gör
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
drscatris2004

MesajTarih: 2005-05-10, 02:21:59    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar eski tr dosyası editlendi hatalar kapatıldı..
www.lysinfotech.info dan çekebilirsiniz
Başa dön
DMRY

MesajTarih: 2005-05-12, 19:48:34    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

drscatris2004 :
arkadaşlar eski tr dosyası editlendi hatalar kapatıldı..
www.lysinfotech.info dan çekebilirsiniz

Güzel kardeşim sizin ve sizi gibilerin Allah bela................. Sen neyi çevirdin bea Kardeşim biz buna 1 ay ??? 1 AY verdik çevirelim diye, sizin gibi yüzünden hiç bir gelişmemekte memlekette. Ulen biz yapıyoruz adam yaptık diye sitesine sunuyor. Hala benim lisans dosyalarım içerisinde ve birebir kullanılıyor. Sen neyi çevirdin kardeşim. 2 dosya açtım ikisi de nokta ve virgülüne kadar aynı.
Bizimkinde
Kod:

/*LİSANS SATIRININ KALDIRILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR*********************/
$foot3="PHP-Nuke Platinum Türkçe Çevirisi <b><a href=\"....('PHP-Nuke Platinum Türkçe Dil Çevirisinde Görev Alanlar\\n\\nSinan Altındağ(Peykani) - www.eskisevda.com \\nSabri Karagönen(sk1993)\\nGürcan Ataman(hotkiss) - www.08borcka.com\\nHakan Demiray(DMRY) - www.aktifnuke.com\\nHasan Gün(HGun) - www.hasan.web.tr\\nUtku Tanrıvere(eXpert) - utkutanrivere.sitemynet.com\\nDeniz Diren(denizdiren) - www.dogatutkunlari.com\\nVolkan Metin(yolgecenhani) - www.yolgecenhani.com\\n\\n\\nProjede Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler.\\nAktifNuke.CoM Yönetimi');\" alt=\"Çeviride emeği geçenlerin listesi için tıklayın\">www.AktifNuke.CoM Ailesi</a></b>";

geçerken ne tesadüftürdki aynı satır,

Kod:
/*LİSANS SATIRININ KALDIRILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR*********************/
$foot3="PHP-Nuke Platinum Türkçe Çevirisi <b><a href=\"....('PHP-Nuke Platinum Türkçe Dil Çevirisinde Görev Alanlar\\n\\nDrscatris2004 & Sharkan \\n\\nLys InfoTech Yönetimi');\" alt=\"Çeviride emeği geçenlerin listesi için tıklayın\">www.lysinfotech.info</a></b>";

olarak sizde geçmete. lan ne çeviren listesi var sizde. Kardeşim gidip adam gibi çeviri yapsaydın bu dosya içerisindeki yukarıdaki satırı bulamazdın. Orijinal dosyalarda $foot3 diye birşey yoktur ve sadece aktifnuke üyelerinin çeviri dosyası içerisinde vardır. Sizin gibilere verdiğimiz emekler için acıyorum... Allah belanız......................................

Edit Dreamy: Kurallarımızı Hatırlatmak Zorundayım.
Foruma üye olan kullancılar hiçbir koşul altında T.C. yasalarini, anlasmalari, tüzükleri çigneyen, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı olan, bireyleri ve/veya toplumları küçük düşürücü ifadeler kullanan, politik ya da dini içeriği olan, genel ahlak kuralları ile bağdaşmayan mesaj yayınlayamazlar. Kuralının ihlali gerekçesi ile bu mesajın bazı bölümleri tarafımca silinmiştir.
Saygılarımla...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Ertugrul

MesajTarih: 2005-05-12, 20:24:35    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

Konuya GeLince

DMRY sinirlenmekte haklı.

en kalk bir ay boyunca tek kuruş talep etmeden
sırf sizler için çalışsın didinsin bu dosyayı hazırlasın

bi kaçtane kendini bilmez de alıp ben yaptım diye sağa sola dağıtsın.
yani DRMY'nin yerinde kim olsa çileden çıkar.

sırf bu we buna benzer olaylar yüzünden
kaç tane php uzmanının yaptığı çalışmaları dağıtmaktan wazgeçtiğine şahit oldum.

lütfen arkadaşlar !
..
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-03, 13:46:31    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
hotkiss08

MesajTarih: 2005-05-12, 21:02:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Helal bee... Valla hiç bir şey söylemiyorum helal olsun kardeş sana. Ne de güzel çevirmişsin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
peykani

MesajTarih: 2005-05-12, 21:26:57    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

bende çeviri grubundan biri olarak sadece ayıp demekle yetineceğim. madem ki bi hatasını düzelttin. ne diye yapanları silip kendini yazıyorsun. sonuna da kendi ismini ekle eğer bir katkın olduysa. gerçi ayıptan anlıyacak olsan o davranışı sergilemezdin. hırsızdan ne farkın kaldı?
Başa dön
cpu-m-m-x

MesajTarih: 2005-05-12, 22:21:44    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

Yazık diyecek birşey yok fakat bilki bizimle uğraşmakla büyük hata ettin.
Başa dön
DMRY

MesajTarih: 2005-05-12, 22:35:39    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

YAaa sayın kardeşim, sen hiç o dosya içindeki beni oku dosyasını okudun mu? baktın mı hiç çevirileri yapanlar kimlermiş , meslekleri neymiş? Ne kadar geniş bir grup tarafından emek harcandığını hiç gördün mü? Biz bunu çevirirken dışarıdan hazır dil dosyası bile bulsak lisans bilgilerini dahi silmedik. Başka dosyadan yararlanılsa bu kişilerin çevirilerinden faydalanıldı dedik. Emeğe saygı duyup izin isteyip durumu bildirseydiniz oturur görüşürdük ama siz çalmayı seçtiniz. Bu vakitten sonra diyeceğim tek şey geçmiş olsundur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
diyar

MesajTarih: 2005-05-13, 00:47:52    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

Dreamy :
Konuya GeLince

DMRY sinirlenmekte haklı.

en kalk bir ay boyunca tek kuruş talep etmeden
sırf sizler için çalışsın didinsin bu dosyayı hazırlasın

bi kaçtane kendini bilmez de alıp ben yaptım diye sağa sola dağıtsın.
yani DRMY'nin yerinde kim olsa çileden çıkar.

sırf bu we buna benzer olaylar yüzünden
kaç tane php uzmanının yaptığı çalışmaları dağıtmaktan wazgeçtiğine şahit oldum.

lütfen arkadaşlar !
..

Sana Katiliyorum Dreamy Ki Daha Cok Arkadamiz Bu isleri birakacak v e Bikrakiyorda, DRMY Kardesimde Ne Dese Yeridir Kissada Yiksada Sonuna Kadar Haklidir Ne Yazikki millet hic acimadan yapabiliyor Allah islah etsin bunlari baska bir sey demiyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
kutver

MesajTarih: 2005-05-13, 12:53:01    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

ya bu resmen hırsızlıktır ya.
Bildiğimiz hırsızlıktır, emeğe saygısıszlıktır, gurursuzluk ve YÜZSÜZLÜKTÜR, bu..
Başa dön
sk1993

MesajTarih: 2005-05-13, 17:20:35    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

Biz aktifnuke ekibi olarak bunun için sabah akşam uğraştık
Özellikle DMRY uyumadan uykusuz uykusuz bu proje için çalıştık
Siz ne hakla onları çalıyorsunuz
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-05-13, 17:44:09    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

saho :
ayr1yetten aktifnuke de mevcut dil dosys1 heryeri türkçe olarak indirebilirsiniz.Onu Yapt1ktan sonra admin girisi yapacaks1n dil block unu olu_turacaks1n admin olarak oradan turkishi seçeceksin sonra blocku kald1r bak türkçelesmismi gör

Dünya böyle 3 katçilik görmedi ben bunu yaziyorum ve adam 5 dakika sonra hemen altina beles bir hostta çalinti dosyayi aynen yayinliyor
bunu yapan varya ne deyim bilmiyomki diittttt diyorum basaka bir seye gerek yok

diitt yazan yere birsey yazmistim ama forum kurallarini astigimi düsünerek sildim
Başa dön
atlantis

MesajTarih: 2005-05-19, 11:18:59    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar emeginize saygimiz sonsuz. saygisizlari bi kenara birakalimda su dil dosyasini puan toplamadan nerden bulabiliriz?
Başa dön
Ertugrul

MesajTarih: 2005-05-19, 12:02:38    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

atlantis :
arkadaslar emeginize saygimiz sonsuz. saygisizlari bi kenara birakalimda su dil dosyasini puan toplamadan nerden bulabiliriz?

nasıL yani puan ?

anLamadım ben
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2005-05-21, 12:39:28    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

hehehe
ına çözüm geldi ilk üye olduğunda 100 puan dan başlıyorsun ve 3 dosya eçekebiliyorsun orjinal adresinde bulabilirsin
Başa dön
miguell

MesajTarih: 2005-06-02, 16:52:30    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

DMRY arkadas adamlar zaten hirsiz hirsizligi yapan kisinin onuru gururu olmazki sen yine yoluna devam et seni takdir edenler emeyine saygi gosterenler elbetteki azinlikta deyiller ancak "Hirsiz" die tabir ettimiyiz kisilerin duzeyine inmemen seni kucultmez bilakis buyutur zaten "hirsiz" damgasini yemis kisinin kisiliyide kalmamistirki. Kendisine saygisi olmayan kisinin ne emeye nede karsisindaki kisiye saygisi olur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
drscatris2004

MesajTarih: 2005-06-08, 22:31:40    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

arkadalar siz benim dosyamı alıp düzenlemeyi hırsızlık olarak görmüyosunuz bir de bunu editleyip başkaları değiştiremez başka forumda editlenemez diyosunuz bu nasıl ahlak anyaşıdır esas ben sie yazıklar olsun diyorum bu gpl lisansıyla dağıtılan bi tr dosyası herkes editleyip isteği gibi düzenler kimsenin kişisel hakkı yoktur...
gpl i bi daha okumanızı tavsiye ederim
Başa dön
drscatris2004

MesajTarih: 2005-06-08, 22:43:26    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

benim sinirlendiğim tek nokta
arkadaşlar editlenen dosyalarda haklı ben yanlış dosyayı siteye upload etmişim doğru ama bu çalışmalar içinde niye ilk yapan olarak bizim ismimiz geçmiyor onların yaptıklarının aynını yaptım ben nasıl kızılıyormuş değil mi.....
insanın canını sıkıyor...
bakın arkadaşlar tamam düzenlemeleri yaptınız ok buna diyeceğim yok ama ilk emek verenleri eklemelisiniz isim olarak ve ayrıca bakın bakalım nukeC dosyasına benmkine benziyormu nuke sınıflamaları yazıyor aslında ilan sayfası olacak ama ben eskiden ööle yazmıştım farklı olmamaış..
tamam gpl dir alın editleyin ama yapanlara da saygısızlık etmeyin editledikten sonra başka yerde yayınlanamaz demeyin...
Bu hakka sahip değilsiniz
Heryerde yayınlanabilir... Bunu biz başlattık devamını siz getirdiniz sizi kutlarım..Ama yaptığınız gerçekten saygısızlıktan öte..
Bu kadar hakareti hakeden kim acaba bir düşünün...
şimdi tüm forum sakinlerine sesleniyorum..
siz bir dosya düzenleseniz nesala phpmuke olsa ismi bunu gidip biri düzenlese altına kendi isimlerini yazıp sadece burda olcak bu başka yerde olmaz biz yaptık dese ilk düzenleyen olarak siz ne tepki verirdiniz...
Bir düşünün ondan sonra bu yazılara karar verin...
Saygılarımla..
LYSINFOTECH-Drscatris2004-SHARKAN
Başa dön
drscatris2004

MesajTarih: 2005-06-08, 22:45:49    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

ve son nokta kimin nasıl yaptığı ve esas kimin ilk editlediğini öörenmek için
www.techgfx.com dan yazarın adresine bir bakmanızı öneririm
Başa dön
drscatris2004

MesajTarih: 2005-06-08, 22:57:05    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

saho :
saho :

Dünya böyle 3 katçilik görmedi ben bunu yaziyorum ve adam 5 dakika sonra hemen altina beles bir hostta çalinti dosyayi aynen yayinliyor
bunu yapan varya ne deyim bilmiyomki diittttt diyorum basaka bir seye gerek yok

diitt yazan yere birsey yazmistim ama forum kurallarini astigimi düsünerek sildim

sahoya bu yazıları tekrar okumasını tavsiye ederim başkaca söyleyeceğim bişi yok
Başa dön
drscatris2004

MesajTarih: 2005-06-08, 22:59:56    Mesaj konusu: Re: Php Nuke Platinum 7.6.0 Türkçe Alıntıyla Cevap Gönder

miguell :
DMRY arkadas adamlar zaten hirsiz hirsizligi yapan kisinin onuru gururu olmazki sen yine yoluna devam et seni takdir edenler emeyine saygi gosterenler elbetteki azinlikta deyiller ancak "Hirsiz" die tabir ettimiyiz kisilerin duzeyine inmemen seni kucultmez bilakis buyutur zaten "hirsiz" damgasini yemis kisinin kisiliyide kalmamistirki. Kendisine saygisi olmayan kisinin ne emeye nede karsisindaki kisiye saygisi olur.

ne olduğunu nasıl ve ne sebeple olduğunu bilmeden yargılanmayı kabul etmiyoruz yazdıklarını bir daha gözden geçirmeni tavsiye ederiz bence bu konu burada kapanmalı
yapmış olduğunuz kelimeler hakaret içeriyor ve T.C yasalarına göre tazminat hakkı doğuruyor arkadaşlar..
bilmeden yorum yapmayın derim ben
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız