Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 519
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25440 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16503 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(36993 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(20949 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14048 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(17785 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10662 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6275 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6555 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23262 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11098 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6653 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8285 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5716 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14434 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7323 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9451 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10518 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13172 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(69928 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(37788 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11433 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10609 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5429 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(73315 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29566 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11146 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12405 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(5982 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8599 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(85350 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10309 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10048 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4354 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10302 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13519 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6398 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26411 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17146 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8745 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6647 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10707 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6290 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7179 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(8983 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5508 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(54079 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10036 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6367 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10511 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Kim Nasıl Başladı ?
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Kim Nasıl Başladı ?

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bardas

MesajTarih: 2008-02-13, 16:29:49    Mesaj konusu: Kim Nasıl Başladı ? Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Arkadaşlar Buradaki Gördüğüm kadarı ile herkez webmaster 1. veya 1 den fazla sitesi olan arkadaşlar Türkiye'deki belkide en güzel Seviyeli bir platformda buluştuğumuzu söylemeden geçemiyeceğim .

Benim buraya bu konu açmamın nedeni meraklı olmam acaba bu işe neden girdiniz neden bir site Açma gereği Duydunuz. Bir çoğumuzun farklı farklı görüşleri olacağını düşündüm ve katılımlarınızı bekliyorum seviyeli bir şekilde hem bir birimizi daha yakın tanımış oluruz hemde benim merakım gider (: Benden başka meraklı olan varmı başka Razz

İlk Ben Başlayayım 2007 Yılında Başladım Bu işe girdim.

Daha önce site ile ilgili hiç birşey bilmiyordum .
İlk Domain isim hizmet aldığımda Site yapım aşamasında yazısını bile bir başkasına yazdırmıştım Crying or Very sad o derece hiç birşey bilmiyordum şimdide fazla birşey bilmiyoruz ama neyse Laughing

Beni Bu işe girmem bir hırs ve kızgınlık oldu sadece bu para vs. gibi bir amaç için girmedim yani benimde bir sitem olsun diye değil .

Sadece bana yapılan bir haksızlık için hızlı bir kararla 2 günde siteyi kurdum ( Daha doğrusu dayım kurdu YARDIM etti )

1 Yıl olmak üzere suan sitem Teknik Çizim ve autocad olsun 3ds max çizim proğramı olsun onde gelen 3 içerisine girdi..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-04, 12:19:13    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
mefi

MesajTarih: 2008-02-13, 16:37:40    Mesaj konusu: Re: Kim Nasıl Başladı ? Alıntıyla Cevap Gönder

Ben felsefe ve edebiyatla uğraşıyorum. Edebiyat üzerine bir site yapma karı aldım Ve araştırmalar sonucu nukeyle tanıştım. Öncesinde hiç bilgim yoktu. Sonra editlemeleri ya da en azından kendime göre ayarlamayı öğrendim. Ama mysğl ile başım dertte bir onu çözemeyeceğim galiba.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
eren58

MesajTarih: 2008-02-13, 17:07:02    Mesaj konusu: Re: Kim Nasıl Başladı ? Alıntıyla Cevap Gönder

2004 de cok sevdigim köyümün kaybolmaya yüz tutan kültürünü gelecege tasimak ve dagilmis olan köylülerimizi bir platfomda bulusturmak icin bu ise giristim site yapmak siradan insanlarin isi olmadigini düsünüyordum onun icin bir profesyonal insan buldum html le bir site yaptirdim site ilerledikce benim isteklerimde artti ve html bana pahaliya gelmeye basladi cünki kodlamayi baskasi yapiyordu ama gezdigim sitelerde benim istedigim eklentiler vardi onlar bunu nasil yaptiriyorlar diye düsünmeye basladim bir gün sitenin altindaki php yazisi dikkatimi cekti ve googlede arattim ve ne sansliymisimki karsima aktif nuke sitesi cikti oradaki insanlarin yardimlariyla php sitesini kurmayi basardim ve su anda sitemi yürütmeye calisiyorum.
artik destegimizide netopsiyon ve nuketürkten aliyoruz sagolsunlar
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-02-13, 17:23:48    Mesaj konusu: Re: Kim Nasıl Başladı ? Alıntıyla Cevap Gönder

bardas :
Evet Arkadaşlar Buradaki Gördüğüm kadarı ile herkez webmaster 1. veya 1 den fazla sitesi olan arkadaşlar Türkiye'deki belkide en güzel Seviyeli bir platformda buluştuğumuzu söylemeden geçemiyeceğim .

Benim buraya bu konu açmamın nedeni meraklı olmam acaba bu işe neden girdiniz neden bir site Açma gereği Duydunuz. Bir çoğumuzun farklı farklı görüşleri olacağını düşündüm ve katılımlarınızı bekliyorum seviyeli bir şekilde hem bir birimizi daha yakın tanımış oluruz hemde benim merakım gider (: Benden başka meraklı olan varmı başka Razz

İlk Ben Başlayayım 2007 Yılında Başladım Bu işe girdim.

Daha önce site ile ilgili hiç birşey bilmiyordum .
İlk Domain isim hizmet aldığımda Site yapım aşamasında yazısını bile bir başkasına yazdırmıştım Crying or Very sad o derece hiç birşey bilmiyordum şimdide fazla birşey bilmiyoruz ama neyse Laughing

Beni Bu işe girmem bir hırs ve kızgınlık oldu sadece bu para vs. gibi bir amaç için girmedim yani benimde bir sitem olsun diye değil .

Sadece bana yapılan bir haksızlık için hızlı bir kararla 2 günde siteyi kurdum ( Daha doğrusu dayım kurdu YARDIM etti )

1 Yıl olmak üzere suan sitem Teknik Çizim ve autocad olsun 3ds max çizim proğramı olsun onde gelen 3 içerisine girdi..

İlk bu işe girdiğimde senden farkım yoktu Very Happy ilk sitemi aldım ftpye girmeyi dahi bilmiyordum.Hostcum ayarladı herşeyi.Html ile başladım, php nuke ile devam ediyorum. Bu işe 2006 yılında başladım.Sırf bi tasarımcı bir abiye bir soru sorupta, soruma cevap vermemesi ve dalga geçergibi takmamasına kızdım ve Allaha şükür 2 sene içerisinde hem photoshop hemde html bilgimi fazlalaştırdım.Şuan tasarım bakımından o Gıcık abiyi geçtim:) Şuanda Php dilini çözmeye başlıyorum.
2 senedir netopsiyondayım , çok kahrımızı çekmediler bu işi öğrenene kadar Allah razı olsun :)
Arkadaşlar, 2 3 senedir burdaysanız ilk yazdığınız forum konusuna bakın ve okuyun derim.geçenlerde ben kendimin mesajını okudum resmen gülmekten yerlere yattım.

Güzel başlık saol kardeş
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-13, 19:33:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

uzun bir yazı yazmak isterim ama evde değilim neyse bende kısaca anlatyım..

taaa lise yıllarında bi arkadaşım vardı meslek lisesinde pc bölümünde okuyordu programlamaya kafayı takmıştı.. banada bulaştırdı bu hastalığı..kaç yıl önce derseniz çok yıl önce Very Happy bi kaç sene sonra 10 olacak...yaşlanmışım be

bunula uzun süre ortak çalıştık..c c++ fotran visual.... sonra bu bana kazık attı Very Happy

para varsa dostluk yoktur

bir iki yıl bu olay üzerine pcden uzak kaldım...sonra html öğrenmek istedim... zor olmadı tabi ki....tekrar bilgisayar aldığımda netti bağlattığımda yeni açılan bir foruma takıldım. orada hatalar yenilikler ile uğraşırken bir anda kendimi php içinde buldum..... komutları döngüleri değşikenleri zaten biliyordum bazı yerleri farklı php nin...onlarıda sağolsun ustat ALİ OSMAN anlattı,yorumladı işte karşınızda polibo06

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
fatihi

MesajTarih: 2008-02-13, 19:47:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk bu işe girdigimde com net domainler bedavaydı alanda bedavaydı sanırım 98 99 yıllarıydı htmlden yapıyodum ortalarda fazla sitede yoktu, araya askerlik girdifilan askerden sonrada devam ettim
ben zevk aldıgım için yapıyorum seviyorum bu işi :=)
Başa dön
Sercan

MesajTarih: 2008-02-13, 21:29:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok iyi bir oyun edtörüydüm.İsmini vermeyeyim ama en büyük futbol oyun sitelerinin birinde editördüm daha sonra arkadaşlarımla o siteden bir site kurduk.Ben yine hiç web dizayn işinden anlamıyordum.Site gerçekten kısa sürede büyük bir kitle yakaladı.Sitenin kodlamasıyla uğraşan arkadaş bilgili olmadığı için ve tecrübesizliğinden ilk önce pkk yanlısı indexler yedik daha sonra host kazığı ve hemen ardından domain kazığı geldi elimizde birşey kalmadı.(webhosttr bir çok kişi kazıklanmıştı)
Sonra o sitedeki tüm arkadaşlar dağıldı üni,oks vs herkes dağıldı.Bende kendim kurmaya karar verdim.Genel içerik ve büyük kitle hedefledim.PHP-NUKE kullanmıştık eski sitemizde bende php-nuke yi tercih ettim hoş bir scriptti.Netopsiyon'a girdim ve bir hafta neredeyse sürekli araştırma yaptım forumda.HTML biliyordum o sıralar pek işe yaramadığını görünce php'ye giriştim.2006'ydı sanırım webmasterlığa soyunduğum sene...
Başa dön
efsanevi

MesajTarih: 2008-02-13, 22:01:43    Mesaj konusu: efsanevi Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar ben bu işe 2004 yılında başladım ozamanlar bi cafede işa girmiştim daha web site imiş bişey bilmiyorduk bilgisayara girip sadece internte veya oyuna takılırdık orda çalışan arkadaşım sayesinde bu iş üzerinde bilgi sahibi oldum ama nasıl aylarca sabahlara kadar internette araştırarak ve sonunda ilk domainimi aldım biliyormusnuz hala o domaini kullanıyorum :) ama ozaamn asp kullanıyordum ben askere gittim geldim domainin süresi bitince abim hostu bi yerden almış ordada asp yokmuş bende işte netopsiyon ailesi ve arkadaşlarım sayesinde hala öğrenmeye çalışıyorum.....
Teşşekkürler Netopsiyon Ailesi
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-04, 12:19:13    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-02-13, 23:15:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hımm ne kadar güzel yazılar yzılmıs tek tek okudum valla aslında ben pek foruma cevap ve baslık yazmyan birisiyim YARDIMım olacagını sandıgım konulara ve YARDIM alacagımı sandıgım konulara başlık actım...,,

neyse bende 2003 de basladım bu işe ben o zamanlar counter-strike hastası idim baya da oynardım ama clan falan kurdum site nasıl yaparım derken birisi bana soyledi ben yaparım diye bende baktım yanında nasıl yapıyor falan bana diyor ki php mysql falan anlamadım tabi :-)

sonra o gitti dur bakım dedim google ye girdim php kurulum yazdım karsıma hasbahcanın baslıgı geldi netopsiyondan 7.3 tam ubdate basladım bu işle ugrasmaya ama fazla vaktim olmadı askerlik üniversite falan araya girdi ama gördügünüz gibi burdayım artık :-)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-02-14, 00:27:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sadece bu sanal ortamda bi yerimin olmasını ıstedım her zaman girdıgımde baskalarnın sıtesıne gırdım hep onlarının sıtesını gezdım karar verdım kendı sıtemı yapıp kendım bısıler yapmak ıstedım ılk domaınımle yaptıgım sıte cok ıyıydı ama asırı tehdıtler ve hatta kavgalarım oldu mıllet bos buldukca yanıma geldıler kavga ıcın cok kavgalar ettım ama neden se kapattım sıteyı bellı bı zaman sonra tekrar karar verdım ama bu sefer bı sıte yapıp herkes ın gırecegı bı sıte lsun ıstıyorum her zaman dusunuyorum nasıl bı sıte yapsam dıye ben dusunurken hostum bosa gıtmesın dıye bıkac kısıye host verdım ben hala dusunuyorum ama bı projede karar kıldım sanırım POLİBO destek verırse eger yapacaz bısıler cok sıstem denedım ama en samımı gelen php nuke ve destek ekıbı oldu:D
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-14, 01:58:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2004 ün bu zamanlarında bu işi nasıl yapıyorlar ?
zor işe benziyo ama , merak la başladı derken sağa sola bakın kurcala derken
öyle girdik ve öğrendik :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
become_endless

MesajTarih: 2008-02-14, 02:28:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2006'nın şubat ayıydı sanırım =) sadece tesadüf.. Mynet'te dolaşırken bedava kişisel siteler dağıttığını gördüm.. öncelikle açılan sitelere göz attım.. deneme amaçlı bir kaç birşey kurcaladım daha sonra bu işlerle uğraşan öğretmen abim var ücretli bir site açalım dedi sana phpnuke yi önerdi yardımlarım içinde bu siteyi önerdi.. sonra bu nuke merağı saldı. Her yerde nuke ile ilgili şeyler arıyordum az da olsa bişiler öğrendik öle işte..
Başa dön
envergengoru

MesajTarih: 2008-02-14, 23:55:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar cok guzel baslik öncelikle basliga acan arkadasimiza teseüür ederim

Bu konu basligi altinda yazmak icin gercekten uzun zaman gerekiyor ama kisaca söyle söyleyeyim

Kendini gelistirmek isteyenler icin bir önerim var sürekli arastirin akil vermek gibi olmasin öncelikle bu sözü yazmamin amaci hepimizde mevcut olan bir sey uzun bir yazi gördügümüzde kesinlikle o konuyu hemen orda kapatiyoruz aslinda okumak lazim bir cogumuzun yaptigi en buyuk sorun bu aceleci bir toplumuz ve ikincisi hazira alismis bir toplumuz

Bir baslik acsak hemen sanki herkes mecburdur bize yardim etmeye 5 dakika bile beklemiyoruz hemen kendi actigimiz konuya yeniden yaziyoruz yokmu kimse cevap verin bunu bilen yokmu olsaydi yazari

Gibi seyler

Bizleri Burda bulusturun gelistiren ve buna emek veren butun insanlara tesekkür ederim

Öncelikle Her Zaman Netopsiyon Kuruculari Ve Emek Verenlerine

Her Sey gönlünüzce olsun
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
BURHAN

MesajTarih: 2008-02-15, 01:47:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bildiğim bir şey varsa o da hiç bir şey bilmediğimdir.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız