Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 1144
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(109054 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(122295 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13662 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11223 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6350 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5617 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(35238 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9963 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(11003 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(7000 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11442 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32445 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25275 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(15071 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5208 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5801 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(52123 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6704 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(173689 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12322 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5055 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5498 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9101 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5589 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7668 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(11045 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27696 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5843 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5053 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4949 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5172 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4782 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7993 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4556 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4844 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6068 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(6002 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9808 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14989 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14596 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14291 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12384 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(14051 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5191 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4769 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6936 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6150 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5769 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7077 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6636 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - NSN News Modül Değişen Haber Bloku DAĞITIMI SONLANDIRILDI
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

NSN News Modül Değişen Haber Bloku DAĞITIMI SONLANDIRILDI
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gsmhaitek

MesajTarih: 2008-07-02, 09:34:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

indirme linkini bulamıyoruz bırıncı sayfada farklı yere yonlenmiş site ama ordanda lınk yok saklambacmı oynuyoruz anlamadık

ALLAH rızası duzgun bı lınk verın ındırelım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-01, 10:01:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-07-02, 10:38:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gladion :
Hocam siteme kurdum çok güzel çalışıyor ama haberler popup açılıyor, normal açılsın istiyorum, içindeki ayarlar kısmından ayarlanmıyor hangisini seçersem seçeyim yine popup olarak açılıyor.

bunun için sonraki neslinde bir özellik ekleyebilirim...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
amanav

MesajTarih: 2008-07-02, 10:39:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gsmhaitek :
indirme linkini bulamıyoruz bırıncı sayfada farklı yere yonlenmiş site ama ordanda lınk yok saklambacmı oynuyoruz anlamadık

ALLAH rızası duzgun bı lınk verın ındırelım

bir öneri bile yapmaz yapılanı indirmekten acizsiniz ne diyeyim daha?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
berzankocak

MesajTarih: 2008-07-02, 10:54:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bende böyle görünüyor haber resimleri yok ayrıca giflerde çıkmıyor birde bıloğun üstünde yazılar çıkıyor ne yapmam gerekiyor
Başa dön
sima19

MesajTarih: 2008-07-02, 11:12:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

berzankocak valla şuan kendi sitemdeki dosyayı tekrar verdim. bir önceki download linkindne tekrar indirin.

Bende sorun yaşanmadı hem sitede denedim hem localde..

www.hostingkulisi.com buradan bakabilirsiniz yeni haberde ekledim
Başa dön
berzankocak

MesajTarih: 2008-07-02, 11:43:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben RavenNuke kulanıyorum ondan olabilirmi nasıl düzeltebilirim
Başa dön
fubila

MesajTarih: 2008-07-02, 17:00:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba dosyayı paylaşıma açtığınız için teşekkürler.

gerekli kurulumları yaptım ancak şöyle bir sorunla karşılaştım :

haberler slayt olarak normabi şekilde değişiyor,rakamlara basıncada sorun yok değişim oluyor.
ama haber başlıklarına ya da devamı tuşuna basınca haberler açılmıyor, başlık üzerine ve devamı yazısı üzerine geline pencere altında şu gözüküyor: j a v a s c r i p t:void()

bu durum firefoxta oluyor.
ie explorerda ise yükleme animasyonu sürekli dönüyor ama hiç yüklenmiyor açılmıyor. sebebi ne olabilir?
Başa dön
prens1

MesajTarih: 2008-07-02, 20:05:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende firefox ta kullanıyorum öyle br sorun yok. Benim sorunum şu her şey gayet güzel çalışıyor bloktada sorun yok ama news anasayfa modülü seçtiğim zaman You can't access this file directly. hatası alıyorum sebep ne olabilir nasıl halledebilirim.
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-06-01, 10:01:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-07-02, 21:54:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

prens1 :
Bende firefox ta kullanıyorum öyle br sorun yok. Benim sorunum şu her şey gayet güzel çalışıyor bloktada sorun yok ama news anasayfa modülü seçtiğim zaman You can't access this file directly. hatası alıyorum sebep ne olabilir nasıl halledebilirim.

sitene uygun sürümü indir ve kur...
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-07-02, 22:09:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelen tepkilerden ötürü destek vermiyecem özelden yada konu içinden tarafımdan YARDIM istemeyiniz...

tepkilere bağlı olarak blok ve modülü şahsıma ait forumda üyelerede kapatıyorum...
Başa dön
sadrazam37

MesajTarih: 2008-07-02, 22:43:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Netopsiyon'da bir elin parmakları kadar bile olmayan paylaşımçı arkadaşları çeşitli itham ve sataşmalarla küstürüyoruz. Allah razı olsun diyeceğimize suçlamalarda bulunuyoruz.

Şimdiye kadar nukedeki en güzel haber bloklarından birisini arkadaşımız hiç bir karşılık beklemeden paylaşıma sunuyor. Teşekkür etmemiz gerekirken itham ediyoruz. Yazıklar olsun.

Amanav kardeş yine de bu tür kişiler azınlıktadır. Biz her şeye rağmen size teşekkür eder, Allah razi olsun deriz.

Sizin gibi yaptığı modul ve blokları paylaşan diğer arkadaşlara da teşekkürler....
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-07-02, 23:05:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yönetici arkadaşlardan gelen kural tepkisi ve bazı arkadaşların kendime ait siteye yönlendirip üyelikli download vermeme bağlı tepkiler ve bir kaç kendini bilmezin daha önceki çalışmalarımda olduğu gibi bu çalışmanın dağıtımından sonra mail yolu ile yapmış olduğu hakaretlere bağlı olarak dağıtımı durdurmuş ve destek konusunda elimi bu konudan çekmiş bulunmaktayım.

tarafımca yapılmış hiç bir çalışmayı bu saatden sonra dağıtıma sunmayacağımıda belirtmek isterim....

En son amanav tarafından 2008-07-02, 23:06:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
prens1

MesajTarih: 2008-07-02, 23:05:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hala tepki veren arkadaşlar mı var. Böyle bir hizmete , emeğe tepki verenin aklından şüphe ederim yuh artık yani... amanav boşver takmaya değmez bunları destek vermemekte haklısın hemde sonuna kadar.
Başa dön
fubila

MesajTarih: 2008-07-02, 23:20:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence anlık tepki vermeyin..
istesek de istemesek de hem hizmetlerden bedava yararlanıp bir de üstüne küfredenler çıkacaktır.benim sitem de sadece insanlara faydalı olmaya yönelik bir site.bütün içeriği tek başıma üretiyorum.nerdeyse tek bir kopyala yapıştır iş yok ama gelin görün ki bırakın para istemeyi,bir teşekkür bile beklemediğim halde, saygısızlık yapanlar, yediği sofraya pisleyenler oluyor.
böyle kişilere verilecek en güzel yanıt: "kullanma o zaman kardeşim, kullandığını görürsem de telif hakları sebebiyle davalık oluruz"... demek.

bu arada, dosyaları indirdim, kurmayı becerememiş olsam da hazırladığınız gerçekten çok kaliteli bir işti.
okulda da hep böyle olurdu.bir iki haylaz yaramazlık yapar,tüm sınıf sıra dayağı yer..

bence orta yol bulunup bu güzel iş paylaşılmaya devam etmeli.
böyle bir paylaşım için tek "masrafın" başka bir siteye üyelik olması çok da sorun olmamalı bence.
saygılar
Başa dön
tubinares

MesajTarih: 2008-07-03, 00:19:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amanav :
Yönetici arkadaşlardan gelen kural tepkisi ve bazı arkadaşların kendime ait siteye yönlendirip üyelikli download vermeme bağlı tepkiler ve bir kaç kendini bilmezin daha önceki çalışmalarımda olduğu gibi bu çalışmanın dağıtımından sonra mail yolu ile yapmış olduğu hakaretlere bağlı olarak dağıtımı durdurmuş ve destek konusunda elimi bu konudan çekmiş bulunmaktayım.

tarafımca yapılmış hiç bir çalışmayı bu saatden sonra dağıtıma sunmayacağımıda belirtmek isterim....

Sebebi ne olursa olsun bu tip paylaşım ortamlarında karşılık beklemeksizin üretimlerini paylaşıma açan gönül zengini paylaşımcı siz gibi arkadaşlarımın da kırılmalarını, gönül koymalarını ve tepkilerini saygıyla karşılıyorum. Ben kendi adıma size bu tür paylaşımlarınızdan ötürü teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.

Not: kötü söz sahibine aittir, üzerinize alınmayın derim.
Başa dön
kemalturkmen

MesajTarih: 2008-07-03, 00:33:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amanav arkadaşım bence biraz saçma düşünüyorsun bir gercek varki meyva veren ağaç taşlanır çekemeyenler hatta yapamadığı için YARDIM isteyip karşılık göremeyip kendine yediremeyenler olacaktır ama sen olgun kendini b ilen yetenekli bir arkadaşımızsın bana sorucak olursan bunları kafaya takmaya dahi değmez ama eğer sorun sitenin yönetiminden kaynaklanıyorsa o konuyu ben halletmeye calışırım burdan Halil İbrahim KALKAN'a sesleniyorum emeklere karşı bu şekilde tepkileriniz olucaksa bence sitenizi kökten kapatın Forumun amacı paylaşımdır amacını bilmediğiniz işe kalkışırsanız en buyuk hatayı kendiniz yaparsınız . neyse sen gerekeni yaparak en buyuk duayı aldın arkadaşım takdir gene senindir benim herkesten ricam bu konu hakkında yönetime mailler atınızki onlarda anlasınlar bu terbiyesizliğin sonucunu .
tşkler .
Başa dön
prens1

MesajTarih: 2008-07-03, 01:05:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Forum başlıklarına bir baktımda nukeye başladığımdan beri aynı şeyler gördüğüm tek farklı konu bu başlık altında tekrar tekrar söylüyorum arkadaşlar lütfen emeğe saygılı olalım... Bence bunu tatışmak bile saygısızlık. Üzüldüğüm tek şey bu modülü laf atanlar kullanacak fakat anlayan anlayışlı olan arkadaşlar bu saatten sonra kullanamayacak. saygılar.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-07-03, 01:40:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bloğu verdiği ilk kişi benim heralde hemde her çeşidini hemde ben demeden ne yapsa bana gösterir sağolsun test ettirir.

Şu an nukeye bişeyler yapan bi kaç kişiden biri.
Özelden isteyen herkese dağıttı...Sonra indirmeyede koydu ama demekki hala birileri birilerini çekemiyor.

Onu tam bilmem ama benim çok değer verdiğim biri gerçekten onuda bunaltıysanız artık merak ettim kimmiş bunlar...

Zaten netopsiyona bişeyler olmuş ama....!Neyse
Başa dön
fatihi

MesajTarih: 2008-07-03, 07:43:27    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne denebilirki birileri hiçbişey becerip paylasamaz birileri çok şey becerir baylaşımda bulunmaz sır gibi saklar, çok güzel paylaşımda bulunulur kurallar derler yönetim bu kadar sıkıcı olmayın ,
hakaret eden kendini bilmez zaten değer verilcek biri deildir bu kişilere bakıpta böle teptiler vermen onlara degerverip kızman demek oluyor takma o g.t leri.
Başa dön
alimelis

MesajTarih: 2008-07-03, 09:54:30    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

üzülerek belirtmek istiyorumki bizler hala emeğe saygı göstermeyi öğrenemedik yapılan bir hizmet var küçükte olsa büyükte olsa hizmet hizmettir bir emek verilmiş hizmetin ve emeğin karşılığı bu olmamalı amanav kardesim kesinlikle kafanı takma bu tür seylere meyve veren ağaç herzaman taşlanır emeği bilen bilir bilmeyen zaten ne yaparsan yap öğrenemez asalak gelmis asalak gider buradan verdiğiniz hizmet ve emeğiniz için tekrar teşekkür ediyorum sayglarımla
Başa dön
AHMET_BALCI

MesajTarih: 2008-07-03, 12:41:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ali Manav gercekten sitelerimize renk katıyor.
Benim sponsorluk ve ricamla kullanışsız firma rehberi ve haber sistemini beklemediğim oranda değiştirdi.

Bu tip güzellik ve paylaşımda bulunan arkadaşlarımızın önünü kesmemeliyiz.

Geniş düşünmeliyiz
Başa dön
fubila

MesajTarih: 2008-07-03, 13:35:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fubila :
merhaba dosyayı paylaşıma açtığınız için teşekkürler.

gerekli kurulumları yaptım ancak şöyle bir sorunla karşılaştım :

haberler slayt olarak normal bi şekilde değişiyor,rakamlara basıncada sorun yok değişim oluyor.
ama haber başlıklarına ya da devamı tuşuna basınca haberler açılmıyor, başlık üzerine ve devamı yazısı üzerine gelince pencere altında şu gözüküyor: j a v a s c r i p t:void()

bu durum firefoxta oluyor.
ie explorerda ise yükleme animasyonu sürekli dönüyor ama hiç yüklenmiyor açılmıyor. sebebi ne olabilir?

konu kapanmış olsa da benzer sorunları belki yaşayan olur,sabaha kadar uğraştım ve sebebini buldum :

sitemde header.html'ye dhtml menü kodu atmıştım. bu menü daha önce de shoutbox ile çakışmıştı.bu sefer de bu blokla çakıştı.dhtml kodunu kaldırınca bahsettiğim sorunlarda kalktı.
yani benim gibi acemi arkadaşlara önerim, çalışmayan bir şey olduğunda blok çakışmasını göz ardı etmeyin.yoksa benim gibi sabahlarsınız :)
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-07-03, 19:52:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cakısmayı nereden nasıl kaybettin anlatırmısın kardesim bende de üç blok ta cakısma var shotbox netopsiyon kimler baglı ve site messenger bunların ikisi acık olunca cakısıyor :-)

birde

ali manav ustanın paylasmıs oldugu block ben indiremeden kaldırıldı heralde Sad

bende de var degisik bir sekli ve hatta paylasştım sitede ama ali manav ustanın soyledikleri ve yaptıgı daha güzele benziyor admın panelden falan ayarları var
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-07-03, 20:26:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kemalturkmen :
eğer sorun sitenin yönetiminden kaynaklanıyorsa o konuyu ben halletmeye calışırım burdan Halil İbrahim KALKAN'a sesleniyorum emeklere karşı bu şekilde tepkileriniz olucaksa bence sitenizi kökten kapatın Forumun amacı paylaşımdır amacını bilmediğiniz işe kalkışırsanız en buyuk hatayı kendiniz yaparsınız . neyse sen gerekeni yaparak en buyuk duayı aldın arkadaşım takdir gene senindir benim herkesten ricam bu konu hakkında yönetime mailler atınızki onlarda anlasınlar bu terbiyesizliğin sonucunu .
tşkler .

ne demek şimdi bu? NETOPSİYON 5 yıldır DESTEK sitesi olarak ayakta kalmışsa bu işi bildiği için ayakta kalmıştır.Bilip bilmeden konuşmayın. Sorun netopsiyonla alakası yok.

fatihi :

ne denebilirki birileri hiçbişey becerip paylasamaz birileri çok şey becerir baylaşımda bulunmaz sır gibi saklar, çok güzel paylaşımda bulunulur kurallar derler yönetim bu kadar sıkıcı olmayın ,
hakaret eden kendini bilmez zaten değer verilcek biri deildir bu kişilere bakıpta böle teptiler vermen onlara degerverip kızman demek oluyor takma o g.t leri.

AMANAVA kural diyen benim....Yarın olsa yarında derim...Bundan sonra böyle..kurallara herkes uyacak.

Kurallar neden var?

herkes daha iyi YARDIM alabilmesi için..

Ben o mesajı çektiğimde bana cevap olarak zaten kapatacam demiştin...Yani sorun o mesajdan önce...

Eğer sorun buysa....sözüm yok....haber ver konuyuda sileyim

bu arada fatihi ağzın topla...o g*t ben oluyorum. ne diyeceksen buyur dinliyorum...ama forumda değil özel mesajda çekebilirsin istersen tüm mail adreslerimi vereyim...

SENDE KURALLARA UYACAKSIN. FORUMDA KÜFÜR EDEMEZSİN DEĞİL YÖNETİCİYE BİR MESAJI OLAN ÜYEYE BİLE

valla tüm sinirlerim uyandı...Teşekür etmeyi bilmiyorsunuz.Eleştirmeyi bilmiyorsunuz. Övmeyide bilmiyorsunuz.
Başa dön
fubila

MesajTarih: 2008-07-03, 21:01:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

soulfather :
cakısmayı nereden nasıl kaybettin anlatırmısın kardesim bende de üç blok ta cakısma var shotbox netopsiyon kimler baglı ve site messenger bunların ikisi acık olunca cakısıyor :-)

çakışmayı gideremedim.birinden birini iptal etmek gerekiyor bende vazgeçtim shoutboxtan. bir arkadaş kodlarını w3 uyumlu hale getir demişti ama o nedir nasıl yapılır beceremedim öyle kaldı.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
6. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız