Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 751
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ??? Sitem deki Haberleri ..
(25720 okuma, 26 yanıt)
 Free Hosta Php Nuke Kurul..
(16636 okuma, 14 yanıt)
 EKLENTİ: Misafire mesajın..
(37455 okuma, 38 yanıt)
 Php Nuke 9.0 Geliyor..
(21089 okuma, 19 yanıt)
 Bu başlık için mesaj bulu..
(14231 okuma, 15 yanıt)
 Facebook Sohbet Tipi Sohb..
(18044 okuma, 15 yanıt)
 üye aktivasyon..
(10756 okuma, 8 yanıt)
 Facebook tarzı altbar... ..
(6336 okuma, 1 yanıt)
 kaldırmak istediğim bölüm..
(6608 okuma, 2 yanıt)
 Resimli RSS..
(23480 okuma, 25 yanıt)
 Onay linkini kaldirmak..
(11197 okuma, 8 yanıt)
 Yardım :( Site açılırken ..
(6730 okuma, 2 yanıt)
 .Htaccess ile uzantıda ke..
(8400 okuma, 4 yanıt)
 block genişliği..
(5762 okuma, 1 yanıt)
 Haber Resimleri ve Slide ..
(14581 okuma, 12 yanıt)
 Foruma büyük boyutlu resi..
(7394 okuma, 3 yanıt)
 Php-Nuke 8.0 Paket..
(9531 okuma, 6 yanıt)
 Hangi sürümü önerirsiniz?..
(10596 okuma, 8 yanıt)
 ethai1 3..
(13319 okuma, 10 yanıt)
 Yeni PEHASPESEO..
(70854 okuma, 82 yanıt)
 Türkçe Karakter sorunu ?..
(38195 okuma, 36 yanıt)
 tek modul için sağ ve sol..
(11527 okuma, 8 yanıt)
 Php-nuke8.0 başlıklarda t..
(10697 okuma, 8 yanıt)
 Phpden iyi anlayan..
(5510 okuma, 1 yanıt)
 Php nuke 7.6 - 3.1 patch ..
(74226 okuma, 89 yanıt)
 Mp3 Üst Player Yardım..
(29967 okuma, 40 yanıt)
 Toplu üyelik silme?..
(11241 okuma, 8 yanıt)
 Çözümleyemediğim hata.....
(12544 okuma, 11 yanıt)
 bloğu kayan hale getirmek..
(6021 okuma, 2 yanıt)
 Makale modulu..
(8668 okuma, 5 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 Paylas..
(86570 okuma, 121 yanıt)
 title değiştirme..
(10465 okuma, 6 yanıt)
 Arkadaşlar bu sorunun çöz..
(10136 okuma, 6 yanıt)
 Php Nuke 8.1..
(4384 okuma, 0 yanıt)
 merhaba..
(10375 okuma, 9 yanıt)
 Anasayfa için boş modül o..
(13679 okuma, 13 yanıt)
 admin panelinde Access De..
(6477 okuma, 2 yanıt)
 Bu başlığa hiç cevap gelm..
(26707 okuma, 25 yanıt)
 Nuke Tema yapilisi..
(17264 okuma, 16 yanıt)
 Mavisce-net temasina bann..
(8812 okuma, 6 yanıt)
 PHP-Nuke wTeam - eklentil..
(6695 okuma, 2 yanıt)
 coppermine hata..
(10811 okuma, 8 yanıt)
 içerik tanıtımı..
(6351 okuma, 2 yanıt)
 Haber Ve İçeriğe Resim Ek..
(7236 okuma, 3 yanıt)
 google keywords..
(9055 okuma, 6 yanıt)
 8.0'da html sorunu..
(5555 okuma, 1 yanıt)
 PHP-Nuke_8.1.3.5+NukeSent..
(54960 okuma, 76 yanıt)
 üye olunurken gereksiz is..
(10135 okuma, 7 yanıt)
 Arkadaşlar kolifa haber s..
(6426 okuma, 2 yanıt)
 Hesabınız'a tıklayınca te..
(10629 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - PHPnuke Niye Bedava???
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

PHPnuke Niye Bedava???

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke
Önceki başlık :: Sonraki başlık  

Sizde PHPnuke Verisonun Satin alirmiydiniz?
Evet, eger Hack Saldirilarini Önceleyecekse !
50%
 50%  [ 5 ]
Hayir, Beni Pek ilgilendirmiyor Sitem Ve sistemim Güvenli !
30%
 30%  [ 3 ]
Billemicegim!
20%
 20%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 10

Yazar Mesaj
diren

MesajTarih: 2005-12-22, 18:47:08    Mesaj konusu: PHPnuke Niye Bedava??? Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba,
degerli Arkadaşlar ben kendi kendime soruyorum niye PHPnuke.org site ve Yazari Francisco Burzi bu Sistemi Bedava Insalara veriyor ve dagitiyor, bu işte büyük para kazananlar var, Francisco Burzi belki çok şey kazanmiyor dur.
Ama Bana göre bu sistemi Bedava dagitmanin bir pilani vardir.
Bence Büyük nedir şudur, niye PHPnuke Siteleri kolay Hackleniyor ( Bedava Dagitlan Verisonlar ) büyük bir amaci insanlari biktirmak hack yedikleri zaman bir gün siteyi sürüdürmeyrecek duruma gelecek hep hack hack, bir yere kadar sonunda ne yapacaksin Mucburen PHPnukeyi parayla almak sorunda kalacaksin.Parayla Aldigin PHPnuke nerdeyse hack yemiyor.Francisco Burzi Amaci da budur!, gece günduz caliştigi sistemi sonra da bedava dagitmak mantikli degil.Demek birşey varmi ki onunun icinde de dagitiyor.Satin ve Bedava verisonlarin arasinda daglar kadar fark var.Ögrenegin Benim siteyi kurdugum da Bedava verison biraz siyasi içerikli oldugu icin her gün hack atiliyordu du, bende dayanamadim satin aldim.1 sende dir phpnuke 7.7 satin aldigim versionu kullaniyorum hack yemedim yok öyle yama felan da yüklemedim.Oldu gibi yükledim. Yüzlerce saldirya ugradim hic birde hack atmayi başaramadi.Bana daha önce hack atan larda elleri boş olarak döndüler.Francisco Burzi amaci çok yakin yakinda herkes bu yöntemi yapmak istiyecektir.
Tahmul edelecek gibi degil Her saat başi Bir Türk sitesi hackleniyor.

Bir cok Arkadaş Versionun Bedava Dagitmami istediler.
Ama Yapmiyorum, nedeni ise Dagitlan Her Verisiyon Kişler Tarafindan Degiştiriyor!

Saygilarla Nukeci

En son diren tarafından 2005-12-22, 19:11:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-07-06, 09:35:39    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2005-12-22, 18:53:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyi de bu yönden bakarsan, netopsiyon niye bedava YARDIM ediyo insanlara?
Başa dön
HunTürk

MesajTarih: 2005-12-22, 18:58:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sanmıyorum..Sonuç olarak bu yazılım açık kaynak kodlu.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-22, 20:29:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

oha yaa komplo teorisine bak çay demle :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
A-Riza

MesajTarih: 2005-12-22, 20:34:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi şöyle bir mantık var ortada internetteki bir çok sistem parayla veya lisansla satılıyor. Fakat bir kaç cms sistemi sadece buna izin veriyor yani neden herşey paralı yüzlerce link tıklıyor internet parasız olsun diye ozaman internetteki sanal özgürlüğün ne anlamı varki ? İnsanlar emek veriyor netopsiyonda mesela insanlar istenilen lisans paralarının fazlasını emeğiyle veriyor bence bu bu pahabiçilemez emek herşeyden değerlidir. Php-nuke cms yi yazıyor fakat modulesleri blockları security addonsları yazan bizleriz biz olmaz isek zaten php-nuke olmaz biz fedekarlık yapmasak zaten bu sistem kullanılmaz.
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2005-12-22, 20:50:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Php-Nuke yeteneklerimizi köreltiyor.PHP-NUKE olmasaydı nuke ye harcadığım zamanla php öğrenip kendi portalımı yazmıştım Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Cagonni

MesajTarih: 2005-12-22, 21:00:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslanonur :
Php-Nuke yeteneklerimizi köreltiyor.PHP-NUKE olmasaydı nuke ye harcadığım zamanla php öğrenip kendi portalımı yazmıştım Sad

kimse sana nuke ile ugraş demioki.Php ögrenebilirsin yani :)

hem bu script bedava dagıtılmasaydı bugün burda Francesco Burzi nin adını kim bilecekti?Bulletin parayla dagıtılıyor.Copyright yazısına bakmadan kaç kişi kimin yaptıgını söyleyebilir?Yani tabii onuda warez olarak buluyoruz ama.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
agakin

MesajTarih: 2005-12-22, 21:01:55    Mesaj konusu: Re: PHPnuke Niye Bedava??? Alıntıyla Cevap Gönder

diren :
Merhaba,
degerli Arkadaşlar ben kendi kendime soruyorum niye PHPnuke.org site ve Yazari Francisco Burzi bu Sistemi Bedava Insalara veriyor ve dagitiyor, bu işte büyük para kazananlar var, Francisco Burzi belki çok şey kazanmiyor dur.
Bence Büyük nedir şudur, niye PHPnuke Siteleri kolay Hackleniyor ( Bedava Dagitlan Verisonlar ) büyük bir amaci insanlari biktirmak hack yedikleri zaman bir gün siteyi sürüdürmeyrecek duruma gelecek hep hack hack, bir yere kadar sonunda ne yapacaksin Mucburen PHPnukeyi parayla almak sorunda kalacaksin.Parayla Aldigin PHPnuke nerdeyse hack yemiyor.Francisco Burzi Amaci da budur!, gece günduz caliştigi sistemi sonra da bedava dagitmak mantikli degil.Demek birşey varmi ki onunun icinde de dagitiyor.Satin ve Bedava verisonlarin arasinda daglar kadar fark var.Ögrenegin Benim siteyi kurdugum da Bedava verison biraz siyasi içerikli oldugu icin her gün hack atiliyordu du, bende dayanamadim satin aldim.1 sende dir phpnuke 7.7 satin aldigim versionu kullaniyorum hack yemedim yok öyle yama felan da yüklemedim.Oldu gibi yükledim. Yüzlerce saldirya ugradim hic birde hack atmayi başaramadi.Bana daha önce hack atan larda elleri boş olarak döndüler.Francisco Burzi amaci çok yakin yakinda herkes bu yöntemi yapmak istiyecektir.

Ama Yapmiyorum, nedeni ise Dagitlan Her Verisiyon Kişler Tarafindan Degiştiriyor!

Saygilarla Nukeci

bunlar boş laflar kardeşim! yok para verdim aldımda yok açık yokmuş da nasıl olmaz bi kere açık değil mi bunun kaynak kodları? herkes tarafından bilinmiyor mu? sendeki nuke başka bir dille mi yazılmış? söylede bizde bilelim yahu
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-07-06, 09:35:39    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
KRAL_UGUR

MesajTarih: 2005-12-22, 21:51:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU kadar saçmalık olmaz....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
MIDNIGHT

MesajTarih: 2005-12-22, 22:01:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayni Yazi Baska bir sitede gordum Biraz once ;) belkide Ayni kisi iki sitede Yaziyor Belkide Ordan Alinti belkide Burdan Alinti ;) ;) Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Mc_EDO

MesajTarih: 2005-12-24, 04:12:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

olabilir zaten herkez biyerden kopyala yapistir yapiyodur istemedende olsa Very Happy napsin cocuk cagiz olsun buda bi tartisma buda bi bilgi dimiiii Very Happy Very Happy
Başa dön
BYseri_ac

MesajTarih: 2005-12-24, 11:54:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hack muhabbeti saçma geldş ama parayla satılanlar tabikide daha iyi olcak adam sana gidipte en iyisini bedavaya wermez dimi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
StarBilgi

MesajTarih: 2005-12-24, 19:25:08    Mesaj konusu: Re: PHPnuke Niye Bedava??? Alıntıyla Cevap Gönder

diren :
Merhaba,

Saygilarla Nukeci

Valla bende düşünmedim değil.. Hak veriyorum... Gavur işi - Adamlar ileriyi düşünüyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
yilmazmurat

MesajTarih: 2005-12-24, 21:59:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslan onur aslında çok daha önemli bir konuya el atmış farkında değiliz.bu olaya ilk başladığımda php çalışıyordum her gün sonra bi ara verdim.tekrar başladığımda yani son 3 aydır nuke ile yatıp nuke ile kalkıyorum tabii işin kolayına kaçmak hoşumuza gidiyor.niye bitirme ödevimde siteyapımı aldım ve 15 günde bitti.eğer kendim yazmış olsam aylarca süredi.ama yeni bir modül oluştur deseler kimse de olmayan kaldık açıkta .aslında php öğrenip onu php-nuke de kullanmak ve uygulamak çok daha akıllıca ama uğraşmak işimize gelmiyor neyse öbürü tam kurtlar vadisi konusu var dı ya bi hacker amca karanlık bi odada önünde 4 tane lcd mönütör filan bi çok kii kendini hayal etmiştir orda ona benziyor açılan konu da tam komplo teorisi belki mantıklı bir teori sitemizi korumak bizim elimizde biraz da çoğu üye güvenlik bölümündeki açıklamaları bile dikkata alıp uygulamıyor.ta ki hack ediline kadar.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız