Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 516
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Yıldız Beldesi Belediye B..
(8590 okuma, 2 yanıt)
 Rap Sitesi içn banner Yap..
(4953 okuma, 0 yanıt)
 Resim-Logo..
(10862 okuma, 9 yanıt)
 Alchemy Mindworks Animati..
(4779 okuma, 0 yanıt)
 Photoshop da resim kesmek..
(8209 okuma, 3 yanıt)
 Çatkara Köyü Logo Yapıcak..
(11827 okuma, 13 yanıt)
 Logo yapabilecek arkadaşl..
(6007 okuma, 3 yanıt)
 Futbol sitesi için logo i..
(18833 okuma, 21 yanıt)
 Ahi Haber için logo çalış..
(11565 okuma, 14 yanıt)
 Bu yazı tipinin adını bil..
(5457 okuma, 2 yanıt)
 Yusufiyeli Ülkücüler Teşk..
(8102 okuma, 4 yanıt)
 Kantindeyim.Com için logo..
(6138 okuma, 3 yanıt)
 vektor edit yardım..
(14191 okuma, 20 yanıt)
 logo yapimi..
(9197 okuma, 8 yanıt)
 intro programi..
(5024 okuma, 1 yanıt)
 Şu site için logo tasarım..
(4037 okuma, 0 yanıt)
 Logo yapa bilicek arkadas..
(6567 okuma, 4 yanıt)
 Amblem İstek..
(6142 okuma, 4 yanıt)
 Temaya Banner Olmuyo....
(6594 okuma, 4 yanıt)
 habercii.com Site Logoso..
(3436 okuma, 0 yanıt)
 Logo & Banner İstek..
(7679 okuma, 7 yanıt)
 Grafik tasarımcı olmak&am..
(6008 okuma, 2 yanıt)
 Pizza - Kola - Hamburger...
(6348 okuma, 3 yanıt)
 Poşet tasarımında nasıl b..
(9597 okuma, 6 yanıt)
 tarım sitesi için logo la..
(6561 okuma, 4 yanıt)
 Yep Yeni Logo Hareketli A..
(14124 okuma, 16 yanıt)
 Netopsiyona 2 tane logo ..
(9978 okuma, 9 yanıt)
 ChildsPlay temasının Logo..
(7189 okuma, 6 yanıt)
 Yazı küçültme kodu..
(4341 okuma, 0 yanıt)
 bu programı bilen war mı..
(6194 okuma, 2 yanıt)
 Nuke Evolution Türkiye iç..
(24225 okuma, 29 yanıt)
 Bu Kuşun arkasını beyazla..
(18106 okuma, 23 yanıt)
 spor klübüne arma yapacak..
(11645 okuma, 11 yanıt)
 Ramazan indexi paylaşim..
(7907 okuma, 5 yanıt)
 Birkaç Küçük Grafik yapan..
(3797 okuma, 0 yanıt)
 Sevgili arkadaşlar..
(4675 okuma, 1 yanıt)
 Foruma logo yapabilecek v..
(12569 okuma, 12 yanıt)
 Hareketli banner..
(7664 okuma, 7 yanıt)
 Hızlı logo lazım..
(5737 okuma, 4 yanıt)
 yardım..
(3991 okuma, 0 yanıt)
 1000+ Photoshop Actions..
(4655 okuma, 1 yanıt)
 Logo yapacak birisi var m..
(11092 okuma, 13 yanıt)
 Logo İstek..
(15079 okuma, 18 yanıt)
 yeni logo ve yeni blog gi..
(10009 okuma, 9 yanıt)
 Kawasaki İçin Grafik Lazı..
(4788 okuma, 2 yanıt)
 tarım ve bilişim logosu..
(4182 okuma, 0 yanıt)
 Logo İstek..
(8097 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Rütbeler..
(7833 okuma, 5 yanıt)
 Banner İstek..
(21504 okuma, 29 yanıt)
 Banner İstek..
(7523 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Haydi Fotoşop Öğrenelim.
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Haydi Fotoşop Öğrenelim.

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Grafik Tasarımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
vys

MesajTarih: 2006-03-11, 23:53:59    Mesaj konusu: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar, fotoşop tan korkmadığım kadar hiç bir programdan korkmazdım. " Üff, ne kadar zor şeydir bu ya, Ben yapamam arkadaş, Boş ver banane fotoşoptan. " derdim. Ama taaki kaynaklar bulana kadar. Bunun ne kadar kolay olduğunu sizde anlayacaksınız.

Şçyle kısa bi açıklama yaptım.

Haydi başlayalım..

YÜZ DEĞİŞTİRME

yeni ve eski forumda en çok ilgi gören konu

1.) Öncelikle Örnek olarak koyduğum kery ve bush resimlerini açınız..

2.) İlk Olarak bush ‘un resmi aktif iken “L” tuşuna basarak “Losso Tool” aracını seçiniz.
Ve yüz kısmını işaretleyiniz…

3.) “CTRL+C “ kısayolunu kullanarak seçili bölgeyi kopyalayınız…

4.) Şimdi kery.jpg resmini açınız ve “CTRL+V” kısayolunu kullanarak az önce kopyaladığımız suratı yapıştırınız.

5.) Hemen ardından “CTRL+T” kısayolu ile yapıştırdığımız suratı kery nin suratına monte edelim Dikkat montajımızın gerçekçi gözükmesi için göz kaş dudak vs.. diğer resmin tam üzerine gelmesi gerekir yoksa emeğimiz boşa gider…

6.) Şimdi “E” ye basarak Eraser Tool yani silgiyi seçiniz…

Ve resimin üzerinde iken farenin sağ butonuna tıklayarak silgi menüsüne gelin

“Master Diemater değerini 25 px”
“Hardness değerini de 0 px” olarak değiştirin.

7.) “Z” tuşuna basın ve resme kendi isteğinize göre göre zoom yapın tekrar “E” basarak silgiyi seçin şimdi suratın kenarlarını silmeye başlayın.
(burada el becerisi devreye giriyor o bende pek olmayan bişey. )

8.) Surat kenarlarını iyice belli olmıycak şekilde sildikten sonra tekrar “Z” ile resme zoom yapın ama bu kez fazla olmasın.. “E” silgiyi alın kafanıza yatmayan yerleri tekrar elden geçirin ….

9.) Şimdi ekranın sağ alt köşesinde buluna menüden “opacity” değerini bira düşürün ben %75 indirdim

10.) Son Olarak “CTRL+U” tıklayın ve sadece “Hule” değerini +12 getirin. İçinize sinmeyen bölgeleri “E” ile silebilirsiniz mesela ben alın kısmının tekrar üzerinden geçtim. son

(Not !!!! Kendi seçtiğiniz resimlerin aynı açıdan çekilmiş olmasına dikkat edin böylece daha gerçekçi çalışmalar hazırlaya bilirsiniz…..)

Kolay gelsin iyi çalışmalar…

En son vys tarafından 2006-03-12, 00:33:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 04:25:50    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-03-12, 00:15:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Photoshop fazla zor değildir ama çok emek ister ben 10 gun ugrastım yazı yazmaktan baska birsey yapamadım ugrasmak isteyenler çok emek warmeli ve birde yeni başlayanlar için işlerinde yardımcı olacak dokuman linkinide veriyorum burdan download edip birçok seyi oğrenebilirsiniz...

http://www.hemenpaylas.com/download/271523/PhotoShop_Book.rar.html
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:20:56    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

Quick Mask

Sırada benim çok hoşuma giden tahminimce sizinde hoşunuza gidecek olan bir çalışma var…..
Resimlerdeki istediğimiz meteryalleri alarak istediğimiz şekilde kullanıcağız….Bunu “quick mask” ile yapacağız

Başlayalım……. Razz Razz Razz

1.) İlk olarak dilediğiniz bir resmi açın içinde hoşunuza giden bir meteryal olsun.(Dilerseniz Öğrenme amaçlı benim verdiğinim resmi kullanın.)

2.) Layers menüsüne gelin ve Background ‘un üzerinde çift tıklayın yanındaki kilit kalkacaktır.Gelen Menüde ok tıkla…

3.) Bu güzel arabayı açtıktan sonra daha iyi çalışa bilmek için ekranın sağ alt kısmındaki Channels menüsünden resmi koyulaştırın (dilediğiniz tonu seçin)

ben “Red” seçeneğini seçtim siz istediğinizi seçebilirsiniz…Tekrar

>>> Şimdi en önemli kısma geldik biraz zorlanacaksınız ama değicek merak etmeyin…

3.) “Q” ya basıyoruz ve Photoshop’un profesyonel menüsü olan Quick Mask bölümüne geçiyoruz…

4.) “B” ile Brush Tool aracını seçiyoruz ve resmin istemediğimiz bölgelerini boyamaya başlıyoruz zoom yaparak boyarsanız daha detaya inmiş olursunuz ve buda daha kaliteli bir çalışma demek..

5.) Boyamayı bitirdikten sonra tekrar “Channels” menüsünden “RGB” seçerek resmi eski renkli haline geri getirin ve “Q” ya basarak Quick Mask Modundan çıkın.
İstemediğiniz bölüm işaretlenicektir

6.) Şimdi “CTRL+SHİFT+J” tuşlarına basarak (burada parmaklarınız yetmiyorsa YARDIM alabilirsiniz. ) seçili bölgeyi anakaradan ayırın ve “Leyers” ten istemediğimiz bölümü siliniz.

7.) Bundan Sonrası Sizin Yaratıcılığınıza kalmış hayal gücüzü kullanın ve arabayı istediğiniz bir temaya yerleştirin

Bu benim çalışmamın son hali arabanın rengini vs… değiştirdim gülerle falan hoş bir tema oluşturdum

Bu başka bir araçla yaptığım çalışma

iyi eylenceler

(Renk değiştirmeyi bir önceki derste anlattığım gibi “CTRL+U” menüsünden uygun ayarlarla yapabilirsiniz)

En son vys tarafından 2006-03-12, 00:35:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:24:21    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

Sırada Çok Basit bir çalışma var…

Bu çalışma ile resimlere gerçek dışı şekiller vere bilirsiniz….

1.) Resmi açın…..

2.) “CTRL+J” ile resmi kopyalayın. Kopya aktif iken Sırası ile “Fitler/ Blur/ Radial Blur/” açın ve aşağıdaki değeri uygulayın.
“Ben “50” değerini uyguladım çünkü resim için ideli buydu. Siz kendi resminize başka değerler uygulaya bilirsiniz.”

3.) “E” ye basarak “Eraser Tool” yani silgiyi alın resmin göz, burun ve ağız bölümlerini belirginleştirmek için silin….

sooon !!!!!!!!

Bu kadar kolay seçtiğiniz resimlerin güzel olması çalışmaları daha güzel hale getirir buna dikkat edin
Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:43:41    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

SU EFFEKTİ

200x200 boyutlarında transparan artalanlı yeni bir dosya açın. D'ye basın. Daha sonra Clouds filtresini uygulayın.
Filter>Render>Clouds...

Radial Blur filtresini uygulayın.
Filter>Blur>Radial Blur...
Amount : 50
Blur Method : Spin
Quality : Good

Gaussian Blur filtresini uygulayın.
Filter>Blur>Gaussian Blur...
Radius : 2

Bas Effect filtresini uygulayın.
Filter>Sketch>Bas Effect...
Detail : 15
Smoothness : 10
Light Direction : bottom

Chrome filtresini uygulayın.
Filter>Sketch>Chrome...
Detail : 7
Smoothness : 3

Twirl filtresini uygulayın.
Filter>Distort>Twirl...
Angel : 180

ZigZag filtresini uygulayın.
Filter>Distort>ZigZag...
Amount: 10
Ridges : 5
Style : Pond Ripples

Son olarak Hue/Saturation (Ctrl+U) aracını açın. Colorize seçeneğini işaretleyin ve istediğiniz herhangi bir rengi seçin.

Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:45:42    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

BUZDAN DUVAR

500x500 boyutlarında transparan artalanlı yeni bir dosya açın. D'ye basın. Daha sonra Clouds filtresini uygulayın.
Filter>Render>Clouds....

Difference Clouds filtresini uygulayın.
Filter>Render>Difference Clouds....
Bu filtreyi üç defa daha tekrarlayın. Bunun için 3 defa CTRL+F yapın. Yandaki resme benzer bir görünüm elde etmiş olmalısınız.

Glass filtresini uygulayın.
Filter > Distort > Glass...
[Distortion:14 - Smoothness:2 - Texture:Blocks - Scaling:50% - Invert: İşaretli]

Hue/Saturation aracını açarak yandaki ayarlamaları yapın.
Image > Adjustments > Hue/Saturation...

Layer'ı bir kere çoğaltın. Oluşan yeni layer'ın modunu Overlay olarak değiştirin ve bir kez daha çoğaltın ve layer modunu Screen, Opacity değerini 50% olarak ayarlayın. Ayarlarla oynayarak daha değişik sonuçlar elde edebilirsiniz. Kolay gelsin...
Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:48:49    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

METALİK TÜP

250x250 boyutlarında yeni bir dosya açın. Koyu gri bir renk seçin. Ben #404040 rengini tercih ettim. Yeni bir layer açın ve Pen Tool ya da Paintbrush Tool YARDIMı ile 15 pixel kalınlığında bir kablo çizin. Düzgün olarak çizmek biraz zamanınızı alabillir. Şimdi bu layer'a kablo adını verin.

Kablo layer'ını Create New Layer ikonunun üstüne bırakarak kopyasını yapın. Kopya layer'a kesik kablo adını verin. Şimdi kablo layer'ını yanındaki göz ikonuna tıklayarak saklayın. Bu layer'ı daha sonra kullanacağız. Şimdi Eraser tool aracını alın. Fırça büyüklüğünü 5 pixel olarak ayarlayın ve kablonuzu aralıklarla kesin.

Ctrl tuşuna basılı tutun ve saklı olan kablo layer'ına tıklayın. Bu işlem kablonun etrafında seçili bir alan yaratacak. Şimdi Channels penceresine gidin ve Save selection as channel ikonuna tıklayın. Açılan yeni kanalı seçin ve kablo kanalı adını verin.

Hala seçili olan kablonuza sırasıyla 9,6,3,1 değerlerinde Gaussian Blur filtresini uygulayın. Filter>Blur>Gaussian Blur...
Daha sonra AutoLevels yapın. Image>Adjustments>Auto Levels...
Layers penceresine geri dönün. Ctrl tuşuna basılı tutun ve kesik kablo layer'ına tıklayın. Yeniden Channels penceresine dönün. Kablo kanalına tıklayın. D'ye basın ve Inverse yapın. Select>Inverse.... Son olarak Delete 'ye basarak seçili alanı temizleyin ve Ctrl+D'ye basın.

Layers penceresine geri dönün ve Kesik kablo layer'ını seçin. Lighting Effects filtresini uygulayın. Filter>Render>Lighting Effects...
Kablonuza üstten beyaz, alttan ise mavi bir ışık vurmasını sağlayın. Bunun için bize bir lamba daha gerekiyor. Yandaki şekilde gösterilen lamba ikonuna basılı tutarak resmin içine atın. Yeni lambanızın rengini mavi seçin. Ben #1569B8 rengini tercih ettim. Şimdi iki lambamız oldu.

Her iki lambanın da Lighting değerlerini şu şekilde girin.
[Light Type: Directional & Intensity: 24 & Gloss: 100 & Material: -100 & Exposure: 39 & Ambience:
-21 & Texture Channel: Kablo kanalı & Height: 15]
Hemen hemen yandaki gibi bir görünüm elde edeceksiniz.

Şimdi önceden sakladığınız kablo layer'ına tıklayın. Ctrl tuşuna basılı tutarak bir kez daha tıklayın ve kablo layer'ını seçili hale getirin. Inverse yapın.
Select>Inverse....
Daha sonra Select>Modify>Expand... [1 pixel]. Delete'ye basarak seçili alanı temizleyin ve Ctrl+D'ye basın. Şimdi yine Lighting Effects filtresini uygulayın. Hiçbir değişiklik yapmadan sadece Texture Channel menüsünden kablo Transparency'i seçin. Kablonuza güzel bir gölge [Drop Shadow] verin ve çalışmanızı bitirin...

Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 00:50:43    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

PAS AKITMA

Eşit En ve Boyda yeni bir dosya açın. Ctrl tuşuna basarak efekti uygulayacağınız layer'a tıklayın ve seçili hale getirin.

Q'ya basarak Quick Mask Mode'ye girin. Ctrl+A ile tüm resmi seçili hale getirin. Daha sonra resminizi 90 derece döndürün.
Edit>Transform>Rotate 90o CW...

Wind filtresini uygulayın.
Filter>Stylize>Wind...
Daha fazla pas olmasını istiyorsanız Ctrl+F'ye basarak Wind filtresini tekrarlayabilirsiniz. İşleminiz bitince objenizi eski haline getirin.
Edit>Transform>Rotate 90o CCW...

Tekrar Q'ya basarak Quick Mask Mode'den çıkın. Yeni bir layer açın ve #937F6D rengi ile doldurun. Şimdi bu layer'ı pas efekti vereceğimiz layer'ın altına koyun. Son olarak Ctrl+D'ye basarak seçili alanı kapatın. Harfimiz baya paslanmış gözüküyo

Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 04:25:50    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-03-12, 00:55:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilgilerin hepsi iyi güzel de zaten verdiğim linkte hepsi mevcut...Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
MuzikDelisi

MesajTarih: 2006-03-12, 01:05:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi onuda geç bari alıntı olduğunu yaz Very Happy
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-03-12, 13:53:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hahahahahha
Very Happy
peki Fhoto Shop Kaç için Geçerli Bu ? Very Happy onu söyle bar i Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
aslanonur

MesajTarih: 2006-03-12, 14:28:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bide adını doğru yazsan iyiydi
Başa dön
edizverdioglu
Editör
Editör

MesajTarih: 2006-03-12, 15:20:37    Mesaj konusu: Re: Haydi Fotoşop Öğrenelim. Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Arkdaşım. PhotoShop. Fotoşop değil. :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
serserialper21

MesajTarih: 2006-03-12, 15:29:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DoctoR-X :
hahahahahha
Very Happy
peki Fhoto Shop Kaç için Geçerli Bu ? Very Happy onu söyle bar i Very Happy

Photoshop'un 6.0'dan sonraki surumleri bazı değişikliklerden hariç aynı sacece son zamanlarda photoshop cs surumleri cıktı ben su an photoshop sc 9.0 full surum kullanıyorum photoshop kullanacak herkesede bu surumu oneriyorum gerek yeni yazı tipleri eklenmiş gerek se layer ayarlarına zenginlik katılmıs...
Başa dön
vys

MesajTarih: 2006-03-12, 17:13:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaw arkadaşlar teşekkür edeceğinize ne diyorsaunuz..

Ağız alışkanlığı yaws.
Başa dön
colorado

MesajTarih: 2006-04-10, 21:55:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 cok güzel bi paylasim yapmisin. Cok tsk gercekten böyle bi e-bookun herkesin elinin altinda olmasi gerek

tekrar paylasim icin tsk

En son colorado tarafından 2006-04-19, 00:19:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2006-04-10, 22:07:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eywallah saol zaten photoshop kendiliğinden oğrenilecek birsey değil en azından insan elinin altındaki kaynaklar aracılıgı ile phtoshop'ta işine yarar seyler yapabilir
Başa dön
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-18, 21:43:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pasha72 :
Yaw arkadaşlar teşekkür edeceğinize ne diyorsaunuz..

Ağız alışkanlığı yaws.

hocam neden bu güzel türkçemizi çirkinleştiriyorsunuz? alfabemizde (w) böyle bir harf yok. Amacınız nedir? Dilimizi kaybettiğimizde bize neler olur haberiniz varmı? Herkesten rica ediyorum. Türkçe kelimeleri türkçe yazalım. Eğer ingilizce bir terimle ifade etmek isterseniz eyvallah. yav kelimesinin ingilizcesini yazsan problem değil. Ama "yaws" ne demek.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
colorado

MesajTarih: 2006-04-19, 00:12:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam bende hemen düzelteyim hatami
herkez degil herkes olcakti Sad
Başa dön
ozcancagirici

MesajTarih: 2006-04-19, 08:56:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

colorado :
tamam bende hemen düzelteyim hatami
herkez degil herkes olcakti Sad

hocam sanırım seninki bilinçli yapılmış bir şey değildi. Çoğumuzun yaptığı bir hata. Ama seni tebrik etmeden geçemicem.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
colorado

MesajTarih: 2006-05-05, 01:12:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gurbette olunca oluyo böyle hatalar kardes bende yeni ögrendim su siralar popüler bi site var ismini unuttum slogani "lütfen herkes i dogru yazalim" mi neydi galiba Very Happy

elimden geldigince dikkat etmeye calisiyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Grafik Tasarımı Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız