Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 538
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Yıldız Beldesi Belediye B..
(8591 okuma, 2 yanıt)
 Rap Sitesi içn banner Yap..
(4953 okuma, 0 yanıt)
 Resim-Logo..
(10865 okuma, 9 yanıt)
 Alchemy Mindworks Animati..
(4779 okuma, 0 yanıt)
 Photoshop da resim kesmek..
(8209 okuma, 3 yanıt)
 Çatkara Köyü Logo Yapıcak..
(11827 okuma, 13 yanıt)
 Logo yapabilecek arkadaşl..
(6007 okuma, 3 yanıt)
 Futbol sitesi için logo i..
(18833 okuma, 21 yanıt)
 Ahi Haber için logo çalış..
(11568 okuma, 14 yanıt)
 Bu yazı tipinin adını bil..
(5459 okuma, 2 yanıt)
 Yusufiyeli Ülkücüler Teşk..
(8102 okuma, 4 yanıt)
 Kantindeyim.Com için logo..
(6138 okuma, 3 yanıt)
 vektor edit yardım..
(14191 okuma, 20 yanıt)
 logo yapimi..
(9198 okuma, 8 yanıt)
 intro programi..
(5025 okuma, 1 yanıt)
 Şu site için logo tasarım..
(4037 okuma, 0 yanıt)
 Logo yapa bilicek arkadas..
(6569 okuma, 4 yanıt)
 Amblem İstek..
(6145 okuma, 4 yanıt)
 Temaya Banner Olmuyo....
(6595 okuma, 4 yanıt)
 habercii.com Site Logoso..
(3437 okuma, 0 yanıt)
 Logo & Banner İstek..
(7684 okuma, 7 yanıt)
 Grafik tasarımcı olmak&am..
(6008 okuma, 2 yanıt)
 Pizza - Kola - Hamburger...
(6348 okuma, 3 yanıt)
 Poşet tasarımında nasıl b..
(9597 okuma, 6 yanıt)
 tarım sitesi için logo la..
(6562 okuma, 4 yanıt)
 Yep Yeni Logo Hareketli A..
(14124 okuma, 16 yanıt)
 Netopsiyona 2 tane logo ..
(9978 okuma, 9 yanıt)
 ChildsPlay temasının Logo..
(7189 okuma, 6 yanıt)
 Yazı küçültme kodu..
(4341 okuma, 0 yanıt)
 bu programı bilen war mı..
(6196 okuma, 2 yanıt)
 Nuke Evolution Türkiye iç..
(24239 okuma, 29 yanıt)
 Bu Kuşun arkasını beyazla..
(18118 okuma, 23 yanıt)
 spor klübüne arma yapacak..
(11646 okuma, 11 yanıt)
 Ramazan indexi paylaşim..
(7907 okuma, 5 yanıt)
 Birkaç Küçük Grafik yapan..
(3797 okuma, 0 yanıt)
 Sevgili arkadaşlar..
(4675 okuma, 1 yanıt)
 Foruma logo yapabilecek v..
(12569 okuma, 12 yanıt)
 Hareketli banner..
(7664 okuma, 7 yanıt)
 Hızlı logo lazım..
(5737 okuma, 4 yanıt)
 yardım..
(3991 okuma, 0 yanıt)
 1000+ Photoshop Actions..
(4657 okuma, 1 yanıt)
 Logo yapacak birisi var m..
(11100 okuma, 13 yanıt)
 Logo İstek..
(15080 okuma, 18 yanıt)
 yeni logo ve yeni blog gi..
(10009 okuma, 9 yanıt)
 Kawasaki İçin Grafik Lazı..
(4788 okuma, 2 yanıt)
 tarım ve bilişim logosu..
(4183 okuma, 0 yanıt)
 Logo İstek..
(8101 okuma, 7 yanıt)
 Yeni Rütbeler..
(7836 okuma, 5 yanıt)
 Banner İstek..
(21505 okuma, 29 yanıt)
 Banner İstek..
(7523 okuma, 7 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - .fla dosyaları
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

.fla dosyaları

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Grafik Tasarımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Zacharias

MesajTarih: 2004-08-14, 18:32:21    Mesaj konusu: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar fla uzantılıları nasıl editleyebilirim. Bana iyi bir fash editleme programı lazım. swf quicker yükledim ancak o editleme yapmadı.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 14:22:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Smasherz

MesajTarih: 2004-08-14, 18:36:08    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

:) hocam .fla dosyası flash dosyası dır.

flash mx veya değişik vers. ile yapılır bu iş. baska program olmaz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Zacharias

MesajTarih: 2004-08-14, 18:39:32    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

pikih. sağol. Flashla aram olmadı hiç. Bu theme editleme davasına bulaşcaz mecburen
Başa dön
mydreams24

MesajTarih: 2005-04-11, 11:19:44    Mesaj konusu: .fla dosyaları ve FlashTM Alıntıyla Cevap Gönder

fla uzantılı dosyaları Flash MX le açmak tamamda Flash movie halindeyse nasıl açacağız Flash TM olmadan... ben bu sorunun cevabını bulamadım...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
turkwebteam

MesajTarih: 2005-04-11, 16:45:24    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

.fla dosyaları ancak flash Programlarıyla açılır Flash 5.0 flash MX gibi sürümleri var sen www.macromedia.com sitesinden demosunu yükeyip deneye bilirsiniz. ayrıca program hoşuna giderse birkaç yüz dolar verip satın alabilirsin :)

ayrıca bazı amatörler için söylüyorum .swf dosyasını editleyemesiniz. boşuna kasılmayın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
monk

MesajTarih: 2005-04-13, 17:19:20    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

.swf leri editlemek isteyen arkadaşlar onun içinde swishi kullanabilirsiniz amatörler için çok uygun bir program kesinlikle tavsiye ederim ayrıca turkwebteam türkiyede o programı bir kaç yüz dolar veripo te alan olacak kişi zannetmiyorum işyerleri dahil herkes programı kırıp çalıştırıyor beleş varken emeğe nie saygı göstersinlerki
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
turkwebteam

MesajTarih: 2005-04-13, 18:41:44    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

monk :
.swf leri editlemek isteyen arkadaşlar onun içinde swishi kullanabilirsiniz amatörler için çok uygun bir program kesinlikle tavsiye ederim ayrıca turkwebteam türkiyede o programı bir kaç yüz dolar veripo te alan olacak kişi zannetmiyorum işyerleri dahil herkes programı kırıp çalıştırıyor beleş varken emeğe nie saygı göstersinlerki
bir .swf olarak export edilmiş dosyalar editlenemez. Swish programı ile anacak pratik .swf (flash) dosyaları export edilebilir (yapılabilir) yani daha önceden .swf dosyası yapılmış ise bunu editleyip düzenlemek nerdeyse imkansızdır. swish programını bende kulanıyorum Kulanndığım yerler; Pratik olduğu için Küçük flash animasyonlarında ve özelikle banner yapımında kulanıyorum. swish in demosunuda www.swishzone.com adresinden indirebilirsiniz ve yine eğer beğenirseniz satın alabilirsiniz. (Cracke, lisansız kulnıma Karşıyım) kesinlikle karşıyım - eğer bu işten para kazanıyorsan bu programı para verip satın alırsın. unutmayın Herşeyin bir karşılığı vardır. bu maddi de olabilir manevide olabilir. ama vardır! yok diyen ancak kendini kandırır.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
monk

MesajTarih: 2005-04-13, 22:30:18    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

turkwebteam :
Swish in demosunuda www.swishzone.com adresinden indirebilirsiniz ve yine eğer beğenirseniz satın alabilirsiniz. (Cracke, lisansız kulnıma Karşıyım) kesinlikle karşıyım - eğer bu işten para kazanıyorsan bu programı para verip satın alırsın. unutmayın Herşeyin bir karşılığı vardır. bu maddi de olabilir manevide olabilir. ama vardır! yok diyen ancak kendini kandırır.

+Sonsuz bende karşıyım ama maalesef bende bazı programları bende kırıyorum ama şöyle bir düşünce geliyor aklıma madem adamalrın parasını ödemiyoruz bari sitemizde reklamlarını yapalım onlar bizim reklamlarımıza muhtaç deil ama emeklerinin bole boşa gitmesinde bu yapacaım iş onları biraz olsun mutlu eder bence sizce

Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-28, 14:22:35    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
xzeo

MesajTarih: 2005-04-13, 22:43:58    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

FLA IMPERATOR ° diye bi program onu kullanabilirsin...crackini bulduğun zamansa..Actionlar dahil herşeyi orjinal hale getirip çalıştırabilirsin Movie Clipler hariç kolay gelsin...
Başa dön
monk

MesajTarih: 2005-04-13, 23:12:41    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

turkwebteam :
.swf olarak export edilmiş dosyalar editlenemez. Swish programı ile anacak pratik .swf (flash) dosyaları export edilebilir (yapılabilir) yani daha önceden .swf dosyası yapılmış ise bunu editleyip düzenlemek nerdeyse imkansızdır.

Bu arada swi yi swf olarak yazmışsım kusura bakma
Başa dön
sk1993

MesajTarih: 2005-05-13, 17:32:58    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

.swf uzantılı dosyaları sothing swf kullanarak çewirebilirsiniz
Fakat piyasadaki hiç bir program .swf leri .fla ya tam olarak çeviremez
Başa dön
akanyanik

MesajTarih: 2005-09-04, 01:18:31    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar eğer swf kilitli değilse flash mx 2004 ile çevirebilirsiniz swf yi .fla ya ama kilitliyse Sothink Decomplier ile çevirebilirsiniz hadi hayırlısı
Başa dön
ayteq

MesajTarih: 2005-11-09, 17:52:44    Mesaj konusu: Re: .fla dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

turkwebteam :
.fla dosyaları ancak flash Programlarıyla açılır Flash 5.0 flash MX gibi sürümleri var sen www.macromedia.com sitesinden demosunu yükeyip deneye bilirsiniz. ayrıca program hoşuna giderse birkaç yüz dolar verip satın alabilirsin :)

ayrıca bazı amatörler için söylüyorum .swf dosyasını editleyemesiniz. boşuna kasılmayın.

hadi ya. şu ana kadar binlerce SWF editledim. insanlara yanlış bilgi vermişsin ben düzelteyim. sen de bir şeyler öğren bu arada.

Bilgi: SWF açık kod barındırır. Tıpkı Java Script gibi. SWF dosyasını .FLA'ya çevirip güzel güzel editleyebilirsiniz.

Bu işi en iyi Flash Decomlier yapıyor.

http://www.flash-decompiler.com

bir de imperator fla var.

SWF decomplier action script 1.0 ve 2.0 sonlarındaki ;(noktalı virgülleri) eklemiyor. El yordamı ile siz ekleyeceksiniz. Yoksa scriptin bazı bölümleri çalışmıyor.

Imp. Fla programı ise çok geniş kapsamlı SWF'leri çevirirken hata veriyor. Küçük SWF dosyaları için ideal.
Başa dön
computerdelisi

MesajTarih: 2006-01-14, 15:28:49    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

flash pro 8 'i kullanmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

Flash mx 2004 'den daha üstün....

Tasarımıda çok hoşş...

Trial Versiyonunu indirmek için http://www.macromedia.com/downloads gidiniz. oradan english windows 'u seçerek indirebilirsiniz.. Yada bu ay bir Chip dergisi satın alırsanız içinde var.trial versiyonu tabii.. Ocak 2006 Chip'te..
Başa dön
ranihasan

MesajTarih: 2007-03-29, 18:17:54    Mesaj konusu: Re: .swf .Fla Dosyaları Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi swf Dosyasını editliyemıyormuyuz editliyorsakta Fla ya cevırıp mı edıtlıyoruz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Grafik Tasarımı Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız