Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 586
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7152 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5987 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9137 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5512 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7565 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7929 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16899 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10582 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7315 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3844 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11473 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5640 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9568 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5057 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4624 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6309 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9092 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8156 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7308 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7477 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5569 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5144 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5266 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8184 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11006 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14276 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - YouTube Türkiye'ye yalvarıyor!
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

YouTube Türkiye'ye yalvarıyor!

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
serserialper21

MesajTarih: 2008-06-04, 23:41:39    Mesaj konusu: YouTube Türkiye'ye yalvarıyor! Alıntıyla Cevap Gönder

Uzun süredir Türkiye'de kapalı olan YouTube bugün bir açıklama yaptı. Adeta yalvaran yetkililer bakın neler söyledi?

Haftalardır kapalı olan video paylaşım sitesi YouTube, bu gelişmeler karşısında uzun zamandır süren sessizliğini bozdu. Türk kullanıcılara ulaşamamaktan dolayı üzgün olduklarını belirten YouTube yetkilileri "Ufak bir grubun yarattığı uygunsuz içerik, çoğunluğu oluşturan bir grubun YouTube kullanımın etkilememeli" dedi ve "Erişimi yeniden açın!" diyerek adeta Türk yetkililerine yalvardı:

YouTube yetkilileri açıklamalarında şunları söyledi:

UFAK BİR GRUP ÇOĞUNLUĞU ETKİLEMELİ

Ufak bir grubun yarattığı uygunsuz içerik, çoğunluğu oluşturan bir grubun YouTube kullanımını, tecrübesini olumsuz etkilememelidir.

Son bir yıldır, uygunsuz içeriğe sahip olan az sayıda video ile ilgili problemleri çözüme ulaştırmak, uyarı mesajları gönderilen videoların çıkarılması için Türk yetkililerle yakın bir şekilde çalışmaktayız.

TÜRK KULLANICILARINA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ

Türk yetkililer ile bu sorunların giderilmesi konusunda görüşmelerimizi düzenli olarak devam ettirmekteyiz.

Türk kullanıcılarımıza çok önem veriyoruz ve Türkiye'den yüklenen birbirinden yaratıcı videoların YouTube'da yer alması bizleri çok mutlu ediyor.

VİDEOLARI KALDIRDIK

Türkiye'den kullanıcılarımızın şu anda YouTube'a erişemiyor olmasından dolayı üzgünüz.

Son kapatma kararına neden teşkil eden videoları inceledik ve YouTube kullanım koşulları doğrultusunda gerekli aksiyonları aldık.

ERİŞİMİN SAĞLANMASINI BEKLİYORUZ

YouTube'a Türkiye'den kısa bir süre içerisinde erişimin tekrar sağlanmasını bekliyoruz.

YouTube olarak Türk kanunlarına aykırı olabilecek içeriğe ilişkin sorunları gidermek amacı ile yetkililerle işbirliğine her zaman hazırız.'

Kaynak:http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=143836

Asıl Kaynak:(www.Shiftdelete.net)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 23:22:05    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
asilimy

MesajTarih: 2008-06-05, 00:07:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.proksi.us/browse.php?u=Oi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29t&b=143 Laughing Laughing Laughing
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger
serserialper21

MesajTarih: 2008-06-05, 00:26:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu sadece senın benım bildiğim bir iş herkes bunu bılmıyor + benım gibi kişilerde bunu bılmesıne ragmen bu sekılde ugrasmak istemıyor dusunsenize ben bi upload yapacam ama tr girişlerı kapalı kımse izleyemeyecek eee ben daha neye upload yapayım kı ?

o yuzden acılması ile bu sekılde girilmesı arasında fark var bence youtube sistemını değiştirmelı ve alanında tr editorlerı almalı varsa'da bunu daha da fazlalastırmalı diye dusunuyorum..

Youtube de bize ekmek kapısı Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
asilimy

MesajTarih: 2008-06-05, 00:36:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kullanıcı sözleşmesini değiştirmeli bence youtube
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger
berkeratak

MesajTarih: 2008-06-05, 01:25:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

youtube yalvardı kelimesi bence çok komik :) birçok ülkeden ulaşım sağlanıyorsa 1 ülke çok incitmez youtubeyi. Elbetteki tr de kullanım fazlalaşıyor ve erişimin kısıtlanmamasını onlarda ister ve irtibata geçmek ister bu onların yalvardığı anlamına gelmez.

Dalnet diye irc server vardı (vardı dıyorum senelerdır girmiyorum bilmiyorum hala açıkmı) Bu dalnet dünyanın en büyük serverlerindendi 99 yıllarında türklerin çok saldırısı sebebiyle türkiye iplerini banladılar ve karşımıza şöyle bir yazı çıktı. "Bu server türklere kapalıdır".

Youtube dışlamak yerine herkezin bağlanabilmesini istemiş ne güzel bi durum bu açıklık getirmeye çalışmışlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Remarque

MesajTarih: 2008-06-05, 12:25:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başından beri karşı olduğum nir durum bu kapatma olayı. Youtube veritabanı incelendiğinde görülüyor ki site içerisinde barınan ve kapatma gerekçesi olarak gösterilen videoların belki de binlerce katı kadar ülkemizin reklamını yapan videolar bulunmakta. ben sadece youtubedan videoları görüp biraz da araştırma yaparak ülkemize turist olarak gelen kişileri biliyorum. Tabi bu noktada ülkemiz yöneticilerinin teknoloji ve teknolojik gelişmeler konusunda ne kadar bilgisiz olduğu da ortaya çıkıyor. Ancak bilinçli web kullanıcıları bir şekilde girebiliyor youtube da o da ayrı :)
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-06-05, 13:00:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Remarque

tursitler yine inceliyor onalra yasak gelmedi..Very Happy

arkadaşlar youtube yasaklayan tek ülke bzi değilz...pentagona ilgili video yayınladığı için ÖZGÜRLÜKLER ÜLKESİDE banladı.

Siz masaya yumruğunuzu vurana kadar kimse gücünüzü bilmez anlamaz.Bu yasak devam etmeli.taki youtube TÜRKİYENİN gücünü anlayana kadar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Remarque

MesajTarih: 2008-06-05, 13:03:39    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Polibo benim bahsettiğim nokta sitedeki zararlı videoların kat be katı kadar ülkemiz açısından faydalı videolar bulunduğuydu. ama ben kapatmaya karşıyım.

O zaman yazduvara.com da kapatılsın çünkü orada videoların yazılı versiyonları bulunmakta :)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 23:22:05    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız