Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 713
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Mavimsn_C46 temasına habe..
(8375 okuma, 1 yanıt)
 Yeni Tema GörüşLerinizi A..
(11235 okuma, 4 yanıt)
 Şehit Aileleri Derneği İç..
(7965 okuma, 6 yanıt)
 ND_Kırmızı Teması..
(14398 okuma, 17 yanıt)
 Artisteer ile Nuke'ye Tem..
(10260 okuma, 7 yanıt)
 Tema sorun..
(4845 okuma, 0 yanıt)
 Forum Sayfamız Açıldı Her..
(11487 okuma, 10 yanıt)
 yemayı daraltmak..
(11277 okuma, 10 yanıt)
 AquAmp Player Teması..
(4811 okuma, 0 yanıt)
 Güzel Bir Tema..
(4585 okuma, 0 yanıt)
 tema hakkında yardım..
(7541 okuma, 5 yanıt)
 Tema İstekleri Buradan Ya..
(39637 okuma, 55 yanıt)
 Emosoft_Asel_Red Teması P..
(12696 okuma, 13 yanıt)
 Son Hemşeri Yorumları Blo..
(4086 okuma, 0 yanıt)
 Emosoft_Asel Teması Payla..
(7307 okuma, 6 yanıt)
 Ücret karşılığı otel tema..
(7665 okuma, 6 yanıt)
 atatürk teması arıyorum..
(8722 okuma, 6 yanıt)
 Jquery ile ahzırlanmış Se..
(7296 okuma, 6 yanıt)
 Acil Üst Menü kodu..
(8530 okuma, 6 yanıt)
 Sec begen indir Tema Lisa..
(54162 okuma, 64 yanıt)
 Ne kıymetli temaymış ya p..
(14430 okuma, 15 yanıt)
 Ücretli site geliştirme ç..
(8753 okuma, 6 yanıt)
 yardım edermisiniz ?..
(4630 okuma, 2 yanıt)
 açılışta bir süre bayrağı..
(8361 okuma, 6 yanıt)
 Belediye sitesi için tema..
(4530 okuma, 0 yanıt)
 Mor Tema..
(4400 okuma, 1 yanıt)
 div tasarımımı phpnuke'ye..
(4243 okuma, 0 yanıt)
 Anneyim.org temasi hakkin..
(5879 okuma, 3 yanıt)
 Temada Yazının Arka Planı..
(3987 okuma, 0 yanıt)
 PhpTurk V1 temasını arıyo..
(6165 okuma, 3 yanıt)
 küçük bir sorun..
(4671 okuma, 1 yanıt)
 bi sorunum daha var :S..
(7108 okuma, 5 yanıt)
 İslam Temaları..
(13871 okuma, 13 yanıt)
 theme.php dosyasında hata..
(9770 okuma, 10 yanıt)
 Joomla Temayi Nukeye Uyar..
(5412 okuma, 1 yanıt)
 Fenerbahçe Teması Arıyoru..
(6736 okuma, 4 yanıt)
 Forum Temasını Nasıl Degi..
(5061 okuma, 2 yanıt)
 tema genisliyor farklı t..
(9279 okuma, 11 yanıt)
 Tema Nasıl Yapılır Yardım..
(5670 okuma, 2 yanıt)
 Mavimsn_C22 üye grişi..
(7849 okuma, 7 yanıt)
 Menü Bloğu arıyorum..
(6730 okuma, 6 yanıt)
 Tema yapmak istiyorum...
(6496 okuma, 4 yanıt)
 Yanlış hatırlamıyorsam bi..
(6861 okuma, 4 yanıt)
 selamlar temamı ve sitemi..
(7997 okuma, 6 yanıt)
 Güzel Bir Tema [ Yeni Pay..
(7507 okuma, 5 yanıt)
 TurkcellNET.Com Hakkında..
(11525 okuma, 11 yanıt)
 favori temayı arıyorum..
(14973 okuma, 16 yanıt)
 Aba_msn temasi ariyorum...
(5380 okuma, 2 yanıt)
 Koy Sitesi..
(10474 okuma, 10 yanıt)
 Bi Türlü BuLamadım..
(12100 okuma, 13 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - black islam themes
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

black islam themes

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
minol

MesajTarih: 2007-12-05, 16:39:09    Mesaj konusu: black islam themes Alıntıyla Cevap Gönder

netopsiyon editörleri taraf tuttuğu için bu siteden tüm paylaşımlarımı kaldırıyorum.

En son minol tarafından 2008-01-06, 14:47:27 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 18:37:40    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-12-05, 18:03:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

minol kızmasan bir şey söylemek istiyorum bunda nereyi editledin?

bir arka plana resim koymuşsun sanırım. Birde header kısmını düzenlemişsin.Bence biraz daha geliştir
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
minol

MesajTarih: 2007-12-05, 18:11:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu kadarı yeterli. istemeyen ler indirmeme hakkına sahip.

çok fazla dosya kullanmak istemedim blocklarda kendi gelmedi oraya :) onuda ben editledim istersen kur kendine sonra bak bir daha güzel mi değil mi :) ben kullanıyorum geliştircemde bunu yeter bana ..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-05, 23:05:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

K.bakma ama headerin yukarısını http://www.raptetek.com/index.php burdan almıssın islam ile rap tarzı ne alaka merak ettım zaten ne logo nede ora yakısmıs sen al bunu bastan degıstır Sad k.bakma ama oncekı teman buna bın basar...yada her tema...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
sima19

MesajTarih: 2007-12-06, 00:04:53    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla ben bile grafiklerin hemen hemen hepsini photo shopta kendim yaptığım halde o kadar laf ettiler... Ama şuda var, Artistbaron unda dediği gibi islam teması ile rap temasının arasında ilişkiyi göremedim..
Şu var. Eğer kendimiz bir iş yapıyorsak , bunuda paylaşıma sunuyorsak, elbette yorumlar olacak. Bende o sorun vardı. yani o kadar uğraşırdım kendi hayalimdeki temaları çıkarırdım. Biride tutup şurası olmamış kötü olmuş diyince, ona kızardım. Nedeni ise emeğe hakaret diye görüyordum.
Valla kardeşim ne yaparsan, ne paylaşırsan ilk önce kendin beğeneceksin, eğer sitende kullanmayacaksan, koymayacaksın, koymayacağızda.....

Yukardaki siyah temayı bir nuke yabancı sitesinde görmüştüm.Headerde zaten var.Very Happy ama uğraşmısın. Bu işler böyle böyle öğrenilir. Gerçekten bu işi öğreneceksen, kendi grafiklerinde bişeyler çıkarmaya bak.. Eğerki böyle devam edersende bana olan herşey ilerde sizede olur. Yapılmayan bişeyden ismini hırsıza çıkarırlar.. Kendileri ve ona yardımcı olan vatan hayinleri sanki bizden az aşağı Very Happy
Konu dağılmasın... ..:)
Başa dön
minol

MesajTarih: 2007-12-06, 07:51:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyide ben islami tema diye vermedimki bu temayı

siz neresinden baktınızda temaya islami tema olduğunu keşfettiniz:).
raptetek.com un logosunun hepsini almadım.sadece menüyü aldım altını ben ekledim paint te. iyice incelemeden yorum yapmayalım.

hoşuna gitmeyeler alsın editlesin.bu kadar sorun yapmayın lütfen.dosyanın içindede yazıyo editleyebilirsiniz diye:) naapcakmışız önce karşıdakinin yaptıklarını düşüncelerini öğrencekmişiz sonra yorum yapcakmışız.

bence şimdi sizin yorumunuzda olmadı:) sizde şimdi bu yaptığınız yorumları editleyin:)
bende temayı editlerim.
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-06, 09:09:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamamda zaten menuyu almıssın dıgerınıde paıntte yaomıssınız goresel acıdan bır zengınlık yok kı bırbırımızı sımdı kandıralım ayrıca konuyu ıslam teması dıye acarsan tabıkı herkes ıslam teması ıle ılgılı bısey bekler...... bı kere header zaten olmamıs renkler hiç uymamıs sımdı nıye bırbımızı kandıralım kı ? yada nıye mesajımızı edıtleyelım ? sen sadece sankı headerı degısmıssın oda hem olmamıs ve zaten herkes aldıgı temanın headerını hep degısır logo bakımından

sonra demıssın kı alın edıtleyın bız burda yorum yapıyoruz elestırıye acık olacan :) bıde dıyorsun edıtleyebılırsınız zaten herkes edıtler baska yerde deme derler kı sen mı yaptın ustunde hakkın mı var duzenlemeye karısıyorsun dıye

neyse ya herkesın zevkı ayrı...
Başa dön
minol

MesajTarih: 2007-12-06, 09:56:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

artistbaron :
neyse ya herkesın zevkı ayrı...

EVET DİYEBİLİYORUM SADECE
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 18:37:40    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
sima19

MesajTarih: 2007-12-06, 13:22:50    Mesaj konusu: cevap Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim buyuklerimizin bir sözü vardır. Sözüm meclisten dışarı olsun"Hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz. Ekmek çalanda aynı damgayla damgalanır, Banka soyup ülkesini dolandıranda aynı damga ile damgalanır". Burada hırsız demiyorum.Yanlış anlamayın. Ama eğerki bir islami site açmışsakta, birilerine net aleminden örnek olmayı tesfik ediyorsak, ki islami site açmanın başka bir nedeni olamaz.İlk önce kendimizi örnek olarak göstermemiz gerekiyor.Mesela sen o sitedem menuyu almışsın.Sonuçta almışın.İster sitenin tamamını indir.İzinsiz alnınan bişeydir bu. Alırken o sitenin sahibine danıştınmı?alabilirmiyim diye...
Doğru yargısız infaz yapmamak lazım.Şuda bir gerçektirki, net aleminde PHP-NUKE den anlayan ustalarımız var.Hemde çok iyi anlayan. Bir kardeşimizde çıkıp, paintte isim yazıp onuda temada sadece header.html deki logo gif isimlerini değiştirerek, tema editledim diyor yada diyoruz.Bu ustalarımızda dışardan bizi seyrediyorlar.Ne kadarda yorum yapmazlarsada, biliyorumki içlerinde biraz kırgınlık var.nasıl kırgınlık diyede sorarsanız, işi bilmeyen biliyorum diye çıkıyor.Front page de bir resim ekleyen kişi, hazır php-nukeyi sql inden tanıtan bir kişi artık WEB MASTER damgasını vuruyor kendine.Araba sürmeyi 5 yaşındaki çocuk bile biliyor.Nerde fites attıracağını, direksiyonun nasıl çevrileceğini. Ama çocugu direksiyona oturtunca, kaza yapma oranı %99 a ulaşır.Neden çünkü hayali ile bilip, uygulamayı bilmiyor.
Bizde aynen o şekildeyiz, Hazırcı olmayı sevmişiz bi kere. Php nuke kurdummu, blockta tanıttınmı, hadi birde tema giflerini oynadınmı web master oluyoruz.. Arkadaşar değri oturup doğru konuşalım.Herşey dışardan bakıldığı gibi değildir.Bakın Aliosman abi zamanında Php Dil derslerine başlamıştı. Dersin başlarında ateşlenme oldu. Ders ilerledikçede biraz biraz sogumaya başladı. Tabiki dersi yapan öğretmen , öğrencilerin dilemediğini anlayınca birazda olsa içinde burukluk oldu...
Minol kardeşim burada seni aşagılamak değil niyetim.Onu yapmaktandanda Allaha sığınırım.Demişsin ister editlersin kullanırsın, değiştirirsin.İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Zaten insana zorla bir iş yaptıramazsın.Paylaşmısın bi kere kullananda olur kullanmayanda.Ama eğer bu işi gerçekten yapacaksan, Hayal gücünü ilerlet, Grafik üzerinde çalış.Yani photo shop u ilerlet.Herşeyi kendin yapmayı öğren.Başkaının emeğini keserek biçerek bir yere varılmaz.Bu kişi ister musluman olsun, ister kafir olsun, ki ortada ufakta olsun hak mevzusu var.Sende islamı yaymak için bir işlerde girişiyorsun.Biraz kendini örnek biri yapta, herkes yaptığın işlerle senin hakkında iyi şeyler düşünsün...

Eğer bir iş yapıyorsak, bunun bir adım sonrasını düşünmemiz gerekiyor.İlerde bu rap sitesi senin hakkında forumlarda yazı yazarsa, altınada senin islami sitenin adını yazarsa, altınada hırsızsın derse çokmu iyi olacak...
İnsan eğer bir adın sonrasını düşünmezse, karşına çıkacak tehlikelere karşı hazırlıksız olur. Ya hayatı kurtulur, hata hayatını kaybeder...
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2007-12-06, 14:39:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE BU YA? kİMSEYE BİR ŞEY SÖYLİYEMİYECEĞİZ?

Eleştiriye açık olacaksın.Kimse mükemmel değildir.Eleştiriyi dinle,hak verirsen değiştirrisin hak vermessen yoluna devam edersin.hakaret etmezsin.Avatarında islam yazıyor ama bu yaptığın ne kadar islama uygun? bilemiorum.

ben 4 satırlık kod bile yazdığımda en az 10 kişiye gösteriyorum nasıl olmuş?Kimi zaman küfür bile yiyiorum utanmıyormusun böyle boş bir şey göstermeye diye.Eleştiriler ile en mükemmeline ulaşabilirsin.

Ha merak ediyorsan söyliyeyim.benim hiç bir sitem nuke deği.Temana ihtiyacım yok yani ;)
Başa dön
rap-medcezir

MesajTarih: 2007-12-17, 20:05:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

raptetek.com daki menü grafiğimi çalmışsın bumudur tasarımcılık ??
Başa dön
Kafein

MesajTarih: 2007-12-17, 20:09:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bu headeri bi rap sitesinden hatırlıom ama :S
Başa dön
rap-medcezir

MesajTarih: 2007-12-17, 20:18:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rannduman :
ben bu headeri bi rap sitesinden hatırlıom ama :S

www.raptetek.com a yaptığım menü..
Başa dön
MuratKiLiC

MesajTarih: 2007-12-17, 20:30:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hem islam dini ile alâkalı bir site açmışsınız hemde yılbaşını anımsatan menü kullanmışsınız. Sizce bu bir tezat değil midir?

YILBAŞI

Çok eski tarihlerde, Roma takvimine göre 1 mart, yılbaşı olarak kabul ediliyordu. Bunun nedeni ise Roma takviminin 10 aydan oluşması ve ilk ayın da mart olmasıydı.

Roma' nın 2. kralı olan Numa Pontilius' un, takvime Ocak ve Şubat aylarını eklemesiyle birlikte yeni yıl marttan ocağa taşınmış oldu. Yeni yılın 1 Ocak günüyle başlayacağını kesin olarak Julius Caesar tarafından duyuruldu.

Günümüzde, bütün dünyada (İslam dinine mensup ülkeler hariç) 1 Ocak yılbaşı olarak kabul edilir ve kutlanır ama sizce islam dünyası bunu kabul etmişmidir?

İslam ülkelerin özel günlerini başkaları kutlamaz iken neden biz başkalarının özel olarak ilan ettiği günü kutluyoruz ? Özellikle Türkiye'de özenti almış başını gitmiş. 4 bir yandan kuşatılıyoruz bunun herkes farkında. Neden biz başkaları gibi davranıyoruz kendimiz olmuyoruz.?
Neyse çok yazdım heralde. Yazdıklarımı birilerine karşı yazılmamıştır sadece fikrimi beyan ettim.
Umarım birbirinizi kırıcı tartışmalar çıkmaz ortaya.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız