Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 486
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 ME_Haber 2.3..
(108690 okuma, 145 yanıt)
 Resim Galerisi Modülü 2.0..
(121764 okuma, 173 yanıt)
 Ustalardan Bir Ricam Olac..
(13610 okuma, 6 yanıt)
 nukecode.com will close..
(11195 okuma, 5 yanıt)
 super youtube player a lo..
(6335 okuma, 1 yanıt)
 Need good PHP Haber port..
(5603 okuma, 0 yanıt)
 Forum Nasil Tam Sayfa Olu..
(35102 okuma, 40 yanıt)
 Php nuke Forumu Düzenleme..
(9932 okuma, 6 yanıt)
 Yeni Üyelik Aktivasyon Li..
(10975 okuma, 6 yanıt)
 Aşk Flashları Modülü..
(6976 okuma, 2 yanıt)
 resim galeri 2.0 da kateg..
(11413 okuma, 9 yanıt)
 Yeni iki modul: Merhumlar..
(32365 okuma, 36 yanıt)
 ürün tanıtım modülü..
(25219 okuma, 23 yanıt)
 PHP Nuke is out..
(14994 okuma, 13 yanıt)
 MSN Video Bing Video oldu..
(5194 okuma, 0 yanıt)
 haberhit.com..
(5785 okuma, 1 yanıt)
 Bilgi Yarışması 1.0 tama..
(51915 okuma, 72 yanıt)
 Musıc Box elinde olan var..
(6682 okuma, 2 yanıt)
 Online Okey , Batak , Tav..
(173159 okuma, 340 yanıt)
 Emlak Modül ve Blockları ..
(12275 okuma, 8 yanıt)
 WM who ist shampions..
(5040 okuma, 1 yanıt)
 coppermine resim galerisi..
(5480 okuma, 1 yanıt)
 Forumda Teşekkür Eklentis..
(9062 okuma, 7 yanıt)
 free wordpress themes..
(5573 okuma, 1 yanıt)
 JW image rotator for nsn ..
(7642 okuma, 4 yanıt)
 need Iletisim module..
(11003 okuma, 8 yanıt)
 Yeni modul: İletişim modu..
(27648 okuma, 33 yanıt)
 Başvuru Modulu ve Etkinli..
(5827 okuma, 1 yanıt)
 world cup flash..
(5040 okuma, 0 yanıt)
 ..:: Php Nuke FTP link Ha..
(4937 okuma, 0 yanıt)
 yeni phpnuke youtube 2.0..
(5161 okuma, 1 yanıt)
 Content Plus Önceki Konu ..
(4769 okuma, 0 yanıt)
 Php nuke Tickets Modülü..
(7972 okuma, 5 yanıt)
 need help to news time..
(4540 okuma, 0 yanıt)
 NSN News v3.0 new plugin..
(4827 okuma, 0 yanıt)
 how to save flash as imag..
(6037 okuma, 2 yanıt)
 Video Blok Yardım Lütfen...
(5981 okuma, 2 yanıt)
 gazete ara..
(9785 okuma, 5 yanıt)
 Bizim Yazarlar ve Bizim Ş..
(14944 okuma, 14 yanıt)
 Nuke Reflections v2 Türkç..
(14533 okuma, 14 yanıt)
 CNB Your Account 750 442 ..
(14221 okuma, 13 yanıt)
 Admin panelindeki simge ç..
(12323 okuma, 9 yanıt)
 Hosting Modülü..
(14009 okuma, 13 yanıt)
 Bizim şairler Modülü..
(5178 okuma, 1 yanıt)
 new plugin for nsn news v..
(4755 okuma, 1 yanıt)
 php nuke 8.0 türkce dil s..
(6916 okuma, 3 yanıt)
 Kan Bankası Modül istek..
(6130 okuma, 2 yanıt)
 Haber Konulari Sayfasinda..
(5751 okuma, 2 yanıt)
 Kan Bankası Modülünde İsi..
(7052 okuma, 3 yanıt)
 sonhaberler flash block ..
(6619 okuma, 4 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - NSN News Değişen Haber Video Haber start verildi
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

NSN News Değişen Haber Video Haber start verildi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
berzankocak

MesajTarih: 2008-09-16, 12:51:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben bu modülü indirdim ama dosya hatlı diyor sadece içinden bılok çıkıyor başka bir link verebilirmisiniz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 06:15:38    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
RKASHOW

MesajTarih: 2008-09-16, 12:58:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizde sorun yok arkadaşım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
berzankocak

MesajTarih: 2008-09-16, 13:00:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozaman http://rapidshare.com/ da sorun vardır çünkü indirmede sorun oluyor ve site bir açılıyor bir kapnıyor
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-16, 17:10:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Son güncelleme: 16 Eylül 2008
1. bloktaki j a v a s c r i p t kodundaki hata giderilmiştir.

Güncellemeler: 15 Eylül 2008
1. haber linkleri adminden ayarlanabilir şekilde popup veya normal link olarak görüntülenme seçeneği eklenmiştir
2. video bulunan habere video bulunduğunu gösteren resmin sağ üst köşesine gelecek biçimde db destekli grafik ataması yapıldı
3. NSN News Sistem genelinde yorum eklendiğinde admin onayı yapılmadan yayınlanmaması için özellik eklendi
4. güvenlik ayarları yeniden yapılandırıldı
5. farklı sitelere haberlerinizin i f r a m e olarak verebilmenizi çin haber.php dosyası oluşturuldu

Demo

İndir: http://rapidshare.com/files/145757673/block-Manset_Haber-2.1.b4.tar.gz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
RKASHOW

MesajTarih: 2008-09-16, 20:03:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya şu modulu lütfn benim web sitemede kurun deliricem vallahi

amanav senin yaptığında hakikaten terbiyesizlik senden özür dilerim insanlık edeyim dedim msnine geldim kaç defa slm verdim ama sende insanlık yok cevap vermedin bu dunyanın ahiretide var hadi bakalım orda görüşürüz seninle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
amanav

MesajTarih: 2008-09-16, 20:21:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RKASHOW :
ya şu modulu lütfn benim web sitemede kurun deliricem vallahi

amanav senin yaptığında hakikaten terbiyesizlik senden özür dilerim insanlık edeyim dedim msnine geldim kaç defa slm verdim ama sende insanlık yok cevap vermedin bu dunyanın ahiretide var hadi bakalım orda görüşürüz seninle

özür mesajını ben seni engelledikten saatler sonra yazdın Exclamation
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
RKASHOW

MesajTarih: 2008-09-16, 20:32:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu modulu bana kuracak olan kim var .... bu arada amanav arkadaşım senden özür dilerim hakkında yanlış duygulara kapılmışım 1 kaç gün sabretseydim paylaşacağını görecekmişim ellerine sağlık tebrik ederim sana yakışanı yaptın iyi paylaşımlar .

YUKARIDAKİ YAZIYI İYİCE OKU HATTA GÖZÜNE BİR GÖZLÜK TAK O ŞEKİLDE OKU YADA YANINA İKİ TANE BİLİNCLİ İNSAN AL ONLARIN ŞAHİTLİĞİNDE OKU . BEN İNSANLIĞIMI YAPTIM HERKEZİN HUZURUNDA ERDEMİMİ GÖSTERDİM KENDİME YAKIŞANI YAPTIM . LAKİN SENİN YAZDIĞIN YAZI ORTADA İŞTE BUDA SENİN İNSANLIĞIN ERDEMİN VE SANA YAKIŞAN NEYSE UMURSAMIYORUM BİLE ÇOKÇOK EKLEMEM BU MODULU SİTEME HİÇ OLMASSA ONURUM GURURUM ŞEREFİM HAYSİYETİMİ YERLER ALTINA ALMAM SENİN GİBİ BİR UCUZ İNSAN İÇİN AMA BURADA HERKESİN ÖNÜNDE YEMİN EDERİM BU PHP Yİ SIRF SANA İNAD A DAN Z YE ÖĞRENİCEM GÜN GELİCEK SEN BANA MUHTAC OLACAKSIN O ZAMANDA SENİN BANA YAPTIĞIN BU İNSANLIK DIŞI TERBİYESİZLİĞİN ALASINI SANA YAPICAM HADİ BAKALIM GÖRELİM KİM NEYMİŞ . AYRICA ULUSHOS ADI ALTINDA TİCARET YAPIYORSUN FAALİYET BELGENİ MALİYE GİRİŞ BELGENİ VE VERGİ LEVHANI BURADA HERKESİN ÖNÜNDE PAYLAŞ AKSİ TAKDİRDE SANAL ORTAMDA YASAL OLMAYAN YOLLARLA TİCARET YAPMAKTAN MAHKEMEYE VERİCEM SENİ .
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-16, 20:49:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RKASHOW :
bu modulu bana kuracak olan kim var .... bu arada amanav arkadaşım senden özür dilerim hakkında yanlış duygulara kapılmışım 1 kaç gün sabretseydim paylaşacağını görecekmişim ellerine sağlık tebrik ederim sana yakışanı yaptın iyi paylaşımlar .

YUKARIDAKİ YAZIYI İYİCE OKU HATTA GÖZÜNE BİR GÖZLÜK TAK O ŞEKİLDE OKU YADA YANINA İKİ TANE BİLİNCLİ İNSAN AL ONLARIN ŞAHİTLİĞİNDE OKU . BEN İNSANLIĞIMI YAPTIM HERKEZİN HUZURUNDA ERDEMİMİ GÖSTERDİM KENDİME YAKIŞANI YAPTIM . LAKİN SENİN YAZDIĞIN YAZI ORTADA İŞTE BUDA SENİN İNSANLIĞIN ERDEMİN VE SANA YAKIŞAN NEYSE UMURSAMIYORUM BİLE ÇOKÇOK EKLEMEM BU MODULU SİTEME HİÇ OLMASSA ONURUM GURURUM ŞEREFİM HAYSİYETİMİ YERLER ALTINA ALMAM SENİN GİBİ BİR UCUZ İNSAN İÇİN AMA BURADA HERKESİN ÖNÜNDE YEMİN EDERİM BU PHP Yİ SIRF SANA İNAD A DAN Z YE ÖĞRENİCEM GÜN GELİCEK SEN BANA MUHTAC OLACAKSIN O ZAMANDA SENİN BANA YAPTIĞIN BU İNSANLIK DIŞI TERBİYESİZLİĞİN ALASINI SANA YAPICAM HADİ BAKALIM GÖRELİM KİM NEYMİŞ . AYRICA ULUSHOS ADI ALTINDA TİCARET YAPIYORSUN FAALİYET BELGENİ MALİYE GİRİŞ BELGENİ VE VERGİ LEVHANI BURADA HERKESİN ÖNÜNDE PAYLAŞ AKSİ TAKDİRDE SANAL ORTAMDA YASAL OLMAYAN YOLLARLA TİCARET YAPMAKTAN MAHKEMEYE VERİCEM SENİ .

ULUSHOST avusturyadan yayın yapar yasal tüm işlemleri avusturya hükümetince görülür!

senin yaptığın yada yapmak istediğini çocuklar yapmaz burada benim sana verdiğim cevap gayet normal!

dedinki: msn ekleyip özür dilemek istedim!

bende dedimki: sen özür mesajını atmadan saatler önce ekledin!

şimdi soruyorum sana!

burada hakkımda at tut sonra bir anda beni yine başka bir msn adresiyle ekle!

ne bileyim ne niyetli listene aldığını beni? müneccimmiyim ben?

ama şu varki ben seni engelledikten yaklaşık 2-3 saat sonra burada mesajını gördükten sonra keşke engellemeseydim adam özür dilemeye gelmiş! ama gel görki msn adresini engelledim ve adresini bilmiyorum!

(Firma Bilgilerini kaldırdım)

En son amanav tarafından 2008-09-17, 18:38:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-18, 06:15:38    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
RKASHOW

MesajTarih: 2008-09-16, 21:06:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen beni ne zannettin arkadaşım ben bu dunyada şerefim onurum gururum için yaşayan bir insanım bazı şahıslar gibi saygısız seviyesiz ölçüsüz değilim ki hakaret yada küfür edeyim bir Allahın kulu görmüşmü beni hakaret küfür ederken bir daha yorum yapacağın kişileri tanı hakkında fikir sahibi ol ondan sonra yorum yapma hakkını kendide ara

neyse ben yine insanlığımı gösterir özrümü dilerim amacım kimse ile papaz olmak yada incitmek değildir amacım herks ile adam gibi layıkı ile paylaşım yapmak ve elimden gelen brişey varsada paylaşmaktır . ben sana bir gül veriyorum ilk adımı atıyorum sıra sende .
Başa dön
kurtulus

MesajTarih: 2008-09-16, 21:23:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet js deki hatada gitmis süper olmus.Cok iyi bir ise imza attin kardes.Harcadigin zaman ve sarfettigin emek icin kendi adima cok tesekkür ederim.Müsaden olursa simdi bunu kullanabilir miyiz sitemizde?
Başa dön
cecil

MesajTarih: 2008-09-16, 21:56:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Amanav kardeş mükemmel bir iş çıkartmışsın, ellerine sağlık.
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-16, 22:10:22    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RKASHOW :
sen beni ne zannettin arkadaşım ben bu dunyada şerefim onurum gururum için yaşayan bir insanım bazı şahıslar gibi saygısız seviyesiz ölçüsüz değilim ki hakaret yada küfür edeyim bir Allahın kulu görmüşmü beni hakaret küfür ederken bir daha yorum yapacağın kişileri tanı hakkında fikir sahibi ol ondan sonra yorum yapma hakkını kendide ara

neyse ben yine insanlığımı gösterir özrümü dilerim amacım kimse ile papaz olmak yada incitmek değildir amacım herks ile adam gibi layıkı ile paylaşım yapmak ve elimden gelen brişey varsada paylaşmaktır . ben sana bir gül veriyorum ilk adımı atıyorum sıra sende .

msn adresini özelden gönderi ver!

ben bunu sana kurmayacam derken sert bir üslup kullanmadım sizin kurmanızı istemem öğrenmeniz için içinden çıkamadığınız durumlarda yardımcı olmam ise gerçekten hata varmıdır varsa bunun çözümünü bulmak içindir.
Başa dön
RKASHOW

MesajTarih: 2008-09-16, 22:12:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim bir düşüncem var arkadaşlar bilmem siz ne dersiniz bu konuda görüyorum ki herkez YARDIM talebinde bulnuyor amanav arkadaşımızın zamanını harcıyor düşündüm ki bu modulun uyarcağı phpnuke sürümüne entegre edelim o şekilde dagıtımını yapalım kimsede kendisi kurmaya kalkmasın ayrıca içinde bir kaç da gerekli modullerden blocklardan koyalım kimsede orda burada aramasın zaman harcamaasın umarım kabul edersiniz çünkü aramızda ben dahil kurmayı bilmeyenler var bu sayede işimiz kolaylaşır
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-09-16, 22:29:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

RKASHOW :
benim bir düşüncem var arkadaşlar bilmem siz ne dersiniz bu konuda görüyorum ki herkez YARDIM talebinde bulnuyor amanav arkadaşımızın zamanını harcıyor düşündüm ki bu modulun uyarcağı phpnuke sürümüne entegre edelim o şekilde dagıtımını yapalım kimsede kendisi kurmaya kalkmasın ayrıca içinde bir kaç da gerekli modullerden blocklardan koyalım kimsede orda burada aramasın zaman harcamaasın umarım kabul edersiniz çünkü aramızda ben dahil kurmayı bilmeyenler var bu sayede işimiz kolaylaşır

bence olmaz çünkü çoğu kişi hazır kurulu sitesine eklemeye çalışıyor..
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-16, 22:34:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtulus :
Evet js deki hatada gitmis süper olmus.Cok iyi bir ise imza attin kardes.Harcadigin zaman ve sarfettigin emek icin kendi adima cok tesekkür ederim.Müsaden olursa simdi bunu kullanabilir miyiz sitemizde?

herkes sitelerinde kullanabilir eğer öyle olmasa dağıtılmazdı dimi?
Başa dön
ayzit

MesajTarih: 2008-09-17, 02:05:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Usta ne kadar teşekkür etsek azdır.Allah razı olsun.Ama bi kaç sorunum var uncut arayüzünde MouseOver i tam kullanamıyorum bir önceki haberin üstüne geldiğimde resim ve haber içeriğini göstermiyor.Haberi açtığımda resimler boyuttan dolayı metnin üstüne gelebiliyor bunu nasıl düzeltebiliriz.Bide farklı bir arayüz bulabilirmiyiz?

Her şey için tekrardan teşekkürler.
Başa dön
prens1

MesajTarih: 2008-09-17, 09:52:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amanav paylaşımın için teşekkürler şuan indirme fırsatım yok ama baktım çok güzel olmuş eline emeğine sağlık eve varınca hemen indirecem. Teşekkürler.
Başa dön
kurtulus

MesajTarih: 2008-09-17, 18:05:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Acik yazilimda olsa yazanin emegi gözardi edilemez!!

Ayrica deneyip daha iyilestirmek icin test sürümlerini sunuyor olabilirdiniz de!!

EMEGE SAYGI DUYULMASA SORULMAZDI DE MI!!!!!!
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-17, 18:15:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ayzit :
Usta ne kadar teşekkür etsek azdır.Allah razı olsun.Ama bi kaç sorunum var uncut arayüzünde MouseOver i tam kullanamıyorum bir önceki haberin üstüne geldiğimde resim ve haber içeriğini göstermiyor.Haberi açtığımda resimler boyuttan dolayı metnin üstüne gelebiliyor bunu nasıl düzeltebiliriz.Bide farklı bir arayüz bulabilirmiyiz?

Her şey için tekrardan teşekkürler.

son iletişimimde scriptin asıl yazarı (FPSS ajax scriptin) arayüzlerde halen hata bulunduğunu geliştirmelerinin sürdüğü hakkında geri dönüş yapmıştılar arayüzler düzeltildikçe scripte yenileri monte edilecektir şüpheniz olmasın...
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-09-17, 18:17:17    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurtulus :
Acik yazilimda olsa yazanin emegi gözardi edilemez!!

Ayrica deneyip daha iyilestirmek icin test sürümlerini sunuyor olabilirdiniz de!!

EMEGE SAYGI DUYULMASA SORULMAZDI DE MI!!!!!!

henüz beta aşamada 2.1 beta4 yani test sürümlerin 4. sunumu!

final sürümde video upload eklenecek aslında finale iki adım var birisi özel istek bir blok ile upload sistemi!
Başa dön
oktay59

MesajTarih: 2008-09-17, 20:07:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar buna fckeditor kursak olurmu acaba
Başa dön
numk

MesajTarih: 2008-09-18, 02:58:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

resimde belirttim yer bende çarpı işaretli cıkıyor yani resimi bulamıyor. onu nereden ayarlarım

http://img205.imageshack.us/my.php?image=14145155yo8.jpgWeb Page Name

En son numk tarafından 2008-09-21, 14:42:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
nobetciaykut

MesajTarih: 2008-09-18, 05:57:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında haberlere resim eklerken sadece bilgisayadan değilde başka bir sitedeki resim linki ekleme olsaydı hoş olurdu. videolardaki gibi.
test ettim ama kullanmıyorum şuan , birde modülün en beğendiğim yönüde haberlere eklenen yorumların admin onaylı olması emeğinize sağlık tebrikler
Başa dön
fubila

MesajTarih: 2008-09-18, 15:46:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her şeyiyle muhteşem olmuş.şu an gayet kullanışlı.yeni gelecek ek özellikleriyle de çok daha iyi olacaktır.elinize emeğinize sağlık,tebrik ederim ve sitelerimizin daha profesyonel bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu çalışmayı paylaştığınız için teşekkür ederim.
Başa dön
roy

MesajTarih: 2008-09-18, 22:14:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Modül çok güzel. Tek eleştirim eski site sahipleri için resimlerin çıkmama olayının bir şekilde halledilmesi. Kurduktan sonra haber resimlerimiz kayboluyor. Buna bir çare bulunursa çok güzel olacaktır.
Ben siteme resimleri , resim klasör yolunu göstererk ekliyordum. İlk baştan beride bu böyle. Ve bu eklediğim kodlar çıkmadığı için bence resimler çıkkmıyor. Haberlerdeki bu kodların çıkmasını birşey engelliyor olmalı. Eğer bu engel kalkarsa sanırım gösterdiğimiz adresteki resimler çıkacaktır.

Yanılıyor muyum.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Modülleri Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
4. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız