Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 473
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Netopsiyon yeniden hepimi..
(16450 okuma, 8 yanıt)
 İyiki varsın..
(25476 okuma, 20 yanıt)
 Netopsiyon neden kapatılı..
(9345 okuma, 6 yanıt)
 Php Oto Kiralama Script..
(6551 okuma, 2 yanıt)
 islama hakater edilmesine..
(20932 okuma, 26 yanıt)
 .Tr Domain Neden Yok ?[Ta..
(13190 okuma, 15 yanıt)
 Uzun süre sonra netopsiyo..
(3807 okuma, 0 yanıt)
 Yöneticilere....
(4801 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticiler Hakkında?..
(28062 okuma, 38 yanıt)
 Yeni Programlama Dillerin..
(11996 okuma, 14 yanıt)
 OpsiyonTema.com Hakkındak..
(70495 okuma, 104 yanıt)
 Nerede bu Asp destek site..
(7383 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yönetimine Sor..
(7909 okuma, 8 yanıt)
 netopsiyon ie 6 ile sorun..
(6466 okuma, 6 yanıt)
 ClipBucket nedir..
(13810 okuma, 18 yanıt)
 Hergün hergün bişey oluyo..
(6777 okuma, 6 yanıt)
 nukeye olan özlemimi aşkı..
(4928 okuma, 1 yanıt)
 Nerede eski NETOPSİYONLAR..
(28790 okuma, 43 yanıt)
 bu site nuke'nin hangi sü..
(7138 okuma, 5 yanıt)
 Konu düzenleme yasağı..
(6722 okuma, 6 yanıt)
 KINIYORUM..
(11490 okuma, 13 yanıt)
 Dosyalara yorum hk...
(11464 okuma, 14 yanıt)
 Yeni bolum onerileri..
(5262 okuma, 3 yanıt)
 Kendi Hostumda Site Tanıt..
(4937 okuma, 2 yanıt)
 Netopsiyon Grup [ NG ] ka..
(7635 okuma, 3 yanıt)
 Netopsiyon` un sağ blockl..
(15145 okuma, 18 yanıt)
 Kandiliniz Mübarek Olsun..
(8421 okuma, 7 yanıt)
 Neden Paylaşayım Ki?..
(17419 okuma, 20 yanıt)
 Php-Nuke Portal Yarışması..
(9063 okuma, 8 yanıt)
 Net Opsiyon Ana sayfa For..
(6158 okuma, 3 yanıt)
 filistine destek amaçlı b..
(5306 okuma, 2 yanıt)
 Yöneticilere karşı Tutum!..
(7222 okuma, 4 yanıt)
 Teşekkürler Netopsiyon..
(4905 okuma, 1 yanıt)
 Yöneticilerin Dikkatine..
(17928 okuma, 24 yanıt)
 Acizane bir istek..
(23490 okuma, 32 yanıt)
 Yönetici Arkadaşlara.. Ge..
(22523 okuma, 28 yanıt)
 Proxy Kullanmadan Netopsi..
(5655 okuma, 2 yanıt)
 Diğer Php Scriptleri Kate..
(5623 okuma, 2 yanıt)
 Herkesin Okuması Dileğiyl..
(25819 okuma, 34 yanıt)
 PhpNuke den Soğumamak İçi..
(15088 okuma, 17 yanıt)
 Cumleten selam arkadaslar..
(10500 okuma, 9 yanıt)
 Netopsiyon Bannerleri..
(9758 okuma, 8 yanıt)
 [Öneri] İPB Forum Kategor..
(7460 okuma, 5 yanıt)
 Netopsiyon Yeni Kategoril..
(5099 okuma, 0 yanıt)
 Netopsiyona günde kaç saa..
(11038 okuma, 10 yanıt)
 Netopsiyon Forum Profil D..
(4389 okuma, 0 yanıt)
 sürem bitince netopsiyond..
(10321 okuma, 10 yanıt)
 mesajlarım silinmiş..
(7460 okuma, 4 yanıt)
 Forum kategori isteği..
(9038 okuma, 8 yanıt)
 Sağ blok ile daha güzel d..
(8868 okuma, 8 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Netopsiyon Online Beklentileriniz
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Netopsiyon Online Beklentileriniz

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-01-09, 01:51:22    Mesaj konusu: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

Gerek özel mesajla, gerek iletişim formundan gelen isteklerinizi herkesin görmesini ve aynı isteklerin birden fazla tekrarlanmaması amacıyla bu konuyu açtım.

Sizlerden isteğim Netopsiyon sitesinden beklentilerinizi dile getirmenizdir.

Ne yapmamızı istiyorsunuz? İçerikte neler sunmalıyız? Forumlarla ilgili eleştiri ve önerileriniz nelerdir? Dosyalarla ilgili en fazla istedikleriniz nelerdir? Bu sorular ilk anda benim aklıma gelenler.

NOTLAR:
1- Moderatörler sadece kuralsız mesajlara müdahale edin.
2- Ben en son olarak her yazılana tek tek cevap verecem.
3- Sohbet ortamına çevirmeyin lütfen.
4- Türkçe ve anlaşılır yazın lütfen.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-26, 13:23:25    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
cemcamuscu

MesajTarih: 2006-01-09, 01:58:02    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yeni üyeler site tanıtımı yapamıyorlar ya hani bence o başlık açıldıgı an silinmeli kitlemek yada başlıgı xxx yapmak işe yaramıyo cunku bakan gene bakıyo. bence silip üyeye özel mesajla şu kuraldan ötürü silinsin denmeli.

Birisi üye oluyor bir mesajla derdini yazıyor ve bir daha da girmiyor. forumda arama yapmak konusuna üyeler daha fazla zorlanmalı.

şimdilik aklıma gelenler bunlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
cmkc

MesajTarih: 2006-01-09, 11:38:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dosyalar ve dersler bölümleri genişletilmeli. Derslerde mümkünse, orijinal veya yabancı sitelerden çeviri yazılar olması daha iyi.

Netopsiyon, blok, modül, eklenti, tema...vs hazırlamalı ve bunları ücretsiz olarak dağıtmalı.
Başa dön
chedmade17

MesajTarih: 2006-01-09, 11:45:01    Mesaj konusu: Re: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

bence yenı moduller ve bloklar downloads a sunulmalı mumkun oldugunca değişik blok ve moduller mesela bıtane sarkı sözlerıı modulu var on yere bakıyorum hıc bırı calısmıyor en sonunda ındırıgım calısıyor yanı bır tane olsun ama calısanı olsun Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2006-01-10, 02:23:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hiçbir beklentiniz yok mu? Bu kadar mı beklenti?

Peki Netopsiyon Online madem işe yaramıyor kapatalım mı?
Başa dön
webmas_tr

MesajTarih: 2006-01-10, 03:14:11    Mesaj konusu: Re: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster neden dert ediyorsun?
sahsen ben netopsiyondan memnunum, elestirebilecegim pek fazla konu yok, illaki elestiri isterseniz buyrun asagidalar:

- dosyalar bolumunde herhangi bir bolume gittigimde lutfen dosyalar tarihe gore siralansin (yeniden eskiye!), benim en buyuk elestirim bu. Yeni dosyalari fark edebilmek icin 10 sayfayi incelemek gerekiyorki hangi dosya yeni...tabi yeni dosyalara farkli yollardanda gidilebiliyor ama pek uygun degil benim icin.
- netopsiyonun mail grubu varmi? yoksa neden yok?
- dersler bolumu genisletilmeli sadece acemiler icin degil ileri duzeydekiler icinde yazilar eklenilmeli
- forum full screen olsa nasil olur?
- Bu arada arkadas degisik modullerden soz etmis, az evvel baktim kus gribi modulu yapilmis bak haberin olsun kardes : )
Biraz kendinizi ilerletin ve kendiniz moduller yapin, hep 1 2 kisiden beklersek elbette uretimsiz monoton kaliriz. Bu kadar tembelmiyiz?
Sahsen vaktim olsa gunde en az bi 5 modul yaparim.
netopsiyon olarak daha fazla projeler gelistirmelisiniz, bu projelerede bilgili deyenimli uyeleri tesvik etmelisiniz ayni sey temalar icinde gecerli..hep ayni nuke tarzi temalar, birazda baska tarzlarda temalarin yapimi anlatilmali vs. vs .
- eklentiler bolumu olsa/ genisletilse?
- site messengerdan mesaj alimini kapatma eklentisi nerede?
- uye hesabi bolumu ayri olarak menude gorunse nasil olur?
- netopsiyondan bir tek beklentim olabilir: bu sekilde, dahada ilerleyerek devam etmek
- s1kca sorulan sorular modulu gibi, s1kca karsilanan hatalar modulu yapilabilir, forumda ayni sorular tekrar tekrar sorulmakta..bunlarin hepsini boyle bir modulde toplayip sss gibi sunsak guzel olur
Su an aklima baska birsey gelmiyor

Kolay gele,

En son webmas_tr tarafından 2006-01-14, 23:44:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2006-01-10, 11:36:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

harikasın webmasterım bende geçen şu forumda neler istediğimi söylemiştim http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14641&highlight=r%FCtbeler bi bakrasanız.bide php bilgimiz çok az birçoğumuzun oraya bi el atsak çok iyi olcak mesela php kaynaklarını kurcalıyoruz.if ler while döngüler sabitler filan ama hiç bir yerde adama gibi php ile site nasıl yapılır anlatan yok.ama şu bir gerçek netopsiyon şu an tam bir başvuru kaynağı.dersler bölümünü kesinlikle önem vermek gerek bu sadece sizin için söylemiyorum mesela herkes kendi kurduğu bir modülü tam olarak anlatsa harika bir içerik olur.mesela admin secure nsn center bloğu değişen haber bloğu cbn download modlü sentinel flood koruması tema editleme filan aklıma gelen milletin en çok uğraştığı bir kaç şey.şöyle olsa üyeler bazı belgeler hazırlasa siz baksanız iyi bir anlatım olursa ip uçları bölümüne eklense.hem sizin için içerik hazırlama derdi ortadan kalkar hem yeniler için çok iyi bir modül haline gelir.
Başa dön
dijital3x

MesajTarih: 2006-01-11, 14:19:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mrb

1: dersler bölumu genişletilmeli en ufak bir konu bile yazılmalı

2: gruplar olusturulup bunlara görev verile bilir bu kişiler modul ve blok yapabilirler
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-26, 13:23:25    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Berzan

MesajTarih: 2006-01-12, 16:03:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sitede php nuke forumlari icin eklentiler güzel olur mesela phpbb icin olan bazi eklentiler colors group gibileri php nuke forumlari icin uygun hale getirilse iyi olur.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
aslanonur

MesajTarih: 2006-01-15, 01:40:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Valla ben sıkça sorulan sorular kısmını doldurmaya çalışıyorum.Sizde bi kaç bişi yazmak istiyorsanız ö.m atın görüşelim.Dersler bölümüne bakmadan benim açtığım başlığa bi bakın sorununuz cevabı orda olabilir

En son aslanonur tarafından 2006-01-15, 01:49:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
ARCAN

MesajTarih: 2006-01-15, 01:44:33    Mesaj konusu: Re: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

Ben herşeyi ile mennunum.

Çünkü bulabileceğimin en iyisi.Ama arkadaşlar gerekli açıklamaları yazmışlar bende katılıyorum,görüşlerine.

Ayrıca tekrar üzerine basa basa dersler bölümüne ağırlık verilmesini istiyorum.

Bir de şunu belirtmek istiyorum benim gibi acemiler forumlarda arama yapıyorlar ama aradıkalrını bulamıyorlar veya kendi adıma ben beceriksizim ama bazı mod arkadaşlar,sanki insanı azarlar gibi forumda belirtilmişti deyip geçiştiriyor,iyide güzel kardeşim bulamıyoruz,bulunmuyor,zaten bilgimiz yok.

Bu konuda mod arkadaşlar biraz daha duyarlı olurlarsa zannedersem bütün site sakinleri memnun kalacaklar.

Şimdi mod arkadaşlar bana kızmasınlar,yani genelin düşüncesini aktarıyorum,sizleri kırmak,üzmek için yazmadım.Affınıza sığınıyorum.

Teşekkürler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aslanonur

MesajTarih: 2006-01-15, 01:53:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklı olabilirsin ama biz sürekli netopsiyonda olduğumuz için insan aynı şeyleri cevaplamaktan sıkılıyor.Bundan sonra ben http://eski.netopsiyon.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14714&highlight= şu linkte olmayan bir bilgiyi forumda aratın bulun demeyeceğim biliyorsam cevaplayacağım bilmiyorsam yönlendireceğim
Başa dön
Beyazcennet

MesajTarih: 2006-01-15, 02:05:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence modül kısmına daha fazla ağırlık verilmeli.gelen istekler hem karşılanmaya çalışılmalı hemde yapılan modülün kodlarını anlatan içerikler sunulmalı.Php de sıfırdan nasıl kod yazılır o öğretilmeli.Mümkünse Php içinde Html değilde , forumlarda kullanılan template yapısını anlatan detaylı bilgiler verilmeli.Template yapısı kod yazmayıda ve yazılan kodu anlamayı çok kolaylaştırıyor.
Küçük küçük kod parçalarını içeren dersler ve örmek .php dosyalar konulmalı.3-4 SQL tablosu örneği ile ilk başta nasıl kayıt yapılır , yapılan kayıt HTML içinde nasıl görüntülenir , Update işlemi nasıl yapılır , silme işlemi nasıl , if yapıları nasıl kullanılır , Düzenli php fonksiyonları nelerdir ,nasıl yapılır örneklerle adım adım anlatılması tüm arkadaşlara eminim çok şey kazandıracaktır.Bunların adımları ve sıralaması ve örneklerle desteklenmesi gerçekten önemli.Kodları inceleyerek inanın çok şey öğrenebilirsiniz.

şimdilik benden bu kadar aklıma geldikçe yazarım .Herkese kolay gelsin.
Başa dön
alfodizyak

MesajTarih: 2006-01-15, 18:43:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında aşağı yukarı anı şeyleri tekrarlamak gibi olacak ama bencede en önemli bölümlerden biri dersler bölümü.. Php dersleri konusunun üstüne biraz daha gitmek bence çok faydalı olacaktır.. Bunun dışında bence güvenlik önemli bir konu.. sitede zaten bununla ilgili bir çok bilgi bulunuyor diyeceksiniz ama açıkçası çoğunun ne işe yaradığı bilmediğimiz bir çok şeyi yükleyip duruyoruz bence.. Aslında güvenlikle ilgilide bir bölüm dersler kısmına açılabilir..
Başa dön
cmkc

MesajTarih: 2006-01-15, 20:36:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lordum :
webmaster_Tr Zamanım Olsa Günde 5 modul Yaazarım Demiş :) Abi Bende Zamandan Boş Bişi Yok Ama Php hakkında Hiç Bilgim Yok bunun İçin Nerden Başlamak Lazım :) yaratıcı Biriyimdir Ama bu işte acemiyim elim kolum bağlı.

Kaynak İstesem Modul YAzmak İçin Googledan ara diyecen belki ama ne diye arıyacam ilk ne bilmem lazım neleri öğrenmem??

Bizim ZAmanımız Boşa Gitmesin Başkalarına, Bize Ve Türkiyeye Yarasın Bari...

Birde Yönetici Webmasterdan netopsiyon adına istelerim var.
Onurun Açtığı en Fazla Sorlan Sorular Başlığı Altında Modullerin Kuruluu Alınan hatalar Ve çözümleri.
Sahonun Açtığı Güvenlik Başlığında ise dersleri anlattığı Sitenin Yenilenmesi ve Hostun kapanması nedeni ile gücelliğini yitirdi en önemli konular şuan iş gör müyor. Bunların Güncellenmesi.
Kurulum & taimatlar
PhpBb Uzerine Ağırlık Birazda
v bulletin ipb mambo gibi tasarımlarında sadece kurulumu açıklanabilir.

Birde NetopsiyonadaDiğer Sitelerde Olduğu Gibi Bağış Sistemi KurulSun?? Millet 3-5 Ne varsa aTar Bence...
Downloada puan sistemi olsun.
Bütün Erişim üyelikli Olsun.
Birde Teamler Kurulsun grafiker - güvenlikçi - Kurulum uzmanı - yabancı dil bilen..

* Canver.net phpbb de iyi bir kaynak ama Biz Nuke kullanıcılarına Karşı Tavır içinde. Bunun Özel Bir Nedeni mi var bilmiyorum? Belki Webmaster Alexsis ile konuşup Bize bu konuda Bize YARDIM Edebilir?

Netopsiyondan çok Şeymi İstiyoruz ??????

BUNU İNKAR ETMİYORUz....;)

Netopsiyon bence, daha fazla üye uğruna, bütün scriptlere destek vermemeli. CMS olarak sadece PHP-Nuke olmalı.

Daha çok ders olmalı. Bence netopsiyon bir misyon yüklenebilir, herkese PHP öğretme gibi =)

Sitenin her yerine üyelik demişsin, bu üyeler ne işe yarayacak? dosya göndermez, foruma yazmaz, haber göndermez, habere yorum yapmaz...vs Ama veritabanı şişsin maksat, havalı gözüksün, netopsiyon'un her yeri "teşekkür ederim" şeklinde mesajlarla dolsun diyosan, dediğin doğru. Böyle birşeyin netopsiyon'a yakışıp yakışmayacağı meçhul tabii ki o ayrı =)
Başa dön
Dodi

MesajTarih: 2006-01-20, 11:15:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aramanın kolaylaşması için gereksiz mesajlar silinmeli
Başa dön
Dodi

MesajTarih: 2006-01-20, 12:22:00    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

resize avatar kurulmalı, bazı arkadaşların avatarları sitenin görünümünü bozuyor....
Başa dön
saho
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MesajTarih: 2006-01-20, 12:37:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lordum :

Sahonun Açtığı Güvenlik Başlığında ise dersleri anlattığı Sitenin Yenilenmesi ve Hostun kapanması nedeni ile gücelliğini yitirdi en önemli konular şuan iş gör müyor. Bunların Güncellenmesi.

netopsiyon hostuna atabiliriz bunları ara sıra girdiğim kısıtlı vaktim webmaster le karşılaşırsam bakarız heralde Wink
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2006-01-22, 14:50:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim hosta atalım bi daha ki gelişinde unutmayayım hemen düzeltelim o bölümü
Başa dön
HenRY

MesajTarih: 2006-01-27, 16:04:57    Mesaj konusu: Re: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

chedmade17 :
bence yenı moduller ve bloklar downloads a sunulmalı mumkun oldugunca değişik blok ve moduller mesela bıtane sarkı sözlerıı modulu var on yere bakıyorum hıc bırı calısmıyor en sonunda ındırıgım calısıyor yanı bır tane olsun ama calısanı olsun Very Happy

cmkc :
Dosyalar ve dersler bölümleri genişletilmeli. Derslerde mümkünse, orijinal veya yabancı sitelerden çeviri yazılar olması daha iyi.

Netopsiyon, blok, modül, eklenti, tema...vs hazırlamalı ve bunları ücretsiz olarak dağıtmalı.

Aynen Bunlara Katılıyorum Rolling Eyes
Başa dön
oSmaneMRe

MesajTarih: 2006-07-06, 12:30:50    Mesaj konusu: Re: Netopsiyon Online Beklentileriniz Alıntıyla Cevap Gönder

webmaster :
Gerek özel mesajla, gerek iletişim formundan gelen isteklerinizi herkesin görmesini ve aynı isteklerin birden fazla tekrarlanmaması amacıyla bu konuyu açtım.

Sizlerden isteğim Netopsiyon sitesinden beklentilerinizi dile getirmenizdir.

Ne yapmamızı istiyorsunuz? İçerikte neler sunmalıyız? Forumlarla ilgili eleştiri ve önerileriniz nelerdir? Dosyalarla ilgili en fazla istedikleriniz nelerdir? Bu sorular ilk anda benim aklıma gelenler.

NOTLAR:
1- Moderatörler sadece kuralsız mesajlara müdahale edin.
2- Ben en son olarak her yazılana tek tek cevap verecem.
3- Sohbet ortamına çevirmeyin lütfen.
4- Türkçe ve anlaşılır yazın lütfen.

Abi daha ne yapacaksınız ki?Siz Elinizden Geleni yaptınız.Bizde şimdi Netopsiyon Ailesi Olarak Öğrenip Gerek MEB sitelerde Gerek Okul Gerek Kişisel Sitemizi Ortaya koyduk.Kimi iyi kimi Kötü.

Sizin Amacınız Öğretmek.Paylaşmak Oldu!ßizim Amacımızda Öğrenmek Olacak

Herşey için teşekkürler Ali Osman Abi ve Diğer Yöneticiler.
Başarılarınızın devamını Dilerim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Öneri ve Görüşleriniz Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız