Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 738
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Benim Diskler. Biraz fazl..
(4174 okuma, 1 yanıt)
 Msn adresimin şifresi çal..
(7857 okuma, 6 yanıt)
 Tüm İslam Aleminin Mübare..
(6811 okuma, 4 yanıt)
 düğün için oyun & hal..
(14316 okuma, 14 yanıt)
 bir derdim var dostlar-si..
(13898 okuma, 18 yanıt)
 17/18 HAZİRAN-2010 PERŞEM..
(5056 okuma, 4 yanıt)
 İSRAİL'İ LANETLİYORUZ..
(21634 okuma, 28 yanıt)
 Kayserili Hocam Resim Alb..
(4549 okuma, 3 yanıt)
 Bunu Yapmalımıyım ?..
(12089 okuma, 14 yanıt)
 Ve Bursaspor Sampiyon.....
(6413 okuma, 7 yanıt)
 Fenerbahce Karikatürleri ..
(4073 okuma, 2 yanıt)
 ftpyi pcye indirirken bel..
(3166 okuma, 0 yanıt)
 Ve sonunda İzlesene.Com v..
(12705 okuma, 14 yanıt)
 PC NET dergisi Mayıs 2009..
(15352 okuma, 17 yanıt)
 Kardesini Sec Kampanyasi...
(4300 okuma, 2 yanıt)
 Samsun Şehitlerine Ağlıyo..
(10111 okuma, 11 yanıt)
 r10.net davetiye lazım..
(18434 okuma, 26 yanıt)
 Pdf Dosya Şifre Kırmak..
(5884 okuma, 5 yanıt)
 Eurovision şarkımız belli..
(4266 okuma, 2 yanıt)
 Hakkınızı Helal Edin..
(7376 okuma, 8 yanıt)
 Hazırladığım Fotomontaj m..
(8581 okuma, 8 yanıt)
 Webmasterlıktan Özel Güve..
(9757 okuma, 11 yanıt)
 PHP-Nuke Haber V.1 temasi..
(6374 okuma, 5 yanıt)
 Fikir Alışverişi !..
(8013 okuma, 10 yanıt)
 hosting firması için öner..
(6873 okuma, 7 yanıt)
 LG X130 Netbook ?..
(6059 okuma, 5 yanıt)
 Hoşçakalın..
(15324 okuma, 21 yanıt)
 2009 Out 2010 İn : Mutlu ..
(6103 okuma, 4 yanıt)
 Tercih Ettiğiniz Anti Vir..
(13546 okuma, 21 yanıt)
 En kaliteli ürünler bir a..
(7125 okuma, 6 yanıt)
 Askerdeyim hakkınızı hela..
(9058 okuma, 11 yanıt)
 Bayram Kutlama..
(3562 okuma, 1 yanıt)
 Windows 7 Upgrade üçrets..
(7512 okuma, 8 yanıt)
 Turkcell VINN hakkında bi..
(6520 okuma, 6 yanıt)
 Duyguseli.net..
(6202 okuma, 5 yanıt)
 MP3 dosyasını WAV yapmak ..
(11209 okuma, 15 yanıt)
 Php Nuke hikayem ve sonu...
(12464 okuma, 19 yanıt)
 Bilgilendirme!..
(11871 okuma, 15 yanıt)
 Oyun yazarları arıyoruz....
(3486 okuma, 1 yanıt)
 Takıldım..
(3476 okuma, 1 yanıt)
 Baba Olmakta Varmış..
(27145 okuma, 42 yanıt)
 pragma mx nukeden daha gü..
(9129 okuma, 9 yanıt)
 Isyerine Isim [ Akil Alma..
(6885 okuma, 6 yanıt)
 İkametgah(Yerleşim Yeri A..
(7144 okuma, 6 yanıt)
 Bir beyin cerrahından tav..
(4079 okuma, 2 yanıt)
 Bayramınız Kutlu Olsun !..
(14480 okuma, 20 yanıt)
 Galatasaraylılar Ekran Ba..
(2997 okuma, 0 yanıt)
 Hayırlı Kandiller..
(8726 okuma, 11 yanıt)
 Sizce Nasil Fikir ? [ Fik..
(6687 okuma, 8 yanıt)
 Allah rahmet eylesin..
(7136 okuma, 10 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - haydi biraz sohbet edelim.....
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

haydi biraz sohbet edelim.....

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-01-17, 17:41:05    Mesaj konusu: haydi biraz sohbet edelim..... Alıntıyla Cevap Gönder

slm arkadaşlar...ben size bir konuda fikir almak isityorum....acaba bizde mi sorun var diye...Bir insan kendisini yeterince eleştiremez demişler...bencede kısmen doğru bir söz...Şimdi siz bana bi akıl vereceksiniz....

Netopsiyon birilerinin zorunada gitse bir marka, bir idol....bir ekol....6,5 yıllık bir birikim ve bir çok kişinin emekleri

şimdi birileri çıkıp arkamızdan konuşuyor atıp tutuyor...ve sanıyorlar bunları yaptıklarında bizim haberimiz olmayacak... biz sustukça onlar hızlarını alamıyorlar...

kimisi arkamızdan bunlar bir şey bilmiyor şeklinde konuşuyor. Doğrudur diyerek geçiyoruz....

kimisi burada sorunlarını yazma cevap alamazsın şeklinde örgütlüyor....yine susuyoruz

kimisi burada YARDIM etme bunlar ....... diyerek arkamızdan konuşuyorlar....

peki size soruyorum...bu kadar herşeyi bizim sitemizin özel mesajlarını kullanarak yapıyorlar..Amaçları aslında çok basit kendilerine adam toplamak.... ben bu tipleri asalaklara benzetiyorum ama üç maymunu oynamak beni sıkmaya başlıyor....

sizce ne yapmalıyız?

oturup bir kaç kod yazıp işte biz buyuz herkes vitrine çıksın mı diyelim?

yoksa üç maymuna devam mı?

yoksa alternatif düşünceleriniz varmı?

kısaca siz netopsiyon yönetiminde olsanız ne yaparsınız? ne yapardınız?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 14:03:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-01-17, 18:03:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

elbette meyve veren ağaç taşlanır

bunun önüne geçemessiniz,yani bugün onları susturursun yarın birkaç kişi daha çıkar farklı şekilde taşlamaya başlar...
Benim sitem sohbet sitesi sohbet sitelerini bilirsiniz sorunu derdi bitmez birkaç kişi gelip süreki farklı niklerle olay çıkartır...
Bunun önüne nasıl geçtim onu anlatayım:
Olay çıkartan kişinin kişilerin ıp lerini ve nicklerini bir hafta boyunca takip edip esbit ettim sonunda foruma şunu yazdım Sonsuzluk.Netde kendini akıllı sananlar die bir başlık açtım orda bu kişileri bu kişilerin neler yaptığını felan herşeyi yazdım sonra ıp lerini yazdım örneğin ıp si 88.102.54.12 ise ben bunu sadece 88.102....... şeklinde yazdım...
Sonra baktımki o olay çıkartan kişiler bırak olay çıkartmayı daha sitenin anasayfasına girmediler..
Sizde bunu deneyebilirsiniz olay çıkartanları sürekli birilerinin kafasını karıştıranları ıp lerini bulundukları şehri felan filan tesbit edip forumda bunu yazarsınız...:)
Benim düşüncem bu belki doğru belki yanlış
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-01-17, 18:05:18    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sohbet sitesinde belki olabilir ama netopsiyonda olmaz sanırım...çünkü hepsi AKILLIIIIII iplerini bize belli ederlermi Laughing
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2009-01-17, 18:11:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence dediğimi bir denemeye çalış genede emin ol her önüne gelen ıp sini gizleyemiyor :)
İkinci bir yol olarakda sanırım sitede özel mesajı kapatabilirsin bu sayede zırt pırt millet bir birine özel mesajla soru sormaz herkez rahatlar Very Happy
Başa dön
muhammed-fatih

MesajTarih: 2009-01-17, 18:14:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

esselamu aleykum

bence hepsini banlamak lazım !

aslında siteye sokmamak lazım !

işleri düşünce buradan YARDIM alıyorlar !

işleri birince karalamaya başlıyorlar !

Eminimki Netospiyon Yönetimi Bunların Kimler Olduğunu Biliyorlar !

Yada nicklerini buraya yazmalısınızki bir daha gelmesinler !

Hiç Değilse Herkes Kimin Ne Olduğunu Bilir Laughing

Sadece Kendi Düşüncemdir Ben Olsam Bu Saydıklarımı Yapardım ...

Sana 1 kez taş atana gül atacaksın

2 kez taş atana gül atacaksın

3 kez taş atana gül atacaksın

--4 kez taş atana KAYA atacaksın --- Laughing
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
artistbaron

MesajTarih: 2009-01-17, 18:16:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Polibo kim demişse cevap vermiyorlar yalan söylemiş zaten herkes buradan cevap buluyor diye netopsiyona geliyor.

Zaten nerdeyse onların bu sitede aradığı sorular var.

Öneri falan değilde ne bilim bu millete kod'u sevdirmek lazım...

Bilmiyorum kimseye zevkli gelmiyor sanırım ama biraz kendileri bir iki şey yapsa gelişecekler.

İisim vermek istemiyorum ama sadece bir kaç kişi geliştirmeye çabalıyor kendini.

Very Happy teşvik primi gibi birşey lazım

arama yap desen yapmazlar...araştır desen olmaz....// biz arayacaksak o kadar siz necisiniz ? /// diyorlar heralde...

Biliyorum bunu diyecem buda olmayacak ama php dersleri vs gibi dersleri millete görsel olarak ama şöyle öğretseniz ya da elimizden geliyorsa bizden YARDIM etse görsel olarak mesela blok yapma veri çekme bloğa vs böyle başlasalar heveslenirler mi bilmiyorum ki bizim millet daha html blok yapmaya çalışıyor

Bende kararsızım
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-01-17, 18:34:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada sayılı bir kaç kişi var gurub gibi olmuş birilerini kötülemek çamur atmak peşinde koşuyorlar buda kıslançlıklarından kaynaklanıyor
öyle tipler varki burada adamı tanımıyorum kimdir nedir necidir bilmediğimiz halde kendi kendine nereyi nasıl karıştırsam diye uğraşıyor
örnek olarak size geçenlerde gelen bir iletişim emailini vereyim bu maili gönderen lavuk kimdir yada benimle derdi nedir bilmiyorum bildiğim bir şey varsa oda yapdığım temaların birilerinin aşırı derecede zoruna gitmesi Kimsenin yapdığı temayı kıskanmaz ve umursamazken birileri benim yapdıklarımı neden kıskanıp nasıl zarar versem nasıl kötülesem diye uğraşıyor onuda anlamış değilim gelen email
------------------------------------------------------
bir defa sunu belirtmek istiyorum bu hazirladigim temalarin hic biri sana ait degil saga sola satiyorsun uc kagitci ayrica koydugun footer kodunuda cozdum .cok yakicda butun temalarin acilacak yeni destek sitesinde bedava dagitacagim uc kagitci:))))))))))))))
-------------------------------------------------------

Ayrıca forumlarda belli başlı bir kaç kişinin sürekli site tanıtımlarında sitesini tanıtan ve benim temalarımı kullanan siteleri tema konsunda kötü eleştiriler yaparak biyerlere varmaya çalışıyorlar bakarsanız kötü eleştiri yapan kişiler hep aynı kişiler yada aynı grubun adamlarıdır.
Bu kişiler nereye kadar devam edecek merak ediyorum hiç birine ses cıkarmıyorum bugüne kadarda bu konuyu belirtmedim sitem üzerindende buna benzer mesajlar sık sık geliyor hiç birine cevap vermediğim gibi umursamıyorumda herkes şunu iyi bilsin ben kimseyle rekabette değilim ne kimsenin yapdığı beni ilgilendirir nede benim yapdıgım kimseyi herkes kendi işine baksın..
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2009-01-17, 18:58:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet mavisce'ye katılmamak elde değil.
Beni msn'ye ekleyip öyle saçma sapan kıskançlıklar yapan var ki..
Tabi ki beni kendileri gibi arkadan konuşan biri sanıyorlar iki selam verince maşallah hepsinin ne olduğunu anlıyorum.Birilerini kötülemek için birilerine afedersiniz yalakalık yapmak için kendilerini okadar küçük düşürüyorlar ki....

İçimden isim verip hepsini açıklamak istiyorum ve rahatlamak istiyorum ama malesef yapmayacağım.

Ve dün arkadaşımla konuşuyorum buradan biriyle diyor ki bak senden şikayetçi neden diyorum bunu bunu anlatmışsın anlamamış.

Şimdi ağzımı bozup bişey diyecem o kadar kişi anlamış sen anlamadın diye ben ne yapim gidip beni ona buna söylenip duruyor.Terbiyesizlik saygısızlık.

Geçen gelen bir pm yi söyleyeyim.

Resmen böyle
-------------------------
Siz'in bu havanızı anlamıyorum özelden mesaj atmayınız gibi..
O zaman bu siteye girmeyin.
----------------------------------

sadece aklımda kalan bu kadarını yazdım daha da vardı hepsinide tam okumadan sildim.

YAni bu şimdi hava mı oluyor.Site açıyorlar burasını şurasını orasını yapamadım yaparmısınız herşeyi ben yapıyorum çek git o zaman sen niye açtın bırak snein yerine ben idare edeyim siteni.

Siteye giriyorum dünya kadar pm geliyordu e her gün bu siteye giriyorum millet bu sfer yazıyor bana cevap vermediniz o bu birde allah var gelince mesaj yıne bazen dayanamıyorum diyorum neyse YARDIM edeyim ama gelıyorlar :S ben modul yapıyorum bunu yapamadım ne bilim kullanmadığım modulde su nasıl yapılır bilmiyorum kardesım

Biz burda ücretsiz gönlümüzden geliyor diye YARDIM ediyoruz yoksa banane senin sitende ki hatadan o kadar emek verip yazıyoruz işte böyle yapıyorlar.

Geçen ben ücretsiz dağtılan bırseyı bulamadım arkadastan ıstedım karsılıgında yaptıgım tema+ ve 2 blok hedıye ettım temayı gonderdım 2 dk olmadı sitesine koydu bakın okodyum dıye :) altına bı baktım tema bu bu kendı ısmı var sonra bırde pişin pişkin mesaj atıyor özelden hocam nerdesiniz diye....
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-01, 14:03:34    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-01-17, 19:02:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 maymuna devam onlar kim ki muhatap olucaksınız? bunların adı Lamer.. Netopsiyonu izlemeye devam edin
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2009-01-17, 19:07:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Polibo mesajlarımızı editleyemiyoruz o yetkiyi verirsen memnun olurum.
Yeniden mesaj atmak istemiyorum...

Ama yazmışken şunuda yazacağım

İster inanın ister inanmayın netopsiyonda bazı kişilerin grupları gibi birşey var bunu msnde bazı arkadaşlarımlada konuştum hepsi katıldı...

Bir iki modul blok veriyor birileri birilerine ve verdiği kişiler forumda onu tövbe yarabbi Allah yapıyor nerdesye..

Yok onu ondan başkası yapamaz en güzel o yapar o olmazsa olmaz ne saçmalıklar.

Sonra diğeri geliyor arkadaşlar ya kötü bir sitesi var tanıtıryor arkadaşları geliyor bunu yazıyor

süper olmuşş,,,muhteşem vs oha yani biz sanki bilmiyoruz hangisi güzel hangisi kötü sonra msn den bana yazıyor direk merhaba yok konu linki yorum yaz bende aynen engelliyorum onu

Sonra bazılarıda özellikle maviscenin temalarını kullanan sitelere yapıyorlar yorumu ismini vermiyorum okuyorsa kendini biliyor yazıyor

site güzel ama tema olmamış

burayı degıstır ama teman olamamış

teman kötü

yani gruplaşma var , yağcılık var

Ve bu siteye girmiyorlar orda burda netopsiyonu kötülüyorlar şahidim ve gelip burda sitelerini tanıtıyorlar.o zaman adam olda tükürdüğünü yalama....

Yok zamanında ali osman buna böyle yapmış oı bunu satmış oda gitmiş bunu yapmış eee konuşmayı biliyorsun niye gelip netopsiyonda siteni gösteriyorsun....?

Gidip nuke yardm siteleri yapıyorlar .......................................neyse yazmayacam biri beni durdursun
Başa dön
keko62

MesajTarih: 2009-01-17, 19:16:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba bende kücük bir kac cümle eklemek istiyorum öncelikle bartistbaron arkadasa katılıyorum yane emek veren arkadaslarımızın citi anlamda emeklerine sahip cıkmak gerekiyor gecen özelden banada pm atmıslardı demişlerdiki arkadaslar bizleri tehtit ediyor bunlar hos seyler deil ve yöneticide olsa ilk esas alacagı sey bence saygıdır kendisine saygısı olmayan baska kimseyede saygısı olmaz bence burada güzel bir paylasım alanı var ve bunu yaratmakta herkesin emeyi var herkes emeyine sahip cıksın saygılar
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2009-01-17, 19:48:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geçen gün bir arkadaş iyi niyetiyle bir şey paylaşmış
bende bunun benzeri olduğu ve arasındaki farkı anlatmasını istedim
kendilerince dalga geçmişler
yanlış anladıklarını düşünüp izah ettim yine anlamadılar
ben zaten her şeye muhalefet olurmuşum
bu 1500 küsür mesajı hep muhalefet olmak için yazmışımda haberim yokmuş
sonra ben onlara onlar bana derken konu uzadı ve silindi
Allah yollarını açık etsin, yinede üzdüysem kusura bakmasınlar

anladımki hiç bir şekilde yaranma şansın yok
kimilerine göre hiç bir şey bilmesemde, kendimce az çok anlıyorum ve en azından çabalıyorum
hoş biz o dönemleri atlatalı yıllar oldu
inanın kim ne bilmiş, ne yapmış, ne kadarını paylaşmış, ne kadarını ticarete dökmüş umurumda da değil
herkezin bir hedefi var ve o hedefi doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalışıyorlar

artık kimseye bilmediğim bir konuda bir şey sormama kararı aldım
nacizane bildiklerimide paylaşmama kararı

nedeni de şu
nuke kullanan herkezin müzdarip olduğu bir konu var
biraz geliştirdik ama halen eksikleri var
yetmediğimiz yerlerde usta olarak tabir ettiğimiz kişilere danıştık
dedikki, arkadaş gel şunu tammalayalım ve bir güzel paylaşalım da herkez faydalansın
haklı haksız hepsinin bir takım bahanesi oldu
sonra benim kafa dank etti

neyin peşindesin? bırak ne halleri varsa görsünler

çok şey öğrendiğim netopsiyon üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim
şu durumda çok zor gözüksede, umarım geliştirmeye devam edersiniz

her şey gönlünüzce olsun

not: lütfen kişi ve olayları sormayınız
Başa dön
mersoy

MesajTarih: 2009-01-17, 20:51:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

konuyu kişiselleştirdik galiba İbrahim
kusura bakma

soruna gelince
netopsiyon bir şeyler yapmaya çalışınca üyeler iştirak etmiyor
geçmişte açılan bir çok başlığa duyarsız kalınması buna en güzel örnek
bu nedenle üyeler hazırda olanlar ile yetinmeye devam etmeli

kuyusunu kazmak isteyenlerin ben de farkındayım ve bunu seninle de yazışmıştık

amaçları ve niyetleri ortada iken, dikkate alıp üzerlerine yorum yapmak
boşa geçen vakitten ibaret
yani salla gitsin
Başa dön
gencyaz

MesajTarih: 2009-01-17, 21:05:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kusura bakmayında Şu bıldıklerımı paylasmama kararı Baya yaygınlaştı buna yonetici arkadaslarda dahil bukadar kolaymı? Simdi ne olcak onlarmı kazandı bu oyunu?
Başa dön
Hekim_oglu

MesajTarih: 2009-01-17, 23:08:15    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar güzel bir şekilde izah etmişler. ben farklı bir yaklaşımla olaya bakmak istiyorum.

1 yıldan uzun süredir nukeden uzaklaştım. bu yüzden olaya daha tarafsız yaklaştığımı düşünüyorum. ara ara netopsiyona girip nukede gelişip değişen neler var diye bakıyorum. buradaki arkadaşların belirttiği gibi üyeler hazıra alışmışlıkla daima yönetimden bişeyler istemektedir. gayret göstermemektedirler. (genele yönelik olsa da istisnaları olabilir)

bu kısmı herkes de belirtmiş zaten.

ben bunlara ek olarak da yöneticileri eleştirmek istiyorum. hakaret falan değil arkadaşlar. tamamen netopsiyonun gelişebilmesi için ifade ettiğim samimi düşüncelerim.

Yöneticiler de ne yazık ki netopsiyona bir değer katamıyorlar. dediğim gibi arada bir girip takip ediyorum. gözüme çarpan bir tek BANKOCU abinin gayretleri. nedense bir tek onun birşeyler yapma çabasında olduğunu görüyorum.
arkadaşlar herşey sorulan sorulara cevap vermek değildir. biraz da özgün fikirler geliştirip projeler üretmelisiniz. Php bilginizin olduğunu PHP nuke ile uğraşan son ustalar olduğunuzu düşünüyorum. Öyleyse değişik projeler geliştirerek hem üyelerin gelişmesine katkıda bulunun hem de netopsiyonun.
Ayrıca tüm sistemleri kapsayan bir webmaster sitesi olduğuna göre her sistem için yoğun çaba sarfetmelisiniz.

proje deyince hemen de yaptık kimse katılmadı demeyin. Netopsiyonun hazırladığı ilk projede vardım. ilk başlarda iyi gitse de çabuk söndü.
sonrasında Birhanın duyurduğu bir proje vardı. baştan diğer proje gibi olmasın dememize rağmen bir türlü başlamadı bile. ve bana göre netopsiyon bu iki olaydan sonra kan kaybına uğradı.

Aslan güçsüzleşince tilkiler etrafını sarmaz mı?
Netopsiyonda irtifa kaybedince arkasından konuşan laf atan çok oldu.

Yeni projeler geliştirilsin ve buraya gelen üyelere artı birşeyler verilirse kim ne diyebilir. arkadan laf söylense de kim kulak verip dinler ki..

Kısacası arkadaşlar herşey sizde bitiyor. Polibonun ilk mesajında dediği gibi siz kalkıp kod yazın, projeler geliştirin, yeni ekiplerle her alanda biz buyuz hodri meydan deyin. bence çözüm burada saklı.yoksa her laf söyleyene laf yetiştiremezsiniz.

Bu söylediğim şekilde çalışan bir siteden haberdar oldum. ve biraz inceleyince üyelerin de geliştiğini, geliştikçe katkıda bulunduğunu gördüm.
muhtemelen siteyi biliyorsunuzdur ama yine de yönetimden isteyen olursa özelden atarım site ismini, örnek olması açısından. üyeler istemesin reklama girmesin diye göndermeyeceğim.

Son olarak arkadaşlar,
kesinlikle sizleri kötülemek için yazmadım.
sadece doğru gördüğüm yol bu olduğu için ifade ettim.
iyi de gitse kötü de gitse ben ortalıkta pek olmam zaten
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2009-01-17, 23:32:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hekim_oğlu hepsini okdum güzel yazmışsın.
Ama ben 50 kere yazdım hatta birhan zamanında da proje için o kadar yazı hazırladım tüm kategori kurallarını tek tek word de hazırladım logolarını yaptım kendiside bilir ama nerde ben söyledikçe syn bazı kişiler beni sürekli bozmaya çalıştı ama belki ben sivri dilli yazdım sende güzelce yazmışsın

Yeni modül,block vs çıkmıyor
opsiyontema açılmıyor
gruplar açılıyor (ortada yok
takımlar oluşturuluyor...( aktif değil
Büyük organizasyonlar söylendi (birhan....ama yok öyle bişey o projedeki insanların bazıları askere bile gitti

E 10 tane php ders ve html dersler yayınlandı sonra birdaha ders yok e söylediğin zaman ( biz yaptık kimse ilgilenmedi

Bazen anket oluyordu sitede orayada biraz giriyorduk oda bitti kupkuru site oldu

O kadar kategori oluştu ama içi boş...

E söyleyince ....kızıyorlar neyse.....

Hem tamam bu yöneticiler hakkında yorum yapmak istemiyorum ama

Bankocu dışında...poliboda site geneliyle uğraşıyor ali osman ile sahoyu da geçtim yani zaten bu ikisinin mesajları bile arşiv gibi mavisce var sitede

başka diğerleri yok göremiyorum siteye bile girmiyorlar.
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2009-01-18, 14:09:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herhalde eski yönetim grubundan hala bu siteye girip bir iki fikir yazan tek kişi benim.

Arkadan konuşma konusunda çok yorum yapmayacağım bu her zaman olmuştur.Yanlız şu saatten sonra php nuke adına rant savaşları hiç birşey getirmez.

Tüm yazıları okudum.Ortak bir görüş var ortada yenilik gerektiği:bizim zamanımızda bu geçişi gerçekleştiremedik ne yazıkki.O zaman yapabilmiş olsa idik bugun tam bir webmaster sitesi olurdu burası.

Yıllardır nukenin başvuru kaynağı olmuş bir sitenin şu an durumu iyiye gitmiyor.Bu durum devam edersede çok fazlada ömrü olmaz gibi geliyor bana.

Php nuke bu saatten sonra kullanılabilecek bir cms olmaktan çıkmıştır.Bir çok üyenin tonlarca mesajı binlerce üyesi olduğu için vazgeçemediği bir portal görünümündedir.

Ng ekibi olarak benim size tavsiyem bu kadar üye potansiyeli varken birikimlerinizi siteye aktararak birşeyler yapmanızdır.

Ng nin bu saatten sonra reklama yada uye sayısı kaygısına ihtiyacı yoktur.O yüzden de siz dersleri konuları araçları dosyaları hazırlayarak forumu oluşturun isteyen bundan faydalansın.İstemeyen başka php nuke destek sitelerine kaysın.Ng nin cevizden yada r10 dan bir eksiği yoktur.Zamanla onların sağladığı webmaster ortamı buradada oluşur.

Ben artık weble çok ilgilenmiyorum.Vaktimde olmuyor zaten.Ama eğer böle bir ortam oluşursa takibçisi kesinlikle olurum.
Başa dön
radyo64

MesajTarih: 2009-03-19, 18:37:43    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nukeye basladim baslayali hep netopsiyon hep netopsiyon nerde var burdaki kaynak? burdakiler yapmamista kim yapmis birisi gelip bunlari veritabana hazirdan mi atmis?
netopsiyon yöneticileri siz bos verin bazilarinin yazdiklarini ben bile bisey bilmiom bildigim kadarinida burdan ögrendim....

syg.
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2009-03-19, 19:16:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bazı kişiler gruplaşmış ve forumda hep kendilerine destek sağlayarak devam ediyorlar.haklı da olsa haksız da.

kendi tanıtım sitelerine eleştirileri çok güzel ve çok iyi zamanlamayla yapıyorlar.forumda mesajı geriye düşünce diğeri yazıyor ne hikmetse..????

birşey üretme çabası görünümünde fakat eskiyi yamama telaşı...

insanların şevklerini kırma ve ön plana çıkıp pofpoflanma övülme içgüdüsü...
......................
geçenlerde bu tür bir tartıoşma da üretim yapmıyoruz...hep edit değiştirme yapıyoruz.tamam işte bu diyebileceğimiz bişey yokken ortada herkesin ahkam kestiği (1-2 kişi müstesna çünkü ispatladılar) ve webmasterlık web de uzmanlıktır.üretmektir dedik diye bir küfür yemediğimiz kalmıştı..
.........................
bütün bunlar bir kenara madem herkes destek vereceğini söylüyor ortaya atılmış projeler var yönetimden..bunlara bu destek vereceğiz diyenlerin hepsinin rumuzları orada görünmüyor..iş elini taşın altına koymaya gelince kimse yok gibi.....????
.............................................
netopsiyonun bu kadar grift kalmasını ve ünlü webmaster sitelerine göre geride olmasını kıyaslamak pek doğru olmaz.çünkü netopsiyon biraz daha özel bir webmaster sitesi.nuke ağırlıklı yani
diğer cms ve forum sistemlerine de ağırlık verilse çok daha iyi yerde oplur
bunu da ancak palibonun takımları yapabilirdi lakin o da katılım görmedi...
.................................
bence netopsiyona webmaster davetleri yapılmalı.doğru ve yerinde ve güzel bir davetle buraya gelecek gerçek bir çok webmaster olacaktır.onların buraya gelmesi ve örnek olmasıyla burası canlanacaktır diye düşünüyorum.yoksa bu kadroyla bu sohbetler uzar gider gibi geliyor.benimki bir öneri......
..........................................
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
metalmuzik

MesajTarih: 2009-03-19, 20:41:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi ben abime hak vermeden gecemicemki bunu bizim sitede yaşıyor 2001 den buyanı gidiyor ama her şeye birileri daha iyi bildigini idda edip yolumuza taş koymaya calışır neyse biz bunlara susuyoruz..

ama netopsiyona gelince açıkcası abicim kod yazmak önemli deilki onu calarlar ve biz yazdık derler oda olmadı yazdıklarıda bozuk diyip laf ederler ama ben sizin yerinizde olsa bu asalakları susturmak için bence yapacagınız bir sistem her şeyin altını üstüne getiricek bir php nuke sürümü ile ilk kez siz yapıp ilk kez sizde olsun ve icinede bir öyle bir kod koyunki bunu kimse silemesin html baktıgında hep bu cıksın ha diceksiniz köpeklere uyupda neden ugraşalım ama bence bu köpekler hic bir zaman susmaz susmicakda bunuda bilin ben acıkcası php nukeye başladıgımda nuketurk.com ve netopsiyon.comla cok yol aldım acıkcası bende kendimi bu işe başlarken 4 yıl evvel free sitelerin verdigi siteleri kullanıp bir şeyler yaptıgımı sanardım ama şimdi kendim editleyebiliyorum kendim yazabiliyorum bir şeyler ediyorum ve bu bana daha iyi geliyor acıkcası..

hatta sizi şunuda dicem bir site kurdum gecenlerde www.blackmetaltr.org diye adamın biri geliyor php nuke kurmussun pehh oneki ulan o siteyi biz facede 5 ytleye kuruyoruz diyorlar bende dedim kur o zaman ben biliyorumki yeni yeni projelerle geldigim sürece bu köpeklerin o kadar zoruna gidicekki o kadar iyice assagı düşüceklerki bende devam ediyorum yani diceksiniz ne yaptın türkiyede black metal konusunda düzgün deil hatta hic bir sistem yada site bulamassınız düzgün bunu ilk biz başardkki bazılarının zoruna gittiki bir siteye günde 6 kere hack yada 35 kere hack yapmaya calışmak sizce bununda bir ifadesi deilmidir ha diceksiniz black metali sevemeynlerede olabilir ama bu ülke demokrat ve özgürse kardeşim ben bu işi yaparımda ederimde kimsede karışamaz sonuc olarak abim bence sizde yazın bir php nuke bakın daha neler derler ama sizin olayınıza kimse ulaşamaz sonuc ortada loginler belli forum belli google belli daha ne diyimki hepinizi kutluyorum hocam..
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-03-22, 12:05:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yau bu başlığa bişiyler yazmak istedim, sadece "sohbet" kelimesini görerekten yazıyorum bu mesajımı, uzun zaman oldu netopsiyon'a yazmayalı, askere geldim böyle oldu, izmir/narlıdere istihkam okulu eğitim ve merkez komutanlığı'nda askerim 325.kısa dönem olarak, az bir zaman kaldı, 55 gün olması lazım özledim buraları iyi bakın netopsiyon'a Wink
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-03-22, 12:59:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vay hakanım gelmiş...hoş gelmiş sefalar getirmiş...ortak haydi al şu tezkereyide gel...Very Happy seninle çok işimiz var
Başa dön
BURHAN

MesajTarih: 2009-03-22, 13:14:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkesin mesajını okudum. Hepsi haklı ne diyeyim. Netopsiyon bir markadır. 2 yıl öncesine kadar PHP ne diye sorsaydılar bana herhalde örgüt ismidir diye söylerdim. Netopsiyona yeri geldi günde 6-7 saat ayırarak nukeyi öğrenmeye çalıştım. Peki öğrendim mi?

Evet öğrendim. Ve tek kaynaktan. Oda NETOPSİYON.

Eleştiriler olacak elbette ama eleştiriler yıkıcı değil yapıcı olmalı. Netopsiyonun forumları dolaşıldığı zaman cevap bulamayacağınız sorunun olmadığını göreceksiniz.

Selametle..
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2009-03-22, 19:26:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz..

Ali Osmanın ve Utkunun askere gitmesi nedeniyle 1 yılı aşkın bir süre netopsiyonu idare etmek zorunda kaldım.
Askerden geldikten sonrada artık eskisi kadar aktif olmamaya başladım. Daha sonrada zaten yöneticiliği tamamen bıraktım.

Şu anda siteyede ortalama 1-2 ayda bir giriyorum.Artır kimsenin derdiyle uğraşmaya niyetim yok.
Buna kızanlar olabilir. YARDIM ettiğimiz zaman Allah rızası diyen olduğunda memnun oluyorduk.
Ancak bu durum yüz verip astarını isteme noktasına gelince tıkanıyor.

Birde, o günlerde işler nasıl yürür, ne gibi sorunlarla karşılaşırdık, bunlar karşısında nasıl tedbirler alırdık vs vs hiç yazmayacağım.

Mesaj sayıma bakıp az diyenler olabilir. 2000 in üzerinde mesajım vardı. Ancak veritabanı bakımı sırasında bunlar uçtu.
Biz mesaj yazdığımız zaman içerisinde mutlaka birilerinin işini görecek bir bilgi olurdu.
Böyle olmayan arkadaşlarada tavsiyem, etliye sütlüye bulaşmaktansa, sitenin amacına yönelik hareket etmeleri. Kısacası kendi işlerine bakmaları.

Php-nuke birçokları için php ye giriş için ilk adım, vesile olur. Zamanla birkaç kod öğrenilir, modüller ve bloklar zevke göre düzenlenmeye başlanır ve ardından bir üst kademeye geçilir.
Php Nuke ile profesyonel siteler oluşturmayı kimse beklemesin.
Ancak böyle dedim diyede kimse kötüledim diye düşünmesin. Örnek vermek gerekirse, otobanda kullandığın ferrariyi, yaylada kullanacağın 4x4 e denk tutamazsın.
Portallar ihtiyaca göre seçlilir, şekillendirilir ve geliştirilir.

Php-Nuke ün gelişimide artık durma diyebiliriz. Modülden ziyade artık çekirdeğinin değişmesi vakti geldi.
Diğer teknolojilerle pek uyum sağlayamıyor. Misal wordpressle beraber css aldı başını gitti.
Ortaya inanılmaz siteler çıkmaya başladı. Peki nukede kaçımız CSS kullanıyoruz.

Aslında yine çok uzun yazdım. Bu tip polemiklermiş, şu bunu diğeri bunu demiş miş miş miş.
Boş işlerle ve insanlarla kimsenin vakit kaybedecek zamanı yok.

Kimseyi memnun etmek zorunda değilsinz.
Siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Eminim ki yapmayada devam edeceksiniz. Wink
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2009-05-16, 11:07:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hakan :
yau bu başlığa bişiyler yazmak istedim, sadece "sohbet" kelimesini görerekten yazıyorum bu mesajımı, uzun zaman oldu netopsiyon'a yazmayalı, askere geldim böyle oldu, izmir/narlıdere istihkam okulu eğitim ve merkez komutanlığı'nda askerim 325.kısa dönem olarak, az bir zaman kaldı, 55 gün olması lazım özledim buraları iyi bakın netopsiyon'a Wink

demiştim en son ve bitti askerlik teskeremi aldım bugün ve terhis oldum
herkese tekrar merhaba en kısa zamanda aranızdayım 8)
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Sohbet Odası Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız