Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 971
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 İlk Drupal sitem..
(18225 okuma, 11 yanıt)
 www.ahsap-kapi.com son ta..
(8210 okuma, 5 yanıt)
 Yeni Sitemiz Forum PC - T..
(6091 okuma, 2 yanıt)
 http://www.aydinla.com aç..
(12304 okuma, 11 yanıt)
 Php Nuke Oyun Sistemi Oyu..
(7583 okuma, 5 yanıt)
 www.kafkasakademi.com..
(8608 okuma, 6 yanıt)
 Radyo vurgunfm..
(9791 okuma, 7 yanıt)
 Ekle.Web.TR , Ekle , Site..
(5433 okuma, 2 yanıt)
 ********.net 6668 - ( TA..
(5423 okuma, 3 yanıt)
 Site haritanı Pinglet.Net..
(9189 okuma, 8 yanıt)
 görüşleriniz..
(5355 okuma, 2 yanıt)
 Hosting Forumlari -- Gunc..
(4601 okuma, 1 yanıt)
 WwW.SebnemFerahciyiz.Com ..
(7253 okuma, 6 yanıt)
 http://www.high-sound.net..
(16011 okuma, 20 yanıt)
 Heleşükür Rock Sitemi Açt..
(10036 okuma, 9 yanıt)
 Yerel Bir Haber ve Tanıtı..
(5838 okuma, 2 yanıt)
 http://www.facebock.biz ..
(13511 okuma, 12 yanıt)
 KIRŞEHİR AHİ HABER wp ile..
(12773 okuma, 14 yanıt)
 onaraNuke admin paneli -v..
(21267 okuma, 26 yanıt)
 Adıyaman Üniversitesi Öğr..
(16404 okuma, 18 yanıt)
 Php Nuke Okul Portalı[Gör..
(10952 okuma, 11 yanıt)
 www. net is rehberi .com..
(4014 okuma, 0 yanıt)
 çok ucuza wep sitesi yapt..
(19956 okuma, 24 yanıt)
 wep sitesii..
(3779 okuma, 0 yanıt)
 BU DA BENIM SITEM NETOPSİ..
(4811 okuma, 1 yanıt)
 wep sitesi yapanlar yardı..
(4124 okuma, 1 yanıt)
 resimlere oy verme ile il..
(4423 okuma, 1 yanıt)
 Grafik tasarım sitesi..
(6590 okuma, 3 yanıt)
 KaraKatliam.COM - Undergr..
(11213 okuma, 11 yanıt)
 Çatkara Köyü Web Sitesi..
(13051 okuma, 18 yanıt)
 Güncel bir blog..
(10459 okuma, 11 yanıt)
 Bir Fan Sitesinde neler o..
(4887 okuma, 2 yanıt)
 Sitenizi 14 Kategoride Te..
(4516 okuma, 1 yanıt)
 http://www.devrekanim.com..
(14591 okuma, 16 yanıt)
 Murat KEKİLLİ Fan Sitesi ..
(9897 okuma, 9 yanıt)
 http://www.ceyhanliyiz.co..
(6694 okuma, 4 yanıt)
 Gönlümün Gülü..
(9277 okuma, 9 yanıt)
 www.tr-gamers.com [ onara..
(19470 okuma, 25 yanıt)
 Tur Sitesi [Görüş ve Öner..
(9447 okuma, 10 yanıt)
 Dosya upload sitesi .mp3 ..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 www.tablettuz.net eleştir..
(12548 okuma, 12 yanıt)
 TalhaKeskin.Com Düşüncele..
(14440 okuma, 18 yanıt)
 Eskilerden Uyus.Net Şimdi..
(11429 okuma, 11 yanıt)
 Çerkes Muzik Sitesi WwW.N..
(10122 okuma, 8 yanıt)
 HasBahCa nin yardıma ihti..
(10646 okuma, 10 yanıt)
 GencRap.Com Türk Hiphop P..
(8505 okuma, 7 yanıt)
 E-filmizlesene.com Acıldı..
(6688 okuma, 2 yanıt)
 89Gocmenleri.Net yorumlar..
(5615 okuma, 3 yanıt)
 Leblebi Sitesi [Önerileri..
(11412 okuma, 13 yanıt)
 WwW.BoZkurTYuRduM.Com..
(6339 okuma, 5 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-25, 21:25:27    Mesaj konusu: Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bir wep sitesi kurdum dizel pompa ve enjektör onlıne destek üzerine googlede çok araştırmalar yaptık eniştem ile birlikte yanlız bu tip destek veren tam anlamıyla bir site bulamadık veya bulduysakda çok karışık geldi.bu tür bilgiye muhtaç birçok insanın olduğunuda fark ettik.
şimdi sizlerden siteyi incelemenizi istiyorum tasarımından ziyade böyle bir site sizce gereklimi veya sizce diğer siteler ihtiyacı karşılıyormu bu konular hakkında yorumlarınızı yaparsanız sevinirim

bu arada eniştem bu işin ustası yani hiçbir bilgi olmadan elbette bu işe girişmedim eniştemin desteği ile bu işi yürüteceğim

sitenin ismi www.sakirpompa.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 01:12:56    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
miles

MesajTarih: 2008-09-25, 22:20:45    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1:Yaw Kardeş Ben bıktım seni uyarmaktan sen bıkmadın şu www.livehaber.com'un bloğunu koymaktan, kardeş madem diyorsun Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi ona göre haber koy ortaya at bir değişen haber bloğu biti.
Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi'ne Giren Adam Ne Etsin chp ne demiş mhp ne demiş.
adam akıllı fiyatlarla, yeni ürünlerle ilgili haberler ekle.
2:Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi'Ne giren adam ne edcek mini sohbet'i kur flashchat'i orada tartışsınlar yada direk forum var.
3: Evet Haklısın Böyle Bir Site Lazım Allah Razı Olsun Sen Olmasan Biz Nasıl Dizel Pompa ve Enjektör Ne İşe Yarar Öğrenecektik Çok Sağol. Yani O Kadar Önemli Bir Konuki Biz En İyisi Netopsiyon'u Kapatıp Dizel Pompa ve Enjektör Destek Sitesi Yapalım Very Happy (şaka bir yana gerçekten önemli kardeş teşekkür ederiz.)
4: Yaw Kardeş Her Siteye Gerekli Linkler Biraz Fazla Kaçıyo Yaw Yerinde Olsam Oraya Araba Resmi Falan Koyardım.
5:Yönetim --> Seçenekler'e gir Anonymous 'i ziyaretçi falan yap Very Happy

Not: Sen Bu İşi Öğreniyorsun Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-09-26, 03:23:29    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir şirket sitesinde Forum olmaz mini sohbet olmaz hava durumu gereksiz
sagdan soldan haber (site sahibi istemiyorsa) olmaz gerekli linkler dizel pompa ile alakalı değilse gerekli link değillerdir zaten üyelik sistemi online satış yoksa başka ne gibi bir işe yarar bilemiyorum saat pek bi işe yaramaz ama daha kibar sade bişey olabilir anket olabilir ama site gereklimiydi diye bir soruyla değil pompa ile alakalı bir anket olabilir

Site sahibi içeriğin tümünü istese bile siteyi yapan kişi istediklerinin bir firma sitesinde olmasının yanlış oldugunu saçma olacağını izah edip isteğinden vaz geçirmeli (en kolay yolu rakiplerinin sitelerinden örnek vermektir) ama illede ısrara ederse kur gitsin hatta flash oyun filanda koy oyun oynasınlar Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-26, 03:38:04    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yorumlarınız için teşekkür ederim miles sana yarın cvp verecem sen maddeler halinde sıralamışsın :))

coşkun abi site sahibi eniştem yanımda oturdu ben her eklenti için enişte oldumu dedim o oldu oldu çok iyi dedi

site şirket sitesinden ziyade soru cvp şeklinde bir site olması taraftarıyım yani pompa ve enjektör hakkında bilgi alış verişi olan bir site olsun istedim bu konuda googlede tam anlamıyla düzgün bir site bulamadık

forum,üyelik sistemi bu yüzden saate gelince ben birçok saat örneği gösterdim eniştem bunu beğendi

mini sohbeti ikinizde tavsiye etmediniz ama ben onu özellikle üyeliksiz yaptımki foruma vs yerlere yazı yazamayanlar üye olamayanlar ordan yazsınlar diye

anketi açma nedenim ise bu işe giriştik yanlız böyle bir site gerçekten gereklimiydi diye merak ettim ki eniştem msn sinde millete arabalar pompalar hakkında yazı yazıyor şu daha iyi bu daha iyi gibisinden burdada özellikle sordum böyle bir site gereklimiydi diye ama pek arabası olan yok sanırım yada herkez pompa ve enjektör ustası
Başa dön
asimcan

MesajTarih: 2008-09-26, 04:09:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Siteye şöyle bir göz gezdirdim bir pompa sitesi için güzel bir site. Bence sitenin ana sayfasına daha çok başlık gösteren bir forum blocku koyulabilir. Ayrıca üyelik sisteminede pek gerek yok gibi. Tabi gazeteden toplu mail gönderip yeni modeller hakkında bilgi vermek için gerekli.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-26, 04:14:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asimcan tşk ederim ilgin için

forum orta bloklarını bilirsin mesaj yazdıkca anasayfada gösterirler o yüzden foruma mesaj yazıldıkca ana sayfadaki başlıklarda çoğalır

bahsettiğin forum başlıklarıysa eğer

üye konusuna gelince hem toplu mail atmak için hemde her önüne gelen foruma yazı yazmasın diye siteye üyeler sadece birşeyler paylaşabilsin
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-26, 18:02:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

miles sende yorumun için teşekkür ederim livehaberi bende beğenmiyorum yani şöyle beğenmiyorum dizel pompa sitesine yakışmıyor :))
pekiyi araba haberleri yayınlanan bir blok varmı veya yapılabilirmi siteye koyabileceğim
Başa dön
Style_53

MesajTarih: 2008-09-26, 18:11:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mutsuz__luk :
miles sende yorumun için teşekkür ederim livehaberi bende beğenmiyorum yani şöyle beğenmiyorum dizel pompa sitesine yakışmıyor :))
pekiyi araba haberleri yayınlanan bir blok varmı veya yapılabilirmi siteye koyabileceğim

değişen haber bloğu var..Al at Ftp ye..Admin panelindende Attınmı Araba Haberlerini, ahan da Oldu sana Kendi sitene Ait Araba Haberleri..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-02, 01:12:56    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-26, 18:18:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

karadenizlisin hemşerimsin bunu belli ettin hemen Laughing

ah o dediğin değişen haber uygulamasını bi kurabilsem zaten namerde muhtaç olmayacamda yok kuramıyorum onu her kurmaya çalıışmamda sitenin biryerini bozdum kendi sitemde o yüzden pes ettim al kurmuyom ne yaparsan yap dedim kendi kendime Laughing
Başa dön
thsean

MesajTarih: 2008-09-27, 00:34:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence site çok karışık yani haber bloğu falan gereksiz yani şu mantıkla bak senin siten Dizel Pompa ve Enjektör Türkçe Destek Sitesi niye adam senin sitenden haber öğrensin ki onun haricinde saat ve hava durumu gereksiz gibi geldi bana.eğer gerçek anlamlı bir destek sitesi olmak istiyorsan sadece kendi alanındaki bilgileri sitene koy yani en azından dizel pompa ile haberleri fln ekle sitene bence daha uğraşılması gerekiyor bence şimdiden kolay gelsin inşallah istediğin noktaya getirirsin siteni.
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-27, 02:10:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dediklerinizi kaldırdım Sad

resimli haber olayına gelincede sitede SSS modülünü haber modülü yaptım ona resim ekleniyo da ona nasıl değişen haber bloğu yapacam bu konuda yardımcı olurmusunuz Rolling Eyes

şimdi diyeceksiniz kardeşim sen hastamısın ne uğraşıyosun kur değişen haberli news modülünü ama kuramıyom işte o nevs i Twisted Evil
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-09-27, 03:27:50    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu başlığa 3 kere girdim üçünde de siteye giremedim sayfa görüntülenemiyor Sad
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-27, 03:44:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sitede sorun yok ben sürekli buradayım ayarlar yapıyorum ama Rolling Eyes

www.sakirpompa.com dene bakım Crying or Very sad
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-09-27, 04:21:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

girdim sonunda :)

temanın headerını değiştir böyle ağır ve sade yap.
footere el at uymamış
üye bloğunu kaldır normal nukeninkini kullan illa kullanacaksan netopsiyonunkini kullan
dolar bloğunu farklı bi yerden çek sade düzgün efeksiz bir ciddi döviz bloğu olsun ve boyutu diğer bloklarla aynı olsu bozmasın bu bozuluyor

temada renkleri yanlış kullanmıssın sankı istediğin news bloğu hangisidir ? kuramıyorsun ? yardımcı olalım

ben ciddi bir site düşünüyorsun diye böyle yazdım herzamn ağır ve sade iyidir

+++mavisce'nin dedikleri
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-09-27, 04:33:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

headerını değiştir böyle ağır ve sade yap ---- derken neyi kastetdin anlamadım Sad

footere el at uymamış --- bunuda anlamadım nasıl el atayım Sad

bloklar konusunda dediklerini dikkate alacam :)

temada renkleri yanlış kullanmıssın --- bu tema normalde aşk temasıydı tam aradığım temayı bulamayınca nuke hayatımda bir ilke imza attım temayı kurcaladım renkleriyle oynadım sanırım olmadı oda Sad nasıl yapsam iyi olur mesela

istediğin news bloğu hangisidir --- ben değişen haber uygulamalı news modülünü kuramayınca FOQ u haber modülüne çevirdim :) şimdi buna eklediğim haberleri anasayfada yayınlamak için bir blok lazım diye düşünüyorum bu konuda yardımcı olursan sevinirim :)

ben ciddi bir site düşünüyorsun diye böyle yazdım herzamn ağır ve sade iyidir ---- amacım gerçekten ciddi bir site yapmak çünkü böyle bir siteye gerek var diye düşünüyorum örneğin googleye dizel destek sitesi veya pompa destek sitesi diye arama yaparsan direk bu site çıkıyor halbusiki kuralı 2 gün oldu nedeni yok butür bir site çünkü bende olsun dedim elimde eniştem gibi bir imkan varken :))
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-10-05, 12:01:23    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi bi bakarmısınız nasıl olmuş komple değiştirdim siteyi.Dediklerinizi yapmaya çalıştım

Azcik netopsiyondan birşeyler çaldım ama artık coşkun abi ve aliosman abi kusura bakmaz inş

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Site Tanıtımları & Eleştiriler Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız