Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 936
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7154 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5987 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9137 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5512 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7565 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7929 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16899 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10583 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7316 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3845 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11473 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5640 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9568 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5058 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4625 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6310 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9092 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8156 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7309 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7478 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5569 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5145 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5266 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8184 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11006 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14277 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 13:43:48    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte gelmiş gruplar hiçte bu konu silinmemeli....görüyoruz ki gruplaşma meydana geldi yaz yaz senin yunus yani laplup siteniz nukecafe.com u bakalım sitenize yaptığınız şu bi kaçtane temanın aynısını ben netopsiyon adına yaparım hatta çeşit çeşit rengini ayrıca okuma alışkanlığınız yok çocuklar

elektirik grafik editoru idi o yapmamış ve şimdi görevinden alınmış...

ayrıca bi iki tema yaptınız diye mi destek oldunuz şimdi ?

nukedestek tema destek değildir lütfen benimle benim gibi tartışın benimle polibo tartışsın mavisce tartışsın yılmazmurat tartışsın ali osman tartışsın çünkü onlarda neyin ne oldugunu biliyor tema yapmak zor bişey değil nukecafe nin temaları harika mı yani kendinizi savunuyorsunuz

EEEEE o zaman BAKALIM SİTENİZE LAPLUP

ORTADA MAVİSCENİN HAZIRLADIGI FORUM BLOGU
ALTTA NUKECİ.COM UN HAZIRLADIGI İKİ BLOK
ÜYE OL BLOGU 60SN.COM UN HAZIRLADIGI HATTA ÇALDIĞI BLOK
BLOK MODUL OLUSTURUCU BLOK ZATEN HER NUKE SİTESİNDE VAR
SOL MENÜDE NUKECİ.COM A BENZEMİS

EE SİTENİZDE SİZE ÖZEL NE VAR HADİ ONU SÖYLEYİN MADEM NETOPSİYONA LAF ATIYORSUNUZ

netopsiyonun her sayfada farklı blogu var sizde oyle bısey yok netopsiyon kendıne ait bloklarda kullanıyor hani sizde yok

netopsiyonun modulleri var hani sizde yok Very Happy

güldürmeyin da adamı :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 03:32:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
elektrik

MesajTarih: 2008-05-08, 13:51:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hiç kimse mesaj yazmasın Forum'u düzenleyecem herkes saygı göstersin bekelyin kimse mesaj filan yazmasın Konudan da çıksın ana sayfaya yönetlsin gereksiz ve tartışmalı mesajları siliyorum...

+ biraz sabırlı olun tek tek herkese söz hakkı verildiginde konusun bi dk.

nukeci- konuyu sabitliyorum + tek tek herkes izin alarak mesaj yazarsa daha düzenli olur tartışma degil sadece Yorum olacak Ne'o ya herkes birbirini kırıyor lütfen birazcık saygınız varsa 10 dk bekelyin mesajlar düzenlensin böyle olmaz yoksa...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-08, 13:51:20    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uğur ve laplup

bunu ben yazmadım ama saçma saçma konuşuyorsunuz laplupu geçiyorum yazmış sen anca çalarsın diye ama adam orda çalarım değil yaparım demiş ve nukeci- nin sadece nuke bilgilisi kusura bakmayın ama burda yorum yazan bir sürü kişiden 1000 kat daha iyi

uğur herşeyi geçiyorum sana hiç yakıştıramadım bu konuşmaları resmen arkadaşarının arkasına geçmiş onları savunuyorsun halbuki nukeci sizi eleştirdiği kadar senin ilerde neler yapabileceğini söylemiş...ayıp etmişssiniz

Şu an hastahnedeyim yoğun bakımdan ara ara çıkıp aşağı da ki net cafeye gidiyorum girmeyeceğim daha ama ne var ne yok diye bir bakayım dedim bu konuda ki nukeci- ye sonun kadar yazdıklarından ve polibo ve mavisceye sonuna kadar katılıyorum doğru şeyleri yazmış aylardır aynı konuşmayı biz yapıyoruz her dediğinde doğru şeyler söylemiş

Mesajlarınız silinecektir daha ileri gidildiği taktirde üye hakkında işlem yapılacaktır açık ve net söylüyorum.

Ya konuyu güzelce tartışın ya da bu konuyu kavgaya donuştüren mesajları ve üyeler hakkında işlem yapayım
Başa dön
elektrik

MesajTarih: 2008-05-08, 14:06:54    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+ Benim Netopsiyon ekibinden atıldıgımı veya görev yapamdıgımı kim söylüyor?

Rütbe yazmıyor diye ng ekibinden sayılmıyormuyuz :)

Dogru netopsiyon ismi ile hiç tema yapmadım aklıma gelmedi açıkcası aslında yapmam lazımdı ama bunu netopsiyon ismiyle degilde daha kapsamli bir site altında toplamak için ellerimi sıvadım ve elimden geldigi kadar ögrendigim kadar işlerimi yapıyorum...

Dedigim gibi herkesin hatası olabilir ama bunları bir yerde ögrenmek gerekir, Ayrıca bu forumda ccevap yazan çogu 18 yas ve altı çogu ateşli herkes olgun karar veremeye bilir bunlarıda göz önüne alalim ...

Kimse kırılmasın gücenmesin sadece yorum olarak akbul etsinler...

Şimdi nukeci arkadaşım tekrar cevaplarsa seivnirim :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
amanav

MesajTarih: 2008-05-08, 14:39:28    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
Yazılara katılmakla beraber eklemek istediğim yerlerde var...

ilk önce @amanav arkadaşımıza cevap vermek istiyorum

Kod:
bu konuda biraz detaya inmek istiyorum müsadenle

şifreleme bir algoritmadır..Bunu herkes kendisine göre değiştirebilir.Bir algoritam beraber hazırlayalım

"a" harfini 23 şeklinde tanımlayalım...ve bundan sonraki her terimi sıraıyla
"b" 2 4
"c" 25

şeklinde düşünelim....şimdi şifremizi diyelim ki...

bca olsun

biz şifreleme algoritmamızı bu şekilde yapalım

her karakterin sayısal değerini bulsun ve bunların değeri ile toplasın. Bulmuş olduğu sonucu veritabanına kaydetsin

şimdi örnek kodlarımızı yazalım

char sifre[0,3]
int x,y,z
scanf "sifre"

bu şekilde şifreyi kullanıcının girmesini istedik
not: şifreyi char olarak istemem karakter analizi yapmamızdan dolayıdır

char sifre[0,1] =x
char sifre[0,2]=y
char sifre[0,3]=z

şeklinde şifre içinde geçen karakterleri x y z gibi değişkenlere atadık

a==23
b==24
c==25

şeklinde şifre değerlerini programlamaya katarız

en sonunda

char[0,i]
0<i<4
i=i+1

şeklinde karakter sayısını tek tek artırarak buluruz

toplam=char[i]+toplam

bu şekilde algoritam toplamını bulmuş oluruz

ve en sonunda veritabanımıza bu toplam terimini göndeririz

not: kodlar herhangi bir dile uyumlu değildir örnek teşkil etmesi için genel kalıp üstüne yazdım. hatalarım olabilir gece gece hiç düşünmeden yazdım

eğer php ile çalışıyorsanız

sifreleme.php

dosyası açınız ve bu anlattıklarımı php ile gerçekleştiriniz...

sonra uye.php adındaki kayıt sayfamıza

include@sifreleme.php

şeklinde çağırarak bu algoritmayı devreye sokmuş oluruz... En güvenli metot bu şekildedir.Çünkü hiç kimse siizn o anda ne düşündüğünüzü bilemez.Size özeldir ancak kimse bununla uğraşmaz arkadaşımızında dediği gibi md5 varken ve sadece bir satır yer tutarken ...sayfalarca kod kimse yazmaz sanırım

bu sitenin birinde yazdığım bir mesaj...Orada çocuk md5 ve benzeri şifreleme nedir ne işe yarar neden yapılmalı ve güvenlik için gerekli olan önlemlerden bahsetmişti bende gece gece bir şeyler karaladım...kod yazmadım kısaca bir mantık yürüttüm ve yol gösterdim. Ben kod yazarı değilim ancak ben bile bir kod yazmaya çalıştığımda birden fazla yol buluyorsam kesinlikle php veya tüm dillerde farklı yollar vardır.Kimse aynı şeyi düşünemez

örnek;

if -else if - else

kullanırsın

aynı döngüyü ben

switch-case ile yaparım...kimse aynışeyi düşünemez

Gelelim destek sitesine...

bu tür siteler hep block ve modül yayınlar...Yeni başlayanlarda bunlara hücum eder ve site allak bulllak olur...İdaa sitesinde günlük fal ne işe yarar?

burada ben o acemi webmastera suç atmıyorum bundan bir iki yıl önce ben nuke ile tanıştım...bende aynısını yaptım.Çünkü bilmiyorsun görmemişsin bunu yapmaya mecbursun.hatalrdan ders çıakracaksın ki doğruyu bulasın...

genel olarak düşündüğümde sana hak veriyorum nukeci ancak kişisel yani NETOPSİYON YÖNETİMİ SIFATIYLA ben istiyorum arkadaş

günde en az 30 mesaj siliyorum

günde en az 20 başlığı yerine taşıyorum

ve her gün papağan gibi aynı şeyleri söylüyorum....

kimse gelipde ben böyle düşünüyorum.Bunu yapaım gibi geliştirici bir fikir söylemiyor

dil sorunu, block ekledim sağ blocklar gitti ne bileyim hep aynı sorular

bir başlık açılmıştı arka plan nasıl yaparım diye...kod sandım..girdim baktım resim...resmi yap oraya at dedim...hangi program....program ismini söylüyorsun..nasıl yapacam....

belli bir süre sonra sizde usanıyorsunuz yoruluyorsunuz.İnanınki çok yorucu...

Bunları yapıyorsunuz yetmiyor gibi milletle uğraşıyorsun...beni tanımayanlar yorum yapıyor(sözde yönetici) veya ayda bir kavga ederim( bana edilen küfürün haddi var hesabı yok)

Bunuda geçtik millet arkamdan o coder değil ne anlar kod yazımından ancak hava atar gibi sözler söyleniyor. Bunlarda beni incitiyor. Çünkü bugüne kadar ben hiç bri yerde ben BUYUM demedim...Böyle bir idaam yok.Sadece bildiğim bir şey varsa paylaşıyorum.Yönetici oalrak formun düzenini sağlamaya çalışıyorum...

adam seo formunda güvenlikle ilgili başlık açıyor taşıdığında küfrediyor.Sen nasıl benim mesajımı taşırsın gibi Very Happy

ACEMİ demiyorum dikkat ediniz....Kişiliksiz ve beyinsiz webmasterlara YARDIM etmekten yoruldum....onlar zaten bir şey anlamıyor..gitsinler hazır blocklar ile hazır modüller ile site kursunlar....Benimle mümkünse muhattap bile olmasınlar...

gelişmeye açık.öğrenmeye aç kişilere her zaman YARDIM etmeye hazırım.Elimden geldiğincede YARDIM ettiğimi düşünüyorum.Tek block modül olarak değil webmaster nasıl olunmalı seo nasıl yapılmalı vs...her konuda öğrenmek ve gelişmek isteyenlere YARDIM etmeye GÖNÜLLÜYÜM

Konu çok güzel bu konuyu açtığın için ayrıca teşekürler nukeci

konuda anlatmak istediğimi anlayamamışsın...

şimdi benim söylemek istediğim temel aynıdır konuları aynıdır hatta aynı yazılarıda taşıyabilir ama kodlama tarzı farklıdır...

kodlamada bazıları kendisine kolay geleni seçer bazılar ise güvenli olanı bazıları ise en az db kullanacak tarzı...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 14:45:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nukeci öncelikle güzel bir konuya değindiğini belirtmek isterim,

şu ara garip bir özlem içindeyim nedense, bundan 3 yıl önce nuke'ye ilk merak saldığım günlerde ortam ne güzeldi, birlik vardı beraberlik vardı, zaten bugünki deneyimlerimi o günki birliğe,beraberliğe bağlıyorum, ne gördüysem o zamanlar gördüm diyorum kendimce ve o zaman öğrendiğim şeyleri kendimce bir gelenek haline getirdim ve ustalarımızdan neyi nasıl gördüysem o şekilde şimdi kendim yapmak için çalışıyorum ki bildiğimi paylaşmaya, bilmediğimi sorarak merak ederek öğrenmeye yani...

o günleri özlemekte haklıyım galiba şimdi bakıyorum da birlik olup o günlerdeki gibi yaşamak yerine, resmen birbirimize düşüyoruz, belki nuke'nin ileri gelenleri aramızda yoklar, olmak zorundada değiller zaten, herkesin kendice işi var, gücü var, ailesi var vs vs... ilk pargrafta dediğim gibi biz onlardan öğrendiklerimizle bizden sonrakilere örnek olmalıyız, yine belirtiyorum ben o yolda ilerliyorum...

diğer nuke siteleri için herhangi bir karşıtlığım yok, herkes istediği gibi açsın sitesini ama kendilerinden birşeyler katsınlar, "orjinal" olsunlar, taklitçilikten sakınsınlar, şunu unutmasınlar TAKLİTLER SADECE ASILLARINI YAŞATIRLAR
orjinal işler ortaya koydukları sürece açılmalarında hiçbir sakınca görmüyorum, ayrıca herkes eleştiriye açık olmalıdır, yeni fikirler ve çalışmalar ürettikçe Türkiye'de nuke kavramını en iyi yerlere getirebileceğimiz kanaatindeyim...

birlik sözünden bahsetmişken çok önceden netopsiyon'da olan birşeyi de söylemek isterim, eski üyeler hatırlayacaklardır, netopsiyon'un bir köşesinden blok şeklinde Türkçe İçerikli Nuke Destek sitelerinin adlarının ve linklerinin olduğu bir kısım vardı, işte netopsiyon böyle bir yer, aynı dava için çalışanlara sonuna kadar destek veren bir yer, ben bu siteden zamanında çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum, ustalarımızın bize emanetidir burası diyorum ve emanetimize sahip çıkmaya çalışıyorum...

yazdıklarımla incittiğim, canını sıktığım, kalbini kırdığım biri omuşsa kusura bakmasın, kimseyi kırmak değildir niyetim, sadece düşündüklerimi yazdım...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
laplup

MesajTarih: 2008-05-08, 14:58:32    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hakan :
nukeci öncelikle güzel bir konuya değindiğini belirtmek isterim,

şu ara garip bir özlem içindeyim nedense, bundan 3 yıl önce nuke'ye ilk merak saldığım günlerde ortam ne güzeldi, birlik vardı beraberlik vardı, zaten bugünki deneyimlerimi o günki birliğe,beraberliğe bağlıyorum, ne gördüysem o zamanlar gördüm diyorum kendimce ve o zaman öğrendiğim şeyleri kendimce bir gelenek haline getirdim ve ustalarımızdan neyi nasıl gördüysem o şekilde şimdi kendim yapmak için çalışıyorum ki bildiğimi paylaşmaya, bilmediğimi sorarak merak ederek öğrenmeye yani...

o günleri özlemekte haklıyım galiba şimdi bakıyorum da birlik olup o günlerdeki gibi yaşamak yerine, resmen birbirimize düşüyoruz, belki nuke'nin ileri gelenleri aramızda yoklar, olmak zorundada değiller zaten, herkesin kendice işi var, gücü var, ailesi var vs vs... ilk pargrafta dediğim gibi biz onlardan öğrendiklerimizle bizden sonrakilere örnek olmalıyız, yine belirtiyorum ben o yolda ilerliyorum...

diğer nuke siteleri için herhangi bir karşıtlığım yok, herkes istediği gibi açsın sitesini ama kendilerinden birşeyler katsınlar, "orjinal" olsunlar, taklitçilikten sakınsınlar, şunu unutmasınlar TAKLİTLER SADECE ASILLARINI YAŞATIRLAR
orjinal işler ortaya koydukları sürece açılmalarında hiçbir sakınca görmüyorum, ayrıca herkes eleştiriye açık olmalıdır, yeni fikirler ve çalışmalar ürettikçe Türkiye'de nuke kavramını en iyi yerlere getirebileceğimiz kanaatindeyim...

birlik sözünden bahsetmişken çok önceden netopsiyon'da olan birşeyi de söylemek isterim, eski üyeler hatırlayacaklardır, netopsiyon'un bir köşesinden blok şeklinde Türkçe İçerikli Nuke Destek sitelerinin adlarının ve linklerinin olduğu bir kısım vardı, işte netopsiyon böyle bir yer, aynı dava için çalışanlara sonuna kadar destek veren bir yer, ben bu siteden zamanında çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum, ustalarımızın bize emanetidir burası diyorum ve emanetimize sahip çıkmaya çalışıyorum...

yazdıklarımla incittiğim, canını sıktığım, kalbini kırdığım biri omuşsa kusura bakmasın, kimseyi kırmak değildir niyetim, sadece düşündüklerimi yazdım...
hakan kardeşim haklısında sitelerimizi kötülemesimi gerekiyor?Yoksa Nuke Siteleriyle Tabikide Dostus.Hiçbir zaman bir nuke sitesini kötülemedim
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 15:06:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

laplup burası bir düşünce alanı, herkes fikrini yazmakta özgürdür, bu sebeple isteyen olumlu yazar, isteyen olumsuz yazar, bu tamamen kişisel bir tercihtir, olumlu yazılanlar kadar olumsuz yazılanlara da açık olmak lazım, olumsuz düşünceleride göz önüne alarak işlerimizi o yönde yapmalıyız ;)
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 03:32:44    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
laplup

MesajTarih: 2008-05-08, 15:28:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse Artık Burada MSJ yazmicam.Son Olarak benim o yoruma göre sitemi kapatmam gerekiomuş ama imkansız.
Başa dön
MuratKiLiC

MesajTarih: 2008-05-08, 16:49:07    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar, mesajlar çoğaldıkca komik olmaya başlıyorsunuz.
Kime, neye karşı cephe almaya çalışıyorsunuz.
nukeci- adlı üye açmış olduğu konunun ilk mesajında çok güzel şeyler yazmış birbirinizle uğraşmayı bırakıpta arkadaşın ilk mesajında kendimize pay ve dolayısıyla ders çıkarmalıyız.
Ayrıca daha sakin ve yapıcı olmalıyız. Başkalarını kırmadan, üzmeden, sinirlenmeden yazacaklarımızı yazsak daha iyi olacak sanırım.
Sadece saygı duyulması gerekilen fikirlere saygı duyalım yeter.
Diğer fikirler bırakında sahibinde kalsın istediği gibi süslesin, yayınlasın.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder MSN Messenger
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-08, 17:48:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslında konuya dahil olmak istemiyorum lakin hem destek sitesi sahibi olarak hemde ismim geçtiği için bende bir yorum yapayım.

Bende aynen nukeciye katılıyorum ve tam destek veriyorum.

Bu sözün üstüne denilebilir ki burada mod dun neden gittin sende destek sitesi açtın.Bunun bazı sebebleri var ve bunu bir kaç kişi biliyor.Bu konuda yorum yapaılmazsa sevinirim.

Bizim ekip hepsi ng nin çocukları.Bu yüzden hiç bir rekabetimiz olmaz.

Konuya gelince;

ben buraya 2004 de üye oldum her zaman tek başvuru kaynağım oldu belli seviyeye kadar.Nukenin şu an ki en büyük adı.

Peki bu noktada şu soruyu soruyorum;

Siz son 6 ayda ali osman ın cevapladığı bir forum konusu hatırlıyor musunuz.
en kötü 3 günde bir buraya giriyorum.Bakıyorum ya 3 sene önceki konulardan ne farkı var.Bu kendi sitem içinde geçerli.

Kendi sitemde yardımcı sayfalar diye bir bölüm açtım kaç kişi mesaj yazdı dersiniz.nerdeyse hiç.

şu an nuke bir kısır döndü içindedir bunda üye profilinin etkisi büyüktür.Bakın mynet temasını yaptım herkes dedi o çok güzel kaç kişi dedi renk değişimi için ne kullandın ?

Yani işin özü şu üyeler eğer adminleri birşeylere zorlarsa yenilikler çıkar hala sağ blok sorunu hakkında forum mesajı varsa nuke bitmiştir.

Şimdi şunu kabul ederim bir destek sitesi açılacak nukeye öyle şeyler getirecek ki bakın destek demiyorum yenilik mesela

web 2.0 standartlarına uygun olacak
Kodlamadaki sistemin ağır çalışma sorununu ortadan kaldıracak
ajax ı sadece ordan burdan bulanacak şeylerle değil kütüphanelerle kullanacak

vs.. vs...

yani güne uygun hale getirecek hiç bir lafım olmaz.Bakın bu dediklerim pehaspe nin açılmadan önce plandığı şeylerdir.He ne kadar başardık ?

kafamızdakilerin bir çoğuda yapıldı aslında ama ekipsel sorunlarımız oldu.Mesela ben günde 1 saat zor bakıyorum web e bakamıyorum çoğu zaman.Seyranlı da öle agakinde abizerde.

Son olarak nuke VİZYON getirecek arkadaşlar varsa bu işe soyunsunlar.
Başa dön
AkKus

MesajTarih: 2008-05-08, 17:51:34    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

İşte görüyorsunuz Ulu Önder Atatürk'ün yeni nesil gençliğini. Yaşımın ne önemi var? Yani bunu neye dayanarak söylüyorsun? Kütüğüne mi geçireceksin arkadaş? Şimdi sana çocuğumun adını, yaşını, başını söyleyecek değilim. Söylemem ve bazıları gibi kendimi küçültmem, buna izin vermem! Hadi bunları geçelim. Domain almak parasıyla, site kurmak emekle değil mi? O zaman bundan sana ne kardeş? İstediğim siteyi açar, istediğim siteyi kapatırım. Kimi ne ilgilendirir? Bu konuya ikinci ve son yazışım olacak. Daha fazla konuşarak yaşımı ve zihnimi küçültmeyeceğim. Eyvallah.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
nofel

MesajTarih: 2008-05-08, 17:59:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diğer mesajlardan bağımsız olarak yazıyorum aşağıdakileri.

Ben olsam yeni bir site açma isteğim olsa nuke ile ilgili, şunu yaparım.

örneğin;nukeblok.uzantı yada nukebloklari.uzanti gibi her neyse işte Very Happy

Hazırlayacağım sitede sadece bloklarla ilgili destek veririm, sadece blok sorunlarıyla ilgilenir, blok yapar geliştirir, blok konusuna ağırlık veririrm, Birileri php-nuke blokları dedimi ilk ben ve benim sitem akıllara gelir.

Yada nukeforum.com misal.

Nuke forumlarıyla ilgili destek veririm, forumlar öncelikli konu olur, bbtonuke yi geliştiririm, eklenti mod cart curt hazırlarım.Değişik forumları nukeye entegre etmeye çalışırım.Phpbb yi takip eder hemen güncel sürümleri bbtonukeye uyarlarım falan filan.
Birileri nuke forum dedi mi akıllara ben ve benim sitem gelir hemen.Herkes te link verir, kısa sürede pr ve hit tavana vurur. Hem sevdiğim işi yapar eğlenirim hem belki reklamlarla cart curtla para kazanırım.
Nuke forum konusunda ben ve sitem efsane olur Very Happy

Yada nukemodul.cart Very Happy

Sadece modul yapar editler düzenler dağıtırım. Sitem nuke ile ilgili modullerle anılır, ağırlık olarak modullere yoğunlaşırım. Modüllerle ilgili sorunlar kesinlikle çözülür falan filan.
Böylelikle Php-nuke modülleri denince yine akla ben ve benim sitem gelir, pr, hit para şan şöhret vır vır vır Very Happy Very Happy

Ya da
yada daha değişik birşeyler işte.

Demem o ki;
Arkadaş açıyor nuke destek sitesi, monotonlaşmış bilgiler dosyalar cart lar curtlar ekliyor.

Ee ben neden gidip o siteye gireyim ki? Zaten yeterince yok mu? Var.

Değişik birşeyler yapın arkadaşlar.

Nukeye mi meraklısınız? O halde nuke de devrim olabilecek şeyler yapın, emin olun kazanacaksınız.
Kendinize bir konu seçin, o konuda uzmanlaşın, sonra o konuyla ilgili ben varım deyin.Hakkaten de varolacaksınız.

Netopsiyon a gelince;

Benim şahsi fikrimdir, netopsiyon da eski netopsiyon değildir.
Çok gerilemiştir.Cansızdır, ipini koparan girip uye oluyor forumlara yazı yazabiliyor.

Forumlarda birbirinin aynı konulara her kategoride her yerde sık sık rastlayabilirsiniz.

Çöplük olmaya adaydır.

Olmaz umarım.

Netopsiyon kendini geliştirmeli.

Hiçbir yerde olmayan bir görünüme kavuşturulmalı.Bir nuke temasıyla değil.Şu an ki tema kusura bakmasın kimse ama klasik bir nuke temasıdır.Ha belki başka sitelerde olmayan bir temadır ama ben bu siteyi daha önce görmemiş olsam ve ilk kez girsem, en alt satıra gelmeden bile bir nuke sitesi oldugunu rahatlıkla anlayabilirim.

Giriş ve aa nuke lan bu.

Evet tabii ki de nuke ama "en güzel, en değişik, en en en nuke" dendiğinde akıllara netopsiyon gelmeli.

Ee madem netopsiyon bir efsanedir, efsaneye yakışan bir görünümü olmalıdır.

Netopsiyonun sistemi de farklı olmalıdır.
Değişik bloklar ve yerleşimleri, farklı bir bbtonuke görselliği, harika bir üye sayfası, üyeliği, değişik modüller(ama nuke modulleri dışında) forumlarda iyi bir görsellik, profesyonelce hazırlanmış kategoriler ve forum kontrolü.
vır vır vır.Böyle devam eder işte, kimse yanlış anlamaz umarım.

Ne bileyim işte, daha çok yazacak şey var ama susmam gerek galiba Very Happy

Herkeslere saygılar ;)
Başa dön
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 18:25:24    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

AkKus :
İşte görüyorsunuz Ulu Önder Atatürk'ün yeni nesil gençliğini. Yaşımın ne önemi var? Yani bunu neye dayanarak söylüyorsun? Kütüğüne mi geçireceksin arkadaş? Şimdi sana çocuğumun adını, yaşını, başını söyleyecek değilim. Söylemem ve bazıları gibi kendimi küçültmem, buna izin vermem! Hadi bunları geçelim. Domain almak parasıyla, site kurmak emekle değil mi? O zaman bundan sana ne kardeş? İstediğim siteyi açar, istediğim siteyi kapatırım. Kimi ne ilgilendirir? Bu konuya ikinci ve son yazışım olacak. Daha fazla konuşarak yaşımı ve zihnimi küçültmeyeceğim. Eyvallah.

ya bana cevap veremiyorsun her lafımı yanlış yerden cevap veriyorsun zaten çocuğun yok ki bana diyorsun çocugumun lafını söylim

bi ara yine benden YARDIM istemek için eklemiştin buda msn resmin o zamandan biliyorum seni sen büyük değilsin de banane senin yaşından ben senin yaşına başına laf mı attım ben ne tartışıyorum sen ne diyorsun git aç siteni umarım başarılı olursun
Başa dön
yilmazmurat

MesajTarih: 2008-05-08, 18:28:58    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya şu son mesaja takıldım.Bakın kimsenin ne sitesi açtığına filna karışmıyorum haddimde değil ama bir sitesinin bir içeriği olur bir amacı olur.

nukecafe.com :
"Hayvanlarda artık azıttı ve fok penguene tecavüz etti

http://nukecafe.com/modules.php?name=News&file=article&sid=10

şimdi ne denir destek sitesinde hayvanlar aleminin sapıkca haberleri

yorum sizin.
Başa dön
Lowflyer

MesajTarih: 2008-05-08, 18:44:56    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Anlaşılan yine tartışma ortamı oluşturulmuş.
2003 den bu yana değişmeyen ne kaldı ?
Onca nuke sitesi açıldı ve birçoğu artık hizmet vermiyor.Ancak netopsiyon hala ayakta.

Netopsiyon adı üstünde php-nuke destek sitesi. Tasarımda aşırılığa kaçmayan bir yapısı var. Bakınız phpnuke.org, nukefixes.net gibi sitelere...
Ne demek istediğimi anlarsınız.

Zeka yaşı küçük olan insanları her ortamda görebilirsiniz. Popüler mekanlarda da bu tip insanlara daha çok rastlanır. Bu kimseyi soğutmamalı.
Her zaman eskiye dönük yaşanmaz.
Bende özlüyorum saygının ve paylaşımın daha yoğun olduğu o zamanları.

Bende gördüm ilk üye olduğunda zerre kadar bilgisi olmayıp daha sonra birkaç şey öğrendikden sonra ahkam kesenleri, yüzlerce kez konu açıp birşeyler öğrendikden sonra kimseye YARDIM etmeyen tipleri, hırsızları, arsızları...
İnsan bir müddet sonra ortamdan soğuyor.
Çember daraldıkca da uzaklaşma yoluna gidiyor. Artık o dönemlerden kimseyi göremez oldum. Bazılarıyla hala görüşüyorum, bazılarıda hafızalarımızda tatlı bir anı olarak kalıyor.

İçinde bulunduğunuz zamanın kıymetini bilin Wink
Başa dön
kendimdearadim

MesajTarih: 2008-05-08, 18:49:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Hayvanlarda artık azıttı ve fok penguene tecavüz etti "

Bazı hayvanlarda azıttı ortam da.. Bilimsel haber birader. Taş devrinde yaşamıyorsun herhalde . Ayrıca silmeyin yazdıklarım madem tartışma ortamı ..
Başa dön
Aliosman
Teknik Yönetici
Teknik Yönetici

MesajTarih: 2008-05-08, 19:01:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kendimdearadim :
"Hayvanlarda artık azıttı ve fok penguene tecavüz etti "

Bazı hayvanlarda azıttı ortam da.. Bilimsel haber birader. Taş devrinde yaşamıyorsun herhalde . Ayrıca silmeyin yazdıklarım madem tartışma ortamı ..

Önce siz sitenizde bize ait olan yazıların altına copyright ekleyin. Sonra buraya gelip cevap hakkınızı kullanın.
Başa dön
nukeci-

MesajTarih: 2008-05-08, 20:45:56    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

nukecafe.com dan alıntılar

Alıntı:
Bu Yazı Hakaret ve Kötülemekten Başka Hiçbir şey değildir... Daha Sitemizi 2 Hafta Önce Açtık Hemen Salddırıyorlar. VEDE TÜM NUKE SİTELERİ BİRBİRİYLE DOST OLMALI AMA NETOPSİYON TAM TERSİ

Alıntı:
eğer netopsiyonu siz burada kötülüyorsanız utanın o zaman o koğyaladığınız yazıların copyrightlarını ekleyin eklemiyorsanız silin sonra solda ki netopsiyon üye giriş bloğu ve netopsiyon yöneticisinin yaptığı özel mesaj bloğunu kaldırın lafa gelince hepiniz maşşallahhhh
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-08, 20:49:17    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
birlik sözünden bahsetmişken çok önceden Netopsiyon'da olan birşeyi de söylemek isterim, eski üyeler hatırlayacaklardır, Netopsiyon'un bir köşesinden blok şeklinde Türkçe İçerikli Nuke Destek sitelerinin adlarının ve linklerinin olduğu bir kısım vardı, işte Netopsiyon böyle bir yer, aynı dava için çalışanlara sonuna kadar destek veren bir yer, ben bu siteden zamanında çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum, ustalarımızın bize emanetidir burası diyorum ve emanetimize sahip çıkmaya çalışıyorum...

şu sözleri yazmışken bu mesajları okumak üzücü, neyse işimize bakalım biz, netopsiyon'un ne olduğunu herkes çok iyi biliyor ;)
Başa dön
alican-89

MesajTarih: 2008-05-08, 20:53:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben seni tanıyo ve biliyorum akkuş abi sen yoluna devam et her zaman yanındayım geçenlerde hatırlarsan belki aynı şehirde olduğumuz için geldin nukeyi bana baştan aşağı öğrettin sabaha kadar sağolasın YARDIM sever ve iyi niyetlisin bu arada bu nukecimidir nedir kıskanıy sanırım sen saygınlığını yitirmemişin abey gayet net ve güzel cevabını vermişin takma abi boşver nuke türkiye ve senin arkandayız seni bilen biliy tanıyan tanıy usta
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-08, 20:58:52    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte açtığınız konu durup dururken netopsiyonla nukecafe kötü oldu neyse hayırlısı neyse o olsun ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-08, 21:00:03    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuyu gece açıldığından belli takip ettim...gündüz 13,00 saatine kadar ali osman ve çoşkun ile msnde görüşerek aramızda yorumluyorduk.... İşlerimden dolayı gittiğimde ghördümki bayağı argo konuşulmuş. Bir çok kişi kalp kırmış....Bu tablo beni üzdü...tek tek yazayım şimdi...

@ ali osman

boşver ustat biz bildiğimiz yolda ilerliyelim kim neyi siliyorsa silsin.Atalarımız ne demiş? "kul bilmezse yüce mevlam bilir..oda bize yeter.Arada sırada iki kişide dua etse oda bizim karımız olur"

@Lowflyer

seni gördüğüme çok sevindim.Dün gece ve bu sabah seni andım. Kulağın çınlamışsa bilki benim Very Happy bir daha gözden kaybolmaman dileğiyle

@yılmazmurat

site içeriğinin hangi konuda olduğunu bilen kaç webmaster! var bu ülkede?

@nofel

kaliteli bir webmaster görselliğe önem vermez.Umursamaz bile...önemli olan gifler jpgler değildir. yada kodlarda yazdığın iki tane
<table><tr><td>
hiç değildir.

netopsiyonda arama botları neredeyse hiç çıkmıyor.yazılan bir mesaj en geç bir hafta içinde google hafızasında. Güvenlik en üst derecede.(yapılan saldırılar hiç birinizin sitesine olmuyor) hız resmen uçuyor....

ben bunalrı ararım

bir sitede

*güvenlik
*hız
*seo

olmalıdır. İstediğin portalsa a painti sen şekli çiz ben bir gün içinde o portalı yazacam.o zaman türkiyenin en kralı olacak mı yeni açtığımız site?

@ BAŞLIKLA İLGİLİ YORUMLARIM LÜTFEN HERKES AMA HERKES OKUSUN

Eleştiri insanları kötülemez.yapmış oldukları işde yarı yolda bırakmaz. tam tersi geliştirir. pskolojide "analiz" diye bir kavram vardır. Olayları pskolojik oalrak incelemek. İşte burada söylenilenleri yorumları veya eleştirileri analiz ediniz. beni yada ali osmanı bir abiniz olarak görün yada kardeşiniz olarak görün ama tecrübesinden yararlanmak isteyin. tek bizi değil yanlış alamayın.Bu başlıkda yorum yapan herkesi....İster 7 yaşında olsun ister 77 yaşında

Benim nuke destek sitem yok.Olsaydı ve nukeci arkadaşımız ilk mesajında benim sitemi örnek göstererek yazısını yazsaydı ne yapardım?

Bu beni eleştiriyor. Peki ne diyor? "yeterli kadar bilgin var mı?" bu hakaret değildir.eleştiridir.Aynı soruyu ben ayna karşısında kendime sorayım yeterince bilgim var mı?

"hayır"

ancak bu işi yapmak istiyorum. O zaman öğrenmek isterim. O seviyeye çıkmak için ne yapabilirim? Arkadaşlar yazmış farklı nickle netopsiyona mı üye olacak.hayır bizzat kendi nicki ile üye olacak.

"bilmemek suç değil öğrenmemek suç"

biz neden buradayız? para için mi? isim için mi? kariyer için mi?

ben inşaat mühendisiyim...evimde var arabamda var çok şükür.kariyer istesem burada değil mühendis olarak kariyer yapmak isterim.Benim yada diğer arkadaşlarımızın burada olmasının asıl nedeni

YARDIM ETMEK.TÜRKİYEYİ TEKNOLOJİ İLE TANIŞTIRMAK

Örnek verecek olursak "leyli" diye bir arkadaşımız vardı.Diyet sitesi açmıştı. Ben Diyetten ne anlarım? ama diyetten anlayan birine YARDIM ettim.Sitesine destek verdim sorularına cevap verdim...verdik.....Sonra ne oldu? 3 kişi o siteden bilgi almışsa ve o siteye teşekür etmişse bu bana yeter...artar bile...dolaylı yoldan insanlığa bir hizmet etmiş oldum.Bu mutluuğun hiç bir benzeri yok.

uğur rajon keser gibi konuşmuş. artık paylaşım yapmıyacam görecez kim kaybedecek demiş...Kim kaybeder? ben mi? ali osman mı? Yoksa nuke dünyası mı? kimse kaybetmez kendisi kaybetmez hatta kendisi zaman kazanır. Bizde yürüdüğümüz bu yolda yavaşlarız sadece geriye gitmeyiz.Unutmayın bu tren yola çıkmış gidiyor.Hiç bir güç durduramaz ve geri götüremez.

NETOPSİYON ne ali osmandan oluşuyor ne polibodan nede artistbarondan

saho seyranlı yılmazmurat agakin onur abuzer lowflyer melik ibrahim bankocu vs..vs.... tam 5 yıldır bir briirkim....bir marka bir ekol...

unutmayım bilim birikerek ilerler....utku site kurucusu askere gitti lowflyer ilerletti o gitti seyranlı geldi yılmazmurat geldi onlar gitti artisbaron geldi melik geldi onlar gider xxx gelir xxx gider yyy gelir zzz gelir ...ben hep diyorum NETOPSİYON bir marka....ali osman bile gitse ( domain ve ftp bilgilerini birine devrederse) yoluna devam eder.yılmazmuratın dediği ali osman kaç forum başlığıan cevap yazıyor? neredeyse hiç ama bu tren yoluna devam ediyor...

Kimse kimsenin kalbini kırmasın.Anlamaya çalışsın eleştirisini yapsın ama yine bildiği yolda yürüsün.

Kimse yeni bir site açmayın demiyor ki....netopsiyon bana rakip olmayın diyebilir mi? Böyle bir hakkı var mı? hatta biz elimizden geldiğince YARDIM etmeye hazırızda....İnanınki YARDIMı ediyoruzda

ismi önemli değil bir arkadaşımızla msnde konuştuğumuzda bana dediki nuke için bb to nuke sitesi açacam ne diyorsun?

ona söylediğimi buraya yazayım

" sen bir site açtığında oranın tam oalrak tutması ve hit olması insanın aklına yer etmesi ne kadar sürer?"

sevdiğim ve değer verdiğim bu arkadaşımız benim ne demek istediğimi anladı.

bana sitesi nuke olupda NETOPSİYONA uğramayan bir kişi gösterebilirmisiniz?

Eklenti mi yapıyorsun? temamı yapıyorsun? Modül mü yapıyorsun gel buraya paylaş...

amaç marka mı olmak?

nukexxx.com ismi marka olacağına polibo06 marka olsun

herkes dürüstçe konuşsun...netopsiyon sitenize ne kadar link veriyor? admin panelinizdeki referansda kaç yazıyor?

bir tema önizlemesi yaptığınızda ve linki kendi sitenizde verdiğinizde kaç tane tıklama alıyor?

peki direk kaç kez tıklanıyor? googlede tema ismi aranakar kaç kişi geliyor? Bu rakamarı açıklayın...netopsiyon bir sitenin yanında burada paylaşım yapan kişiler marka olur.siteleri backlink alır.Hiç bir toplist veya dizin bu kadar backlink veremez...

yanlışmıyım?

uğuru tanıyanınız varmıydı? ama bu sitede son zamanlardaki aktifliği çalışması ile hemen hemen herkesin gözüne girmiş ve zihnine kazılmıştır...

doğrumudur?

Hep destek Tam destek

son söz olarak ise

kalp kırmamaya özen gösterin.Hiç bir şey bir insan gibi olamaz.Bir kalp kırmayın kismeyi incitmeyin.birlik beraberlik mutluluk içinde yaşamak herkesçe dost yaşamak.Bunalr önemli işlerdir. Burada bir çok kişi ile siyasi düşünçelerimiz farklı olabilir hayata bakış açımız farklı olabilir ancak herkes ile kardeşiz ve dostuz. Bu bile bir güzellik değil mi?
Elinizdeki güzelliklere sahip çıkın.yıkıcı değil yapıcı eleştiri yapınız.Birisi size yapıcı eleştiri yaptığında ona saldırmayın hakaret etmeyin.Onun söylediklerini analiz edin.ölçün biçin ne kadar doğru.Eğer hatalı ise yine bildiğinizi yapın yok eleştiriyi doğru buluyorsanız kendinizi düzeltmeye çalışın....

herkesi seviyorum.Birlik ve beraberlik içinde yaşamak dileğiyle her şey gönlünüzce olsun

not:başlık silinmeyecek taşınmıyacaktır.Bu başlık içindehakaret içeren mesajlar silinecek.Mesajı silinen üyeler daha ileri giderse biz de ileri gideriz.Tartışma adabını unutmamanız dileğiyle
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-08, 21:00:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :
@serserialper21 bilmediğin birşey hakkında nasıl bilgi vereceksin? netopsiyondan kopyalayıp sitenemi yapıştıracaksın yoksa soruyu alıp netopsiyonda kendi adınla sorup cevabınımı arayacaksın

@ugur1502
paylaşmak suç değil site açmakta suç değil bilgin varsa destek verebileceğine inanıyorsan ac tabi bende gelirim

paylaşmaya gelince paylaşmak için site acmaya gerek yok
CoSKuN (71) dosya Nuketurk.com

Netopsiyon dosyalar + forumlarda bir sürü var
Kategorili ve Aramalı Forum Orta blok
Msn ifade ve avatarlar modulu
PhpNukemailer
Shoutbox 8.5.2 dil dosyası
BBtoNuke2022NP
BBtoNuke2022
PHP-Nuke 7.6.3.3+2.0.22+sentinel 2.5.04
Popup Pencere oluşturucu
Türkiye Tanıtım videoları modulu
ShoutCast Radyo Modulu

pehaspedekileri saymıyorum nukedestek.com dada vardı duruyorsa hala demekki dosya paylaşmak için illede site acmak gerekmiyor destek vermek içinde site acmaya gerek yok elimizde var olanların değerlerini bilelim önce bir kac kaliteli nuke destek sitesi var değerlendirin bölmeye değil ayakta tutmaya çalışın

Alıntı:
adamın zamanında sitesinden dosyasını çektin kendinin olmasada indirdin ve kullandın hadi itiraz et sonra o adama teşekkür edip gönlünü alacan halde adamın bide sinirini bozuyor zorumna giden o tamam benim sitede haklı yeni daha 1 yıl olmadı bişey demedim ama nukeci.com ve nuketurk.com nukedestek.com

sitene bak bakalım benim üyeliğim varmı mavisce yada coskun diye gecer varsa

nukeci.com u bilmem ama nuketurkle nukedestek sitesi ile kıyaslama yapma onlar zamanında esmiş geçmiş siteler esmiş geçmiş diyorum cünkü nukecininde dediği gibi bittiler artık soruda yok cevapta yok ben nuketurkte cok şey ögrendim ilk nuke günlerim orda gecti üstüne nukedestek geldi orayada takıldım merak etme ben kimsenin sitesini kötülemiyorum yeni acanlarada açmayın demiyorum sadece iyi bildiğinize inanıyorsanız gerçekten destek verebileceksiniz açın ilerde yüzünüz kara cıkmasın

Öncelikle genel olarak şunu soyleyım çok buyuk bir tartışma platformu oldu bu baslık :)

Şimdi mavisce abi sana gelelim.Abi sen sımdı kısa ve özet'ce diyorsun ki bilgisi olmayan adam nuke destek sitesi acmasın zaten actıgında da netopsiyon gibi sitelerden copy paste yapacak.Kısaca buna deginiyorsun değil mı ?

:)Abi herkes bu işi ana karnında mı ogrendı ?
:)Bir adam nukedestek sitesi actı diyelım size zararı olacak mı ?
:)Nuke destek sitesi acam adam menfaat ıcın acmaz herlade neden bu tur adamların heveslerını kırıyorsunuz, bırakın bir şans verın belki adamlar buyuk iş yapacak ?
:)Zamanında powernuke sahıbı ibrahımıde herkes eleştirmişti bakın adam kımsenın yapamadıgını yaptı ve powernuke'yı cıkardı ayrıca su sıralar powernuke gold versyonu cıkacak buna ne diyeceksınız ?

Oh be içimi döktüm Very Happy Bakın arkadaslar ben nukedestek sitelerı adminlerını kımseyı tanımıyom bi tek ali osman abi'yi ve seyranlı'yı tanırım baska kımseyı tanımıyorum ve onlara destek cıkmamdakı amac ise bırakın en iyisini yapabileceklerine kadar en iyisi bu olsun zamanında benımde hevesım bu şekilde kırıldı sımdı sitemın databasesı yuklu olmasa portalı herlade joomla falan yapardım.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-08, 22:07:25    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Gereksiz mesajlar silinmiştir hala birileri saçma saçma mesajlar yazıyor birilerini bu gün rezil ederim de neyse hemde farklı bir çok kişiyi

bizi afedersiniz aptal mı sanıyorsunuz ?

http://img139.imageshack.us/img139/2365/ban2sb9.jpg

daha resimler koyayım mı ? forumu lütfen bozmayın...

hey allahım bu halimle nelerle uğraşıyorum...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız