Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 854
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Moko.Page.Lc OnLine Müzik..
(5714 okuma, 0 yanıt)
 nerden ve nasıl bulmuş an..
(7154 okuma, 3 yanıt)
 Bu joyjamal da kim ya......
(5988 okuma, 3 yanıt)
 Otomatik Ping Kupon Kodla..
(6426 okuma, 3 yanıt)
 Google translatein Beşikt..
(9139 okuma, 7 yanıt)
 Rapid prenium üyeliği ola..
(4136 okuma, 0 yanıt)
 picasa foto albüm sorun..
(5087 okuma, 1 yanıt)
 Site Üzeirnden sms gönder..
(5515 okuma, 2 yanıt)
 Php Nuke Hosting Sitesi Y..
(6718 okuma, 5 yanıt)
 Flash Bellek Sorunu ; bel..
(7565 okuma, 5 yanıt)
 Sitenizin Alexa daki yeri..
(7931 okuma, 6 yanıt)
 r10 davetiye lazım arkada..
(16900 okuma, 19 yanıt)
 Siteme Başka Siteden Giri..
(4973 okuma, 1 yanıt)
 Metacafe de Kapandı..
(10583 okuma, 11 yanıt)
 Php Video Scripti..
(7316 okuma, 5 yanıt)
 Video Upload..
(3845 okuma, 0 yanıt)
 Rock Sitesi Projesi İçin ..
(11474 okuma, 10 yanıt)
 pr 3 siteden link takas e..
(5522 okuma, 2 yanıt)
 Bad Gateway hatası..
(3679 okuma, 0 yanıt)
 Tarayıcı Uyumsuzlukları T..
(5641 okuma, 2 yanıt)
 yardım siteye canlı kamer..
(9569 okuma, 6 yanıt)
 Beyazhost'dan Reseller Ka..
(6755 okuma, 4 yanıt)
 VPS Host Hakkında Bilgisi..
(5058 okuma, 1 yanıt)
 alan adımın hangi hostta ..
(4625 okuma, 1 yanıt)
 f5haber.com un çalışma si..
(6311 okuma, 3 yanıt)
 Ücretsiz Reklamsız Hostin..
(5613 okuma, 2 yanıt)
 Reklamlardan gelir kazanm..
(9093 okuma, 7 yanıt)
 Web Sİtesinin Tam Resmini..
(8157 okuma, 7 yanıt)
 tivibu kullanan varmı ?..
(7310 okuma, 7 yanıt)
 Host Sponsor olunur - 250..
(4047 okuma, 0 yanıt)
 facebookta profilimde mev..
(7479 okuma, 6 yanıt)
 Copright hakkında bir so..
(4742 okuma, 1 yanıt)
 kararsız kaldım.....
(8089 okuma, 8 yanıt)
 LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADA..
(8451 okuma, 7 yanıt)
 Roadrunner..
(5570 okuma, 3 yanıt)
 hepar tema..
(5840 okuma, 3 yanıt)
 Rapidshare.com sapıttı [Ö..
(4210 okuma, 1 yanıt)
 r10.net üyelik..
(5786 okuma, 3 yanıt)
 video streamın guncel sur..
(5145 okuma, 2 yanıt)
 php nuke video stream Man..
(3817 okuma, 0 yanıt)
 Bir Başarı Daha !..
(5267 okuma, 2 yanıt)
 LeaderGamer.Com Shiftdele..
(6600 okuma, 0 yanıt)
 Microsoft.NET Framework H..
(6270 okuma, 3 yanıt)
 regedit.sys..
(8185 okuma, 6 yanıt)
 vbgrup terbiyesizliği..
(11006 okuma, 12 yanıt)
 En iyi ücretsiz cpanel ho..
(5268 okuma, 2 yanıt)
 hosting..
(3988 okuma, 1 yanıt)
 vista için asppserv..
(3728 okuma, 0 yanıt)
 YouTube ve Universal , VE..
(3449 okuma, 0 yanıt)
 yardımınız gerekli !..
(14280 okuma, 17 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-09, 19:44:58    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Abim bence fazla uzadı ya yazmadan duramıyacam ne diyimki bi kusurumuz varsa yada bi kusur yaptıysak size özür dilerim ben netopsiyon gibi destek site yok doğru bu ama bence açılması da gerek hep aynı konular yeniden açılıyor dediğiniz gibi konu kirliliği olmaması yüzünden bence açılmasını isterim ama siz ne dersiniz ben onu bilemem Very Happy ha bide rajon majon geçmiş bende ona güldüm polibo06 abim yok sana öyle gelmiştir. demekki pek kurtlar vadisine bakıyon Very Happy yine de hoş karşıladım yanlış anlama Very Happy...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 07:39:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 19:53:43    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

uğur buradaki eleştiriler yapıcı eleştiridir...Burada beni tanıyan herkes bilirki elimden geldiğince herkese destek olamaya çalışırım...ancak siz eleştiriye kendinizi kapatıyorsunuz.eleştiriyi hakaret algılıyor ve sizde hakaret ediyorsunuz...

"ben artık burada paylaşma yapmıyacam görelim kim kaybeder"

cümlesi benim için rajondur.Eğer böyle bir niyetin yoksa imla kurallarına dikkat ederek yazki karşındaki seni yanlış anlamasın..

ne demek bizi ezmek istiyorsunuz.
gündr kurulan bir siteyi neden ezeyim?

not:hiç yapamıyacağı reklamı yaptı o site burada...bende dahil olamk üzere kaç kişi biliyordu o sitenin ismini? iki gündür yapılan tıklama sayısı % kaç arttı... netopsiyon bugüne kadar kimseyi ezmedi ezmezde..biz herkese "birlik ve beraberlik" mesajı vermek istiyoruz.Bizi ister abi bilin ister tecrbeli bilin.eleştirimize kulak verin ve düşünün abilerimiz bizi neden eleştiriyor diye.

benim hatam yok mu? ali osmanın yok mu? nukecinin yok mu? elbette var.Bizde insanız.hatada insanoğluna hastır.hatalarımızı söyleyin.Gördüğünüz yanlışlıkalrı bize bildirin.Biz bundan gocumayız gücenmeyizde.Size değer vermesek.yol göstermek istemesek bu şekilde rehber görevi yaparmıyız?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-09, 19:59:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok ben benim adıma özür diledim demin eli bilemem onlar ne yapar benim demek istediğim şu birinin kalbini kırdıysam özür dilerim o manada seni de üzdüysem geçenkilerden senden de özür dilerim çünkü o gün sinirliydim bide bu yazıları görünce eyce sinir oldum Very Happy şimdi rahatım
Başa dön
kendimdearadim

MesajTarih: 2008-05-09, 20:01:25    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Kırıcı olmayın basit, gereksiz bir tartışma
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-09, 20:02:41    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

basit değil.bu konu genç ve hevesli arkadaşlarımıza verilen öğütler ile dolu...(anlayana)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
kendimdearadim

MesajTarih: 2008-05-09, 20:04:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hmm iyi ozaman :)
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2008-05-09, 20:06:14    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
basit değil.bu konu genç ve hevesli arkadaşlarımıza verilen öğütler ile dolu...(anlayana)

Katılıyorum diyecem katıldım bile okeydir Very Happy.....
Başa dön
soulfather

MesajTarih: 2008-05-09, 20:21:08    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

ugur1502 :
Abim bence fazla uzadı ya yazmadan duramıyacam ne diyimki bi kusurumuz varsa yada bi kusur yaptıysak size özür dilerim ben Netopsiyon gibi destek site yok doğru bu ama bence açılması da gerek hep aynı konular yeniden açılıyor dediğiniz gibi konu kirliliği olmaması yüzünden bence açılmasını isterim ama siz ne dersiniz ben onu bilemem Very Happy ha bide rajon majon geçmiş bende ona güldüm polibo06 abim yok sana öyle gelmiştir. demekki pek kurtlar vadisine bakıyon Very Happy yine de hoş karşıladım yanlış anlama Very Happy...

bu mesajı okudum da yazayım dedim şimdi ugur kardesim ve çogu arkadas diyorki hep aynı konular hep aynı sorular var netopsiyonda ..

yeni bir site acılsın bence yanlıs açılması

soyle söyleyim adam geliyor sorunsunu bu siteye yazıyor gidiyor obur siteye yazıyor yani ne kadar nuke sitesi varsa oraya yazıyor sornunu bu acılacak siteyede yazacak mı yazacak bu kesin bir olay ee ne olmus oldu bu açılan sitede de aynı konular aclımıs oldu degilmi..

yani şunu söyleyin nuke ye başladım başlayalı bu site gibi YARDIM gosteren site yok..

İyiki Varsın Netopsiyon...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-05, 07:39:14    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
Ridvan

MesajTarih: 2008-05-09, 20:43:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serserialper21 :
http://phpturk.de

Şu anda kapalı :) Acıldıgında gir de bak , aynısını sen yap veya daha güzelini sen yap ben değil site işini, internetı bile bırakırım.

Tamam ? :)

ben sana ne yaptı dedim sen bana kapalı bi site gosteriyorsun
+ sen beni ne kadar bilgim oldugu hakkında yorum yapamıyacak kadar tanımıyorsun .

Nukeye basladıgımdan beri bi suru nuke sitesi acıldı ama netopsiyonla basladım ve hic birinde toplam 4 saat durmamısdır netopsiyonda da ise gunlerce

En son Ridvan tarafından 2008-05-09, 20:54:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
prens1

MesajTarih: 2008-05-09, 20:46:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence boşverin böyle tartışmayı herkes işine baksın kimin ne yaptığı ortada...
Başa dön
serserialper21

MesajTarih: 2008-05-09, 21:58:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ridvan :
serserialper21 :
http://phpturk.de

Şu anda kapalı :) Acıldıgında gir de bak , aynısını sen yap veya daha güzelini sen yap ben değil site işini, internetı bile bırakırım.

Tamam ? :)

ben sana ne yaptı dedim sen bana kapalı bi site gosteriyorsun
+ sen beni ne kadar bilgim oldugu hakkında yorum yapamıyacak kadar tanımıyorsun .

Nukeye basladıgımdan beri bi suru nuke sitesi acıldı ama netopsiyonla basladım ve hic birinde toplam 4 saat durmamısdır netopsiyonda da ise gunlerce

Almışım senı karşıma birşeyler anlatmaya calısıyorum :) Suç bende :)

Neyse ben gorusumu bildirdim sadece, bu baslık hakkında herhangi bir yorum sunmayacam daha.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
amanav

MesajTarih: 2008-05-09, 22:14:56    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bana göre bu başlığın açılması saçma fakat konu gittikçe saçmalıyor...

bir yanda netopsiyonu göğe çıkarmaya çalışanlar (ki kısmen haklılar) bir yanda ise yeni açılmış ama ne olacağı belirsiz bir site...

şu bir gerçek! eğer site yöneticileri iyi bir ekip kurarsalar kalıcı kuramazsalar yok olurlar...

işin en önemli kısmı ise phpnuke için destek sitesi açan kişilerin saygı görmeleridir eğer kitlesel (15-20 kişi bile kafi) bir saygı gördükleri kesim varsa bu onları ayakta tutar ama siteyi nukedestek siteleri güzel iş yapıyor diye açtıysalar fazla yaşamazlar...

bakın ben bile paylaşmayı çok seven biriydim ve mükemmele yakın eksik olmasınlar saygı gördüğüm bir kesimde olmasına karşın artık kendi emeklerimi sadece kendi sitemde Plus+ üyelerim ile paylaşmaktayım ve o gruba ya yıllık küçük bir miktar ödeyen katılabiliyor yada bana saygı gösteren kesimden kişiler...

inanılmaz saygı görmeme karşın onun kadarda saygısız davrananlar forumlara beni eleştirmek için başlık açmaktan korkan ama mailden kafasına göre hakkımda atıp tutan saygısızlar yüzünden Plus+ sistemine geçtim...
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-05-09, 22:18:06    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

alper Very Happy ne kaçıyorsun dermişim ne güzel bir ortam oluşuyor eski yeni tecrübe burada ortaya çıkıyor birileri bişeylerin farkına varıyor ...

------------

Bu arada günlük temizleme yapacağım kimse konu kapatılsın diye ya da bunu bunu yapmasın diye mesaj atmasın uygunsuz bir durum olursa zaten biz müdahale ederiz konu kapatılacaksada biz kapatırız girmek istemeyen bu konuya girmesin...mesajlar silinecektir.

-----------

aynı üyeler başka nick ile üye olup mesaj yazıyorlar ayıp denilen bişey var üye olup diğer siteleri savunuyorlar buda onları küçültüyor ...

şimdi burda kardeşlerim yazmışkı alın yazılarınızı kaldırın bu çok yanluş buralarda öğrendiğiniz şeylere .. kişilere sadece saygısızlıktır pardon copy ekledim deseniz buda güzel bir başlangıçtır...hiç kimse kusura bakmasın ama bir gerçeği görün Netopsiyon u babanız olarak görün netopsiyon 2002 model Very Happy bazıları 2008 model e tabi buralarda ki yazıları almak kaçınılmaz oluyor ama rakip olmayın yada o izlenimi vermeyin o zaman öğrendiğiniz yere ayıp etmiş olursunuz rekabet ortamına gerek yok

------------

nukeci- resmen msn konuştuklarımızı almış buraya yazmıs Laughing sima19 a da ben bu yazıları çok yazdım ve güzel yazılar gerçekleri burada konuşuyoruz şu an ...

----------

tekrar dediğim gibi günde 1 temizlik yapacağım gereksiz mesajlar için

ali osman , saho , polibo06 , ben ( artistbaron ) konuyu kaldırıp kilitlemediysek sizde habire kaldırın bu ne nasıl konu gibi mesajlar atmayın
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-05-09, 22:28:38    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
Konuyu dağıtmayın....konu farklı ancak sürümü merak ediyorsanız söyliyeyim....(dün başlığında yazdım) biz foruma eklenti ekleyip yapmıyoruz...bunu yapsaydık emin olunki iki haftada yapıp çıkardık...phpbb2 için benim yazdığım onlarca modül vardı...onları eklesem yine yeterdi Very Happy

Biz nukeyi yeni baştan yazıyoruz. bundan sonra nuke block modül kelimeleri ile özdeşmeyecek...rss ve utf-8 ile özleşecek...Bu sürüm ile diğerlerini kıyaslamayın isterseniz...

eğer netopsiyonun açığını bulmaksa amacınız...bence boşuna uğraşmayın çünkü hata yaparsınız....

bana netopsiyona takılmadan nuke alemine dalan birini gösterebilirmisiniz?

nukedestek-nuketema-nukecafe vs... hepsi bizim aramızdan ( bir çoğu benden önce) çıkmıştır.

herkes çoşkuna kızıyor onun yazdıklarını eleştiriyor.Onunda nuke sitesi var.Ancak o kendini analiz etmiş ve demişki...ben tema yapabiliyorum.tema sitesi açmış.eleştiren var mı? yok ancak onuda eleştirmek gerekiyor.temalarını eleştirecezki daha güzele erişebilsin...

memo_qx nickli arkadaşımızında nuke sitesi var. Çok büyük bir hostu vardı.Nuke download sitesi yaptı.Tüm modülleri blockları temaları vs.. kendi ftpsine atıp direk download etiriyor. Bunlar güzelliklerdir.ncak kimse kusursuz hatasız yada muhteşem değildir.Netopsiyonda kusursuz değildir. Eleştirecez,eleştirilecezki kusursuz omak için hatalarımızı düzeltelim...

valla unutuldum dıye uzuluyordum sadece okumakla geciyordum polibo yu gordum cevap yazım dedım bende cok dusundum phpnuke ıle yatıp kalkıyoruz ne yapam ne edem bısey cıkartam dedım destek sıfır bende php yok html az editleme biraz ama çalma superdir (şaka)

nette cok asırı gezerım herseyı arastırırım bulurum nette bulamıyacagım bısı yok gıbı bır cok sıtede uyelıklerım var genelde phpnuke bende dedım cok gezıyorum cok bakıyorum nukedosyam.comu acım dedım ıcınde sadece phpnuke dosyaları var ha para kazanmak ıcın mı yapıyorsun dersenız yok sadece hostum var biyerde kullanım dedım bedava host verdıgım kısılerde var

boyle bı sıte actım ama uyelıklı bıraktım buda sadece ben eklerken emek harcıyorum kımler ındırıyor dıye merakımdan ıstemeyen ındırmez zaten yaptık boyle bı sıte cok elestırıldım hatta dosyaların dırek lınklerını yayınladılar neyse ben ce bu işi bılen yapsın derım bılenlerde ortada bırbırınızı kırmaya gerek yok dostluk onemli

birde biri bana YARDIM etsın dosyalar modulu ıle theme system modulunde guvenlık kodu cıkmıyor nasıl yapacam ehehe:D

he powernukeyede gelelım adam tek basına bi işlle ugrasıyor yapıyor bence ıyı iş cıkartıyor hakkını yememek lazım benim gorusum
Başa dön
KarYureKLi

MesajTarih: 2008-05-09, 23:05:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kadar ismi gecen siteleri karalamanız hoş değil.
2004'ten bu yana adı gecen sitelere girmişliğim vardır.
Ne onlardan eser kaldı ne eski YARDIM sever insanlardan..

Türkiye olarak bir çok üstadları egomuzla yitirdik.

FloodGate yazarı Ahmet ve Turan'ı kaybettik.
PowerNuke ibrahim kendi portalını kurdu 1 yıl açık 1 yıl kapalı sitesi. kaybettik
Aliosman > kendi işleri ile ilgileniyor kaybettik
Sakal - %92 kaybettik.
Lowerfly (gökhan)
ve daha isimlerini unuttuğum niceleri

Biz bu cevherleri kaybetmişken açılan yeni sitelere laf söyleyen arkadaşlarımız var.

İlk önce bu konunun açıldığı site eski sitemi ona bakın siz.

Netopsiyon da kapanan diğer siteler gibi can çekişiyor benim gözümde...
Başa dön
hakan
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-09, 23:20:05    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

ruhum daralmaya başladı artık bu başlığa girdikçe Rolling Eyes
bu son mesajım bu başlığa, daha uğramam artık, netopsiyona bişey olmaz, maşallah ilk gün ki gibi sapasağlam devam ediyor yayınına Wink

herkese iyi çalışmalar
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2008-05-09, 23:36:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bence bu tartışma gereksiz. herkes farklı amaçlarla site açar. kimisinin amacı YARDIM etmektir. kimisi kendini yüceltmek ister. kimisi para kazanmak ister. kimseyi suçlayamazsınız.
orada birçok site ismi geçmiş. en azından bişeyler denemişler. çok kişiyi tanımam. nasıl insanlar olduklarını bilmem ama yine de ellerinden geldiğince amaçları ne olursa olsun fayda sağladıklarını düşünüyorum. bazı nuke siteleri vardır, site sahibi normalden çok fazla bilgiye sahip değildir ancak modülve blokları araştırır, uygun gördüğünü kendi dosyalar modülünde sunar. bu bile bence güzel bir emek. kimisi de vardır ki bilgilidir, dosyaya önem vermez ama bilgisiyle yardımcı olmaya çalışır. nasıl olursa olsun bence burada kazanan nuke kullanıcılarıdır. uzun süre netopsiyonda moderatörlük yaptım. yaklaşık 1er sene de iki farklı nuke destek sitesi yönettim. ikisininde kapanma sebepleri sitenin tutması ile alakalı değildi. ilk sitemde beklediğim herhangi birşey yoktu. öğretmek öğrenmenin güzel yollarından biridir diye düşündüm ve yanılmadım. şu an bildiğim bir çok şeyi bu sayede öğrendim. ikinci sitede ise çok büyük umutlarım vardı. nuke sadece sitemin küçük bölümlerinden biri olacaktı. ama yine olmadı. sorun bende ya da benim yanımda olanlarda bilemiyorum net olarak. ama kimse ile anlaşamıyorum. yapılan yanlışları affedemiyorum ve yanlış yapanın gitmesini rica etmektense, ben gitmeyi tercih ediyorum.

artık nuke ile ilgilenmiyorum, ilgilensem emin olun yine boş durmaz ya herhangi bir sitede moderatörlük yapardım ya da herhangi bir site açardım. artık hiç vaktim yok. değer bilmeyen insanlar için zaten vaktim olsa da artık vakit ayırmayı düşünmüyorum. sürekli birilerinin küsüp gitmesi artık doğal bişey. yeni gelecek insanları kötülemeyin bence. bu bir devr-i daimdir. ben geldiğim de lowflayer, utku canalp,salih taştekin gibi değerli insanlar vardı. ben elimden geldiğince öğrettikleri ve öğretmeye vakit bulamadıklarını öğrendim. Yine elimden geldiğince benden sonra gelecekler için bildiklerimi paylaşmaya çalıştım. nuke için ihtiyaç duyulan modüller yazdım. kimisi paylaşıldı kimisi paylaşılmadı ama olsun sonuçta ben üzerime düşeni yaptım. yarım bıraktığım herşey için çok üzgünüm. hiçbir şeyi yarım bırakmak istemem ama bazen öyle olması gerekiyo.

Son kez aynı ricada bulunuyorum; lütfen yeni insanları suçlamayın, aksine yanında olun.

bunlar benim nacizane görüşlerim.

şunu da belirteyim. en son aktif olduğum ceviz.net ten de üyelik iptali talebinde bulundum. artık herhangi bir yerde seyranli nickini kullanmayacağım. yeni açılan sitelere başarılar dilerim. nuke güzel bir portaldır, emek isteyen bir portaldır. ama lütfen nuke ile sınırlı kalmayın. ufkunuzu genişletin. elinizden geldiğince php öğrenmeye çalışın. burda size php konusunda da yardımcı olacak bir çok insan var, netopsiyonu sadece nukeye destek veren bir site olarak görmeyin. bu sitenin kıymetini bilin.

Saygı ve sevgilerimle
Gündüz Can Yılmaz
Başa dön
kalamiti

MesajTarih: 2008-05-10, 01:39:41    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toprağım döktürmüşsün be :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
diyar

MesajTarih: 2008-05-10, 02:50:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bence bu konuda benim hakkimda olan konusmalari silerseniz cok sevinirim iyide olsa kötüde olsa kendi kafama göre bir sey yapiyorum zamaninda kodlarla doldurdum tasirdim nukeyi ama sonucta yine kendi kafama göre yapiyorum isteyen kurar isteyen kurmaz o beni baglamaz yeni yaptigimda ister small olsun isterse joomla yine kafama göre bir seyler cikariyorum insan gördükce ögrendikce ders alir görmeden ögrenmeden nasil ders alsin ha eskisi kodlarla doluydu simdiki kodlarla dolu degil ne fark eder ben geceleri oturup bos zamanimi buna harciyorsam buda bir emektir kimseye ne host satiyorum nede para aliyorum karsiliginda koskoca serverlerim bosda duruyor bundaki amac gayet yeni arkadasliklar edinmek bir nevi hobi olsa gerek yaptigim yoksa asil isim metall ve cok agir is eminimki almanyada olan arkadaslar cok iyi bilir buranin islerini gurbet ellerde ekmegimizin pesine düsmüsüz kimse kimsenin kalbini kirmasin bence iyide olsa kötüde olsa her kes bir seyler yapmaya calisiyor kimse kimsenin hatasini aramasin hem ayiptir bizlere yakismaz koskoca adamlar olmususuz hemde günajtir birinin ayibini ortaya cikarmak yüzüne vurmak.

saygi ve sevgilerimle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-10, 14:11:40    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

bakın bu son yazılar gerçekten üzücü...

diyar (sanırım powernukeden ibrahim )
seyranlı

gibi isimlerin yazısı biraz üzücü.Sonuçta bu iki isim nukeye çok şey katmış ve çok şy katmaya ,ilerletmeye devam ettireceğine inandığımız kişilerdir.

Bu başlıkdaki yazılar NETOPSİYON düşüncesi değil kişilerin kendi düşüncesidir....

Buradaki amaç kimseyi kötülemek yada yaptığı işleri lekelemek verdiği emekleri hiçe saymak değildir. YAPICI BİR ELEŞTİRİDİR

Bu konu anlamsız gereksiz diyenler var.Düşüncelerine saygım var. Ancak bu konu tek nuke alemi için değil tüm internet alemi için geçerlidir.

Tek webmaster değil.Eğer şiirin ne demek olduğunu bilmeyen biri EDEBİYAT sitesi açarsa onuda eleştiririm....Eleştirmemizde gerekiyor sanırım.

Elştirmemiz demek onalra destek vermememiz anlamına gelmez.ben herkese diyorum elimden gelen bir YARDIM varsa yapmaya hazırım...

Doğrumudur memo_qx
doğrumudur akkuş
doğrumudur gordon
doğrumudur elektrik

daha ismini saymadığım bir çok kişi...YARDIM ederiz.Her türlü desteği vermeliyiz ancak hatalarınıda söylemeliyiz...

mevlana demişki

"dost hataları saklıyan değil.hataları çözendir"

eğer sevmesek değer vermesek destek vermesek bu eleştirileri yapmayız.....

"bizi ezmeye çalışıyorsunuz"

şeklinde algılıyorlar ancak amaç ezmek değil destek olmaktır.

size soruyorum herkes dürüstçe kendisine cevap versin....

"kalitesiz bri site ne kadar tutulur?"

kalitesiz iş yapacağınıza daha çok çalışın ve kaliteyi artırın diyoruz...

"yaptığınız işin hakkını verin "diyoruz...

bu kötülemek değil.Emeğe saygısızlık değil. Bir abi oalrak. bir kardeş oalrak.bir tecrübeli oalrak.bir tecrübesiz olarak...hatta bir boşbeleş oalrak görüşlerimizi söylüyoruz...

mavişçe çok güzel bir örnek. kendisininde nuke üzerine sitesi var. ancak amacı belli...hedefi belli...o hedefe ulaşmak için çalışıyor. benden YARDIM istese seve seve canı gönülden yaparım..keza mavişçe arkadaşımız bizlere destek vermiyor mu?

netopsiyon için özel tema hazırladı.

pehaspe de bir çok soruya cevap verdi...ancak oda eleştiriyor...iğneyi başkasına batırıyoruz ama merak etmeyin çuvaldızıda biz kendimize batırıyoruz ;)

site önerileriniz başlığına sitelerinizi neden yazıyorsunuz?

eleştirilere göre sitenizi yenilemek değil mi? tabi bu eleştirilerin hepsini yapmanız anlamında değil.Sizde hak verirseniz değiştiriyorsunuz değil mi? amacınız bu değil mi?

yoksa sadece 10 kişi tıklasın bana yeter mi zihniyet..amacınız reklam mı?

orada eleştirirken sorun yok burada mı sorun var?
yapmayın....biz kimseye site açma demiyoruz...

AMACINIZ OLSUN...BU AMACA ULAŞABİLMEK İÇİN ARACINIZ OLSUN

diyoruz....
Başa dön
AkKus

MesajTarih: 2008-05-10, 14:28:03    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuya son mesajımı yazacağımı belirtmiştim ama yazmadan duramadım :)

Az ve öz konuşacağım.

Hepinizin görüşlerine saygı duyarım. Tabii ki eleştri aldığım da oldu, övgü aldığım da... Daha olacak da... Zaten olmazsa kimse bir yerlere gelemez. Benim demem şu ki insanlar çok ön yargılı davranıyor. Kimse demiyor ki desteğimiz var. Herkes tutturmuş sen bu işi yapamazsın gibisinden taş atıyor. Unutmayalım ki "Meyveli ağacı taşlarlar." her zaman... Önce bir durun site açılsın. İçerikte neler var, neler yok bir görülsün. Ondan sonra Nuke Türkiye'nin açıldığı bilgisi verdiğim konuda yorum yapılsın. Bu konuya bakıyorum da site açılmadan her türlü yorum yapılmış. Soruyorum size... Siz boş bir indexi olan sayfalara mı yorum yapıyorsunuz?

Şu sanal alemden nefret ettiğim kadar hiç birşeyden nefret ettiğimi hatırlamıyorum. Ama bağlandığım kadar da hiç birşeye bağlandığımı hatırlamıyorum.

Varsa kusurum özür dilerim. Hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-05-10, 14:53:23    Mesaj konusu: Re: Yeni nuke destek sitesi açılıyor yeter artık sıkıldık Alıntıyla Cevap Gönder

akkuş bak yine anlamamışsın..buradkai konu seninle kişisel değil....GENEL
Başa dön
amanav

MesajTarih: 2008-05-10, 14:59:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar yeni açılacak bir siteyi ve heveslilerini eleştirmek yersiz gereksizdir çünkü soru işaretleri ile netopsiyon varken girişecekler bu işe ama şu bir gerçek sizin problemlerinizin büyük çoğunluğun çözümü 90% nukeresources nukecops.com gibi sitelerde saklıdır netopsiyon sadece o hataların maksimum 5% bilemediniz 10% yanıt verebilir. öyleki official destek veren siteler varken netopsiyon nediye açıldı diyen olabilir! işte burada ingilizcesi olmayanlar için netopsiyon türkçe nuke destektir bunun türkiye genelinde çoğalması yararınadır kullanıcılarının bu çoğalma tecrübeyide yanında taşır sırf bu bile yeterlidir bu tarz sitelerin çoğalması ve çoğalmasına yardımcı olmak için. ama işi nuketurk deki ahmet gibi saçma sapan işlere vuracaklarsa hiç açılmaması taraftarıyım.

vereceklerini görmeden eleştirmek ancak ve ancak saçmalık ve kıskançlıktır yada yalakalıktır en kibar tabir ile...
Başa dön
memo_qx
Nuke Sorumlusu
Nuke Sorumlusu

MesajTarih: 2008-05-10, 21:01:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

valla hep okuyorum cevap olarak ne yazsam dıye dusunuyorum susalım bakalım sonu nereye gıdecek benıde eleştırdıler uyelıklı ındırtıyortum dıye sonra uyelıksız yaptım bırı geldı benım verdıgım dosyaları dırek lınklerını yayınladı benımde kafam kızdı sımdı tekrar uyelıklı bolede devam edecek:D zaten bı destek fılan da yok dsya var ılerde banada lazım olacak dosyalar var bılgısayarımda saklamak yerıne orda saklıyorum:Dhepsi bu valla ilk mesaja benıde koysalarmıs koymadılar dıye uzulmustum Very Happy
Başa dön
aslanonur

MesajTarih: 2008-07-16, 16:30:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar tartışmayı pek uzun uzun okuyamasam da birkaç mesaj okudum Netopsiyon yüzlerce kişiyi yetiştirtirmiş bir ailedir siteden öte diye düşünmekteyim.

Liseye geçtiğim için akademik kariyer uğruna =) bayağı uzak kaldım ama bir kaç kişinin 2008 yılında yani ben bıraktıktan yaklaşık 2 yıl sonra beni övücü sözler yazması emeklerimizin unutulmadığını göstermesi de gerçekten beni çok memnun etti.

Ne biliyorsam buradan ve burada kurduğum dostluklardan öğrendim Netopsiyon'a teşekkür ediyorum ...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> İnternet Üzerine Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız