Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 923
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 Mavimsn_C46 temasına habe..
(8381 okuma, 1 yanıt)
 Yeni Tema GörüşLerinizi A..
(11244 okuma, 4 yanıt)
 Şehit Aileleri Derneği İç..
(7976 okuma, 6 yanıt)
 ND_Kırmızı Teması..
(14407 okuma, 17 yanıt)
 Artisteer ile Nuke'ye Tem..
(10273 okuma, 7 yanıt)
 Tema sorun..
(4849 okuma, 0 yanıt)
 Forum Sayfamız Açıldı Her..
(11504 okuma, 10 yanıt)
 yemayı daraltmak..
(11290 okuma, 10 yanıt)
 AquAmp Player Teması..
(4813 okuma, 0 yanıt)
 Güzel Bir Tema..
(4589 okuma, 0 yanıt)
 tema hakkında yardım..
(7544 okuma, 5 yanıt)
 Tema İstekleri Buradan Ya..
(39730 okuma, 55 yanıt)
 Emosoft_Asel_Red Teması P..
(12720 okuma, 13 yanıt)
 Son Hemşeri Yorumları Blo..
(4092 okuma, 0 yanıt)
 Emosoft_Asel Teması Payla..
(7319 okuma, 6 yanıt)
 Ücret karşılığı otel tema..
(7684 okuma, 6 yanıt)
 atatürk teması arıyorum..
(8735 okuma, 6 yanıt)
 Jquery ile ahzırlanmış Se..
(7313 okuma, 6 yanıt)
 Acil Üst Menü kodu..
(8543 okuma, 6 yanıt)
 Sec begen indir Tema Lisa..
(54252 okuma, 64 yanıt)
 Ne kıymetli temaymış ya p..
(14461 okuma, 15 yanıt)
 Ücretli site geliştirme ç..
(8761 okuma, 6 yanıt)
 yardım edermisiniz ?..
(4633 okuma, 2 yanıt)
 açılışta bir süre bayrağı..
(8372 okuma, 6 yanıt)
 Belediye sitesi için tema..
(4535 okuma, 0 yanıt)
 Mor Tema..
(4402 okuma, 1 yanıt)
 div tasarımımı phpnuke'ye..
(4247 okuma, 0 yanıt)
 Anneyim.org temasi hakkin..
(5883 okuma, 3 yanıt)
 Temada Yazının Arka Planı..
(3989 okuma, 0 yanıt)
 PhpTurk V1 temasını arıyo..
(6170 okuma, 3 yanıt)
 küçük bir sorun..
(4675 okuma, 1 yanıt)
 bi sorunum daha var :S..
(7114 okuma, 5 yanıt)
 İslam Temaları..
(13884 okuma, 13 yanıt)
 theme.php dosyasında hata..
(9775 okuma, 10 yanıt)
 Joomla Temayi Nukeye Uyar..
(5420 okuma, 1 yanıt)
 Fenerbahçe Teması Arıyoru..
(6746 okuma, 4 yanıt)
 Forum Temasını Nasıl Degi..
(5069 okuma, 2 yanıt)
 tema genisliyor farklı t..
(9288 okuma, 11 yanıt)
 Tema Nasıl Yapılır Yardım..
(5676 okuma, 2 yanıt)
 Mavimsn_C22 üye grişi..
(7854 okuma, 7 yanıt)
 Menü Bloğu arıyorum..
(6741 okuma, 6 yanıt)
 Tema yapmak istiyorum...
(6500 okuma, 4 yanıt)
 Yanlış hatırlamıyorsam bi..
(6869 okuma, 4 yanıt)
 selamlar temamı ve sitemi..
(8017 okuma, 6 yanıt)
 Güzel Bir Tema [ Yeni Pay..
(7512 okuma, 5 yanıt)
 TurkcellNET.Com Hakkında..
(11537 okuma, 11 yanıt)
 favori temayı arıyorum..
(14980 okuma, 16 yanıt)
 Aba_msn temasi ariyorum...
(5386 okuma, 2 yanıt)
 Koy Sitesi..
(10501 okuma, 10 yanıt)
 Bi Türlü BuLamadım..
(12128 okuma, 13 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Tema sayısını 30 a cıkardım
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Tema sayısını 30 a cıkardım
Sayfaya git Önceki  1, 2

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-12-23, 14:10:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KarYureKLi :
Siz fazlasıyla abartmıssınız. Copyright'e bile sitenize rant sağlamak için tag girmissiniz. Tamam Copyright'in silmesine bende karsıyım fakat bu kadarda abartı olması tasvip edilemez.

Evet o konuda haklısın onu abartdığımın farklındayım yeni temalara koymuyorum eskilerde şifreli oldugu için yeniden düzenleyip eklemek zor geliyor

@elektirik

Bende copy silmelerini takmıcam diyorum ama gördümmü yine takıyorum eminim sende umursamadan gecemiyosundur
bazı temaların kodlarını acık bıraktım elimden geldiğince umursamamaya çalışıyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 23:53:01    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
macrodex

MesajTarih: 2007-12-23, 14:43:16    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuda herkes haklı aslında...
o kadar uğraşıp özgün bi iş yapıldıysa bu emeğin gözardı edilmemesi gerekir.
fakat bi de şu varki "mavisce" seni ve bir kaç özgün insanı tenzih ederek söylüyorum, sağdan soldan bulduğu temayı türkçeleştirerek yada ufak efek düzenlemeler yaparak kendi teması sayanlar da var.. tamam bunda da emek var ama durum farklı...
bence emeğe gerçekten saygılı çok arkadaş var burda...

amerikadan atıyorum good adında çıkan tema avrupaya ordan buraya gelince adı macrodex_ipiyi haline geliyor edit-edit üstüne... ve gerçekten de güzel bi hale geliyor...

düzenlenen temaların kodları açık olursa, herkes kendinden birşeyler katarak geliştirebiliyor... ve böylece herkesin işine geliyor...
ama ah şu copyright savarlar olmasa Very Happy

yaptıklarınızı hayranlıkla takip ediyorum mavisce, elektrik ...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
JiLeT

MesajTarih: 2007-12-23, 14:54:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse Ben by kjonuyu biraz abarttım sanırım. sımdı bosverelım de bunları tasarım harikalarına bakalım mavisce yaptıgın temaların hepsı her sıteye kullanıslılık ve ayrı bır estetık veriyor ;) Tebrikler Bir Temanı Dün 21.00 dan buyana kullanıyorum :) Elektrik ibo senın temalarına gelince konusmaya bile gerek yok senın grafikde ustalıgın herseyı gösteriyor.. Her ikinizinde emeğinize sağlık Allah razı olsun arkadaslar. Umarım Yolunuz bahtınız hep böyle acık olur.. başarılar.. WeDo
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
SuR21

MesajTarih: 2007-12-27, 00:32:12    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mavisce :
Temaları şifrelediğim halde silmek için ellerinden geleni yapanları ben görüyorum siz görmüyorsunuz bi örnek vereyim bakın
http://www.diyarbekironline.com/index.php
ismim yazmıyor dimi adreste adam copyi yok edemeyince üzerini renklerle kamufle etmeye kalkmış kırmızı siyah resimini üzerini tarayın görürsünüz link renklerini bile dğeişmiş onu orda görünmez hale getirmek için

bazı temalarda theme.php nin bi cok yerini şifrelemedim veya footer.php lerini ayrı koydum bu seferde footer.php dosyasını sildiler başka bi footer.php dosyası yaptılar kendilerine niye sırf copy var diye onu yok etmek için
adama diyorum neden linkimi sildin temanın içinde copy yoktu diye bide yalan söylüyor

şimdi bu şekilde iken bile silmek için ellerinden geleni yapan terbiyesizler varken kime güvenipte kodları şifrelemeden paylaşayım?

Sercan evindeki televizyonu parayala satın aldın parasını verdiğini çin markasını silme hakkın varmı? yada aldığın arabaya kendi markanı koymak gibi bi hakkın varmı?
ben temanın haklarını satmıyorum temayı satıyorum eğer temada copy istemeyen varsa verir temaya 250 ytl ne kodları şifrelerim nede copy koyarım alsın temayı ben yaptım diye yazsın altına 10 euro 5 euro verdi diye temaya sahip cıkamaz

Bak kardeşim sen işi çok abartmışsın. Ozaman sadece copy yerini tek şifrele. theme.php, footer, header bunları neden şifreliyorsun. Bak o bahsettiğin site benim ve aynı zamanda başka bir sitem daha var www.surkentlim.com/index.php gir bak o temada senin tema ve ben bu temada üst tarafı tamamen değiştim forum entegre ettim buna bak orada copy de ne yazıyor silmişmiyim senin adını. Bak Mavisce_N1 den eser varmı ama yine adın orada var.
Ama konuşurken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum. Pişmanlık duyacağın sözlerden kaçın.
Başa dön
abisii

MesajTarih: 2007-12-27, 00:57:53    Mesaj konusu: Re: Tema sayısını 30 a cıkardım Alıntıyla Cevap Gönder

ya arkadaşlar mavisce.net teması çalıştı ama n5-c8 ve bir iki tane daha denedim çalışmadı

neden acaba
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-12-27, 01:24:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SuR21 :

Bak kardeşim sen işi çok abartmışsın. Ozaman sadece copy yerini tek şifrele. theme.php, footer, header bunları neden şifreliyorsun. Bak o bahsettiğin site benim ve aynı zamanda başka bir sitem daha var www.surkentlim.com/index.php gir bak o temada senin tema ve ben bu temada üst tarafı tamamen değiştim forum entegre ettim buna bak orada copy de ne yazıyor silmişmiyim senin adını. Bak Mavisce_N1 den eser varmı ama yine adın orada var.
Ama konuşurken daha dikkatli olmanı tavsiye ediyorum. Pişmanlık duyacağın sözlerden kaçın.

sadece copy yi şifrelemiş olsam ne anlamı kaldı şifrelmenin siler şifreli yeri copy gider biraz mantıklı düşün abartdıgım bişeyde yok silinmesin diye copylerim theme.php yi şifreliyorum footer bölümünü şifrelesem başka temanın footerını uydurular hem şifreli footer ile kimsenin işi yok mesaj.php diye ikinci bir footer dosyası var oda footer.php yerine geciyor ve şifresiz yeni temeların hepsinde var
madem copy silmiyorsun üstünü niye kapattınki görünsün istemedin o yüzden kapattın
ayrıca tehtit edici kelimelerde kullanma nediye pişman olacakmışım konuşduklarımdan yalanmı konuştum iftiramı attım ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
artistbaron

MesajTarih: 2007-12-27, 01:31:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben anlamıyorum kullanmak istemeyen kullanmasın bana bırı dese aynen " sanane " derdım ben okadar ugrasayım yapayım altında bı ısmım olsun cok mu hadı onu gecelım belkı belkı yaptıgı trema sıstemlerının kodlarını gostermek ıstemıyor o zaman herkes aynısı yapr anlamı kalmaz !! header i serbest bıraksa logo yerlerını felan onun dısında yeter ayrıca mavisce kafanıza silah mı dayıyor KULLLANMAK İSTEMEYEN KULLANMAZ sız yapın sızde koyun sız yapmıyorsunuz yapanın ne emek verdıgını bılmıyorsunuz ne ugrastıgını ne yaptıgını sız sadece kullanıyorsunuz hemde bedava dagıtılıyor bırakın okadarda olsun
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-12-27, 04:35:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet bütün temalarda şifreleri kaldırdım copyright silemiyorum diye kullanmayanlar artık rahatlıkla silip kullanabilirler.
Ayrıca bazı temlardaki hatalarda giderilmiştir şuan için hiç bir temada hiç bir hata göremedim eğer hatayla karşılaşırsanız temayı kullanmasanızda bildirmenizi rica ediyorum .
Elimden geldiği kadar copy silenlere aldırış etmemeye calışacagım eminimki bir cok kişi silecektir hemen silmeseler bile bir gün logosunu bir gün blok grafiğni değişecek ertesi gün kendi kendine diyecek artık bu tema benim ve silecek :) Mavisce_N1 temasının theme.php yedeğini yanlış almamdan ve Mavimsn_C15 temasının şifresiz yedeğini almamamdan dolayı bu iki temanın şifrelerini acamadım ayrıca yeni Mavimsn_C30 vista temasınında şifrelerini acmak istemedim geri kalan bütün temaların kod şifreleri kaldırılmıştır.
copyright alerjisi olanlar Emeğe saygıyı emek harcadığınız zaman anlarsınız..

Bundan sonra elimden geldiğince sessiz sakin yoluma devam etmeye calışacagım isteyen istediği gibi temalarımı ve ücretli olan temalarımı baltalayabilir duymazdan gelip forumdaki eleştirilere taş atmalara cevap vermiyeceğim
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-04, 23:53:01    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
SuR21

MesajTarih: 2007-12-27, 14:33:18    Mesaj konusu: Re: Tema sayısını 30 a cıkardım Alıntıyla Cevap Gönder

Peki benim diğer sitem olan www.surkentlim.com a girdinmi orada kullandığım Mavisce_N1 temasından eser varmı? Ama yinede copy de sen varsın ve yanınada editlemede kendimi yazmışım? Peki madem saygı duymuyorsam neden tamamiyle değişmiş bir temada hala senin ismin var? Onu kaldırabilirdim ve sen bu temanın Mavisce_N1 teması olduğunu bile anlamazdın değilmi? Merak etme ben herkesten daha fazla emeğe saygı gösteririm. Senin o emeklerine saygı göstermeyenin site adresini bana vermen yeterli bak gör o zaman o site ne hale geliyor. Biri bana saygı gösterdimi başımın tacıdır ama saygısızlık ettimi ozaman babam olsa tanımam
Başa dön
abisii

MesajTarih: 2007-12-29, 00:48:01    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya güsel kardeşim bişey soracam mesela senin bir temada yukarda bağlı üyeleri misafirleri felan gösteren eklentiyi
olmayan bir temanın üstüne koyabilirmiyiz

ve ya kayan yazıları
Başa dön
ekolcu
Mybb Sorumlusu
Mybb Sorumlusu

MesajTarih: 2007-12-29, 02:08:55    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Coşkun kardeş seni çok takdir ediyorum.Allah razı olsun..

Çalışmaların çok hoş.

Bir eleştiri olsun..fazla tema yapıp kendini tekrar etmektense az ama öz ve şöyle göz dolduran temalar olsun inş..bundan iyi kazançlar sağlamanı da diliyorum yolun açık olsun kardeşim.

Senin verdiğin emeği harcadığın zamanı tahmin edebiliyorum.Zor iş bu işler her babayiğidin harcı değildir.
Copy silenlere karşı tavrında hoştur.haklısın çünkü emek sahibisin.bu copy işi biraz acayip webmasterlar arasında..
bu konuda yorum yapmak istemiyorum..

Tekrar başarılar dilerim.Bu arada bir de önerim hiç edebiyat kültür sanat özl. de edebiyat teası çok az bu konuya eğil biraz inş. :)

herkese iyi çalışmalar...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
buket_17

MesajTarih: 2007-12-29, 03:26:13    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ayh hepsi cok guzel ya.. emegine sagLik arkadasim.....
C21 temasi Cooookkk guzeeell.. en cok onu begendiiimmm...ama paralii Sad
Neyse.. Emegine sagLik arkadasim.....;)
Başa dön
hyilmaz99

MesajTarih: 2007-12-29, 11:22:38    Mesaj konusu: Re: Tema sayısını 30 a cıkardım Alıntıyla Cevap Gönder

güzel olan herşeyin bir bedeli vardır.. çok pahalı değil..
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2007-12-29, 18:51:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abisii :
ya güsel kardeşim bişey soracam mesela senin bir temada yukarda bağlı üyeleri misafirleri felan gösteren eklentiyi
olmayan bir temanın üstüne koyabilirmiyiz
ve ya kayan yazıları

benim temalari çerisindeki data.php dosyasını alıp temanın function header bölmüne entegre edip header.html den cagırabilrisin

@ekol
Teşşekür ediyorum önerilerine önem veriyorum ilerliyen zamanlarda inşallah istediğin gibi bir temada yaparım

@buket_17 teşşekür ederim hyilmaz99 arkadaşında dediği gibi fazla pahalı olduklarını sanmıyorum temalarımın yerli ve yabancı tema satan sitelere oranla hepsinden ucuz
Başa dön
abisii

MesajTarih: 2008-01-07, 09:12:42    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya mavisce kardeş temaların en altında çıkan yazıları değiştiremezmiyiz

hani mavimsn yazıyor php nuke ile yazılmıştır felan yazan yerler

hayır yazsında link olmazsa olurdu-senin isminde olsun farketmez ama site nin ve ya başka bir sitenin linkinin olmasını istemiyorum ne yapabilirim acaba.....

ücretini vererek mi değiştirebiliriz

ellerine emeğine sağlık kardeşimmm

En son abisii tarafından 2008-01-07, 23:49:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-01-07, 13:17:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dalgamı geciyorsun sitenin adı olsun istemiyorsan kullanma temayı kendi temanı kendin yap
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-01-07, 14:50:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

abisii :
ücretini vererek mi değiştirebiliriz

küfür etseydin daha iyidi

ben yine yazacam ama yazıyorum yazıyorum baskasıda yazıyor baskaları anlamıyor

artist :
KULLANMAK İSTEMEYeN KULLANMAZ
Başa dön
abisii

MesajTarih: 2008-01-07, 23:48:21    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş kesinlikle haklısınız..ben şundan bahsetmek istemiştim

--Web sitemiz PHP-Nuke (© 2004) kodlarina sahiptir.
bu yazıyı değiştirmek istiyorum demek isterken(((mesela 2004-2007 olmazmı gibi veya nuke nin adı olsun dalinki olmasın gibi)))evet yanlış cümle kurmuşum kusura bakma

senin ismin olsunda başkası olmasın derken yanlış yazmışım..

(((sitenin ismi olsunda linki olmasın derken de benim siteye çok ufak yaş gurubu daha çok giriyor..mavimsn nin anasayfasında ipuçları bloğunda az da olsa cinsellik içeren yazılar gördüm endişelendim kardeş o yüzden )))

sen ücretli sitelerde değişiklik yapabilirim kullanaın isteğine göre yazmıştın bir yerde bende ona dayanarak yukardaki gibi bir değişiklik yapabilirmisin demiştim
((ücretini vererek ten kasıt o)))

tekrar söylüyorum senin adın sitenin adı olmasın demek istemedim yanlış yazmışım--12 saat bil başındayız kardeş kusura bakma kolay gelsin..
Başa dön
laz61

MesajTarih: 2008-01-27, 14:41:23    Mesaj konusu: Re: Tema sayısını 30 a cıkardım Alıntıyla Cevap Gönder

ya ben tesadüfen bu basligi buldum ve okudum.Bundan iki yil önce coskunla tesadüfi tanismistim.Kendisi site yapma konusunda benden biraz iyiydi. O zamanlar görüntülü chat isiyle meguldu.Tabi ben epeyi bir zaman site islerine ara verdim.Ve simdilerde bir bakayim dedim ne var ne yok.Baktim ki coskun kardesim bu islerde baya ilerleme göstermis.helal olsun.O yüzden emege saygi diyorum.Cünkü bu isler zaman alan isler,öyle lap diye olmuyor.Coskun kardesimi tebrik eder basarilar dilerim.Hepiniz Allaha emanet olunuz.
Başa dön
piyanist207

MesajTarih: 2008-02-22, 02:58:34    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkürler gerçekten temalar çok hoş
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2008-02-22, 15:24:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar tema neki....artist gördü benim yaptığım sitelere adamlar kendileri yapmış gibi yazıyor...Very Happy artık ben alıştım footera bakmıyorum bile Very Happy
Başa dön
artistbaron

MesajTarih: 2008-02-22, 15:33:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

polibo06 :
arkadaşlar tema neki....artist gördü benim yaptığım sitelere adamlar kendileri yapmış gibi yazıyor...Very Happy artık ben alıştım footera bakmıyorum bile Very Happy

Very Happy evet..
Başa dön
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-12, 11:04:35    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ücretli temalardan 4 tanesini ücretsizlere ayırdım indirmek isteyenler inidirebilirler Mavimsn_C17 -C23 - C24 - C37 trabzonspor temasıda aralarında
ayrıca tema sayısınıda özel yapımlar hariç 49 a cıkardım
Başa dön
bybedircan

MesajTarih: 2008-05-12, 11:54:13    Mesaj konusu: Re: Tema sayısını 30 a cıkardım Alıntıyla Cevap Gönder

Valaha hoşuma giden C_19 ve C_26 bunlar cok güzel elerine sağlık

C_26 paylaşırsan minnet durarız her tarafta ismini yazarız Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
mavisce
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-05-12, 12:59:26    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

10 Euroya paylaşmışım işte istediğin zaman alabilirsin
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Tema Paylaşımları Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız