Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 740
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 google adwords hakkında..
(3059 okuma, 0 yanıt)
 adwords ceki..
(4088 okuma, 3 yanıt)
 adsense iletisim adresi..
(2914 okuma, 0 yanıt)
 Adsense için BIC Kodları..
(3166 okuma, 0 yanıt)
 Google ne demek istedi ? ..
(10635 okuma, 15 yanıt)
 Formlara otamatik Adsense..
(4897 okuma, 3 yanıt)
 sitenin sağ tarafına sabi..
(4078 okuma, 2 yanıt)
 adsense hesaplarinizi gun..
(2687 okuma, 0 yanıt)
 adwors dan 100 tl kazanın..
(2694 okuma, 0 yanıt)
 Google Adsense İlgili sor..
(5645 okuma, 5 yanıt)
 Googleden mail geldi. Bed..
(19859 okuma, 33 yanıt)
 Google'den herkese 50 ytl..
(5502 okuma, 5 yanıt)
 Googlede En Çok Aranan Ke..
(4268 okuma, 1 yanıt)
 site ismini google www.si..
(3133 okuma, 1 yanıt)
 Guncel Filtre..
(3414 okuma, 1 yanıt)
 Netopsiyon Google adsense..
(11773 okuma, 16 yanıt)
 Adsens konu silinmiştir. ..
(3691 okuma, 2 yanıt)
 Adsense reklamların ile b..
(4216 okuma, 2 yanıt)
 Şiir Modülüne Nasıl Adsen..
(10576 okuma, 15 yanıt)
 google ozel arama hakinda..
(3481 okuma, 1 yanıt)
 Arama için adsense kodlar..
(3298 okuma, 1 yanıt)
 Adsense hakkında soru..
(3601 okuma, 2 yanıt)
 Google Adsense İlk Ödemey..
(34536 okuma, 55 yanıt)
 Google Internet Reklamcil..
(3920 okuma, 2 yanıt)
 Haber ve diğer modullere ..
(5940 okuma, 6 yanıt)
 Google Adsense ile en çok..
(18980 okuma, 32 yanıt)
 Google Adsense Küçük İpuç..
(3401 okuma, 0 yanıt)
 Adsense Kodlarını Sitede ..
(3340 okuma, 2 yanıt)
 Google Ban Nedir ?..
(3375 okuma, 0 yanıt)
 Google Servisleri..
(3680 okuma, 0 yanıt)
 Google Adsense Reklamı..
(3774 okuma, 3 yanıt)
 Tıklanabilir Alanlar..
(4190 okuma, 2 yanıt)
 AdSense Tavsiyeleri progr..
(2831 okuma, 0 yanıt)
 google adsens'e 1 yıldır ..
(5238 okuma, 5 yanıt)
 Google adsense 4 aydir Ha..
(5698 okuma, 6 yanıt)
 Google bunu nasıl yapar?..
(3815 okuma, 2 yanıt)
 Linkz..
(3730 okuma, 2 yanıt)
 Adsense'de target=_blank ..
(7223 okuma, 6 yanıt)
 Haberlerin içinde Puan'la..
(8599 okuma, 12 yanıt)
 Google Adsense Hakkındaki..
(23141 okuma, 41 yanıt)
 Google adsense kodları il..
(4144 okuma, 3 yanıt)
 google reklami (php-nuke&..
(2972 okuma, 0 yanıt)
 Önemli!!!Adsense Gizlilik..
(2934 okuma, 0 yanıt)
 Adsense çek Onay & Te..
(13276 okuma, 16 yanıt)
 Mozillada Neden görünmüyo..
(4860 okuma, 3 yanıt)
 adsense kodları ekleme.....
(8380 okuma, 8 yanıt)
 Google Adsense Hesabımı y..
(4334 okuma, 3 yanıt)
 gittigidiyor..
(8957 okuma, 8 yanıt)
 Haber Devamına Google Ads..
(5704 okuma, 4 yanıt)
 Adsense..
(2890 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - google da sitem yazıldığında çıkan sorun :S
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

google da sitem yazıldığında çıkan sorun :S

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Google -> Google Adsense & Adwords
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
axmetmcl

MesajTarih: 2007-10-23, 20:13:59    Mesaj konusu: google da sitem yazıldığında çıkan sorun :S Alıntıyla Cevap Gönder

selam arkadaşlar,

google da "gündemde" yazdığınız zaman ilk cıkan site benim sitem.
ama yazı olarak aynen şöyle bir yazı cıkıyor.

"If you think this is a mistake you can contact the site webmaster at gundemde(at)gmail(dot)com. Be SURE to include the following information in any email! ..."

bunu ben isteyerek yazmadım. kendisinde olan bir şey. fakat nasıl değiştirebilirim? insanlar gündemde veya benzeri bir yazı yazdıklarında google da çıktığım zaman istediğim bir yazıyı görmelerini isterim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 02:21:40    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
bardas

MesajTarih: 2007-10-24, 09:13:51    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunu yapman Mümkün Arkadaşım Site Sloganına Yazarsan Çıkar bende istediğim gibi yönlendiriyorum istediğim zaman değiştirebiliyorum..

Ancak senin sitende bir sorun var :Bu sorunlar aşağıda sıraladıklarım olabilir

1. Spam Yemiş olabilirsin zira ..Aşağıdaki Sonuçta blocked sonucu çıkıyor
Gundemde.Com: You have been blocked
If you think this is a mistake you can contact the site webmaster at gundemde(at)gmail(dot)com. Be SURE to include the following information in any email! ...
2. Olarak Google webmasters tools proğramını kullanıyormusun ?

3.ve kullanıyorsan orada linkleri kaldır bölümünden linklerini hiç kaldırdınmı ?

4.Sitende gizli linkler kullanıyormusun ?

5.m e t a taglar ile oynadınmı ?

6. dmoz başvuruda bulundunmu ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
axmetmcl

MesajTarih: 2007-10-24, 10:27:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilgin için teşekkürler bardas.

öneri ve sorunlarına gelince;

1. o mesaj otomatik sitemde yüklü olan "NukeSentinel" adlı güvenlik programının bir mesajı, fakat bu mesajı birisi siteye saldırı gibi bir şey yaptığı zaman nukesentinelin algılamasıyla kişiyi engelliyor ve direk o yazıyı yazıyor. Yani spam la alakası olmadıgını düşünüyorum. Standart bir mesaj o fakat google da ne arıyor onu çözemedim işte :)

2. kullanmıyorum. (yüklememi önerir misin?)
3. -
4. gizli linklerimde yok hazır phpnuke portalı
5. m e t a taglarla oynayıp oynamadığıma baktım, oynamamışım ama oynamak gerektiğini gördüm alakasız şeyler var :))
6. dmoz nedir bilmiyorum, başvuruda bulunmadım.

tekrar teşekkürler
Başa dön
bardas

MesajTarih: 2007-10-24, 12:27:09    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2.
Malesefki sentiel kullanmıyorum sitemde ... Sad üzgünüm

2.
Öncelikle bütün webmasterlerin kullanması gerekiyor..Aşağıdaki adresten girip üy e olabilirsin ne işe yaradığına gelince siteni daha iyi indexletmene yarar ben çok faydasını gördüm 2. olarak buradan siten ile ilgili googledeki istatistikleri görüp buna göre hareket etmen gerekiyor ben yapıyorum ve hergün daha iyileşmeye gidiyor sitenle alakalı herşey görmen mümkün ..
https://www.google.com/webmasters/tools

3.

4.

Gizli linkerinde olmasını zaten tavsiye etmem günün birinde spam yersin.

5.
m e t a taglarını düzel bence google direk onları okuyor eğer ki webmasters/tools sistemini kullanınca anlarsın neleri dikkate aldığını istatistiklerini görmen mümkün
Ayrıca ben kendi sitemde kullandığım Dynamic Keywords Modülünü kullanıyorum Siteme girip sayfa bilgilerine bakarsan her sayfa için m e t a tag girmen mümkündür

Dmoza Gelince

Açık Dizin Projesi Hakkında

Açık Dizin Projesi Web'deki en büyük ve en kapsamlı, insanlar tarafından düzenlenen dizindir. Dünyanın her tarafından katılımda bulunan geniş bir gönüllü editörler topluluğu tarafından inşa edilmiştir ve varlığı onlar tarafından sürdürülmektedir.
Web Cumhuriyeti

Web şaşırtıcı bir hızla büyümeye devam ediyor. Otomatik arama motorları, arama sorgularına işe yarar sonuçlarla cevap vermekte giderek daha yetersiz kalıyorlar. Ticari dizin siterinin maaşlı editör kadroları başvuruları değerlendirmeye yetişemiyor ve dizinlerin kalitesi ve kapsamı daha da kötüye gidiyor. Bağlantılar çürümeye yüz tutuyor ve internetin büyümesine ayak uyduramıyorlar.

İnternetin olağanüstü büyüyüşüyle savaşmak yerine, Açık Dizin, internetin kendisini organize etmesi için gereken yöntemi sunuyor. İnternet büyüdükçe net vatandaşlarının sayısı da artıyor. Bu vatandaşların her biri web'in küçük bir kısmını organize edebilir, kötü ve kullanışsız olanları atıp sadece en iyi içeriği tutarak bunu nüfusun geri kalanına yeniden sunabilirler.
Web'in Belirleyici Kataloğu

Açık Dizin, 20. yüzyılın en önemli editör/katılımcı projelerinden bazılarının adımlarını takip ediyor. Nasıl ki Oxford İngilizce Sözlük gönüllülerin çabalarıyla belirleyici bir sözlük olmuşsa, Açık Dizin de Web'in belirleyici kataloğu olmak için onun izinden gidiyor.

Açık Dizin, Açık Kaynak hareketinin ruhunu taşıyarak kurulmuştur ve %100 özgür ve bedava olan tek büyük dizindir. Dizine site göndermek ve/veya dizinin verilerini kullanmak için ücret talep edilmemektir ve hiçbir zaman edilmeyecektir. Açık Dizin verileri, özgür kullanım lisansımıza uymayı kabul eden herkesin serbest kullanımına sunulmaktadır.
İnternet Beyni

Açık Dizin, insanlar tarafından sınıflandırılmış Web içeriğini barındıran en geniş kapsamlı veritabanıdır. İnternet kullanıcılarından oluşan editör kadrosu, Web'deki kaynakların keşfini sağlayan kollektif beyni oluşturur. Açık Dizin, Web'in en büyük ve en popüler arama motorlarının ve portallarının dizin hizmetlerini güçlendirmektedir. Bunlara Netscape Search, AOL Search, Google, Lycos, HotBot, DirectHit ve daha yüzlercesi dahildir.
Siz de Fark Yaratabilirsiniz

Tüm topluluklarda olduğu gibi, ne verirseniz onu alırsınız. Açık Dizin herkese katkıda bulunma imkanı sağlamaktadır.

Kaydolmak kolaydır: Hakkında bilgi sahibi olduğunuz bir konu seçin ve aramıza katılın. Kategorilerin düzenlenmesi basittir. Saniyeler içinde bağlantı eklemenizi, silmenizi ve güncellemenizi sağlayan kapsamlı araçlara sahibiz. Sadece birkaç dakika vaktinizi ayırarak Web'i daha iyi bir yer haline getirmemize YARDIM edebilir, ve seçtiğiniz konuyla ilgili bir uzman olarak tanınabilirsiniz.
Açık Dizin Projesi'ne Katılın

1. Düzenlemek istediğiniz bir kategori bulun.
2. Kategori sayfasının üstündeki Editör Ol bağlantısını takip edin.

Bazı kategorilerde Editör Ol bağlantısının bulunmadığını hatırlatırız; bu durumda sizi ilgilendiren daha spesifik bir kategori bulmalı ve oraya başvurmalısınız. Projeye katılıp biraz deneyim kazandıktan sonra daha genel kategorilere başvurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
http://www.dmoz.org
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ergin53

MesajTarih: 2007-10-27, 17:18:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir !...
Başa dön
axmetmcl

MesajTarih: 2007-10-28, 15:09:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ergin53 :

öyle bir şey yok dostum. şu an girdim yani korkuttun bir anda beni :)

bardas arkadaşımada tekrar teşekkür ederim ama soruna çözüm bulamadım hala...
Başa dön
ergin53

MesajTarih: 2007-10-28, 18:35:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

axmetmcl :
ergin53 :

öyle bir şey yok dostum. şu an girdim yani korkuttun bir anda beni :)

bardas arkadaşımada tekrar teşekkür ederim ama soruna çözüm bulamadım hala...

ben dün googleye gündemde yazdı fakat site adına dikkat etmedim direk mahkeme kararı kıçtı

şimdi=http://www.gundemde.com

There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.
Başa dön
axmetmcl

MesajTarih: 2007-10-29, 12:01:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o an bir sorun olmuş ama düzeldi şimdi site açılıyor tekrar bakabilirsin ergin kardeş
Başa dön
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 02:21:40    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
bardas

MesajTarih: 2007-10-29, 15:28:36    Mesaj konusu: Re: google da sitem yazıldığında çıkan sorun :S Alıntıyla Cevap Gönder

Sorunu galiba anladım senin şu sentiel varya google botu Engellemiş banlamış siteye gelince karşısına alttaki yazıyı veriyor googlede bu yazıyı indexlemiş bu sorun düzelir yakında googlede birkaç boot var ip değişkenli ama ip yakın birbirine sentiel galiba onlarıda bloklamış sentiel kaldır derim _.*

Kod:
You have been blocked
If you think this is a mistake you can contact the site webmaster at gundemde(at)gmail(dot)com. Be SURE to include the following information in any email! ...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Google -> Google Adsense & Adwords Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız