Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 694
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 nuke için sağ tarafta kay..
(24041 okuma, 13 yanıt)
 php hata yardım lüffen..
(9583 okuma, 2 yanıt)
 Virüs..
(7419 okuma, 1 yanıt)
 php-nuke Den Kayıp Yapmad..
(26337 okuma, 18 yanıt)
 Yeni 1 Tema yükledim böyL..
(10048 okuma, 5 yanıt)
 Türkçe KArakter Hatası :S..
(11696 okuma, 7 yanıt)
 Bir modülün admin file'ın..
(5566 okuma, 1 yanıt)
 Herhangi Bir Site Hostund..
(6630 okuma, 2 yanıt)
 sql hata veriyor..
(4984 okuma, 0 yanıt)
(6119 okuma, 1 yanıt)
 Konu başlıkları boyutu..
(5557 okuma, 1 yanıt)
 Resimli Menü Block Sorunu..
(13398 okuma, 9 yanıt)
 Üye kayıt olurken boşluk..
(12090 okuma, 9 yanıt)
 Aynı mysql'u kullanan bir..
(12310 okuma, 8 yanıt)
 video stream için bi iste..
(5147 okuma, 0 yanıt)
 siir bölümünde ilginc bir..
(5286 okuma, 1 yanıt)
 facebook hayranı ol blogu..
(14426 okuma, 7 yanıt)
 facebook'ta rss..
(5002 okuma, 1 yanıt)
 Center Block Sorunu..
(7032 okuma, 3 yanıt)
 Forum Yedeği Yardım..
(6410 okuma, 2 yanıt)
 Resim Göstermeme Sorunu..
(6481 okuma, 2 yanıt)
 Flashchat kaldırma..
(5643 okuma, 1 yanıt)
 Dergi tasarım..
(4598 okuma, 0 yanıt)
 Forum konusuna resim ekle..
(5953 okuma, 1 yanıt)
 html destek-yardım..
(9939 okuma, 7 yanıt)
 Temayı Sola Dayayıp, Dara..
(11000 okuma, 8 yanıt)
 Amanav Manşet Haber Yorum..
(15916 okuma, 15 yanıt)
 Haber resmi çok büyük çık..
(9977 okuma, 6 yanıt)
 Ip ve Domain Girişi..
(4568 okuma, 0 yanıt)
 Üye olurken noktalama isa..
(6057 okuma, 2 yanıt)
 Site ana sayfası çok geç ..
(5657 okuma, 1 yanıt)
 merhabalar..
(4907 okuma, 1 yanıt)
 emlak sitesi hakkında..
(10842 okuma, 7 yanıt)
 DinleTr Scriptinin Hatası..
(6042 okuma, 2 yanıt)
 Şeritli resimler Bloğu..
(9851 okuma, 7 yanıt)
 facebook duvar yazısı..
(5249 okuma, 1 yanıt)
 Radyo İstek Bölümü..
(12346 okuma, 11 yanıt)
 Php-Nuke 8.1 Kurulum Soru..
(8019 okuma, 5 yanıt)
 üye olunca aktifleştirme ..
(12040 okuma, 12 yanıt)
 php nuke tema..
(5303 okuma, 2 yanıt)
 bos sayfa nasil olusturur..
(7510 okuma, 4 yanıt)
 Resim Galersi Ve Ziyaretç..
(8232 okuma, 5 yanıt)
 DinleTr Scripti artık çal..
(9859 okuma, 7 yanıt)
 Phpnuke etiket sistemi...
(21035 okuma, 20 yanıt)
 tree menu..
(6916 okuma, 3 yanıt)
 sitem üye girişlerini kab..
(10893 okuma, 9 yanıt)
 Windows Hostta Nuke Sitey..
(6549 okuma, 3 yanıt)
 Pm Gönderiminde Sorun..
(4492 okuma, 1 yanıt)
 üyeyi sildim forumda izi ..
(6840 okuma, 3 yanıt)
 Üyeler arasi e-mail gönde..
(4340 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Parasiylan modul kuracak kisi lazim
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Parasiylan modul kuracak kisi lazim

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DESED

MesajTarih: 2008-12-07, 20:39:09    Mesaj konusu: Parasiylan modul kuracak kisi lazim Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar ben bir kac modul kurduracagim ve bir kacta ayar yapiracagim siteme parasi ile ama bana *YASAK KELİME** lazim fr de oldugumdan paypal i olanlar teercihimdir aninda parasi yatacaktir ilgilenen arkadaslar benimlen irtibata geceesinler lutfen *YASAK KELİME**
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-08, 06:55:52    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
keko62

MesajTarih: 2008-12-07, 21:59:06    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selam kardes YARDIM edebilirim saygılar parası önemlideil olması olmaması kolay gelsin
Başa dön
kurtulus

MesajTarih: 2008-12-08, 01:32:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurmak istedigin modulleri ve nerde takildigi söylersen burdan yardimci oluruz.Ama ille de para verecem diyorsan belki öyle yapacak arkadaslarda cikar Very Happy
Başa dön
DESED

MesajTarih: 2008-12-09, 22:10:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ramazan yuksel arkadasimiza kurdurdum tesekkurler arkadasima anlastik ve yaprik tesekkurler arkadaslar
Başa dön
Bankocu
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-12-09, 23:10:19    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yurt dışında bu işi profesyonelce yapan bir çok site var.
Bu kadar çok Nuke bilen webmasterin olduğu yerde neden bizlerden de bu işi sistematik ciddi bir şekilde yapan birileri çıkmıyor?

Kastettiğim "Gel MSN'e anlaşalım" tarzında bir şey değil. Fiyatları belirsiz, kime neyi ödeyeceğiniz belirsiz ve karşılığında neyi alabileceğiniz belirsiz hizmetleri ciddiye alamıyorum.

Bu yüzden de kimsenin para denilince kimseye güvenebilmesi zor görünüyor.
http://westernstudios.net/services.html
Linkindeki gibi kime, neyi, kaça yaptıracağınızın (mümkünde referanslı) belli olduğu yerli siteler niye yok?

Google'dan üç beş kuruş AdSense geliri beklemektense birileri bu işe gönül koysa iyi olacak.

Gerçekten acelesi olan, profesyonel desteğe ihtiyacı olan, doğru işe gerekirse parasını da ödeyecek kişiler hakikaten var.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
DESED

MesajTarih: 2008-12-10, 00:18:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardes hakkini verdim arkadasin yazssin oda biz her zaman hakkini veririz emmegin arkadasta yazssin isterse O arkadas 50 EURO DEDI BEN 70 VERDIM arkadasa ole hakkini vereceksin herkesin
Başa dön
oktay59

MesajTarih: 2008-12-10, 00:43:10    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evt desed kardesin sitesini ben yaptim 50 € dedim kendisi 70 verdi
Başa dön
Sonsuzluk
Download Sorumlusu
Download Sorumlusu

MesajTarih: 2008-12-10, 00:59:03    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuda bankocuya sonuna kadar katılıyorum...

aslında bizdede var nasılmı örneğin çoğu arkadaş bilişim üzerine işyeri kurmuş onlara gidip bir fiyat istediğinde yok kardeşim biz o eklentiye bakmıyoruz deme şanslarıda var Very Happy
veya biriyle görüşüp sitene aldığında siteni yapmaya başladığında ve işin içinde çıkamayınca seni msn den engellemek silmek ortadan kaybolmak gibi şansları da var Very Happy

aslında ciddi bir şekilde güvenilir bu işten TAM anlamıyla anlayan birisi dediğin gibi bir işe girişse ve fiyatları belli olsa eminim para konusunda bir sıkıntısı olmaz kazanır sürekli...

ben haftalarca adam aradım sırf forum eklentisi kursun parası ne ise söylesin veriyim diye ama yok kardeşim biz bakmıyoruz deme şansları olduğu için bu cevabı verdiler veya siteye aldığında işin içinden çıkamayınca kaçmayıda tercih ettiler...

öğrenmek güzeldir gecende polibo ile burada bu konu hakkında görüşmüştük,öğrenmek güzeldir ama herkezin öğrenmeye zamanı veya imkanı olmuyor ama bir wep sitesi olmasını istiyor ve parasıyla birkaç eklenti kurdurtmak istiyor ama bilişim şirketlerimizin biz yapmıyoruz deme şansları olduğu için açıkda kalıyosun Very Happy

merak ettiğim konu bilişim üzerine açılmış bir işyerinde yani wep tasarımı vs. gibi şeyler üzerine açmış olunan bir işyerinde wep tasarımı ile ilgili eklenti kurmayacaksan veya yapmayacaksan orada mandalina,karpuz,armut satmak gerek sanırım Wink

ama şükürler olsunda aradığımı buldum :)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-05-08, 06:55:52    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
yazar25

MesajTarih: 2008-12-10, 01:31:38    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben hiçbir çalışmayı kendi hosting paketim dısına yapmıyorum ders aldım cunki 15 günlük flash tasarımlı php nuke site yapmaya 200 ytl dedik bitirdik begenmedim dedi sonra eyvallah istediginizi yapın dedik ve sildim yaptıgım herşeyi ve host onlarda oldugundan yedegini almış meger benim çalışmayı aynen kullanıyor sadece menüyü degiştirdi bunu yapan tirilyonluk firma hakkımı helal etmedigimi söyledim böyleside geliyor hayatta başımıza fiyet emege karşılık bedavaydı aslında kendi reseller paketim içerisinde site yapıyorum başka yerde tum site işi yapmıyorum artık
Başa dön
Bankocu
Editör
Editör

MesajTarih: 2008-12-10, 01:39:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DESED'in işini yapabilecek adama ihtiyacı varmış, şansı varmış ki oktay59'u bulmuş işini halletmiş.

Benim burada vurgulamaya çalıştığım şey şuydu.
Herkes DESED kadar şanslı olmayabilir, hatta bu işleri yaptırması gerektiği halde bu siteyi bilip buralarda soru sormayı da bilmeyebilir.

Ticari olarak şirketine Nuke ile güzel bir site yaptırmış ama daha sonra webmasterinin izini kaybetmiş bir firma düşünün.
Kullanıcıları ne bu siteden haberdardır, ne de kendi sitelerine içerik girmek dışında bir şey biliyorlardır.

Ellerinde FTP şifreleri veya CPanel şifrelerinden başka bir şeyi olmayan bu kişiler eğer yeni bir şeyler ekleteceklerse veya bozulan bir şeyi düzelttireceklerse ne yapacaklar? Php mi öğrenecekler, webmaster sitelerinde mi gezecekler?

Ben diyorum ki bu işin bir rayicini koyalım ortaya, şu şu kadara, bu bu kadara yapılabilir diye.
Birileri de sitelerinde bu işi yapıyorum, işte fiyatlarım da bu desin.
Biz de onlara müşteri gönderelim.
Bazen bana da soran oluyor böyle şeyleri ama yönlendirecek adam bulamıyorum.
Fiyatlarını sitesinde yayınlayan birileri çıkarsa, linklerini ilgili kişilere atarız hiç değilse.
Başa dön
DESED

MesajTarih: 2008-12-10, 21:27:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardesler bu isler basit degil emek isteyen bir sey ne olursa olsun sonucta emekdenen bir sey var benim 6 tane sitem var hepside vbulletin lisansli ben vbulletin ttema tasarimcisiyim htm de anlarim ama zamanim yok birde tabiki kardes nuke de yeniyim mk portal da ustayim ama ilk defa
nuke aldim elime ben fransada web tasarimi yapiyorum arkadasinda emegini verdigime inaniyorum cunku ne kadarda sadece modul desekte basit degil ugras isteyen bi is tamam ufak defek seyler belki yapilabilir ama insanlar professionel istiyorsa adamin emeginide dusunecek neyse emek karsiliksiz kalmaz ramazan arkadasimiz saolsun istediklerimden daha fazlasini yapti sagolsun AMA tanistik ben Buradan yaklasik 3 tane sirket isis aldim baya para istedim anlastik bunuda ramazan arkadasimizlan yapacagiz insallah dedigi arkadasim sende o buyuk firmadan once parani alsaydin ya neden almadin once parani ole cok insanlar var dolandiricilik artik disarida degil nette adam a tema tasarladim vbulletin her seyi bana ait kodlar nette yok 350 euroya anlastik yaptim teslim ettim herkes begen mis fr de adam herkese satmis 6 kisiye satmis adam desingi silmis sa satmis ben parami aldim ama sende birine bir sey yapiyorsan once parani alacaksin karsidaki hakli neden dersen adama yap diyor parayi yatiriyor adama yapmadan kaciyor oda hakli bizde ne yapmak lazim bilemiyorum en iyisi tasarimini lisanslayacaksin neyse arkadaslar kendinize iyi bakin bu rada o firman nin yaptigi kardes

kul hakkina girer paraylan odenmeyen tek sey kul hakki biliyon demi adam ne etse de odeyemez sende yarin onun sevaplarina ortak olursunb bu bole kolay gelsin herkese
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız