Anasayfa FORUMLAR Üye Girişi Dosyalar Dersler İpuçları Yardımcı Araçlar Hakkımızda
KİMLER BAĞLI
Toplam Üye: 32638
Aktif Üye: 0
Aktif Ziyaretçi: 556
Üye Adı
Şifre
Beni Hatırla
          Yeni Üye KayıtYeni Üye Kayıt
          Şifremi UnuttumŞifremi Unuttum
FORUMLAR
 nuke için sağ tarafta kay..
(23945 okuma, 13 yanıt)
 php hata yardım lüffen..
(9557 okuma, 2 yanıt)
 Virüs..
(7390 okuma, 1 yanıt)
 php-nuke Den Kayıp Yapmad..
(26243 okuma, 18 yanıt)
 Yeni 1 Tema yükledim böyL..
(10028 okuma, 5 yanıt)
 Türkçe KArakter Hatası :S..
(11665 okuma, 7 yanıt)
 Bir modülün admin file'ın..
(5554 okuma, 1 yanıt)
 Herhangi Bir Site Hostund..
(6617 okuma, 2 yanıt)
 sql hata veriyor..
(4975 okuma, 0 yanıt)
(6107 okuma, 1 yanıt)
 Konu başlıkları boyutu..
(5543 okuma, 1 yanıt)
 Resimli Menü Block Sorunu..
(13338 okuma, 9 yanıt)
 Üye kayıt olurken boşluk..
(12064 okuma, 9 yanıt)
 Aynı mysql'u kullanan bir..
(12278 okuma, 8 yanıt)
 video stream için bi iste..
(5135 okuma, 0 yanıt)
 siir bölümünde ilginc bir..
(5282 okuma, 1 yanıt)
 facebook hayranı ol blogu..
(14402 okuma, 7 yanıt)
 facebook'ta rss..
(4988 okuma, 1 yanıt)
 Center Block Sorunu..
(7011 okuma, 3 yanıt)
 Forum Yedeği Yardım..
(6389 okuma, 2 yanıt)
 Resim Göstermeme Sorunu..
(6456 okuma, 2 yanıt)
 Flashchat kaldırma..
(5630 okuma, 1 yanıt)
 Dergi tasarım..
(4590 okuma, 0 yanıt)
 Forum konusuna resim ekle..
(5942 okuma, 1 yanıt)
 html destek-yardım..
(9911 okuma, 7 yanıt)
 Temayı Sola Dayayıp, Dara..
(10964 okuma, 8 yanıt)
 Amanav Manşet Haber Yorum..
(15866 okuma, 15 yanıt)
 Haber resmi çok büyük çık..
(9953 okuma, 6 yanıt)
 Ip ve Domain Girişi..
(4559 okuma, 0 yanıt)
 Üye olurken noktalama isa..
(6032 okuma, 2 yanıt)
 Site ana sayfası çok geç ..
(5642 okuma, 1 yanıt)
 merhabalar..
(4893 okuma, 1 yanıt)
 emlak sitesi hakkında..
(10814 okuma, 7 yanıt)
 DinleTr Scriptinin Hatası..
(6032 okuma, 2 yanıt)
 Şeritli resimler Bloğu..
(9823 okuma, 7 yanıt)
 facebook duvar yazısı..
(5236 okuma, 1 yanıt)
 Radyo İstek Bölümü..
(12304 okuma, 11 yanıt)
 Php-Nuke 8.1 Kurulum Soru..
(7987 okuma, 5 yanıt)
 üye olunca aktifleştirme ..
(11999 okuma, 12 yanıt)
 php nuke tema..
(5290 okuma, 2 yanıt)
 bos sayfa nasil olusturur..
(7486 okuma, 4 yanıt)
 Resim Galersi Ve Ziyaretç..
(8219 okuma, 5 yanıt)
 DinleTr Scripti artık çal..
(9837 okuma, 7 yanıt)
 Phpnuke etiket sistemi...
(20954 okuma, 20 yanıt)
 tree menu..
(6901 okuma, 3 yanıt)
 sitem üye girişlerini kab..
(10864 okuma, 9 yanıt)
 Windows Hostta Nuke Sitey..
(6531 okuma, 3 yanıt)
 Pm Gönderiminde Sorun..
(4489 okuma, 1 yanıt)
 üyeyi sildim forumda izi ..
(6822 okuma, 3 yanıt)
 Üyeler arasi e-mail gönde..
(4329 okuma, 0 yanıt)
Netopsiyon Online: Forums
Netopsiyon Online :: Başlık görüntüleniyor - Backend.php problemi - Sanırım konu amacını aştı
 AramaArama   RütbelerRütbeliler   ProfilProfil   GirişGiriş 

Backend.php problemi - Sanırım konu amacını aştı

Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-11, 23:42:49    Mesaj konusu: Backend.php problemi - Sanırım konu amacını aştı Alıntıyla Cevap Gönder

--------------

Arkadaşlar backend.php de site başlığı ve açıklaması çıkıyor. Fakat haberler çıkmıyor. Sorunsuz bir şekilde açılıyor backend.php.

Detaylar : NSN News kurulu ve Googletab uygulaması yapılmış.

Forumlarda arattım fakat böyle bir sorunun çözümünü göremedim. Genellikle dil sorunu üzerine çözümler vardı.

En son rawlaw tarafından 2009-09-19, 01:00:49 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 21:42:43    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2009-09-12, 11:57:11    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeş 7,6 da sorunluydu bunu düzenledim backend.php sorunlu ise düzgününü gönderebilirim. aşağıdaki linke bi bak...

http://www.burasinevsehir.com/backend.php
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
denizcifcii

MesajTarih: 2009-09-12, 13:03:57    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim backend.php de calısmıyor netopsiyon alpha kullanıyorum

www.birecikim.com/backend.php ne yapabilirim çalışması için?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-09-12, 14:00:46    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

denizcifcii :

akşama bana söyle ben yolliyim sana oke
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
denizcifcii

MesajTarih: 2009-09-12, 14:03:31    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alipaksi :
denizcifcii :

akşama bana söyle ben yolliyim sana oke

tamam abi akşama yazarım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-13, 03:08:56    Mesaj konusu: evet bende alpha kullanıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Nasıl çözeceğiz bu sorunu. Bende alpha kullanıyorum. Sayfa boş eğer sorunluysa alphadaki banada gönderebilirmisiniz çalışanını. Teşekkürler.
Başa dön
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-15, 01:24:32    Mesaj konusu: Arkadaşlar bir bakın lütfen. Alıntıyla Cevap Gönder

Birkaç cevap geldi, yapacağım falan diyen arkadaşlarımız oldu sağolsunda kimse ilgilenmiyor uzun süredir. Eğerki forumda varsa bunun cevabı ben bulamadım, bilen varsa link verirsede olur. Forumda cevaplanan sorunlarla alaka kuramadım kendi sorunum için.

Lütfen biri YARDIM etsin Allah için.. Bilen kimse yokmu acaba.
Başa dön
alipaksi
PhpBB Sorumlusu
PhpBB Sorumlusu

MesajTarih: 2009-09-15, 12:08:25    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://rapidshare.com/files/280319916/backend.rar.html

buyur arkadaşım yanlız olup olmadığı hakkında bana bilgi verirsen ona göre bakarız bişiler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Bu Site Google Adsense ile Gelir Elde Ediyor

Tarih: 2024-04-27, 21:42:43    Mesaj konusu: Forum Arası Reklamlar

Başa dön
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-18, 00:11:24    Mesaj konusu: Buyrun burdan yakın. Alıntıyla Cevap Gönder

Aklıma YARDIM edilmemesiyle alakalı 2 fikir geliyor.

1. Kimse ilgilenmiyor (Bu fikir forumun artık bittiğini gösterir ki öyle olduğunu sanmıyorum.)
2. Kimsenin bilgisi yok (Bu kadar yönetici ve üye arasında kimsenin fikir veremiyor olmasıda gariptir ki bunuda sanmıyorum)

Peki neden kimse bir fikir ve yardımda bulunmuyor?
Yada herkes kendi için birşey olmadığını anlayınca hemen kapatıyor mu?
yada farklı bir sebebimi vardır..

Normalde böyle bir yazı yazmak benide üzüyor, ama uzun süredir bekliyorum hakikaten. Hep birisi bir fikir belirtmiştir elbet diye açıyorum hergün. Fakat görüntülenme bile artmıyor denilebilir. Bununda sebebi sanırım herkesin backendi çalışıyor..

Alipaksi abimiz gönderdiğim dosya olmazsa söyle dedi, söyledim ama bir cevap yok.
Gerçekten üzücü, başka siteyede yönelmek istemiyorum ama 1 haftadır beklemekteyim.
TEKRAR SÖYLÜYORUM : Forumda bu sorun önceden çözülmüşse gerçekten çok aradım bulamadım, gören varsa link versin.

Teşekkürler.
Başa dön
ugurekinci

MesajTarih: 2009-09-18, 01:02:37    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

backend.php dosyanızı aşağıdaki dosya ilşe değişin tarafımca düzenlendi kolay gelsin bilgi verirsen sevinirim çalışıp çalışmadığı hakkında

www.burasinevsehir.com/dosyalar/backend.rar
Başa dön
denizcifcii

MesajTarih: 2009-09-18, 03:02:28    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alipaksi :
http://rapidshare.com/files/280319916/backend.rar.html

buyur arkadaşım yanlız olup olmadığı hakkında bana bilgi verirsen ona göre bakarız bişiler

ali abi alpha için bu çalıştı çok tşk ederim
Başa dön
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-18, 04:09:34    Mesaj konusu: dostum çok sağolda verdiğin link hatalı Alıntıyla Cevap Gönder

ugurekinci kardeşim çok sağol fakat verdiğin link hatalı. Düzeltirsen çok sevinicem. Tekrardan teşekkürler.
Başa dön
seyranli

MesajTarih: 2009-09-18, 05:32:07    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rawlow yardun edilmemesi için verdiğin fikirler eksik kalmış. Hata mı var ? bul hatayı söyle çözelim ama böyle olmuyoi yok bu çalışmıyo, yok bunda şu çıkmıyo gibi üstü kapalı tanımlarla, net çözüme ulaşamazsın.

Başka siteye yönelmek istemediğini söylemişsin ama sana benim sorunum var dediğinde hadi biz yapalım diyecek bi forum varsa, hiç durma bence.

Hatanın ne olduğunu ve problemin üstesinden gelebilmek için ürettiğin çözüm önerilerini yazarsan, nerde eksiğin olduğunu tespit edebiliriz.
Başa dön
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-18, 23:29:03    Mesaj konusu: Haklı olabilirsin Alıntıyla Cevap Gönder

Evet seyranli kardeşim, bak ne kadar güzel söyledin. Benim eksik bilgi verdiğimi ben farkedemedim, sen farkettirdin. Bu sebepten YARDIM edilmiyor dedin. Ne kadar güzel bilgilendirdin beni. Bende gereken bilgiler neyse vereyim.

Yukarıda gönderilen bütün backend dosyalarını yükledim fakat yine aynı şey oldu. Problemde detaylı söylenecek birşey yokki, dediğim gibi backend.php de site ismi ve açıklama çıkıyor sorunsuz. Fakat haberler çıkmıyor altında. Bunu daha nasıl izah edebilirim. Yukarıdaki backend dosyalarını inceleyerek sorunun nerede olduğunu belki bulabilirsiniz.

Ben hatanın nerede olduğunu bulabilecek şekilde detayları bilsem zaten kendim yapabilirdim :)

Bu arada yardıme debilecek siteler mevcut, fakat netopsiyondan çok şey öğrendim ve en iyisi olduğunu tartışmam bile. Bu konuda şüphem yok. O yüzden burdayım ve burda olacağım..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-09-19, 00:29:35    Mesaj konusu: Re: Haklı olabilirsin Alıntıyla Cevap Gönder

rawlaw :
Evet seyranli kardeşim, bak ne kadar güzel söyledin. Benim eksik bilgi verdiğimi ben farkedemedim, sen farkettirdin. Bu sebepten YARDIM edilmiyor dedin. Ne kadar güzel bilgilendirdin beni. Bende gereken bilgiler neyse vereyim.

Yukarıda gönderilen bütün backend dosyalarını yükledim fakat yine aynı şey oldu. Problemde detaylı söylenecek birşey yokki, dediğim gibi backend.php de site ismi ve açıklama çıkıyor sorunsuz. Fakat haberler çıkmıyor altında. Bunu daha nasıl izah edebilirim. Yukarıdaki backend dosyalarını inceleyerek sorunun nerede olduğunu belki bulabilirsiniz.

Ben hatanın nerede olduğunu bulabilecek şekilde detayları bilsem zaten kendim yapabilirdim :)

Bu arada yardıme debilecek siteler mevcut, fakat netopsiyondan çok şey öğrendim ve en iyisi olduğunu tartışmam bile. Bu konuda şüphem yok. O yüzden burdayım ve burda olacağım..

herkes sitem ediyor ama bi ben konuşursam kimse üstüne laf söyleyemez sanırım....oki sitem bende sitem edeyim iyi okuyun

1.) hata var demişsin link yok ki tıklayıp bakayım. Falcıda değilim hatayı anlıyayım

2.)http://www.birecikim.com/backend.php

linkindeki hatayı anlamak için bilgili olmanıza gerek yok. Mozilla hatayı yazmış

Kod:
XML ayrıştırma hatası: belge elemanından sonra çöp
Satır: 2, Sütun: 1:<xml>

Söylememe gerek varmı?

3.) herkesin herşeyi bilmesi gibi bir şey söz konusu değildir yöneticilerde bilmeyebilir

4.) BUNCA YÖNETİCİ forumda papağanlık yapmaktan yorulup artık yeni işlere başlamış olamazlar mı? Forumu takip ediyorsanız cevabını biliyorsunuz

5.) Siz bu uslup ile cevap bekliyormusunuz?

6.) Başka forum varsa hiç arkanıza bakmadan gidin hatta banada haber verin bende gelecem. Takıldığım yerlerde sorabileceğim forum yok

7.) Bu sözünüzden sonra başka forumlara giderseniz umduğunuzu bulamayıp dönerseniz aynı sözleri söyleyecekmisiniz?

8.) Her fırsatta yönetici diyorsunuz peki siz üyeler ne yaptınız????

* Günlerce gece- gündüz uğraşıp tüm forumları düzenleyip yeni kategoriler açtım peki siz mesajlarınızı ygun kategoride açıp düzeni bozmadınız di mi Very Happy

* Yöneticilerin uyarılarını dikkate alıp özellikle sabit başlıklar olan yazı dizinleri takip ettiniz di mi?

* Aylar önce benim isteğimle alper abi tarafından yapılan svn derslerini takip ettiniz di mi?

* Sizler için site yarışması yaptım. Oylamaya açıldığında bizi APTAL görüp KANDIRMAYA çalışmadınız di mi?

* Sizler için PR kampanyası başlattım (ali uğraşma demesine rağmen aptallık yaptım) sonuç? Dürüst üyelerimizin dürüstlüğü ile karşılaştım di mi?

* Bundan sonra tüm projelerimizi svn sisteminde yapacaz dedik. Alinin yayınladığı nukeyi bile orada editliyoruz. Siz değerli ve saygılı üyelerimiz svn sistemine katılıp projelerde bize destek oldunuz di mi?

Svn sisteminde kaç üye var bak sonra konuşun....

daha sayayım mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-19, 00:53:07    Mesaj konusu: Polibo sen sanırım tam okumadın veya istediğin yerleri aldın Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın polibo, ben yukarıda da belirttim ki netopsiyon en iyisi ve buradan çok şey öğrendim diye.
Bana 2 haftadır bir fikir verilmemesine rağmen sitemimde bunu söyledim, gidip geri gelsemde söylerim. Bu konu tartışılmaz.

Ha diyorsanki sitem yapmayacaksın kardeşim, onu bilemem.
Yok siz yapmıyorsunuz, yok siz ne biçim iş yapıyorsunuz vs. gibi şeyler demedim, dememde.

Fakat sende görüyorsun ki 2 hafta sonra neden YARDIM edilmiyor diye diye bir iki fikir belirmeye başladı ve sende bunların sonucu birşeyler yazdın.

Bak orada firefox hatayı gösteriyor demişsin ki konuyu takip etmeden gelişi güzel yazdığının kanıtıdır. Ben ne dedim yukarıda kaç kez ? Hiçbir hata almıyorum, başlık ve açıklama sorunsuz görünüyor. Backend.php sorunsuz açılıyor. Fakat haberler altında sıralanmıyor. Yukarıda verilen backend.php ler yüklü diyorum. Onlara bakarak sorunu inceleyebilirsiniz diyorum. Sitemde bu bu eklentiler kurulu diyorum. Daha ne diyeyim?

Benim sitemim 2 haftadır tek bir fikir bile verilmemesi ve YÖNETİCİ arkadaşların bunu dene bilgi ver deyipte, uzun süre boyunca sitede online olmasına rağmen geri dönmemesi. Bunuda anlayışla karşıladım dediğin gibi, o yüzden ılımlı bir sitem yaptım.

Eğer saygısızlık olarak gördüysen sen yanlış anlamışsın.

Tekrar teşekkür ederim, hakkını helal et canım din kardeşim.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Başa dön
rawlaw

MesajTarih: 2009-09-19, 00:58:34    Mesaj konusu: He birde ekleyeyim aklıma takıldı Alıntıyla Cevap Gönder

He birde ekleyeyim aklıma takıldı ; neden senin lafının üstüne kimse birşey söyleyemesin? Bak ben ne kadar güzel söyledim. Aşa huzurdan ayet değil ya söylediklerin :) Herkes paylaşıyor işte fikirlerini saygı çerçevesinde.. Öfke şeytanın işidir :) Allahın selamıyla..
Başa dön
polibo06
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

MesajTarih: 2009-09-19, 01:05:40    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

üstüne söz sitemdeki haklılık anlamındadır mecazi olarak kullanılmıştır.

ben senin siteni bilmiyorum. yukarda yazdığım hata denizcifcii arkadaşımızın verdiği linktekidir. Sen hatalı linki yazmışmısın?

ben neden verilen linkleri indirip inceliyeyim?

Konuda ilgilenilmiyor deme haksızlık yaparsın. İki arkadaş uğraşmış ve yaptıklarını upload etmiş. bunları denediysen link ver bende tıklayıp bakayım...

Wink
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
ugurekinci

MesajTarih: 2009-09-19, 22:09:46    Mesaj konusu: Re: dostum çok sağolda verdiğin link hatalı Alıntıyla Cevap Gönder

rawlaw :
ugurekinci kardeşim çok sağol fakat verdiğin link hatalı. Düzeltirsen çok sevinicem. Tekrardan teşekkürler.

link düzenlendi linkte sorun yokmuşki zaten :) eski sunucuda kalmış Very Happy aynı link tıkla indir

www.burasinevsehir.com/dosyalar/backend.rar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Bu forum kilitlendi: mesaj gönderemez, cevap yazamaz ya da başlıkları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    Netopsiyon Online Forum Ana Sayfa -> Php-Nuke -> Php Nuke Sorunlarınız Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız